.
Отговор в тема
Страница 300 от 450 ПървиПърви ... 200250290296297298299300301302303304310350400 ... ПоследнаПърви
Резултати от 7 476 до 7 500 от общо 11246
  1. #7476
    I’m a horrible girlfriend и не го заслужавам този човек друго няма какво да добавя за днес
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #7477
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Йейейейееееее. Най-накрая ще се запозная с хлапето. Нямам търпение, а и не очаквах толкова скоро да се приберат, но съм МЕГА доволна от което. :3 Хич не ме интересува, обаче, щом е обещал, идва при мен и ще седи, докато са тук. Ама изобщо не ми дреме от нищо! :ддд
    Мега ми е щастливо, вярно. И трябва да измисля някаква играчка да му купя, че нали... да се подмажа и буболечката да хареса "леля Тори"... Нещо говорещо/пеещо на български, пък ако свети и се движи - още по-хубаво. Започвам да обикалям по детските магазини и в Джъмбо вече, друго няма кво да стане. :ддд
    По-скоро е една друга среща, обаче, която ме притеснява малко повече от тази с буболечката, та се надявам и там да бъда харесана. Ест, няма ама надеждата нали умирала последна - сигурно ще продължавам да се надявам и да вярвам в душата на картите.
    А сериала (вчера опрасках сезон и половина + кутия и горница цигари с тва) е мега як и ей ся пак ще забозвам да гледам, дори фъстъци си имам. За жалост не шоко (обиколих цял квартал по домашни дрехи и джапанки за такива, но нямаше никъде), обаче все си е нещо, нали? Трябва да се радвам и на това.
    Деня беше хубав. Определено. На 100 процента. На 101 даже.
    Сутринта се надигам и се опитвам да се измъкна за кафе с майка му, то ме стисва и се простира отгоре ми, за да не мърдам. Първата порция разтапяне от кеф. :3 Може ли да е толкова миличък като спи?! :3 Имам странното чувство, че цял живот да спя покрай него и да се събуждам до него, няма да ми стигне да му се радвам на сънената муцунка и неадекватното държание. :3 Буквално се чувствам обезоръжена ей тка като стане.
    квак

  3. #7478

  4. #7479
    докато едни циврите за гаджета, връзки и всякакви работи... аз си ходя на фитнес, нацепвам се и ми доставя удоволствие.
    направете същото и вие, вместо да ревете за някакви си курви идвайте да помпате

  5. #7480
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Не бих казал, че съм грозен, но не е там разковничето ;д.
    А къде ?
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    докато едни циврите за гаджета, връзки и всякакви работи... аз си ходя на фитнес, нацепвам се и ми доставя удоволствие.
    направете същото и вие, вместо да ревете за някакви си курви идвайте да помпате
    Само с фитнес не се живее.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    (вчера опрасках ..кутия и горница цигари ...)
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #7481
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Само с фитнес не се живее.
    прав си, но това начин на живот

  7. #7482
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Достатъчно не ми е фалшив профила, че да знам за Кюстендилския ти приятел, с който си пускахте видеота из форума, да се докажете, и ти да докажеш, деба, колко не си девствена. Честно като гледах, щях да се изповръщам. Не бива така ве! Деца! ДЕЦА! Нямате ли си нещо по-продуктивно да правите? Като например да прочетете някоя книга? Бахти и младежта! Хаааахахаааах!
    Чш младеж, айде да не вкарваме тези стари лайна обратно, а?
    Опитваме се да забравим този период (говоря за целия форум ;д)
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  8. #7483
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    До горния ми пост, nvm видях, че надолу има тригър.

