.
Отговор в тема
Страница 218 от 450 ПървиПърви ... 118168208214215216217218219220221222228268318 ... ПоследнаПърви
Резултати от 5 426 до 5 450 от общо 11246
  1. #5426
    Цитирай Първоначално написано от Fisherman Виж мнението
    В нас живее социалистическият човек - страхлив, подъл, лицемерен!
    да се опитваме да бъдем на малко алтруизъм.

  2. #5427
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Пенисът се смалява ако...
    http://zdrave.to/semeystvo/ucheni-sk...preview=@admin

    А ако мъжът се отдаде на въздържание, това може да се отрази на размера на пениса му, и по-конкретно - да го смали.
    "Човек може също да развие алергична реакция към секс ", твърдят авторите на изследването. "Има симптоми след сношение, те изглеждат като студена треска ."


    да му мисли грозния, след някоя и друга година
    ще е горд собственик на клитор страдащ от алергия

  3. #5428
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Защо пишеш такива фермани, сега трябва да ти отговарям
    Достатъчно пъти сме го коментирали това с теб и не разбирам защо продължаваш да упорстваш и да се опитваш да налагаш своето на другите. Ако тези зодии имаха толкова голяма роля в живота ни, с теб щяхме да сме си първи дружки, както вече изяснихме ти си неговата зодия а аз нейната, та не разбирам защо не можем да виреем дори в един чат за повече от седмица? А може би понеже има други фактори в живота ни, които играят много по-важна роля и ни изграждат като личности независимо дали сме раци, скорпиони или каквито там още има. Качествата, които ги виждам в мъжа ми, не ги виждам в теб (гадно ама факт) както и много от качествата които твоята зодия трябва да притежава не са се отразили на твоята особа, и явно тук идва ролята на съдбата, която задвижва всичко въпреки предвещания на звездите.
    Не е до съдба а до усилия и желания, които влагаш както във връзки, така и в други аспекти от живота си.
    Последно редактирано от HollyGolightly : 12-29-2017 на 14:32
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #5429
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Превръщам се в психопат, но неуспешен. Беше си ми добре като "просто" социопат ;д. Не че разликата е голямата.

  5. #5430
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Защо пишеш такива фермани, сега трябва да ти отговарям
    Достатъчно пъти сме го коментирали това с теб и не разбирам защо продължаваш да упорстваш и да се опитваш да налагаш своето на другите. Ако тези зодии имаха толкова голяма роля в живота ни, с теб щяхме да сме си първи дружки, както вече изяснихме ти си неговата зодия а аз нейната, та не разбирам защо не можем да виреем дори в един чат за повече от седмица? А може би понеже има други фактори в живота ни, които играят много по-важна роля и ни изграждат като личности независимо дали сме раци, скорпиони или каквито там още има. Качествата, които ги виждам в мъжа ми, не ги виждам в теб (гадно ама факт) както и много от качествата които твоята зодия трябва да притежава не са се отразили на твоята особа, и явно тук идва ролята на съдбата, която задвижва всичко въпреки предвещания на звездите.
    Не е до съдба а до усилия и желания, които влагаш както във връзки, така и в други аспекти от живота си.
    Ааа шъ ма извиняваш. Аз никога не може да се каже, че съм те мразил някога колкото и да сме спорили понякога. Не вярвам и ти да си ме мразила особено. Дори понякога сме си водили и доста културни разговори. При нас условията не са го допуснали, защото първо си далече, второ никога не сме задълбавали в отношения различни от общ чат и трето както писах не само зодията е определяща макар, че има доста голямо влияние, а и етапа и житейския път, който е извървял дадения човек.Например на мен най-много ми се е случвало да си общувам с Близнаци и съм забелязал изключително много прилики между тях. За Водолейте например мога да кажа същото.А иначе може и да се изненадаш колко прилики, за които дори и не подозираш вероятно имаме с твоя. С ричи (нарочно не и споменавам името) защо се изпокарахме. Защото и двамата сме малко чепатляци, а за нашата зодия е доста характерно като се чувства застрашена или да се скрие в черупката си или пък да напада яростно.
    Друг е пък въпроса, че не е само до основния знак. Има Луни, асцеденти,планети, домове и т.н. така че аз няма как да съм копие по индиго на твоя или той да е моя копие. При всички положения аз мога със сигурност да твърдя,че ти точно мен доста малко ме познаваш като вътрешен свят.
    Последно редактирано от Niakoitam : 12-29-2017 на 15:58
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #5431
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    А ако мъжът се отдаде на въздържание, ....

