.
Отговор в тема
Страница 247 от 451 ПървиПърви ... 147197237243244245246247248249250251257297347 ... ПоследнаПърви
Резултати от 6 151 до 6 175 от общо 11256
  1. #6151
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Нямам търпение пак да отида на народни танци. Днес имаше много работа, по едно време блокирах. Ама мина. Остава ми още един изпит, за който все още абсолютно нищо не съм бутвала, а е скоро.. Сега се чудя, реди ли ми се готиния и супер скъп пъзел, който събира прах от Коледа насам. Ще го измисля после.
    А вие не се нервирайте на простотиите на модератора, грозния или, който и да било негативен, комплексиран или деградирал член. Като цяло, на тях им е през онази работа, а вие си вредите на здравето си, и за какво? Иначе отстояеайте правата си, това е много хубава черта във вашия характер, но преценявайте кое си заслужава и кое не. Хайде сега спокойно :*

  2. #6152
    Искам да знам как и къде е Niakoitam. Напоследък нещо се губи по трасето. Чудя се да се притеснявам ли за него или да се радвам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #6153
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ахаха, нашите заседнали ей ся на по една ракия и по една гореща чорба, аз съм връз един компот от праскови и си набивам, щот ще мога да пия чак другата седмица по тва време. Мъка!
    Пак други неща бяхме говорили, но все тая още веднъж да го направи тоя номер и ще яде бой.
    квак

  4. #6154
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    дон грозилио си ти нали

    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ... за обиди?
    Какви обиди ?
    Научи малко немски:
    https://en.wiktionary.org/wiki/Schwester#German

    А моя "сестра" те нарече Собиески, а не аз !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #6155
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Тук, както навсякъде, се работи по симпатии. Явно модераторчето намира допирни точки с грозния или поне в някои отношения сходни съдби и това го кара да го търпи, защото като усеща присъствието му във форума, знае, че не е сам. Даже и всички да се вдигнем срещу несправедливото раздаване на банани, това едва ли ще доведе до достойно оттегляне от поста, най-много да ни баннат всички и да си останат само той и троловете във форона.

    Он: Винаги съм отстъпвала и съм поемала вината, дори да не е моя, само колкото да запазя отношенията и добрия тон. Само че този път ми дойде до гуша, повече няма да правя компромиси, убедих се от личен опит, че когато се държиш сурово също като отсрещната страна, нетипичното за теб поведение ги кара да дадат рязко на заден ход. Резултатът е, че сега всеки гледа супер гузно и се държи адски мило.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  6. #6156
    vazmuten_potrebitel
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Тук, както навсякъде, се работи по симпатии. Явно модераторчето намира допирни точки с грозния или поне в някои отношения сходни съдби и това го кара да го търпи, защото като усеща присъствието му във форума, знае, че не е сам. Даже и всички да се вдигнем срещу несправедливото раздаване на банани, това едва ли ще доведе до достойно оттегляне от поста, най-много да ни баннат всички и да си останат само той и троловете във форона.
    Ако и ти си възмутена от содомията в този форум, сложи това за аватар:
    https://i0.wp.com/www.metalinjection...?fit=700%2C366

  7. #6157
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от vazmuten_potrebitel Виж мнението
    Ако и ти си възмутена от содомията в този форум, сложи това за аватар:
    https://i0.wp.com/www.metalinjection...?fit=700%2C366
    http://www.image-share.com/upload/3683/277.jpg
    Toва

  8. #6158
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Вас ви баннват,а оня седи у тях,бие чикии и се радва на чуждото нещастие и бананите дет получавате,заради него.
    е неее
    тва като го прочетох и паднах от стола от смях
    той точно това прави и в действителност щом и сериали пише, мисли си че живее у форума
    ама годинките си текааат
    чикиите си вървяят
    нали грозен?

  9. #6159
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Какво става тук.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  10. #6160
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Направо честно ли....Какви са тези съвпадения всеки път?! Имаше една детска песничка "Все на мен ли". Еми, все на мен ли? ;д
    Life is how you live it not how you spend it.

