.
Отговор в тема
Страница 329 от 451 ПървиПърви ... 229279319325326327328329330331332333339379429 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 201 до 8 225 от общо 11256
  1. #8201
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Търмък, ...
    Кво е тва?!
    Тука е София бе селски! Говори на нормален български а не все едно че си у вас на село !
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    "убав и колко повторения правиш с тия 30-45 кг?2 серии по 4?
    Защото колкото и да се правиш,ясно че не можеш да отлепиш 50 кг повече от 1 път и то без помощ.
    Аз поне не лъжа, за разлика от теб !

    Абе само аз ли гледам футбол в тоя форум ?
    Да не се окаже, че тука са останали само кифли и джендърасти !
    Последно редактирано от Грозния : 06-23-2018 на 21:39
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #8202
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    ^^
    Смешник.
    Тъпото е че уж ходиш на фитнес,но си седиш все на едни същи килограми.
    Никакъв прогрес за толкова години.
    Жалка работа.
    Последно редактирано от deitona22 : 06-23-2018 на 21:56
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  3. #8203
    От сутринта ми е зле и съм сигурна, че е по негова вина. Казах му, че това нещо има дъх, ама не, нали е специалист!!
    Иначе сравнително продуктивен ден, купих подарък за рождения ден, намерих си нов фитнес, екипировка също си взех и маратонки!!!! Винаги ми действа мотивационно, а сега имам нужда

    Бтв толкова се радвам, че my better half не гледа футбол, само американски(който гледаме заедно). Така има повече време за мен
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #8204
    Този уикенд очевидно всички са решили, че непременно аз съм длъжен да им оправям бакиите и да им търпя курвенските изпълнения + това

  5. #8205
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снощи малко не си мереше приказките ама тая сутрин се извини доста подобаващо...
    квак

  6. #8206
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    ^^
    Смешник.
    Тъпото е че уж ходиш на фитнес,но си седиш все на едни същи килограми.
    Никакъв прогрес за толкова години.
    Жалка работа.
    Може да имам физически проблеми, лош ген и да съм достигнал лимита си за тяло като моето .
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Бтв толкова се радвам, че my better half не гледа футбол, само американски(който гледаме заедно). Така има повече време за мен
    Ти не живееше ли някъде в чужбина? Може би това обяснява всичко.
    Американците си падат по източноевропейки - ако имаш късмет, можеш да станеш първа или втора жена на президент на Съединените Щати ! Или пък трета на сегашния, но ти едва ли си толкова вървежна:



    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Този уикенд очевидно всички са решили, че непременно аз съм длъжен да им оправям бакиите и да им търпя курвенските изпълнения + това
    Какво е станало?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ... тая сутрин се извини доста подобаващо...
    Оправи ли те ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #8207
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Може да имам физически проблеми, лош ген и да съм достигнал лимита си за тяло като моето
    Може, ама нямаш. Не ти ли омръзна да си търсиш оправдание за всяко нещо? Като путка. И имаш наглостта да говориш за мъжество...Оправдаваш се, че не ти върви с жените, защото нямаш пари и си грозен, а всъщност си смотан и с отблъскващ характер. Оправдаваш се, че нямаш пари, защото си от скромно семейство и нямаш връзки, а всъщност просто това ти е нивото, до което си се развил. Оправдаваш се, че нямаш напредък с фитнеса, защото там нещо си, а всъщност не си упорит и последователен. И понеже знам, че ще обърнеш критиката към мен, ти казвам да не се хабиш. То си е за теб. На нас не ни пука, че си вредиш с мисленето си. Само можем дружно да ти се посмеем. Ако си мъж, ще се вземеш в ръце, ще спреш да мрънкаш и ще направиш, каквото е нужно, за да си подобриш положението. Но не си.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  8. #8208
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Аз футбол не гледам, това е най-тъпото нещо на света, но виж винаги съм го играл. Пълна загуба на време да гледам футбол, абсолютно безинтересно занимание което отнема часове.

