.
Отговор в тема
Страница 333 от 450 ПървиПърви ... 233283323329330331332333334335336337343383433 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 301 до 8 325 от общо 11246
  1. #8301
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ...
    Няма да се изненадам ако сега кажеш, че и цикъла ти е дошъл... Стегни се бе!

  2. #8302
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Ще ти го обясня простичко.
    Аз глупав,
    аз иска семейство млад.
    Аз имаше възможност за това.
    Аз изпуснах.
    Сам виновен.
    Аз не пълно щастлив.

    Сам съм си самодостатъчен, щастлив съм на 95 % и ми трябват само тези 5 % споделено щастие с някое човече, само тя се вписва перфектно в тези 5 % и сам си преебах нещата и си ритнах паничката с храната.

    Иначе цикъла ми дойде оня ден, в 3ти ден съм. Искаш ли да ми оближеш тампона? Скапан нещастник ;*
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #8303
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  4. #8304
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от SHPAIdURmeN Виж мнението
    хаххахахахахах тва ме развесели малко, да.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #8305
    Абе всички уж съжалявате за миналото и за това, че не сте създали семейство навремето. Да ама сте готови сега, не “тогава” освен това колко от вас наистина биха създали семейство с тогавашните си партньори и в какво състояние щяхте да сте ако го бяхте направили?
    И аз понякога си мисля че можех още на 19-20 да се омъжа, да имам едно 3-4 годишно дете вече, ама като си помисля кой щеше да е бащата на това дете и мой спътник в живота, и ме побиват тръпки. Добре че съм имала акъл дори тогава да не предприемам нещо по-сериозно.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #8306
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Няма как да знам как щяха да се развият нещата, но за този човек съжалявам със сигурност и то много и ще съжалявам винаги, защото сам съм си виновен.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  7. #8307
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Няма как да знам как щяха да се развият нещата, но за този човек съжалявам със сигурност и то много и ще съжалявам винаги, защото сам съм си виновен.
    Минало и заминало, ако е рекло пак ще бъде сегашно. Но, за сега, не е. Живей!
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  8. #8308
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Понеже бяхте много послушни, реших да ви зарадвам с ново gameplay-че, само че този път е Need for speed.
    За благодарност може да ударите eдин LIKE и да СПОДЕЛИТЕ

    https://youtu.be/N6EalxnuCg0
    Готово !


    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Няма да се изненадам ако сега кажеш, че и цикъла ти е дошъл... Стегни се бе!
    Проблемите на богатите мамини синчета-връзкари са такива, че ние простосмъртните не можем да ги разберем .
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Иначе цикъла ми дойде оня ден, в 3ти ден съм. Искаш ли да ми оближеш тампона? Скапан нещастник ;*
    Ти къде точно си го слагаш тоя тампон ?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И аз понякога си мисля че можех още на 19-20 да се омъжа, да имам едно 3-4 годишно дете вече, ама като си помисля кой щеше да е бащата на това дете и мой спътник в живота, и ме побиват тръпки. Добре че съм имала акъл дори тогава да не предприемам нещо по-сериозно.
    За твое добро е да изч(а/у)каш подходящия чичак !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #8309
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Проблемите на богатите мамини синчета-връзкари са такива, че ние простосмъртните не можем да ги разберем .
    Точно ти ли го казваш това? Ти мрънкаш за почти същото нещо откакто си се регистрирал във форума. Лицемер!

  10. #8310
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За твое добро е да изч(а/у)каш подходящия чичак !
    Грозен това описание все едно по твоя гнусен характер в писано
    Incel- aka "involuntarily celibate", a person (usually male) who has a horrible personality and treats women like sexual objects and thinks his lack of a sex life comes from being "ugly" when its really just his blatant sexism and terrible attitude. incels have little to no self awareness; even when they see other "ugly" men with girlfriends, they consider these men to be tricksters who have somehow beat the system and can get women despite being cursed with unattractiveness (in other words, theyre respectful to women and women are attracted to their personalities, but incels cant comprehend such a phenomenon). they believe that women owe them sex, and many of the more extreme incels like to spend time in incel communities on the internet coming up with ways to make women have sex with them (often involving genocide of people of color, genocide of "Chads" (men who have sex), taking rights away from women, raping them, having sex with women's dead bodies, and other horrid, disgusting things. they cant understand that that is PRECISELY why women want nothing to do with them).

