.
Отговор в тема
Страница 248 от 450 ПървиПърви ... 148198238244245246247248249250251252258298348 ... ПоследнаПърви
Резултати от 6 176 до 6 200 от общо 11246
  1. #6176
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Затва викам поне да я удари, да му мине малко мерака ;д. Това е безплатно, технически ;д. Да ги разправя на друг, че не мислил за това. Ок, нека не е основното, но е наивно да се твърди, че не е важно. Обаче предполагам, че терена и логистиката като цяло са проблем. Пък и не вярвам той да може да докара нещата дотам на тоя етап ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  2. #6177
    Какво говориш въобще те дори още не са се целунали, говорят си по телефона 1-2 пъти месечно, къде ти удари и забивки
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #6178
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Какво говориш въобще те дори още не са се целунали, говорят си по телефона 1-2 пъти месечно, къде ти удари и забивки
    ти пък, той два пъти и е хващал ръката и тва е най-интимното им преживяване, целувки чак след сватбата, ако се държи прилично

  4. #6179
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Много думи, малко смисъл .
    Не поживяхте ли и не видяхте вече ли какъв е резултата?! Колко време ти е нужно за да се убедиш че съм прав?
    Или колко време ти е нужно за да докажеш, че не съм прав?

    Ти не обръщай много внимание какво ти казва една жена. Ако беше луда по тебе, тя щеше да зареже всичко и да заживее с теб, въпреки обстоятелствата! Но не го е направила - защо ли?! Няма и да го направи, помни ми думата!
    Виждам че си разбрал в общи линии проблемите на Грозния, но вместо да се ровиш в дебрите на живота му, защо не ни покажеш дебрите на твоя живот, ако изобщо има някакви дебри в него или нещо за показване ?!

    П.С. Не съм чак толкова слаб, като това хлапе на снимката !
    ами като е заблуден пича няма какво да направиш.
    мацката вижда по-богат или по-нацепен и айде , ще те прати по дяволите тя само гледай....

  5. #6180
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    https://youtu.be/nRkwuTOESCc?t=789

    ако не беше студено и с тоя вятър
    щях да се съблеча и да изкарам някой лев

  6. #6181
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    ^Буквално снимах как една тента се развява отвън, влязох и видях какво си написал. ;д А мислех да изляза да се поразходя. Тоя вятър ще ме отнесе. ;д
    Последно редактирано от Lilanda : 02-03-2018 на 21:37
    Life is how you live it not how you spend it.

  7. #6182
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    ами като е заблуден пича няма какво да направиш.
    мацката вижда по-богат или по-нацепен и айде , ще те прати по дяволите тя само гледай....
    Тука с това клише обаче ме разсмя вътрешно. Ако си търсеше по-богат и по-нацепен едвали щеше да погледне точно мен.Нито съм богат, даже в момента съм и безработен, нито съм нацепен, даже имам и малко бирено коремче и тя идеално знае и двете неща.Бившия и поне както го описва е доста по-богат и нацепен от мен. Така че стига със средностатистическите клишета за човек, когото и грам не познаваш.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  8. #6183
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    https://youtu.be/C6GWPfZ_keE
    Слушам тва и обяснявам на приятел, че ще му мине и че няма да е вечно така. Обяснявам, обяснявам и си мисля как, ако някой ми беше говорил така лятото, щях да го набия и да му изям сънната артерия. И хем ми е смешно, хем ми е тъпо, че е така зле. Знам, че ще му мине, но пак се чувствам зле, че е така.
    Нямам търпение да се събуди, човек... Искам да се появи наоколо и ей тка само да си цъкаме по домашни дрехи из нас и да тъпчем вредна храна, да слушаме музика и да го гъделичкам. По-страшното е само, че си представям некви страшни работи за напред и съм в почуда как тва за половин месец.
    квак

