.
Отговор в тема
Страница 318 от 450 ПървиПърви ... 218268308314315316317318319320321322328368418 ... ПоследнаПърви
Резултати от 7 926 до 7 950 от общо 11246
  1. #7926
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не знам що ма днес ми е ного яко. :3 Никви следи от вчерашната безпричинна мъка... Тва да си ненормален не е лесно. :ддд Пия си домашната лимонада, псувам липсата на текила и май ш тегля един душ и след малко ш излизам. Дори си направих купонче самичка. :д Тва звучи по-жалко, отколкото беше, защото по едно време бащата се появи и ми се радва на музиката. :ддд
    квак

  2. #7927
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    https://www.youtube.com/watch?v=8jxKYO_ymt0
    Специално за фена на балерините.

    И как постъпват истинските футболисти
    https://www.youtube.com/watch?v=TJBRg1jA7AQ
    Дейтунар, като не разбираш от футбол къде се буташ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #7928
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    https://youtu.be/p32b5nNq1zw

    Да го тура на майка ти, баба ти, леля ти, братчедка ти и там де що женска рода се появи... Що ме боли тва така, ве?! Сутринта нищо ми нямаше, после ме заболя невероятно много, даже не можах да ям, след тва си полежах и поспах, отмина ми, ядох, а после - болка като от разкъсване някъде по трасето. Сефте ме боли толкова и така изобщо... Тва ще да е наказание за някой от греховете ми, предполагам? Не, не ща отговор. ФУ, организъм мой... ФУ!
    Още сутринта си му казах да се оправя и да идва да ме гушка, но когато работиш за себе си, нямаш почивен ден и цяла неделя е кибичило да си боде очите пред сайта. Докато мен ме боли, гадно ми е и имам шибаното чувство, че ш се оповръщам от болка... Силно се надявам довечера да се е освободил, за да може да ме гушка и тъпче с шоколад, щот май само така ш ми мине. То не бяха хапчета, не беше чудо...
    Снощи пак некви кретении с буболечки сънувах, разбира се, че с негово участие. Ще кажеш, че 22 години не съм живяла без него, че вече почти няма сън да не го видя. Даже бягахме от тъпите гадове заедно... Кво ми става?! Оувърли атачт? Ок, все тая.
    Дядото ми е направил некъв много готЯн сироп за готяна домашна лимонада, всъщност само лимоните са купени. Много е освежаващо. Докато пиех ей ся на двора, хлапетата на комшиите се появиха и вдигаха шум, пък аз се сетих за нашата малка гад и колко ме кефеше да се занимавам с него. И некво като че ми липсва. Не е хубаво да си леля на хлапе (скоро хлапета), които живеят през половин свят, кажи-речи. Мега много си хареса пандите и мечоците, даже част от тях си ги е взело лапиту. :3 Искам да си играем пак и да му се хиля къф е шлядкиш като го гъделичкам. :3
    Тряа да спра да съм мързел и да ходя да си взема душ, накарайте ме, ве.

    https://youtu.be/S9tKwSboJeg
    1000 песни изслушах докато се лигавя...
    квак

  4. #7929
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ами, отново изпадам в поредната екзистенциално-любовна криза. Момчета/мъже или там каквито сте, когато женската е ваша, това не означава край на... усилията? Може би съм само аз, но се нуждая от внимание, защото знаете ли, много лесно се намира другаде. И осъзнавам колко bad gal kurwa звучи това, но то дори не е свързано с нещо сексуално в случая. Аз съм на шибани 22 години, безсмъртието все още не е открито и не съм сигурна доколко вярвам, че Всевишния ще се разправя с неверната ми душа след това. Знаете, мили хора, винаги съм била тъй да го наречем кариеристка. Вече не ми пука за това, не ми пука дали ще съм над, дали ще завърша и тн. Добре де, последното ми пука. А и е важно да съм добра в професията си. Много важно. Мисълта ми е, че приоритетите ми се пренаредиха. Искам... всичко. Всичко, което мого да взема от живота. Умирам от страх, че един ден ще се събудя на преклонна възраст и ще съжалявам колко много съм пропуснала. Мога да съм женска за един мъж, но искам поне в свободното време да се случва нещо, ако не прави компромис с работното време. Нормално ли е да искам постоянна близост? Може би това ме прави нимфоманка или друго? Нимфоманка ли съм? Мразя, когато започвам да търся вината в себе си. А и егото ми го болииии.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #7930
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ... когато женската е ваша, това не означава край на... усилията? Може би съм само аз, но се нуждая от внимание, защото знаете ли, много лесно се намира другаде....винаги съм била тъй да го наречем кариеристка. ...Искам... всичко.
    Точно това ти е проблемът мила - твърде млада/неопитна/заблудена си за да осъзнаеш, че в живота не можеш да имаш всичко, дори ако си английската кралица !