    https://www.google.com/amp/s/www.urb...incel&amp=true

    Не знам до колко ти стига акъла, та при нужда казвай, ща ти го преведа
    Последно редактирано от HollyGolightly : 07-06-2018 на 15:30
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #8311
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Точно ти ли го казваш това? Ти мрънкаш за почти същото нещо откакто си се регистрирал във форума. Лицемер!
    Да, ама аз далеч нямам финансовите възможности на Анархито, от което следва, че той е много по-зле от мен, щом и с пари не може да се оправи !

    Някой да има пари и да не успее - смятай какъв злетак трябва да е !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Грозен това описание все едно по твоя гнусен характер в писано
    Incel- aka "involuntarily celibate", a person (usually male) who has a horrible personality and treats women like sexual objects and thinks his lack of a sex life comes from being "ugly" when its really just his blatant sexism and terrible attitude. incels have little to no self awareness; even when they see other "ugly" men with girlfriends, they consider these men to be tricksters who have somehow beat the system and can get women despite being cursed with unattractiveness (in other words, theyre respectful to women and women are attracted to their personalities, but incels cant comprehend such a phenomenon). they believe that women owe them sex, and many of the more extreme incels like to spend time in incel communities on the internet coming up with ways to make women have sex with them (often involving genocide of people of color, genocide of "Chads" (men who have sex), taking rights away from women, raping them, having sex with women's dead bodies, and other horrid, disgusting things. they cant understand that that is PRECISELY why women want nothing to do with them).

    https://www.google.com/amp/s/www.urb...rm=incel&=true

    Не знам до колко ти стига акъла, та при нужда казвай, ща ти го преведа
    Тази наивна глупост не знам от къде си я намерила, но много странно в нея няма написана и една дума за парите, а те играят важна роля в отношенията между мъжете и жените !

    А ако ми говориш за "blatant sexism" и "terrible attitude" виж какво казва този човек - целият свят го познава и той е преуспял:



    Не си прави труда да коментираш мен - коментирай него !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #8312
    ^ припозна се и не само това ами и всички други ще те разпознаят. Можех само да пусна описанието и да питам кого описва, всички щяха да се съгласят че си ти.
    Но погледни от добрата страна, за да има такъв термин, значи не си единственият такъв жалкар на света
    Общо взето гнусна история
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #8313
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^ припозна се и не само това ами и всички други ще те разпознаят. Можех само да пусна описанието и да питам кого описва, всички щяха да се съгласят че си ти.
    Но погледни от добрата страна, за да има такъв термин, значи не си единственият такъв жалкар на света
    Общо взето гнусна история
    Ето че пак коментираш мен - защо така?!
    Нищо не казваш за президента - защо така?!



    Вместо да коментираш известни и преуспели личности, ти се занимаваш с мен . Срамота!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #8314
    Президента си го избрах. Гласувах за него и 2020 пак за него ще гласувам.
    Най-ниската безработица от ‘89 година насам
    DOJ върви все нагоре и моите пенсионни акции и инвестициите ми растат. 401к ще е на много добро място като дойде време да го ползвам
    Външният дълга намалява, вътрешният и той
    Нелегалните ги депортират
    Мързеливите си търсят работа и подпомагат икономиката
    Та какво да го коментирам, нарцисистките му изказвания не ме афектират, човека е шоумен но и невероятен бизнесмен който знае от какво се нуждае народа му. Неговият народ, и не целува на чужди управници краката щото така било прието.
    А ти си оставаш incel за съжаление за това Тръмп не може да помогне
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #8315
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Президента си го избрах. Гласувах за него и 2020 пак за него ще гласувам.
    Най-ниската безработица от ‘89 година насам
    DOJ върви все нагоре и моите пенсионни акции и инвестициите ми растат. 401к ще е на много добро място като дойде време да го ползвам
    Външният дълга намалява, вътрешният и той
    Нелегалните ги депортират
    Мързеливите си търсят работа и подпомагат икономиката
    Та какво да го коментирам, нарцисистките му изказвания не ме афектират, човека е шоумен но и невероятен бизнесмен който знае от какво се нуждае народа му. Неговият народ, и не целува на чужди управници краката щото така било прието.
    Пропусна да кажеш дали те е погалил по котето !
    Ако не е - искаш ли да те погали !