  9. #6184
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Тука с това клише обаче ме разсмя вътрешно. Ако си търсеше по-богат и по-нацепен едвали щеше да погледне точно мен.Нито съм богат, даже в момента съм и безработен, нито съм нацепен, даже имам и малко бирено коремче и тя идеално знае и двете неща.Бившия и поне както го описва е доста по-богат и нацепен от мен. Така че стига със средностатистическите клишета за човек, когото и грам не познаваш.
    Иронията е, че тя в момента не е с теб. ;д

    ПТ: Животът е прекрасен, а крайните срокове го съсипват! И ще трябва да пътувам 2 часа отиване и връщане, за да говоря 7 минути. Нищо чудно и да остана в библиотеката да поуча за другия изпит. Поне да не съм се разкарвала напразно.
    Life is how you live it not how you spend it.

  10. #6185
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ако си търсеше по-богат и по-нацепен едвали щеше да погледне точно мен.
    И кво от тва ?
    Сигурно си мислиш, че това между вас е някаква "връзка"?
    Месеци наред само си пишете по нета като някакви петокласници, дори не сте излизали или спали заедно.
    Как виждаш бъдещето между вас?
    Според мен нямате общо бъдеще с нея, просто ми е интересно да видя как разсъждаваш .

    Ако мислиш да ми отговориш все пак, отговори ми на въпросите, моля те не ми разказвай отново как сте си гледали в телефоните и какви чувства, химия или магия има между вас !
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Иронията е, че тя в момента не е с теб. ;д
    Именно, но се чудя защо той си мисли обратното !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #6186
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Да съм твърдял, че ходим???
    Не, просто ми отделя време, което може да отдели на някой богат и мускулест въпреки, че знае че не съм такъв. А не е като да е от хората, които нямат контакти и не са социални.

    И Грозен, не мога само да разбера защо като съм ти споделил нещо се държиш като че ли мацките ти се редят пред вратата по 100 на ден избиквайки се и ти едвам успяваш да задоволиш с кански мъки около 50.Сам си признаваш, че далеч не е така. Нали?

    Edit: Малко ала Корбенщайнчо го докарваш.
    Последно редактирано от Niakoitam : 02-04-2018 на 11:08
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #6187
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Грозния и Niakoitam спорят за отношения между мъж и жена. Т'ва си е сблъсъкът на титаните. Дори Самюъл Хънтингтън би се гордял с вас.


    /вече започва да ме мързи да чета. само тая сесия 1500+ страници...
    чете ми се, ама нещо различно от учебник. днес преди театъра ще мина през някоя книжарница. Решено.

  13. #6188
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    ...Аз не споря с никого за нищо.
    Последно редактирано от Niakoitam : 02-04-2018 на 11:06
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #6189
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Пандо, понякога можеш да си много жестока и това съм го казал отдавна. За Грозния разбирам, ама Някойтам какво ти е направил?
    Това, че сте имали малко повече късмет от някого, не ви дава правото да демонстрирате превъзходство. Ей тва така и не го разбрахте. Нещата винаги могат да се обърнат, така че повече смиреност. Малко емпатия и разбиране се искат. Иначе всички имате претенции да сте добри хора, но най-често е маска за съжаление. И не, не твърдя нищо за теб, просто храна за размисъл за всички, които четат това.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  15. #6190
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Точно пък на мен да ми казваш, че съм жестока, ха... Няма да се обяснявам как писах на Някойтам на лично, за да го подкрепя на тази тема. Иначе голямо превъзходство, няма що

  16. #6191
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Изпитвал съм го на гърба си преди време. Иначе ти тук можеш да кажеш, че си майка Тереза, ама няма как да знаем дали е така. Хубаво е, че си направила това, дано да е било искрено.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  17. #6192
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Да съм твърдял, че ходим???
    Не, просто ми отделя време, което може да отдели на някой богат и мускулест въпреки, че знае че не съм такъв. А не е като да е от хората, които нямат контакти и не са социални.
    Добре, как си я представяш тая работа - има ли някакво бъдеще според теб и какво е то?
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    И Грозен, не мога само да разбера защо като съм ти споделил нещо се държиш като че ли...
    Ти тия неща ги пишеш във форума от няколко месеца.
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    ...като че ли мацките ти се редят пред вратата по 100 на ден избиквайки се и ти едвам успяваш да задоволиш с кански мъки около 50.Сам си признаваш, че далеч не е така. Нали?