  11. #6161
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    с galaxy29 бихме дошли (суинг двойка сме) ма не виждам нито цифра нито предложение ?!?!?
    ...
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението

    LoadRunner е долен лъжец, не сме суинг двойка, нито пък двойка, нито пък имам желание да сме и не искам да участвам.
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Именно по точка 13 грозния постоянно казва какъв съм бил според него, ама това стана ясно че си е само негово мнение въпреки че насажда мнение на околните за мен.
    Еми да яде блокажа по т.13.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #6162
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Научи малко немски:
    [url]https://en.wiktionary.org/wiki/Schwester#German[/ur!
    хахахахахахахааха , хубав линк
    грабна ме веднага

  13. #6163
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 697
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението

    Какви обиди ?
    Научи малко немски:
    К'во се правиш на ударен, не е нужно да си учил немски, за да знаеш на жаргон к'во значи тази дума. Обща култура. И познай, не се ползва със значение "сестра". Ах, каква изненада. Т'ва е като случайното грешно изписване ника на papugai, нали?

    смешниче : )
    Последно редактирано от pandabear : 02-02-2018 на 20:49

  14. #6164
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Искам да знам как и къде е Niakoitam. Напоследък нещо се губи по трасето. Чудя се да се притеснявам ли за него или да се радвам
    Защо? Да не ти липсва вече? Или те интересуват по-специално разни ми ти отношения с човек от твоята зодия?
    Разправя, че нещо нито му се мрънка, нито му се хвали в Дневника напоследък.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  15. #6165
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Ей,тия съвпадения от всякакво естестество между нас наистина взимат да ме изумяват. Ето и сега. Случвало се е отвреме навреме тамън да си погледна телефона и тя да ми пише.Днес също стана егати и съвпадението. Писах и.Отвърна. Зададох и няколко въпроса.Или просто поглеждаше писанието и не отговаряше или отговаряше набързо и спираше.Понеже не знаех каква е ситуацията,а уж не беше на работа малко започнах да се поизнервям вътрешно,че ме пренебрегва така,защото попринцип като не може въобще не ми отваря съобщението.Поглеждах,разг леждах си интернет.Оставях го да си полежа,после пак го взимах и пак си разглеждах.Пак го оставях и пак го взимах. И след около 30-40 минути леко раздразнено тихичко възроптах. Щом пък не искаш да си пишем,няма да си пишем днес! И аз ще се отпускам да си доспивам. И тамън опирам телефона в секцията и,а звъни. Гледам тя.При положение,че не ми беше звъняла от 8ми. Един кратичък разговор ни трябваше за да ме поуспокои.Но все едно беше до мен и чу недоволството ми,а ни делят километри.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #6166
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Случвало се е отвреме навреме тамън да си погледна телефона и тя да ми пише.... Писах и.Отвърна. Зададох и няколко въпроса.Или просто поглеждаше писанието и не отговаряше или отговаряше набързо и спираше.... малко започнах да се поизнервям вътрешно,че ме пренебрегва така,защото попринцип като не може въобще не ми отваря съобщението.... след около 30-40 минути леко раздразнено тихичко възроптах. Щом пък не искаш да си пишем,няма да си пишем днес! ...тамън опирам телефона в секцията и,а звъни. Гледам тя.При положение,че не ми беше звъняла от 8ми. Един кратичък разговор ни трябваше за да ме поуспокои...
    Щом досега не се е получило, тая "връзка" няма да я бъде и нищо няма да излезе от нея !
    Не знам какво очакваш и на какво се надяваш.
    Ако за толкова месеци не сте тръгнали да ходите заедно и не сте спали, в най-добрия случай ще си останете само приятели, като имай предвид че и това ще е до време - докато тя не си намери някой друг.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #6167
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Щом досега не се е получило, тая "връзка" няма да я бъде и нищо няма да излезе от нея !
    Не знам какво очакваш и на какво се надяваш.
    Ако за толкова месеци не сте тръгнали да ходите заедно и не сте спали, в най-добрия случай ще си останете само приятели, като имай предвид че и това ще е до време - докато тя не си намери някой друг.
    Ще поживеем и ще видим какъв ще е резултата?
    Фактът е че сме се намерили двама трудни за обичане от два различни града.На мен са ми прекалено много страховете и ме държат като в клетка,а освен това винаги мисля,какво по-скоро ще кажат други хора.Тя от своя страна гледа да помогне на всеки за сметка на своето щастие,а освен това през по-голямата част си е уплътнила така времето,че почти няма време за любов. Особено пък с проблемен човек като мен някъде си в друг град. И да, и мен отвреме навреме ме позаглеждат разни девойки,даже една дето хич не ме кефи,продължава вече сигурно няколко месеца да ми пише периодично въпреки,че съм и бил в по-голямата част от случаите пълния игнор,но съм убеден,че въпреки ситуацията и, тя все пак има доста по-голям шанс да си намери някой готин пичага.Е, като влезне в заетия си период,а тя често е бая заета ще започнат и проблемите им,но...все пак.И въпреки многото съвпадения,понякога се случва да сме много близо,но все пак да се разминаваме.А идва и по заетия период при мен,който е всички останали сезони освен Зимата,Кот такоа.Наистина много ме кефи,наистина много би ми станало гадно,ако се отдръпне,но все пак...аз насила до мен никой не мога да задържа.Убедил съм се в това многократно вече.Не съм и в позицията да се опитвам да го правя...И да,не ми е просто до спането с нея.Свикнал съм и на чикии.Аз я искам за много повече от единия секс.А тя веднъж ми каза,че ако иска нещо силно е без значение дали ще се бори за него три или пет години. Ще я видим тази работа.
    Последно редактирано от Niakoitam : 02-03-2018 на 11:11
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #6168
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Из, дебрите на живота на грозния