  9. #8209
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Оправи ли те ?
    Що, и ти ли искаш да те оправи?
    Отделно - извиненията, когато не си си измерил приказките овреме, обикновено са по-вървежни с думи и с предотвратяване на тия неща по-натам във времето. Не винаги, когато се извиняваш или се сдобряваш, нещата опират до секс за сдобряване или големи изненади/подаръци.
    квак

  10. #8210
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Що, и ти ли искаш да те оправи?
    Недей така.
    Току виж му аресало на "Убавия" и ше ти отмъкне мъжа.

    "Убав"
    Гледам всеки един мач от световното.
    Ама с твари които не разбират от нищо,камо ли от футбол,няма какво да си кажа.
    Последно редактирано от deitona22 : 06-24-2018 на 13:48
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  11. #8211
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Nemo Nobody Виж мнението
    Грозен, щом гледаш футбол, сигурно няма да имаш проблем да дойдеш да си поиграеш с едни други топки. Ще ми платиш после, естествено
    Е как да стане, като дори да исках - ти нямаш топки !
    Доказва го фактът, че си направил фейк за да ме обиждаш в интернет форум !
    Ако беше поне малко мъж, щеше да ми кажеш същите неща с нормалния си профил - Трънчо, Турксчо или комплексар.
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Може, ама нямаш. ...Оправдаваш се, че нямаш напредък с фитнеса, защото там нещо си, а всъщност не си упорит и последователен.
    Това как го реши и как го разбра? От къде знаеш какво и колко тренирам?!
    Ако всичко опираше до упоритост и последователност, батките щяха да са доста повече - тъпите и упорити хора са в изобилие. Само с желание и старание не става - трябва да имаш и талант или ген! Всеки треньор, спортист или музикант ще ти го каже! Но ти ако искаш продължавай да вярваш в приказки!
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Оправдаваш се, че не ти върви с жените, защото нямаш пари и си грозен, а всъщност си смотан и с отблъскващ характер. Оправдаваш се, че нямаш пари, защото си от скромно семейство и нямаш връзки, а всъщност просто това ти е нивото, до което си се развил.
    А ти до къде си се развил, при положение че си същият смотльо, ако не и по-зле ?! Не си богат, не си батка и не ти върви с жените! Какво точно те прави по-успял от мен, а ?! Дори само това че си признавам недостатъците и имам чувство за самоирония ме прави повече мъж от теб !
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Само можем дружно да ти се посмеем.
    На теб Корби няма дори кой да ти се посмее. Ти си още по-невзрачен и незначителен от мен. Нали си чувал, че единственото по-лошо от това да говорят лошо за теб е да не говорят нищо !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Що, и ти ли искаш да те оправи?
    Не благодаря!
    Просто ми е чудно как едно оправяне, може тъй лесно да оправи настроението на една жена.
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    "Убав"
    Гледам всеки един мач от световното.
    Ама с твари които не разбират от нищо,камо ли от футбол,няма какво да си кажа.
    https://www.teenproblem.net/forum/sh...1#post11600380
    Последно редактирано от Грозния : 06-24-2018 на 13:58
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #8212
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Недей така.
    Току виж му аресало на "Убавия" и ше ти отмъкне мъжа.
    Той моя мъж с Анархито бая се разбира като си ланкаме по телефона, та Грозния изобщо не е страшен. :ддд
    квак

  13. #8213
    Американците си падат по източноевропейки - ако имаш късмет, можеш да станеш първа или втора жена на президент на Съединените Щати ! Или пък трета на сегашния, но ти едва ли си толкова вървежна:
    Колко американеца познаваш? Персонажите от филми не се броят.
    Възрастните американци си падат по източно европейки, предимно рускини и украинки, понеже готвят, чистят, въртят домакинството, освен това са поддържани. Аз не готвя, не чистя ама не излизам и с възрастни така че теорията не важи.
    Въобще много обичам хора да говорят Ей така без да имат реална представа за какво става дума.