    Edit: Малко ала Корбенщайнчо го докарваш.
    Тия неща ти ги казвам именно защото не ми се редят пред вратата!
    Хванал си се за тая "връзка" като удавник за сламка. Казвам ти от опит, че нищо няма да излезе!
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    Няма да се обяснявам как писах на Някойтам на лично, за да го подкрепя на тази тема.
    Наивните ти съвети няма да му помогнат - напротив, вредят му! Даваш му напразни надежди, като в същото време изобщо не ти пука за него.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #6193
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Изпитвал съм го на гърба си преди време. Иначе ти тук можеш да кажеш, че си майка Тереза, ама няма как да знаем дали е така. Хубаво е, че си направила това, дано да е било искрено.
    Това, че съм пряма не ме прави жестока. Не знам какво си изпитал на гърба си преди време, но именно защото съм искрена към всички, независимо от положението и ситуацията им, може би те кара да си мислиш подобни неща за мен. Замисли се дали обаче хората, които са така "смирени и емпатични" през цялото време са искрени в това..? Или просто го правят от куртоазия и нищо повече
    Последно редактирано от pandabear : 02-04-2018 на 11:34

  19. #6194
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Едно е да си пряма, друго е да правиш догадки, без да си запозната, и да не се опитваш да разбереш човека насреща. Ама майната му на това, всички сме го правили сигурно. За другото си напълно права. Аз затова вече нямам вяра на никого, особено на хората, които твърде много се стараят да се представят в дадена светлина.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  20. #6195
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Наивните ти съвети няма да му помогнат - напротив, вредят му! Даваш му напразни надежди, като в същото време изобщо не ти пука за него.
    а мнението на индивид, който е пропит със злоба и не знае що е това любов, и искрена женска ласка ще му помогнат? живей си там в измисления свят и спри да се занимаваш с мен, започва да ми писва.

  21. #6196
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    Точно пък на мен да ми казваш, че съм жестока, ха... Няма да се обяснявам как писах на Някойтам на лично, за да го подкрепя на тази тема. Иначе голямо превъзходство, няма що
    Е, как няма да си жестока като си дисектирала жаби? Или щеше да дисектираш, не помня.
    квак

  22. #6197
    Мега фен Аватара на Mary_Jane_69
    Регистриран на
    Dec 2011
    Мнения
    5 981
    Измори се главата от помпане в библиотеката

  23. #6198
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    ...Аз не споря с никого за нищо.
    напротив, спореше ожесточено преди срещу всеки който се къпе всеки ден а не всяка неделя като теб

  24. #6199
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    ...спри да се занимаваш с мен, започва да ми писва.
    Че кой се занимава с теб?!
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    а мнението на индивид, който е пропит със злоба и не знае що е това любов, и искрена женска ласка ще му помогнат?
    Мила, в 99% от случаите, съвети като твоите не помагат и това е изпитано на практика.
    Изобщо не е важно какви мъже казваш че харесваш ти или която и да е друга жена.
    Много по-важно и информативно е да гледаме с какви мъже тръгваш ти (и която и да е друга жена)!
    Това е достатъчно !

    Всякакви приказки, как търсите мил, любезен джентълмен, който не изнверява , бори се за своята любима и не е важно дали има пари са пълни глупости !

    Аз гледам делата повече от думите, за което моля да ме извините !
    Последно редактирано от Грозния : 02-04-2018 на 17:04
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #6200
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз може би съм твърде глупав
    Призна си най-накрая.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си