    Друго нещо, което не си осъзнала е, че всяка една връзка се основава не само на взаимни интереси, привързаност, близост, "любов", секс, пари или квото там, но и на много много компромиси! Освен че не си го осъзнала, очевидно ти не си готова на компромиси.

    Докато не осъзнаеш и приемеш тези две неща, ще се хвърляш от връзка във връзка, без да изградиш нищо трайно и ако отношението ти не се промени някога - ще си останеш сама, защото третото което явно не осъзнаваш, е че няма да си вечно на 22 и да си намираш поредния мъж когато ти скимне !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #7931
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ива, да изневеряваш от липса на каквото и да е изначало е глупаво. Като не виждаш нужния респект или квото там, ставаш и се изнасяш. Не че е по-остро да забравяш защо по дяволите между ежедневните неща си говориш и спиш с точно определен човек, но все пак не толерирам изобщо да правиш неща зад гърба на някой. Рядко се намира някой изобщо, който да го толерира, не съм само аз. Квото не достига, ходиш да търсиш другаде ама първо пускаш клона.
    Забелязала съм, че точно кариеристи без особен интерес в миналото към афери се отприщват и изобщо не е красиво.
    квак

  7. #7932
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Ива, не, не е нормално да искаш постоянно внимание. Всеки има право на някакво лично време и не е длъжен извън работа да мисли само как да ти начеше егото. Може да твърдиш, че не ти харесва, но много добре знаеш, че ако си получаваш „достатъчно” (по твоята дефиниция) внимание, бързо ще изгубиш интерес.

  8. #7933
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    ^^
    ^^
    Много ми е забавно с каква почтителност реагират двамата биФши на една очевидна наглост, само за да не ги помислят за задръстеняци, споделящи мнението на директни хора като Грозния .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #7934
    След вчерашните глупости и неразбории, които се случиха, определено имах нужда от този вид разговор, и като помисля че станаха част от живота ми/ни само 2-3 месеца назад и вече ги чувствам толкова близки че да мога да споделя нещо такова. Ама наистина има хора, които влизат в картинката по правилният начин и в най-подходящото време.
    Прекалено много премислям всяка едно ситуация и очакванията ми са доста завишени. Реално май даже не знам какво очаквам и какво искам, и следователно няма угодия. Такива неща като вчера се случват на всички и са напълно в реда на нещата… а той… <3… май даже не е нужно да го казвам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #7935
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тва, че сме бивши далеч не означава, че ни липсват принципи и далеч не означава, че и двамата не сме разумни. Далеч не означава, че не съм съгласна с него, когато е прав. Далеч не значи, че съм забравила, че ме е научил на много неща само като е бил наоколо.
    Даже ако не беше антракса, нямаше да съм си срещнала човека в момента. Той ме ръчка да се видим с въпросния на бира.
    Ако не беше антракса с мен, дори и да бях срещнала настоящия, нямаше да го оценя, както сега. Антракса ми показа точно какво трябва да давам и да очаквам относно една връзка, пък била тя и между просто приятели. Показа ми как е до ре да се държа с хората и с животните, със себе си. Никой не може да ми вземе това. На 101% съм сигурна, че настоящия е благодарен, че съм усвоила, което мога и знам, за да съм идеалната в момента и още да съм "ангелчето" в телефона му. Нямаше да оценя и разбера какво е да си така близък с някого и щях да подмина, най-вероятно.
    Антракса беше необходимото зло, за да ъпгрейдна и да съм готова за момента, в който ще търся аз варианти, за да живея с някого. Настоящия оценява това. И макар ебавките, че ако засече ангракса, ще го бие, че ме е изръчкал да се съглася за бира, на 101% е благодарен.
    квак

  11. #7936
    2x100кг лежанка при собствено тегло 71 кг!
    доволно
    Последно редактирано от ةتشضل انزفث : 06-04-2018 на 16:37