    да му мисли грозния, след някоя и друга година
    ще е горд собственик на клитор страдащ от алергия
    На теб пък от къде ти хрумна, че съм се отдал на "въздържание" ?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Защо пишеш такива фермани, сега трябва да ти отговарям
    И аз съм му казвал същото.
    Сякаш се опитва да удави събеседника си с порой от думи с малко смисъл .
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Превръщам се в психопат, но неуспешен. Беше си ми добре като "просто" социопат ;д. Не че разликата е голямата.
    Защо неуспешен - мисля че изперкваш прогресивно, значи се приближавеш към "успеха" !
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ааа шъ ма извиняваш.

    ...не само зодията е определяща макар, че има доста голямо влияние,
    ...на мен най-много ми се е случвало да си общувам с Близнаци и съм забелязал изключително много прилики между тях. За Водолейте например мога да кажа същото.
    ...
    Друг е пък въпроса, че не е само до основния знак. Има Луни, асцеденти,планети, домове и т.н.
    Ше ме извиняваш ама...
    Твърде много значение отдаваш на някакви зодии, вместо да разсъждаваш логично!
    Стегни се, за Бога!
    Ако продължаваш по тоя начин, до никъде няма да стигнеш.
    Намери ли си някаква работа?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #5432
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    При всички положения аз мога със сигурност да твърдя,че ти точно мен доста малко ме познаваш като вътрешен свят.
    Не, не сме се мразили и предполагам все още не се, но това не ни и прави близки.
    Колкото до това цитираното, не че нещо ама ако ти събера всички мнения от изданията на Дневника, ще напиша по-дълъг роман от Война и Мир, фокусиран изцяло на душевните ти тревоги и излияния. Определено не ми е нужно да съм ти от обкражението или да сме си близки, за да мога да ти кажа, че си много далеч от истината като твърдиш, че имате общо с него понеже сте една зодия. И да ми разтягаш локуми как той сигурно вярвал в пророчества и зодии, при все че сигурно дори не знае коя зодия е. Да, представи си има хора, които гледат качества, които нямат общо с това кой месец/година си се родил.
    Повечето жени може да имат някаква романтична представа за съдбата и това какво уж им е писано да стане, но никоя няма да е доволна от мъж, който не прави нищо и само седи и чака да му падне нещо от небето и при всеки неуспех да хвърля вината на някой или просто да се предава, понеже виждаш ли съдбата имала други планове.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #5433
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Защо неуспешен - мисля че изперкваш прогресивно, значи се приближавеш към "успеха" !
    Психопатите умеят да въздействат на другите чрез емоционална манипулация и имитират нужното поведение, за да постигнат целите си. А аз несъзнателно започвам да манипулирам, при което нищо добро не се получава ;д. Оттам и шегата за неуспешния психопат. Проблемът е, че хората са чували толкова много думи от толкова много хора, че думите се обезценяват или извикват асоциации на нещо преживяно. Та стават подозрителни и все по-трудно им вярват. Освен това никой не обича да му бъде въздействано.
    В днешно време хората сме се превърнали в огромни егоисти (най-вече себе си визирам ;д). Твърде много изисквания, твърде много претенции, твърде много очаквания. Като ти/ми бъде разрушена схемата, се случват само лоши неща ;д. Отделно всеки си носи някакъв товар.
    Получава се дефицит на доверие, трудно се срещат чисти отношения.
    Хората трябва да спрат да подценяват психичното си здраве и да му обръщат повече внимание. Аз самият ще го направя. Обаче се чудя как ли ще протече един сеанс при психолог/психотерапевт/какъвто е там, ако отидеш нагърмян ;д.

