.
Отговор в тема
Страница 312 от 450 ПървиПърви ... 212262302308309310311312313314315316322362412 ... ПоследнаПърви
Резултати от 7 776 до 7 800 от общо 11246
  1. #7776
    Паркове, жега, и хубава музика през деня, сега Milo's Podcast докато чакам Той да се оправи за излизане.
    Overall прекрасен ден както винаги
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #7777
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    така става като си изпълняваш служебните задължения
    току виж още 10 човека се завърнали на мястото на подчовека
    Да съм казвал, че това е хубаво? Сега във форума има един лицемер повече.

  3. #7778
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    ^ ние ивчето лицемер не можем да наречем по простата причина, че не я познаваме.

    това, което на мен ми прави впечатление е, че повечето ѝ коментари отправени към мен, във времето, винаги са засягали професията, която съм избрала и знанията ми свързани с нея. странно е някак. аз идея си нямам с какво се занимава и никога не съм се интересувала (единственото, което помня е, че преди години се оплакваше във форума, че майка ѝ е повлияла на избора, но въпреки това е доволна от този факт), но ако случайно се занимава с някакъв вид медицина трябва да е поне малко наясно какъв огромен обем обхваща ветеринарна медицина. освен цялата анатомия, физиология и отклоненията при тях при всички видове домашни и диви животни аз съм задължена "леко да поназнайвам" и тези неща при Homo sapiens, най-малкото заради безумно многото зоонози. не знам как привидно интелектуална млада дама успява с изказванията си от време на време да показва и ограничеността в мисловния си процес. голям парадокс. така де, нека не се отклонявам много от темата. исках да дам простичък пример. дори няма да намесвам каквато и да е терминология свързана с вътрешните болести (заразни/незаразни), и механизма на развитие за дадено заболяване. та... за наднормено тегло май ставаше дума по-горе : ) доста сериозен проблем и при животните. но пък в естествената си среда те сами не биха си го навлякли. главният етиологичен фактор е човекът. защо ли? ще оставя да си отговори сама.

    иначе хич не ми дреме за този малоумен конкурс. и с коментара ми бях пределно изчерпателна. идея си нямам защо отново тя тръгна с някакви безпочвени и изсмукани от пръстите лични 'нападки'. общо взето докато има такива размисли, като горния на ивчето, ще се появяват все повече и повече подобни индивиди като въпросната "победителка", парадирайки че са "различни", и които се гаврят, плюят, и дефекират върху качественото изкуство, във всяка една му форма.

    абе, да не ви пука и на вас!
    черпя с KFC от щастливи кокошки
    и пържени картофки
    и малко кока-кола! <3


    в края на месеца пак съм на сватба. вече не знам дали да се радвам или верно да почна да се депресирам ;д
    Последно редактирано от pandabear : 05-14-2018 на 12:41

  4. #7779
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    ^ ние ивчето лицемер не можем да наречем по простата причина, че не я познаваме.
    То ми е достатъчно да видя, че пише, че не трябва да съдим хората по външния вид, а в същото време тя си избира само сексапилни батковци.

  5. #7780
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    e, то и аз съм ѝ засичала коментари из темите за "дебеланите" "тлъстинките" и там още разни думички беше използвала, ама т'ва няма значение. може просто да си е променило мирогледа момичето, хехехе.

  6. #7781
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    e, то и аз съм ѝ засичала коментари из темите за "дебеланите" "тлъстинките" и там още разни думички беше използвала, ама т'ва няма значение. може просто да си е променило мирогледа момичето, хехехе.
    точно това ме учуди, винаги се е присмивала на дебеланите а сега обратното
    на хората им е писнало от фурнаджийски лопати

  7. #7782
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Напротив, ИваТА преди беше по-добре, а вече не може да се говори с нея, не знам как го извади изведнъж това самочувствие.

    А тоя ръб над мен, няма няма и изведнъж се появява изневиделица.