  12. #7937
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Тва, че сме бивши далеч не означава, че ни липсват принципи и далеч не означава, че и двамата не сме разумни. Далеч не означава, че не съм съгласна с него, когато е прав.
    Колкото и да ти се струва странно, относно последното изказване на юФката и тримата сме на едно мнение (в общи линии).
    Това което на мен ми се стори странно, е начинът по който вие изразихте мнението си - почти със страхопочитание спрямо наглостта на агресивната юФка. Може би Турксчо го е направил от позицията на самотния жалкар, който се слага на всяка, а ти от позицията на женската солидарност. В други ситуации спрямо други хора и двамата сте доста по-директни, докато сега не изразихте позицията си твърдо.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Даже ако не беше антракса, нямаше да съм си срещнала човека в момента. Той ме ръчка да се видим с въпросния на бира.
    Ако не беше антракса с мен, дори и да бях срещнала настоящия, нямаше да го оценя, както сега.
    Горкият Турксчо - чак ми стана жал за него.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Антракса беше необходимото зло, за да ъпгрейдна и да съм готова за момента, в който ще търся аз варианти, за да живея с някого.
    Не значи ли това, че ти просто си употребила Турксчо и като си се "ъпгрейднала" ги го зарязала заради новия, с когото той самият те е запознал ?!
    Уважението ти към него личи много добре по това, че го описваш като "зло", макар и (временно) необходимо .
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    2x100кг лежанка при собствено тегло 71 кг!
    доволно
    Евалата Арабчо !
    Последно редактирано от Грозния : 06-04-2018 на 17:20
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #7938
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Нищо общо. Бяха минали 9-10 месеца откато се бяхме разделили. Уайлд гесинга не ти се получи отново.
    квак

  14. #7939
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Евалата Арабчо !
    мерси братле

  15. #7940
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Защо вече на нито един потребител не му пише години и град от къде е??? Това нормално ли е???

  16. #7941
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Защо вече на нито един потребител не му пише години и град от къде е??? Това нормално ли е???
    Заради онова за личните данни.
    Не му помня съкращанието,ама беше някво подобно като на тия сбърканите,демек гейовете,лесботата и производните им.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  17. #7942
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    https://youtu.be/eHg9PJc1Nds
    Начи, сумати време го слушам тва като му звъни телефона, все не ми се е забивало в главата, днес реши... 3-4 пъти рипийт. Странно е, щот сумата му и време не се сетих, че ми се слуша тва, ся ми дойде на акъла. :дд
    Вече не ме боли, което си е постижение май, поне на фона на вчера и оня ден, където ми се повръщаше чак. Ебахти якото. :3
    Водя някъв странен разговор, не мога да повярвам чак. :ддд
    Ест, пак се закрастихме със сериал, който обмислям да изтегля и да си гледам и сама или може би е време да размразя тоя Роялс малко. Така или иначе тези дни съм свободна, един сезон ще изгледам, стига изобщо да е излязъл. Даже не помня кво баш се случваше в първите епизоди от сезона, и тях трябва да видя, че се обатарвам с ГоТа.
    квак

  18. #7943
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Заради онова за личните данни.
    Не му помня съкращанието,ама беше някво подобно като на тия сбърканите,демек гейовете,лесботата и производните им.
    Ем това са егати глупостите значи, аз може да искам моите да ми ги показва, освен това къв е проблема да се виждат, то който не искаше да си ги пише и без това не си ги пишеше или пишеше грешни, не виждам проблем, ама тия от ден на ден измислят все по-големи глупости да разединяват хората и да им пречат да общуват помежду си!!! Да не говорим, че така няма да знаеш дали си пишеш с някоя на 30 или на 13 нито начина ти на подход, ако е доста по-малка примерно от теб!
    Последно редактирано от sladura89 : 06-05-2018 на 14:47

  19. #7944

  20. #7945
    bitchin, виж си съобщенията
    Цитирай Първоначално написано от MAPATOHKOBKA
    <3

