.
Отговор в тема
Страница 276 от 451 ПървиПърви ... 176226266272273274275276277278279280286326376 ... ПоследнаПърви
Резултати от 6 876 до 6 900 от общо 11256
  1. #6876
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955


    Cards against humanity официално ми е любимата игра евър! До сега съм седяла на телефона с нъдъпъто да се хилим на миймчета от нея. Не мога, човек. Не мога!
    квак

  2. #6877
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    На мен пък ми остават 2мин. Нека ви е яд
    Мен лично много ме е.

    ПТ: Смятам преди следващото си прибиране да му се обадя, за да се видим. Защото виждам, че много се е променил и наистина промяната му е уникална, но е друго да си говориш надълго и нашироко с човек от миналото ти. И то прекрасен такъв, който винаги ще остане в сърцето ти. Замислям се как, макар с годините много хора да са си отивали от живота ми по една или друга причина, има изключително малко, които си припомням с широка усмивка. И този човек е един от тях. Казват, че първата любов не се забравя и наистина е така. Но приемах тези думи някак по-...романтично преди този човек. И днес, почти 6 години по-късно, мога да кажа с ръка на сърцето, че това е човекът, когото винаги ще помня с добро, макар и не в чисто любовен аспект. И всъщност точно това е магията на чистите човешки отношения - пътищата ви се разделят по различни причини, но хубавите емоции остават завинаги. И дори днес, почти 6 години по-късно, знам, че ако се обадя на този човек и му кажа "Ти си единственият човек на света, който може да ми помогне", ще се отзове възможно най-бързо. И точно затова обичам човечеството.

    И все пак единственото по-хубаво нещо от щастието в миналото ти е щастието в настоящето ти, което с всеки изминал миг все повече прилича на щастие в далечното бъдеще. Всъщност случката от преди малко ме накара да се замисля как хората наистина не обичат много чуждото щастие (освен ако "чуждото" не е на някой много близък техен човек или не е представено в емоционално разтърсващ филм, разбира се). И точно затова мразя човечеството. Дори в момента ми изникват думи, казани от човек, когото наистина много уважавам, но некомпетентен в конкретната ситуация. А именно "Ти заслужаваш нещо по-добро". По-добро от кое? От човекът, когото изобщо не познаваш и за когото съм ти говорила изключително малко (и нищо лошо, държа да отбележа)? Дори някак приемам това като защитна реакция или като "тя е щастлива без да съм ѝ дал разрешението си". Което пък ме връща на по-рано споменатата ситуация. Ами не може да кажеш думи като "Ще съм щастлив за нея, когато видя, че след х време е наистина щастлива с този човек, а не като Х и Y, с които беше само y време". Тя след като е с този човек в момента, значи в момента е щастлива от избора си и отрицанието няма да я направи по-нещастна. Изгубих откъде тръгна мисълта ми някъде по пътя, но идеята ми беше следната - щастието не е нещо лошо, дори и да е моментно. Човек няма как да знае какво е бъдещето му (НякойТам да заповяда да ме опровергае ;д) и няма как да знае дали дадено нещо ще го прави щастлив цял живот или само един миг. Позволявайте си да изживявате вашето щастие докрай, макар другите да се опитват да го помрачат и гледайте колкото се може по-рядко да помрачавате чуждото.

    12 часа и 25 минути. От които ще проспя поне 8.
    Последно редактирано от Lilanda : 02-19-2018 на 22:39
    Life is how you live it not how you spend it.

  3. #6878
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Дори не пих бира!
    Не лъжи хората.
    Беше пиян,за тва не помниш.
    Ти единствен не пи бира и беше най-пиян от всички.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  4. #6879
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Ти единствен не пи бира и беше най-пиян от всички.
    Като малък е паднал в казана с ракията и сега е винаги пиян.

  5. #6880
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Като малък е паднал в казана с ракията и сега е винаги пиян.
    Пак добре, че казана е с ракия, а не с хероин, че имам един такъв познат, където все звучи сякаш е на тежки наркотици.