  9. #5434
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Просто си стоя в нас на топличко, почти нищо не върша, гушкам си тъпия радиатор и е хубаво. Сигурно като почна пак с унита и тъпотии, няма да е хубаво ама... Все тая. Плановете за нова година са постни и скучни, но не е нищо съществено да си легна в 1, така че да - нямам нищо против. Да си ебат майката всички.
    Ей ся ш омятам половин тава тирамису и умирам пак, че само така тъпото време върви. Даже сериали не ми се гледат.
    квак

  10. #5435
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    "Вече стана ясен и първият ММА съперник на футболиста Даниел Златков в октагона. БГ Роналдо ще излезе на Spartacus Fighting Championship / SFC 6 на 13 януари в “Арена Армеец” срещу певеца, актьора и водещ на всички концерти и събития на Планета ТВ Атанас Михайлов."

    Ахаххахаххахах. Тая новина едно временно ми оправи деня и ме отчая от живота ;д.

  11. #5436
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Психопатите умеят да въздействат на другите чрез емоционална манипулация и имитират нужното поведение, за да постигнат целите си. А аз несъзнателно започвам да манипулирам, при което нищо добро не се получава ;д. Оттам и шегата за неуспешния психопат. Проблемът е, че хората са чували толкова много думи от толкова много хора, че думите се обезценяват или извикват асоциации на нещо преживяно. Та стават подозрителни и все по-трудно им вярват. Освен това никой не обича да му бъде въздействано.
    В днешно време хората сме се превърнали в огромни егоисти (най-вече себе си визирам ;д). Твърде много изисквания, твърде много претенции, твърде много очаквания. Като ти/ми бъде разрушена схемата, се случват само лоши неща ;д. Отделно всеки си носи някакъв товар.
    Получава се дефицит на доверие, трудно се срещат чисти отношения.
    Хората трябва да спрат да подценяват психичното си здраве и да му обръщат повече внимание. Аз самият ще го направя. Обаче се чудя как ли ще протече един сеанс при психолог/психотерапевт/какъвто е там, ако отидеш нагърмян ;д.
    https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j...tr0Oh-HJxEKDn9

    Погледни тук. Не става въпрос за манипулация или психопатия. Като че ли класовото общество и като цяло - структурата в йерархията при хората довеждат така до факта, че винаги едни се превръщат в ''надзирателите'' от примера в известна степен, а други в ''затворниците'' , тоест - работници в големи корпорации и прочие. Тук става въпрос за цялостно психологическо пристрастяване, превръщане на едни и същи хора под влиянието на притежаваните средства, среда, власт.

  12. #5437
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    ^ Да, чел съм статии по въпроса. А това за психопатията си беше шега, която се надявам да не трябва да обяснявам отново ;д.

    П.С. Това е много добра статия за състоянието на съвременнотo общество:
    https://newint.org/columns/essays/20...ampaign=buffer
    Последно редактирано от corbV2 : 12-30-2017 на 12:11

  13. #5438
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Особено тази част е много точна:
    In the past, our understanding of demoralization was limited to specific extreme situations, such as debilitating physical injury, terminal illness, prisoner-of-war camps, or anti-morale military tactics. But there is also a cultural variety that can express itself more subtly and develop behind the scenes of normal everyday life under pathological cultural conditions such as we have today. This culturally generated demoralization is nearly impossible to avoid for the modern ‘consumer’.

    Rather than a depressive disorder, demoralization is a type of existential disorder associated with the breakdown of a person’s ‘cognitive map’. It is an overarching psycho-spiritual crisis in which victims feel generally disoriented and unable to locate meaning, purpose or sources of need fulfilment. The world loses its credibility, and former beliefs and convictions dissolve into doubt, uncertainty and loss of direction. Frustration, anger and bitterness are usual accompaniments, as well as an underlying sense of being part of a lost cause or losing battle. The label ‘existential depression’ is not appropriate since, unlike most forms of depression, demoralization is a realistic response to the circumstances impinging on the person’s life.