    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А ти си оставаш incel за съжаление за това Тръмп не може да помогне
    Всичко е въпрос на пари, включително и това.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #8316
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пропусна да кажеш дали те е погалил по котето !
    Не прекаляваш ли?

  17. #8317
    Интересно как все сменяш темата като не ти изнася . Какво те грее теб Тръмп неговото държание по нищо не променя факта че си Incel. Един милион да ти се даде днес, ще го загубиш за максимум седмица и пак ще ревеш че нямаш и че не е честно защо е бил само един. Жалкари като теб нямат угодия.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #8318
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Не прекаляваш ли?
    Не мога ли да я попитам за домашния ѝ любимец ?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Интересно как все сменяш темата като не ти изнася . Какво те грее теб Тръмп неговото държание по нищо не променя факта че си Incel. Един милион да ти се даде днес, ще го загубиш за максимум седмица и пак ще ревеш че нямаш и че не е честно защо е бил само един. Жалкари като теб нямат угодия.
    Това което на теб не ти изнася и не искаш да признаеш, е че ако имах пари, щях да галя котета и те сами да ми се присламчват и отъркват !
    Тръмп прави същото, защото има пари и сам го казва, напук на глупавите ти теории за "инцели", които Бог знае от къде изкопаваш и нямат нищо общо с истината и реалността.

    Дори ти самата, най-вероятно си с някого, защото той има пари и това е най-трудното да признаеш, но очевидно всички косвени факти водят натам, колкото и да не ти се иска. Ти го усещаш и затова толкова яростно спориш.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #8319
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не мога ли да я попитам за домашния ѝ любимец ?
    Не.

  20. #8320
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оле, много го харесвам това беби, не мога... :3 Ей ся го нацелувах така хубаво, че чак с козина се наядох и ми е гадно, де... Ама все пак се израдвах на говедото - като всеки път. Искам да си го взема в нас, не да ходя на гости да го гушкам.
    Ей сега може и да успея да покажа умения. Не че е времето и мястото ама...
    За пореден път - трън в задника и в сърцето едновременно.
    квак

  21. #8321
    Той с такива изказвания от доста време прекалява, ама не сме Му на акъла да тичаме да се оплакваме постоянно.