    Он: Вярно трябва да не оставам и нощ да спя сама, щот пак сънувах кретении. Днес се успах и не ходих на уни, може би не трябваше да си лягам в сто часа. Трябва да се вдигна до магазина за цигари, че нямам вече, но ме мързи яко и на вън е студ.
    квак

  6. #6881
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    27 минути. Вече съм на летището.
    Life is how you live it not how you spend it.

  7. #6882
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Чувствайте се почерпени с виртуални бонбони. Йей <3
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  8. #6883
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Първото е.
    Май да.

  9. #6884
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Пак добре, че казана е с ракия, а не с хероин, че имам един такъв познат, където все звучи сякаш е на тежки наркотици.

    Он: Вярно трябва да не оставам и нощ да спя сама, щот пак сънувах кретении. Днес се успах и не ходих на уни, може би не трябваше да си лягам в сто часа. Трябва да се вдигна до магазина за цигари, че нямам вече, но ме мързи яко и на вън е студ.
    Ми ти явно не си се срещала с дейтонЯ, защото той точно така звучи.

  10. #6885
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ми ти явно не си се срещала с дейтонЯ, защото той точно така звучи.
    Ами, не съм. Някога трябва да поправя тази грешка, но нямам идея кога ще стигна до ваше село.
    квак

  11. #6886
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ами, не съм. Някога трябва да поправя тази грешка, но нямам идея кога ще стигна до ваше село.
    Помпай на влака гумите и идвай.

  12. #6887
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не се очертава скоро да стане. Ще викам, когато съм там. Вече няма да имам извинения да НЕ изляза да пием бира, така чеееее всичко е точно. :дддд
    квак

  13. #6888
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Мен лично много ме е.

    ПТ: Смятам преди следващото си прибиране да му се обадя, за да се видим. Защото виждам, че много се е променил и наистина промяната му е уникална, но е друго да си говориш надълго и нашироко с човек от миналото ти. И то прекрасен такъв, който винаги ще остане в сърцето ти. Замислям се как, макар с годините много хора да са си отивали от живота ми по една или друга причина, има изключително малко, които си припомням с широка усмивка. И този човек е един от тях. Казват, че първата любов не се забравя и наистина е така. Но приемах тези думи някак по-...романтично преди този човек. И днес, почти 6 години по-късно, мога да кажа с ръка на сърцето, че това е човекът, когото винаги ще помня с добро, макар и не в чисто любовен аспект. И всъщност точно това е магията на чистите човешки отношения - пътищата ви се разделят по различни причини, но хубавите емоции остават завинаги. И дори днес, почти 6 години по-късно, знам, че ако се обадя на този човек и му кажа "Ти си единственият човек на света, който може да ми помогне", ще се отзове възможно най-бързо. И точно затова обичам човечеството.

    И все пак единственото по-хубаво нещо от щастието в миналото ти е щастието в настоящето ти, което с всеки изминал миг все повече прилича на щастие в далечното бъдеще. Всъщност случката от преди малко ме накара да се замисля как хората наистина не обичат много чуждото щастие (освен ако "чуждото" не е на някой много близък техен човек или не е представено в емоционално разтърсващ филм, разбира се). И точно затова мразя човечеството. Дори в момента ми изникват думи, казани от човек, когото наистина много уважавам, но некомпетентен в конкретната ситуация. А именно "Ти заслужаваш нещо по-добро". По-добро от кое? От човекът, когото изобщо не познаваш и за когото съм ти говорила изключително малко (и нищо лошо, държа да отбележа)? Дори някак приемам това като защитна реакция или като "тя е щастлива без да съм ѝ дал разрешението си". Което пък ме връща на по-рано споменатата ситуация. Ами не може да кажеш думи като "Ще съм щастлив за нея, когато видя, че след х време е наистина щастлива с този човек, а не като Х и Y, с които беше само y време". Тя след като е с този човек в момента, значи в момента е щастлива от избора си и отрицанието няма да я направи по-нещастна. Изгубих откъде тръгна мисълта ми някъде по пътя, но идеята ми беше следната - щастието не е нещо лошо, дори и да е моментно. Човек няма как да знае какво е бъдещето му (НякойТам да заповяда да ме опровергае ;д) и няма как да знае дали дадено нещо ще го прави щастлив цял живот или само един миг. Позволявайте си да изживявате вашето щастие докрай, макар другите да се опитват да го помрачат и гледайте колкото се може по-рядко да помрачавате чуждото.