    As it is absorbed, consumer culture imposes numerous influences that weaken personality structures, undermine coping and lay the groundwork for eventual demoralization. Its driving features – individualism, materialism, hyper-competition, greed, over-complication, overwork, hurriedness and debt – all correlate negatively with psychological health and/or social wellbeing. The level of intimacy, trust and true friendship in people’s lives has plummeted.
    Sources of wisdom, social and community support, spiritual comfort, intellectual growth and life education have dried up. Passivity and choice have displaced creativity and mastery. Resilience traits such as patience, restraint and fortitude have given way to short attention spans, over-indulgence and a masturbatory approach to life.
    Последно редактирано от corbV2 : 12-30-2017 на 12:18

  14. #5439
    Само не знам дали проблемът е на съвременното общество, тъй като винаги както знаем е имало зверства. На периоди до безкрай.

  15. #5440
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Кораба и Корба спорят кой от двамата е по-психопат !
    И аз се чудя - то и имената им почти не се различават .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #5441
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Кораба и Корба спорят кой от двамата е по-психопат !
    И аз се чудя - то и имената им почти не се различават .
    Така е. Дриймлокър го е решила.

  17. #5442
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Официално е! Вече не ми пука за този човек! Милото в момента е с него, шматкат се наляво-надясно, а аз сега осъзнах, че изобщо не ме интересува добре ли е, какво прави, какви са плановете му за близкото или далечно бъдеще и т.н., и т.н. Няма го онова "може да постъпи тъпо, ама ми е приятел и ми е скъп и нам си какви глупости". Не ме ин-те-ре-су-ва! И се чувствам невероятно от това прозрение. Пък после ми кажете, че не било хубаво от време на време да чистиш боклуците от живота си...
    Life is how you live it not how you spend it.

  18. #5443
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    ^И да вкарваш нови. Нова година, нов късмет.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  19. #5444
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Кораба и Корба спорят кой от двамата е по-психопат !
    И аз се чудя - то и имената им почти не се различават .
    Това мисля, че го оборих вече.

  20. #5445
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    АВГУСТ: Нашият посланик в Кения отишъл на сафари. Хванало го едно местно племе и го….изяли. Външно министерство изпратило нота до кенийското правителство с искане за обезщетение от 10 милиона долара. От там отговорили :

    - Много пари искате, ние сме бедна държава, не можем да отделим толкова!

    - Какво предлагате?

    - Амии…..изяжте вие нашия посланик!

  21. #5446
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Честита Нова Година драги съфорумници!
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #5447
    Супер фен Аватара на kompleksar
    Регистриран на
    Oct 2017
    Мнения
    1 070
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Честита Нова Година драги съфорумници!
    Подобно, шефе!
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно не си го осъзнал,но вниманието което ти обръщам е повече от незаслужено. Не знам в коя група на детската градина си,но определено по начина на мислене си за там. Това,че използваш детски затапки от които ти гарантирам,че няма ефект (може би начесваш бедната на социален живот душа) ! За бъдеще време ако искаш да имаш честта да общуваш с мен си промени обноските,защото съм способен да забравя за твоето съществуване и това трябваше да бъде направено преди много време. Въобще не ми пиши поредния тъп пост! Няма да впечатлиш,няма и да ме удариш в емоциите. Аз съм възпита човек с ниво на интелигентност гарантирано над твоето и още веднъж ти казвам,ако искаш да общуваш с персона като мен си подбирай приказките! Ти решаваш от тук нататък.

  23. #5448
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Честита Нова Година на всички!
    Много успехи, здраве и щастие ^^
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  24. #5449
    Супер фен Аватара на Shines
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    2 610
    За много години и от мен. Още ми е трудно да асимилирам, че утре е работен ден..Докато се нагодя пак за работа..

  25. #5450
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мале, как се освяткаха снощи тия... :дддддддд Единия ходих да го прибирам до у тях, другия жена му го изрита да спи. Бих шамарчета на едното момче, щот си мисли, че понеже си говорим и сме приятелчета, е ок да ми налита... Забавно беше.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си