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Това да не е Анархито?
    Ти го познаваш добре или поне би трябвало - все пак сте спали заедно, нали ?
    Къде са тия видеа???
    Не съм аз, ама ми стана интересно

    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    По принцип не е задължително да познаваш добре някого, с когото си спал.
    Долно казано, но истинско ;д

    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Бих казала, че в момента изобщо не познавам Анархи дори. А видеата отдавна не съществуват и не са кой знае колко интересни.
    И аз нямам идея какъв човек е Лилето в момента, все пак това беше преди 4-5 години.. ;д
    А видеата ги има в аска ми ако го активирам (но е деактивиран), но не са нищо особено и не са интересни.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #7484
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    чуден понеделник : )
    цяла седмица така да е.

  10. #7485
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Когато си кажеш "е тоя път много се о*ках" и изкараш 5.50...И съм бясна, защото на въпросите, които ми се сториха доста трудни, съм отговорила правилно, а на супер елементарни съм се колебала между 2 и съм отбелязала грешното...Карай де, дано само сутринта да е същия случай като сега и да имам повече отколкото си мисля. А на контролното в четвъртък изобщо не знам какви ще ги върша. Сигурно ще се ходи на сесия. Защо не погледнах по-рано колко имаме да учим, сега нямаше да имам 500 слайда за 2 дена.
    Life is how you live it not how you spend it.

  11. #7486
    Гласовете от миналото са много лошо нещо. Махаш ги отвсякъде, избягваш ги колкото можеш и те пак ще се обадят отнякъде. Вече очаквам писмо с гълъб толкова е нелепо и чак вече ме избива на смях.
    И днес като цяло беше един смотан ден. Не стига че понеделник ами и супер натоварен. Вечерта поне ще е хубава
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #7487
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Лилето в момента какъв човек е... Сигурно лапа чурки на бургаски 12-класници.
    Май вече не шири из Бургаско. А какво прави, мисля че е нейна работа.

    btw, не мога да повярвам, че след толкова години все още се върти тая история. НякоИ неща трябва да си останат в миналото да еба.
    Последно редактирано от Twistedbastard : 04-24-2018 на 10:03

  13. #7488
    тази мацка яка ли е ?

  14. #7489
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от Twistedbastard Виж мнението
    Май вече не шири из Бургаско. А какво прави, мисля че е нейна работа.

    btw, не мога да повярвам, че след толкова години все още се върти тая история. НякоИ неща трябва да си останат в миналото да еба.
    Благодаря. Който и да си. ;д

    ПТ: Пак странен сън. Не мога да ги разбера тези сънища. > . <
    Life is how you live it not how you spend it.

  15. #7490
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Благодаря. Който и да си. ;д

    ПТ: Пак странен сън. Не мога да ги разбера тези сънища. > . <
    ония мислещия

  16. #7491
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Лилето в момента какъв човек е... Сигурно лапа чурки на бургаски 12-класници.
    Доколкото съм видял тук, май вече е по София ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  17. #7492
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Twistedbastard Виж мнението
    btw, не мога да повярвам, че след толкова години все още се върти тая история. НякоИ неща трябва да си останат в миналото да еба.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #7493
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    тази мацка яка ли е ?
    Преди беше, сега не знам..
    Но на снимките от бала си въобще не изглеждаше толкова готина, колкото си я спомням..
    Даже обратното ;дд
    има ги качени в темата за снимки в секс.. ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #7494
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    реве ми се, толкова съм болен и депресиран, че съм затворен в нас...
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  20. #7495
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Не знам, ама аз имах много болен сън снощи ;д. Първо чета статия, че в Китай открили някъв изоставен град и изведнъж се пренесох в някаква гора с редове от дървета, листата им бяха жълто-зелени. Това го гледам от високо, все едно съм в хеликоптер или нещо такова, но "реално" се носех в пространството. Постепенно се приближих и започнах да различавам върволици от хора, всичките бяха в бяло и се движеха някак пълзешком в една посока, като зомбита. По едно време към мен започнаха да летят някви привидения, сенки, призраци, някво сюрреалистично такова и аз ги отбивах с ръка. През цялото време не изпитвах никакъв страх. После обстановката започна да се променя, стана мрачно и се появиха огромни сиви стени в пространството и изведнъж се оказах в стая в някаква изоставена сграда с двама стари приятели. По едно време те ми викат да тръгваме, обаче аз исках да се изпикая. И започвам да пикая някво супер силно и неспирно, и изведнъж изоставената стая се превърна в готина всекидневна, а аз я опикавам, баси ;д. Също се оказа, че съм по чорапи и единия ми крак се напои мощно с пикня, то си стана солиден гьол ;д, а другия крак го вдигнах да не се мокри и продължавам да пикая. И така се събудих. За момент се изплаших да не съм се напикал наистина ;д, но не бях.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  21. #7496
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Преди беше, сега не знам..
    Но на снимките от бала си въобще не изглеждаше толкова готина, колкото си я спомням..
    Даже обратното ;дд
    има ги качени в темата за снимки в секс.. ;д
    ВПРОЧЕМ