    12 часа и 25 минути. От които ще проспя поне 8.

    Понеже гледам си ме призовала леко та да се изкажа набързо по темата. Спомням си не чак толкова старите времена,когато с Анархи бяхте влюбените та чак загубени и в тоя форум убеждавахте разпалено всички потребители как видиш ли сте били най-големите сродни души и едвали не как ще сте заедно докато смъртта ви раздели.Е,ние се оказахме по правите като се съмнявахме в това.В днешни дни или не си говорите или се храните. Ти смени поне няколко гаджета и той смени поне няколко гаджета. Още повече,че и ти си падаш от по-влюбчивите. Доскоро Анархи пишеше за някаква девойка с такива слова,че едвали не му завиждах на любовта и живота. Вече гледа към друга....с гадже. Онази старата му напълно сродна душа вече се оказа не чак толкова сродна. С новата има голяма вероятност да се случи същото,когато си намери "още по перфектната". И при теб вероятно може да стане така.Съжалявам,че го пиша,защото май гаджето ти пише тук.Никога човек не може да каже,че с човекът с когото е сега ще са завинаги заедно.Виж и всички уж стабилни форумни двойки през времето.Но да,това не бива да те спира.Има една мисъл. Някои може да кажат,че е клише,други може да не кажат. Все тая. А тя гласи следното: Да се откажеш да обичаш заради страха,че един ден може да бъдеш наранен е като да се откажеш да живееш,защото един ден ще умреш.

    Edit: Иначе бъдещето ти го знам. От живота жива няма да излезеш. Както и всички останали.
    Последно редактирано от Niakoitam : 02-20-2018 на 14:13
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #6889
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ами, не съм. Някога трябва да поправя тази грешка, но нямам идея кога ще стигна до ваше село.
    Ще заобиколиш тяхното село, но минаваш през нашето, и без това ще ти е по път за морето.

  15. #6890
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ще заобиколиш тяхното село, но минаваш през нашето, и без това ще ти е по път за морето.
    Кое е то това твоето село?
    квак

  16. #6891
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Хм.
    Събуждане-->чекия-->работа-->чекия-->заяждане във форума-->чекия.<---Животът на "Убавия".

    Че кой бие толкова много чекии (и то всеки ден) ?!
    Ти така ли правиш ?
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    ако извадим форума, всичко останало е здравословно и полезно
    Тогава защо ти постоянно си в тоя форум като не е здравословен ?
    Не си ли загрижен за здравето си, особено психичното, или викаш то няма накъде да се влоши повече, а ?!
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Не, 14 часа и 23 минути! ;д
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    На мен пък ми остават 2мин. Нека ви е яд
    Какво е това време?
    От или до цикъла ви ли ?
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ми ти явно не си се срещала с дейтонЯ, защото той точно така звучи.
    Това може да е заради селския му произход !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Кое е то това твоето село?
    Трънчо се опитва да те сваля, ако не си се сетила !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #6892
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това може да е заради селския му произход !
    О, гражданино...

  18. #6893
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Грозния е казвал, че е безсмислено да се къпе сутрин, така че сигурно си прави чекията и се подмива като женичка;д. Другият вариант не искам и да си го помислям...;дд
    Значи може и да не си прави сутрин. Сигурно след заяждането във форума, си прави чекия, пие си млякото и си ляга ;д. Една на ден е нормално.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  19. #6894
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Смятай колко сте изтрещели щом вече започнахте да обсъждате тия неща... Аз напускам.