  19. #6169
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Защо? Да не ти липсва вече? Или те интересуват по-специално разни ми ти отношения с човек от твоята зодия?
    Разправя, че нещо нито му се мрънка, нито му се хвали в Дневника напоследък.
    Не се прави че си над нещата, в момента в който те споменах цъфна, значи редовно си висиш тук и четеш
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #6170
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Не се прави че си над нещата, в момента в който те споменах цъфна, значи редовно си висиш тук и четеш
    Амиии не. Днес,вчера и онзи ден.Иначе не бях влизал от повече от седмица сигурно.Просто си чета темата като вляза.Нали знаеш,че съм си столкърче. Пък и ти отговорих с ден закъснение все пак. Очевидно напоследък рядко пиша.Май около 10ти 11ти писах за последно. Иначе знам,че ти липсвам. Нищо,че се правиш на твърда.
    Последно редактирано от Niakoitam : 02-03-2018 на 12:57
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #6171
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Амиии не. Днес,вчера и онзи ден.Иначе не бях влизал от повече от седмица сигурно
    Оле, СЪДБА!!!!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #6172
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Оле, СЪДБА!!!!
    Дам. Все пак си Скорпион.
    Пък и си писала онзи ден след като бях влизал вече. Нещо ни е слаба връзката все пак.Пък и ми го играеш недостъпна.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #6173
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ок, хубаво си изкарах снощи, накефих се на играта и определено се израдвах на факта, че се видяхме. Много добре ми стана от тва, че оправихме колата и че имахме време да се видим с нашите, въобще радвам се, че се харесват. НО продължавам да се дразня, че бяхме говорили друго... Няма как да се радвам на тая несериозност, мамка му. Снощи показах рога, дано е достатъчно за сега да се усеща, че върши тъпотии.
    Явно сряда ще е важният ден, въпросът е да се подготвя психически и да се успокоя, че иначе нервна не знам кви тъпотии ще изцепя.
    квак

  24. #6174
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ще поживеем и ще видим какъв ще е резултата?
    ...
    А тя веднъж ми каза,че ако иска нещо силно е без значение дали ще се бори за него три или пет години. Ще я видим тази работа.
    Много думи, малко смисъл .
    Не поживяхте ли и не видяхте вече ли какъв е резултата?! Колко време ти е нужно за да се убедиш че съм прав?
    Или колко време ти е нужно за да докажеш, че не съм прав?

    Ти не обръщай много внимание какво ти казва една жена. Ако беше луда по тебе, тя щеше да зареже всичко и да заживее с теб, въпреки обстоятелствата! Но не го е направила - защо ли?! Няма и да го направи, помни ми думата!
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Из, дебрите на живота на грозния

    Виждам че си разбрал в общи линии проблемите на Грозния, но вместо да се ровиш в дебрите на живота му, защо не ни покажеш дебрите на твоя живот, ако изобщо има някакви дебри в него или нещо за показване ?!

    П.С. Не съм чак толкова слаб, като това хлапе на снимката !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #6175
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    . Ако беше луда по тебе, тя щеше да зареже всичко и да заживее с теб, въпреки обстоятелствата! Но не го е направила - защо ли?! Няма и да го направи, помни ми думата!
    !
    Значи ако една жена те обича и е луда по теб трябва да зареже работата си, отговорностите си и като цяло всичко което има в живота си, и да се премести на майната си за да бъде с него? И как ще се издържат и ще се грижат един за друг при все че тя няма да има работа а и той е казвал не веднъж че не е изцяло самостоятелен, че да може сам да се грижи за още един човек.
    Живота не е филм където нечия любов да е достатъчна за да се оцелее
    Последно редактирано от HollyGolightly : 02-03-2018 на 16:50
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си