  21. #7946
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Е, не ме анатемосвайте, де. Имам чувството, че тук ме познавате по-добре от хора в реалния живот, защото съм споделяла неща, които не съм изричала на глас. А вие знаете, че съм изключително консервативен, задръстен и съвестен до досада човек. Никога не бих тръгнала да изневерявам. Проблемът ми е, че се чувствам излъгана. Честно ли е да се представяш за един човек (внимателен, джентълмен, ала-бала) докато станат работите и после сякаш... наистина... сякаш е друг човек. Няма ги сладките думи и жестове, няма го и сексът, щото мама му шибана, но аз съм млада, в разцвета на силите и сексуалността си съм и имам нужда от това. Имам нужда да усещам, че ме иска, че не съм му просто ей така... да не е сингъл. Работата, ученето, кариерата не са най-важни. Не, че искам да ме поставя на първо място, но той се е самозабравил. Имам чувството, че съм му, за да се впиша в идеалният му живот/образ. Ного е лесно да съдиш.
    Едит: сега осъзнавам колко е кофти да си с хиперамбициозен човек. Добре, че вече не съм такава.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 06-05-2018 на 16:25
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #7947
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Проблемът ми е, че се чувствам излъгана. Честно ли е да се представяш за един човек (внимателен, джентълмен, ала-бала) докато станат работите и после сякаш... наистина... сякаш е друг човек.
    Това е защото "трябва да бъдеш себе си" очевидно не работи и ти както повечето жени предпочитате да ви лъжат, с надеждата да е истина, отколкото да тръгнете с някой грозен смотльо!
    Е, за това кой ви е виновен, а юФкичке ?!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    А вие знаете, че съм изключително консервативен, задръстен и съвестен до досада човек. Никога не бих тръгнала да изневерявам.
    Можеш да лъжеш себе си колкото искаш, но не и нас !
    Ти си агресивна и неуравновесена, с изисквания надвишаващи многократно статуса ти.
    Всеки получава, това което заслужава - нали така беше ?!
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Защо вече на нито един потребител не му пише години и град от къде е??? Това нормално ли е???
    Че това за кво ти е?! Какво значение има?!
    Сякаш преди всеки не можеше да напише каквото си поиска като град или години ?! Това да не ти е сайт за "запознанства" или фейсбук?! Ти да не мислиш, че в сайтовете за "запознанства" и фейсбука винаги си пишат истинския град или години?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #7948
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Като цяло никой не е тръгнал да те съди или нещо да казва, че нямаш принципи. Само казвам, че като не ти понася, се изнасяш. Не търсиш настрани и не мишкуваш. Явно случая/човека е такъв.
    Разбира се, далеч не твърдя, че е ок да ставаш мързелив - щото точно това е проблема на много двойки. Стават мързеливи (единия или и двамата) и забравят, че половинките (адски я мразя тая дума) им са красиви, умни, забавни и атрактивни хора и щом Иванчо е харесал Марийка, пък Марийка - Иванчо, значи има една друга достатъчно голяма група хора, където ще направят същото. Не е далече от акъла да се сетиш, че трябва да поливаш цветето и да го ториш точно заради това, че може да умре. Ако изобщо ти дреме да е живо, де.
    Ама, от друга страна, има хиляди характери и видове мислене. На единия му иде да ми заобяснява как нещо ново във вида ми му харесва супер много; другия няма изобщо да го забележи; третия ще избълва някоя ебавка, ще го набия, ще се смея и ще каже, че съм красива. Примерно. Единия е дръвник и като сготвиш и наредиш свещите, ще те нахока за солта в манджата. Обаче другия по-вкусна храна не е ял, нищо че стърже от тигана и са му почернели зъбите. Всеки приема и реагира на нещата по някакъв начин. Въпросът е да свикнеш с човека насреща и с неговото забелязване и отбелязване на нещата, приемането му. Въпросът е и в това ти доколко си ок с този отговор. Като не си, ставаш и се изнасяш. Никой не е длъжен да ти е по мярка. Ти сама на себе си си длъжна да изискваш неща, разбира се вземайки предвид ти какво даваш и изобщо - да е с покритие всичко. Той е длъжен пред себе си да си направи нещата максимално ок, за да не си тръгнеш, стига да иска да те задържи.
    Аз не виждам нещата като лъжа или двуличие. Всички когато флиртуваме, се посипваме със захар. Той кога те видя без грим? 100% не е на първата среща, нали? Тогава?

    И обратния въпрос - ти какво правиш, за да му държиш интереса? Ти инициираш ли сексуални контакти? Кога последно му сготви вечеря или се появи със секси бельо/нова рокля?
    Пробва ли да го накараш да ревнува, като флиртуваш с някой друг? Само флирт, не да ходиш да го чукаш пред очите на приятеля си, разбира се. Попита ли го какво не му е в ред, че е такъв дръвник?
    квак

  24. #7949
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    няма го и сексът, щото мама му шибана, но аз съм млада, в разцвета на силите и сексуалността си съм и имам нужда от това. Имам нужда да усещам, че ме иска,
    просте не си сексава ма, къде търсиш под вола теле

  25. #7950
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    С него е различно. За пръв път някой ми се “опъва” така да се каже. Смея да твърдя, че имам някакъв опит във връзките и това е първият ми случай, където рутината ме безпокои. Сега като се замисля, може би моята перспектива е също друга понеже съм била от неговата страна и да. Свикнала съм на внимание, да съм центърът на света му и сега се чувствам като на заден план. И да, аз също не съм активна, но съм женска, мама му стара. И ебаси подробностите вече, но след като си свърши работата не искам да се обръща на другата страна и да спи, щото искам гушкане, а искам и още, и още, ахах. Аз мога да правя компромис с времето за сън, работа, учене, други задължения, той - не. И не знам как може да го кажеш, Тори. Сякаш е толкова просто да изоставиш някого. Може би съм еволюирала в прекалено чувствено/чувствително същество и сега искам повече. Нещо, за което ни ми пукаше в предишните връзки, но пък там съм го получавала иронично, дори повече отколкото ми се искаше.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си