    Вчера си разглеждах снимките от бала и си мислех точно това - грима ме е "състарил" адски много, колкото и тъпо да звучи за 18-годишно момиче, но да изглеждам като на 35+ в лице...Голямо разочарование беше този бал откъм външен вид, но чак сега като върна лентата назад, мисля така. Да не говорим, че още не мога да преодолея стъписването си, когато ме снима някой друг и на снимките съм излязла много зле. Но след месец съм на сватба и смятам да се наконтя. ;д Този път аз ще се гримирам, нещо по-семпло, най-много малко очна линия да сложа и ще видим какъв ще е резултата. ;д Оп, много се разписах. Идеята ми беше, че и аз мисля, че на бала не съм яка. Но за сметка на това откъм преживяване беше супер.

    https://scontent.fsof3-1.fna.fbcdn.n...a7&oe=5B65D68E Снимка от...скоро. С цел оправяне на впечатленията.

    Нямам какво да кажа по темата, просто си спамя.
    Life is how you live it not how you spend it.

  22. #7497
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от NEGAN Виж мнението
    Нормално. Баща и като я е видял каква е распоретина и я е заточил на другия край на България.
    Баща ѝ "я е заточил на другия край на България", за да може да има качествено обучение. А дали съм "раСпоретина", или не си е напълно мой проблем. Достатъчно си интелигентен, че да знаеш кога трябва да замълчиш. Спри да се излагаш и да си мислиш, че така рефлектираш по някакъв начин на мен или на форума. Никого в този форум не го интересуват чуждите действия, освен хора като теб, нямащи с какво да си запълнят времето. Жалко е, че не намираш полезен начин за това. Вземи пример от Хокинг.
    Life is how you live it not how you spend it.

  23. #7498
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Идеята ми беше, че и аз мисля, че на бала не съм яка.
    да се хванем на бас, да "помолим" грозния да пусне една анкета
    в която да се гласува за снимка от балът ти и някоя друга
    на коя изглеждаш по-добре, не млада, гримирана или с подплънки
    да видиш, че ще загубиш

  24. #7499
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    да се хванем на бас, да "помолим" грозния да пусне една анкета
    в която да се гласува за снимка от балът ти и някоя друга
    на коя изглеждаш по-добре, не млада, гримирана или с подплънки
    да видиш, че ще загубиш
    С подплънките вече ме изгуби. Никога не съм носила. ;д
    Life is how you live it not how you spend it.

  25. #7500
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    да се хванем на бас, да "помолим" грозния да пусне една анкета
    в която да се гласува за снимка от балът ти и някоя друга
    на коя изглеждаш по-добре, не млада, гримирана или с подплънки
    да видиш, че ще загубиш
    Ако я беше виждал на живо нямаше да кажеш, че носи подплънки.

    Лил, имам въпрос, защо толкова години вече някакви хора тук те хранят за щяло и нещяло? Смис, не бях влизал поне две години и тогава не беше по-различно.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си