.
Отговор в тема
Страница 245 от 450 ПървиПърви ... 145195235241242243244245246247248249255295345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 6 101 до 6 125 от общо 11246
  1. #6101
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 342
    Кълна се макар и да ме споменават този път не съм в центъра на събитията!
    поздрав
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  2. #6102
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    откъде пък разбра че мойто не е шеговито?
    Твоето никога не е шеговито, ти нямаш чувство за хумор. Пък и виждам в бъдещето и знам, че Грозния ще те репортне. Стремя се да не банвам редовни потребители, ама в крайна сметка ако се наложи ще ми е все тая.

  3. #6103
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Виждал в бъдещето......
    ОМГ

  4. #6104
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    защо трябва някой да те разбира или подкрепя , за да може ти да се чувстваш щастлива ? така изглежда че щастието ти е в ръцете на някой друг
    Къде видя да казвам "не съм щастлива"? Чувствам се като аутсайдер (в семейството си), щом държиш на допълненията.
    Life is how you live it not how you spend it.

  5. #6105
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ...
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    ....
    Не се карайте,бийте се.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  6. #6106
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 342
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Не се карайте,бийте се.
    един да каже нещо като хората

    после може да изиграем едни карти
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #6107
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Само да напомня, че има нов епизод на форумния сериал (за тези които не са видели):
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11588761
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  8. #6108
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Набичила съм един албум на група, която не съм слушала сто години и чието име бях забравила. Толкова добре и на място се чувствам, че няма накъде. Преди малко ме спамиха с романтична рок музика, харесах си 2-3 песни. Тия дни нещо слушам твърде много такива шитни, хубаво е, че смених малко.
    Гладна съм отново и да - бих убила за торта и чипс, нали почвам да свиквам пак с нормалната храна. :ддд Пооправям се бавно и полека, но имам още почти седмица да си ходя с аптеката в чантата.
    квак

  9. #6109
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    и обидата ти към Грозния?
    здрасти, аз освен да питам какво стана с всички репорти на обидни коментари от него към мен?

    на мнение съм, че един разумен човек, ако не след втория-третия път, то поне след петия ще предприеме нещо различно от "предупреждение".

  10. #6110
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Само да напомня, че има нов епизод на форумния сериал (за тези които не са видели):
    http://www.teenproblem.net/forum/sho...1#post11588761
    дон грозилио си ти нали

  11. #6111
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    здрасти, аз освен да питам какво стана с всички репорти на обидни коментари от него към мен?

    на мнение съм, че един разумен човек, ако не след втория-третия път, то поне след петия ще предприеме нещо различно от "предупреждение".
    Кой ти каза, че е разумен, след като предупреждава рънъра за подобна глупост, а опъва смукача на Грозния?

  12. #6112
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Абе Трънчо, вярно ли е че си ми сестра, както казва Собиески ?!
    Ако си нечия сестра, значи си швестер !

    Сега как да обяснявам, че нямам сестра... и каква сестра ми измислихте ебаси - Трънчо-швестера !
    Смешен модератор, като виждаш в бъдещето защо вече не си баннал грозната за обиди?

  13. #6113
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Смешен модератор, като виждаш в бъдещето защо вече не си баннал грозната за обиди?
    Защото ти си обиждал много повече, отколкото той.

  14. #6114
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Защото ти си обиждал много повече, отколкото той.
    Неадекватен ли си? Въобще не ми пука, че те дразня и не ме харесваш, това не трябва да има нищо общо с модераторската ти работа във форума. Грозния ми нанася системни обиди и клевети. Според правилата на форум отдавна е трябвало да напусне.

    Към кого трябва да се обърна, имате ли някой по-висшестоящ? Нелепо е да насърчавате с бездействието си такъв индивид.
    Последно редактирано от pandabear : 02-02-2018 на 09:03

  15. #6115
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Защото ти си обиждал много повече, отколкото той.
    Ти си дебил. (Имам още да наваксвам докато настигна грозната уличница, така че не посягай към бананите!)

  16. #6116
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Пак слушам романтични булшити от снощи и си доопропастявам живота, хилейки се тъпо на екрана на телефона. Ако някой ми беше казал преди месец, че ще стане така и ще се чувствам по тоя начин, щях да го заплюя, вярно. Ебахти, за един месец толкова кретении станаха, половината от тях изглеждат така далечни, сякаш са се случили преди години. Толкова ми е хубаво последните 2-3 седмици, че спрях да сънувам тъпотии напълно, отидоха си и странните (по модерно му казано) паник атаки, не съм все крива и тъжна... Успокоих се, бе! Ако знаех, че така ставало, отдавна да съм направила тези стъпки към душевната нирвана. Било толкова лесно, а мислех, че не заслужавам това и че никога няма да го постигна. Скоро такъв душевен мир със себя си не бях постигала.
    квак

  17. #6117
    moderatora_e_leka_jena
    Guest
    Някой знае ли как да си наема модератор за орални ласки?

  18. #6118
    moderatora_e_leka_jena
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението

    Към кого трябва да се обърна, имате ли някой по-висшестоящ? Нелепо е да насърчавате с бездействието си такъв индивид.
    И аз искам да говоря със сводника им.

  19. #6119
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    ^ Падаш му на нивото...напълно разбирам, че това ти държание е предизвикано от наглото нехайство на YoungBloodZ, но просто няма смисъл. Аз лично няма да спра да репортвам всяка обида на Грозния не само към мен. Правя го от 6 месеца все пак. Щом се чувства окей да ги игнорира, няма проблем. Просто не му прави чест.

  20. #6120
    moderatora_e_leka_jena
    Guest
    Познаваме ли се, госпожице?

  21. #6121
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Антраксе, малко прекаляваш с тъпотиите, освести се малко. Макар да разбирам защо го правиш и колко си бесен, не мога да кажа бяло на нещо черно.
    квак

  22. #6122
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Антраксе, малко прекаляваш с тъпотиите, освести се малко. Макар да разбирам защо го правиш и колко си бесен, не мога да кажа бяло на нещо черно.
    Честно казано не мисля, че е антракса. Но това е една история, в която не искам да участвам.
    Life is how you live it not how you spend it.

  23. #6123
    vazmuten_potrebitel
    Guest
    АЗ СЪМ ВЪЗМУТЕН ОТ СЛУЧВАЩОТО СЕ В ТОЗИ ФОРУМ!

  24. #6124
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Честно казано не мисля, че е антракса. Но това е една история, в която не искам да участвам.
    Ма не бе, не е той.

  25. #6125
    vazmuten_potrebitel
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ма не бе, не е той.
    Вие ли сте Мадам на това порочно място?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си