  8. #7783
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    и?

  9. #7784
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    поне се надявам още 10 тина иви да заместят мистър смрад
    по-приятно ще ми е

  10. #7785
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Аз пък предпочитам един искрен Грозен пред 10 лицемерни Иви.

  11. #7786
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    грозния освен че е искрен е и много много тъп, с един и същ изтъркан репертоар
    и ти си същия щом ти се слушат едни и същи неща ден след ден, месец след месец, година след година

  12. #7787
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Грозния е в другата крайност. неговите истини са си само негови. измислени във филмът, който живее. тук вече ивчето спокойно може да го даде като пример затова, че състоянието му не зависи само от него, тъй като проблемът му е дълбоко след Варолиевият мост на церебрума.

  13. #7788
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Абе и двамата не ме кефят, но при всички положения бих избрал САМО 1 Грозен пред цели 10 Иви. Вие също, ама се правите на интересни.
    Последно редактирано от YoungBloodZ : 05-14-2018 на 12:25

  14. #7789
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Абе и двамата не ме кефят, но при всички положения бих избрал САМО 1 Грозен пред цели 10 Иви. Вие също, ама се правите на интересни.
    Твоята сексуална ориентация отдавна я знаем, споко
    Ама въпросът е в това че на грозното вече сме му чували репертоара хиляди пъти, той е един и същ, няма с какво да допринесе
    дали е тук или не няма никакво значение, винаги може да предвидиш какво ще каже, то просто е еднотипно и скучно

  15. #7790
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Амиии, какво да кажа и откъде да започна..?
    Благодаря все пак, че ме окачествяваш като интелигентна. Такава съм, хехе. Всъщност изпитвам огромно уважение, респект към твоята професия. Знам колко ви се налага да учите. Имам колежка, която реши все пак да се преквалифицира и ми е разказвала. И да, исках да уча това, бях приета това, но поради лични обстоятелства и намеса, се отказах и всъщност това е най-доброто решение, което съм взимала, защото си намерих мястото, така да се каже. Встрани от тези подробности - има редица метаболитни;ендокринни нарушения например, които повлияват теглото. Аргументът ти, че не се раждаме еди какви си, мисля, че изобщо не е меродавен. Много заболявания са “заложени” в гените ни и тиктакат.
    Признавам, че съм изпитвала и все още донякаква степен изпитвам погнуса и отвращение от човешките мастни натрупвания по тялото, но това е на психическа основа. Не мисля или поне не си спомням да съм обиждала някого на тази тема. Човек се развива, поумнява, помъдрява. Не можем да съдим хората субективно без да сме запознати. Нямаме това право. Това исках да кажа
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  16. #7791
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    как си знаех, че ще намесиш ендокринологията.
    "заложените в гените", ти сериозно ли :/ единственото, което тик-така при такъв тип хора е тромбозата. и общо взето при всеки един друг, който не уважава живота и тялото си.

    оставям това тук. който има време може да скролне хубаво надолу из профила. https://www.instagram.com/nettabarzi/?hl=bg само от него човек може да си набави достатъчно информация по темата : )

    пак ще спомена, че констатацията ми за начина, по който изглежда връпросната беше прашинка в целия коментар целящ да покаже колко "политичеси коректна" " е тази пародия на музикален конкурс от време оно. как промиват мозъчетата на малките хора, очевидно много успешно. защото нито ще си първата, нито последната с подобни разсъждения за "различното".
    Последно редактирано от pandabear : 05-14-2018 на 13:50

  17. #7792
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Тиктакането говорех мащабно, не буквално. Много заболявания са с неизяснена етиология и генетична предразпжложеност. И конкретно за нея, диабет защо не, хипотиреоидизъм и тн. Не си ги избираме ние.