    Познавам корб и извън форума и точно на него да му говориш такива неща, не върви. Дори той е постигнал повече от теб, а има много повече причини от теб които биха го спряли. Ама ти се прави на мъж като искаш. Обвинявай света че е срещу теб и че всички са ти виновни. Ако беше свестен, щеше да имаш приятели които да ти помогнат да стане нещо от теб. Ама ти като не ставаш, можеш да привличаш само хора които са същите като теб. Противоположностите се привличат само във физиката, в реалния живот хората търсят себеподобни.

    Бил от скромно семейство Нямал връзки. Колко са хората в този форум от богати семейства? Ти си единственият който го смята това за пречка и извинение че нищо не е станало от него. Освен ако не си с някакъв вид изоставане, било то ментално или физическо, нямаш причина да мрънкаш и да го играеш жертва на обстоятелствата.

    Он: как да не му казвам че е прекрасен бе, събуждам се, той прави палачинки на себе си направил кафе, на мен чай както ми харесва, масата подредена. Аз съм била с лошо коляно, от мен се очаквало да седя и да си почивам… двойни стандарти
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #8214
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Противоположностите се привличат само във физиката, в реалния живот хората търсят себеподобни.
    И аз мисля така, не мога да разбера защо всеки твърди обратното особено по отношение на връзките.

  15. #8215
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Малко не разбирам жените.
    Понеже аз много обичам личното пространство, но и обичам да съм във връзка... искам някакъв баланс между лично време и любов... "не обичам човека до себе си"... що за логика и ограничено разбиране за любовта... това малко като работата... да работиш по 8 часа за 700 лева е нормално, "това е работа", пък да работиш 2 часа на ден за 1000 лева "не е реална работа" яко

  16. #8216
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    И аз мисля така, не мога да разбера защо всеки твърди обратното особено по отношение на връзките.
    Понеже хората това го ползват като извинение за връзките си с тъпанари и некадърници. Като излизаш с такъв индивид, то не е понеже си падаш по лоши момчета/момичета, а е следствие на комплекси и чувство за малоценност. Или самият ти не си по-различен от тях.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #8217
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Малко не разбирам жените.
    Понеже аз много обичам личното пространство, но и обичам да съм във връзка... искам някакъв баланс между лично време и любов... "не обичам човека до себе си"... що за логика и ограничено разбиране за любовта... това малко като работата... да работиш по 8 часа за 700 лева е нормално, "това е работа", пък да работиш 2 часа на ден за 1000 лева "не е реална работа" яко
    Да не е нормално, принципно за хората се счита за нормално това което прави масата, но винаги си има изключения.
    Така че ако си намериш някой/някои/който и да е, който за 2 часа да ти дава 1000, значи може да намериш и тая която визираш, търсене му е майката.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Понеже хората това го ползват като извинение за връзките си с тъпанари и некадърници.....
    Горе долу аз някакви такива съм ги мислил като съм мислил по тая тема.
    Последно редактирано от LoadRunner : 06-24-2018 на 19:36

  18. #8218
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Случайно се видях с един от най-добрите ми приятели днес (И двамата сме наистина зверски заети та се виждаме веднъж месечно за бира, баскет, пърдене, футбол, абе просташки работи...) Та приятелката му (БРАТОВЧЕДКА МИ) е БРЕМЕННА.. в 3тия месец.. и той такъв.. ама аз мислех, че ти знаеш.. и на мен ми стана малко тъпо.. но пък хей Im going to be a godfather so.. простено им е.. Даже ако е момиче, ще ми е адашче малкото лапе. ;д А за момче нямат име.. Предложих им Балкан или Вихър.. и ме изгледаха странно.. А това са такива прекрасни имена
    Много съм щастлив за тях, заедно са от 6 години и това е наистина следващата стъпка, която трябваше да им се случи рано или късно. + Малко съм спрял алкохола, но ще се наложи да пропия отново за да полеем! ;д
    Оная лудата не ме уби... Брей ;д WINK WINK.
    Семейното събиране и готвенето беше също много топ!
    А сега си лягам, щото утре трябва да ставам рано и да летя като Финикиец навсякъде..
    au revoir!
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #8219
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...
    Ти говориш доста повече за мен, отколкото реално знаеш, като дори не се опираш на косвени факти .