  20. #6895
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Като малък е паднал в казана с ракията и сега е винаги пиян.
    Д*е*ба,разкри ме.
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    Ти единствен не пи бира и беше най-пиян от всички.
    Нещо си се объркала.
    И ти беше пияна,та явно и ти не помниш.
    Оня,би ли споделил какво лошо намираш в това,някой да е роден извън твоята така обичана,невероятна и прелестна София?
    Последно редактирано от deitona22 : 02-20-2018 на 17:39
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  21. #6896
    Колко бързо минава днес времето. Ама така става когато човек работи и не се чуди с какво да си губи времето.
    И следващият който ме попита “кога смяташ да…” ще бъде замерен с нещо. Не смятам!!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #6897
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Понеже гледам си ме призовала леко та да се изкажа набързо по темата. Спомням си не чак толкова старите времена,когато с Анархи бяхте влюбените та чак загубени и в тоя форум убеждавахте разпалено всички потребители как видиш ли сте били най-големите сродни души и едвали не как ще сте заедно докато смъртта ви раздели.Е,ние се оказахме по правите като се съмнявахме в това.В днешни дни или не си говорите или се храните. Ти смени поне няколко гаджета и той смени поне няколко гаджета. Още повече,че и ти си падаш от по-влюбчивите. Доскоро Анархи пишеше за някаква девойка с такива слова,че едвали не му завиждах на любовта и живота. Вече гледа към друга....с гадже. Онази старата му напълно сродна душа вече се оказа не чак толкова сродна. С новата има голяма вероятност да се случи същото,когато си намери "още по перфектната". И при теб вероятно може да стане така.Съжалявам,че го пиша,защото май гаджето ти пише тук.Никога човек не може да каже,че с човекът с когото е сега ще са завинаги заедно.Виж и всички уж стабилни форумни двойки през времето.Но да,това не бива да те спира.Има една мисъл. Някои може да кажат,че е клише,други може да не кажат. Все тая. А тя гласи следното: Да се откажеш да обичаш заради страха,че един ден може да бъдеш наранен е като да се откажеш да живееш,защото един ден ще умреш.

    Edit: Иначе бъдещето ти го знам. От живота жива няма да излезеш. Както и всички останали.
    Ти си ми любимия покемон от форума.

  23. #6898
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Другият вариант не искам и да си го помислям...;дд
    Какъв е другия вариант ?
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Оня,би ли споделил какво лошо намираш в това,някой да е роден извън твоята така обичана,невероятна и прелестна София?
    Нищо лошо няма, лошото почва когато почнете да идвате тука и да се държите като у дома си (на село) .
    А още по-лошото е хем да идвате тука, хем да се оплаквате колко било гадно. Като е гадно - стойте си на село !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #6899
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Какъв е другия вариант ?
    Нищо лошо няма, лошото почва когато почнете да идвате тука и да се държите като у дома си (на село) .
    А още по-лошото е хем да идвате тука, хем да се оплаквате колко било гадно. Като е гадно - стойте си на село !
    Направо чудесна е нашата сива, панелена, прашна, замърсена, шумна, пълна с улични кучета и предизвикваща клаустрофобия на места столица. Единствено има повечко възможности като работа, униневрситети, заведения, забавления и т.н. Затова се е втурнал повечето народ натам. Не че хората умират да живеят в сенчести и шумни панелки дето не можеш да си направиш едно по-шумно купонче след 0 часа. Май и секс трябва да правиш тихичко на места, че ще те чуе целия блок заради тънките стени.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  25. #6900
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 345
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Какъв е другия вариант ?
    Нищо лошо няма, лошото почва когато почнете да идвате тука и да се държите като у дома си (на село) .
    А още по-лошото е хем да идвате тука, хем да се оплаквате колко било гадно. Като е гадно - стойте си на село !
    Ти София за град ли я имаш? милото то колко си ми ограничен
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си