    Много съм далеч от промиването на мозъци. Не се интересувам от незначителни неща. На мен ми трябват факти. Нета провокира. Каква по-успешна тактика от тази? Всеки знае, че Евровизия е политическо състезание години наред, какъв е смисъла от възмущението, което изсипваш по този грозен начин? Т.е. ти си се възмущававай колкото си искаш, разбира се, но не е готино да нареждаш хората заради физическите им недостатъци.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  18. #7793
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    това не е физически недостатък. там е разковничето. не е недъг, който не си е избрала сама а чиста доза безхаберие. нали си фен на фактите. какво му е грозното човек да изказва факти? ти продължаваш да твърдиш, че победата ѝ е на база лични качества, но в същото време си "далеч от промиването на мозъци" и също така си напълно наясно с политическото състезание. уау. само като се замисля, че още няколко милиона явно са на това положение... няма смисъл да продължаваме с дискусията. силно казано дискусия, де, но все пак. хубав остатък от деня ти пожелавам : )

  19. #7794
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Аз дори не харесвам песента, това което казах е само, че е различна, провокативна и че изпълнителката й може да пее. Знаем защо спечели Джамала, знаем и какво не позволи на нашето момче да спечели миналата година, знаем и защо Израел спечели тази. Допреди седмица никой не говореше за Кипър, когато от нищото стана номер едно за залаганията, изведнъж всички започнаха да я харесват. Хората са овце. Аудиторията на евровизия е ментално олекотена, този конкурс е пълна скръб и не знам защо изобщо се информирам за нещо толкова пошло. Цялата “дискусия” беше за килограмите. Гледах една българска пикла в утюб, която обижда всеки, който я критикува по някакъв начин на бавен и грозен. Не е готино.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  20. #7795
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Ония двамата обсъждат "Оня".
    Демек дори кат е баннат,пак е тема за разговор,което ще му достави удолствие и оргазъм.
    Тия двете пък спорят за няква дебелана,дето спечелила политическия конкурс със кудкудякане,на което биха завидели и кокошките по селата.
    Да наречеш това нещо песен, е все 1 да кажеш на черното бяло.
    Айде по-сериозно.
    Евровизия от години не е конкурс за песен.Догодина победителят ще е негър-джендър,пърдейки на сцената.
    Последните читави победители бяха Лорди,онази шведката ,Елена Папаризу и Александър Райбак.Всичко след това пародя.
    Последно редактирано от deitona22 : 05-14-2018 на 16:21
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  21. #7796
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Всъщност аз харесах две песни - на Гърция и Беларус, но те дори не преминаха полуфиналите. Ебати пародията.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #7797
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    https://youtu.be/XCuLIi71ntM

    Прекрасна <3 евала на гърците - традиционна, етническа, патриотична и си пеят на техния език.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  23. #7798
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    на мен ми е писнало от песни, ама и вие като дойдете на мойте преклонни години и на вас ще ви писне всичко и всички

  24. #7799
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    не мога простооооо
    имам сигурно едни от най-мрънкащите колеги на земята

    могат да участват в олимпиада по мрънкане на световно ниво и сигурно ще вземат медали

  25. #7800
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Аз дори не харесвам песента, това което казах е само, че е различна, провокативна и че изпълнителката й може да пее. Знаем защо спечели Джамала, знаем и какво не позволи на нашето момче да спечели миналата година, знаем и защо Израел спечели тази. Допреди седмица никой не говореше за Кипър, когато от нищото стана номер едно за залаганията, изведнъж всички започнаха да я харесват. Хората са овце. Аудиторията на евровизия е ментално олекотена, този конкурс е пълна скръб и не знам защо изобщо се информирам за нещо толкова пошло. Цялата “дискусия” беше за килограмите. Гледах една българска пикла в утюб, която обижда всеки, който я критикува по някакъв начин на бавен и грозен. Не е готино.
    Петнайсе годишната ли ве? Тая си прави гледанията единствено заради визията й.
    Последно редактирано от Twistedbastard : 05-15-2018 на 00:13

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си