    Много обичам да ми разказват приказки за лека нощ !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Он: как да не му казвам че е прекрасен бе, събуждам се, той прави палачинки на себе си направил кафе, на мен чай както ми харесва, масата подредена. Аз съм била с лошо коляно, от мен се очаквало да седя и да си почивам… двойни стандарти
    Ето!
    Интересно ми е във вашата връзка, ти даваш ли нещо друго освен секс?
    Сексът ли е единственият актив с който разполагаш ?
    Сама потвъждаваш думите ми и разказваш каква си без да се усетиш !
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    И аз мисля така, не мога да разбера защо всеки твърди обратното особено по отношение на връзките.
    Вероятно поради същата причина ти си сам като куче, Трънчо !
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    ... да работиш 2 часа на ден за 1000 лева "не е реална работа" яко
    Разбира се че е работа - най-древната при това !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #8220
    ^много си прост. Влизам тук да се хваля от него. Себе си ли да изтъквам какво правя
    И не отговори на въпроса ми, колко американеца познаваш лично че правиш такива генерални заключения за вкуса им?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #8221
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Случайно се видях с един от най-добрите ми приятели днес (И двамата сме наистина зверски заети та се виждаме веднъж месечно за бира, баскет, пърдене, футбол, абе просташки работи...) Та приятелката му (БРАТОВЧЕДКА МИ) е БРЕМЕННА.. в 3тия месец.. и той такъв.. ама аз мислех, че ти знаеш.. и на мен ми стана малко тъпо.. но пък хей Im going to be a godfather so.. простено им е.. Даже ако е момиче, ще ми е адашче малкото лапе. ;д А за момче нямат име.. Предложих им Балкан или Вихър.. и ме изгледаха странно.. А това са такива прекрасни имена
    Много съм щастлив за тях, заедно са от 6 години и това е наистина следващата стъпка, която трябваше да им се случи рано или късно. + Малко съм спрял алкохола, но ще се наложи да пропия отново за да полеем! ;д
    Оная лудата не ме уби... Брей ;д WINK WINK.
    Семейното събиране и готвенето беше също много топ!
    А сега си лягам, щото утре трябва да ставам рано и да летя като Финикиец навсякъде..
    au revoir!
    Oxo... ами айде честито

  22. #8222
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Случайно се видях с един от най-добрите ми приятели днес (И двамата сме наистина зверски заети та се виждаме веднъж месечно за бира, баскет, пърдене, футбол, абе просташки работи...) Та приятелката му (БРАТОВЧЕДКА МИ) е БРЕМЕННА.. в 3тия месец.. и той такъв.. ама аз мислех, че ти знаеш.. и на мен ми стана малко тъпо.. но пък хей Im going to be a godfather so.. простено им е.. Даже ако е момиче, ще ми е адашче малкото лапе. ;д А за момче нямат име.. Предложих им Балкан или Вихър.. и ме изгледаха странно.. А това са такива прекрасни имена
    Много съм щастлив за тях, заедно са от 6 години и това е наистина следващата стъпка, която трябваше да им се случи рано или късно. + Малко съм спрял алкохола, но ще се наложи да пропия отново за да полеем! ;д
    А, ся дойде и твойто време да ти викаме "чиче", хехехе. Няма само аз да съм леля па я.
    квак

  23. #8223
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    А, ся дойде и твойто време да ти викаме "чиче", хехехе. Няма само аз да съм леля па я.
    Ти не си леля, а лелка/лелче/леличка.
    Последно редактирано от YoungBloodZ : 06-25-2018 на 09:38

  24. #8224
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ти не си леля, а лелка/лелче/леличка.
    Ми, племенника на мъжото баш леля ми вика ама като си казал, че съм леличка, ок. :дд Не ми се спори с теб.
    квак

  25. #8225
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ти не си леля, а лелка/лелче/леличка.
    Ти си чичка.
    Сички женски от 15 до 17 години,са твои.
    Последно редактирано от deitona22 : 06-25-2018 на 17:53
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си