    Теорията е напълно вярна. Обвиняваш всичко останало но не и себе си. Хиляди пъти ти се дадоха примери за момчета с нормални или ниски доходи които пак не са сами, понеже имат адекватно отношение към жените. Не ги наричат курви, не ги приемат за секс играчки които друго не могат да им дадат, а като равноправни партньори.
    И не, не съм с него заради пари, пари си имам напълно достатъчно и занапред ще имам, не благодарение на него или на родителите ми.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #8322
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Теорията е напълно вярна.
    Теорията, която си изкопала от някъде, не може да е вярна, защото не казва и дума за парите и тяхната роля ! Не можеш да игнорираш такъв сериозен фактор в живота на хората, какъвто са парите.
    Ако тази теория беше вярна, Тръмп не само че нямаше да е президент на САЩ, а изобщо нямаше да съществува! Самото съществуване на хора като Тръмп, опровергава теорията ти (което няма нищо общо с мен)!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Обвиняваш всичко останало но не и себе си.
    Напротив, най-много обвинявам себе си - нямам пари и съм грозен! Нищо друго не ми липсва!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Хиляди пъти ти се дадоха примери за момчета с нормални или ниски доходи които пак не са сами, понеже имат адекватно отношение към жените. Не ги наричат курви, не ги приемат за секс играчки които друго не могат да им дадат, а като равноправни партньори.
    Аз не вярвам на измислени истории, а на това което виждам с очите си!
    Може да има някакви типове със средни доходи, но те сигурно не изглеждат толкова зле като мен, както е пълно и с грозни чичаци, които чукат манекенки, защото са богати ! Работата е там, че моите доходи са под средните, ръстът и външният вид - също!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #8323
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Проблемите на богатите мамини синчета-връзкари са такива, че ние простосмъртните не можем да ги разберем .
    Значи младеж, мамино синче- връзкар може да ме наричаш когато почнеш да работиш и изкарваш повече от мен.
    С удоволствие ще ти представя графикът ми от събота (предната) до понеделник (след два дни)
    В събота бях дневна младеж. Това означава, ставане в 5, тичане, приготвяне на храна, разхождане на куче, привеждане в чист и опрятен вид, 150 км каране, 12 часова смяна (в която нямаш време да си избършеш носа дори), 150 км обратно. 10 ч вечерта съм вкъщи, вече изкъпан и вечерял. Оправих се и излязох в 10 вечерта, да ида до Дупница (още 70 км общо) за да видя един търговец. Легнах си към 2. В неделя младеж, станах в 07:00 (5 часа сън), утринната рутина + фитнес + пазаруване и оправяне в нас. в 12:00 обядвах с един приятел, в 13:00 пуснах стрийма (тоест не съм си лежал или спал) в 17:00 спрях стрийма и почнах да се привеждам във вид годен за работа. в 18:00 тръгнах за нощна смяна. 12 часа смяна, 150 км обратно.
    Часът е 10:00 сутринта в понеделник. Вместо след убийствената нощна да си легна да спя, приятелю аз отидох да помагам на баща ми с товаренето на Хладилен Камион с череши, което е доста работа. в 13:00 Бях готов, предрямях до 16:00, след което до 00:00 съм се разправял със сяк'ва зла гад от типа на Софийски Плод и Зеленчук собственици, хора, които се занимават с борси и прочие.
    На следващия ден съм почивка, Вторник реших да му отпусна края, спах от 00:00 до 08:00, станах утринната рутина + фитнес. до към 10, после работа до 10 вечерта, после пих 2 малки и си легнах като бебе.
    Сряда мой човек, Утринната рутина ставане в 5, 150 км, 12 часа смяна, 150 км обратно, В 10 се прибрах и стриймвах до 02:00. Легнах си.
    В четвъртък се събудих в 08:00 (6 часа сън), цял ден се разправях с работниците, в 15:00 си легнах за 2 часа, в 17:00 станах да се оправям за работа. 150 км път, 12 часа нощна смяна, 150 км обратно.
    Часът е 10:00 в Петък. (Аз привидно трябва да почивам петък и събота.) Пред нас пак бяха паркирали нек'ви зли баби и се занимавах до 11:00 да ги запушвам с всяка възможна кола до чиито ключове се докопам (да им е гадно).
    в 11 Си легнах и спах до 14:00 (3 часа сън) Събудих се, питах баща ми дали има нужда от мен, каза не и реших да му отпусна края и да се разтопя в леглото гледайки сериали (поне веднъж от 4 месеца насам), но уви. Точно в 16:10 ми звънна началникът да ми каже, че нощната смяна която трябва да е на работа днес, нямали много хора и съм писан извънредна подсилка. Догледах си сериала и в 17:00 за втора поредна нощ, привеждане в нормален вид, 150 км, 12 часа нощна, 150 км.
    10 сутринта, събота (ДНЕС), изкъпан и закусил. След малко излизам да работя до не знам кое време. (Днес ми е ЕДИНСТВЕНИЯТ "почивен" ден). След 2 поредни нощни смени с 3 часа сън помежду им, ще се опитам да вмъкна и един фитнес някъде.
    Довечера ще си легна към 23:00 минимум, а утре грозничък, съм дневна и ще стана в 5, за да извърша всички онези красиви дела от 5 сутринта до 10 вечерта, което включва 150 км в посока и 12 часа смяна.
    Ще си легна в Неделя вечерта (минимум в 23:00) след дневната смяна. В понеделник съм нощна, но през деня имам много важни срещи и пак няма да имам време да дремна. В 17:00 ПАК ще почне всичко отначало 150 км / 12 часа / 150 км.
    И ще се прибера във вторник в 10 сутринта, когато ще си изключва телефона (разбрал съм се и от службата и с баща ми и с човека, който ми помага, че той ще се оправя тези 2 дни) и ще отида на някой язовир за 2 дни да си отморя и да ми отпочинат съзнанието душата и тялото.

    Та когато душко, почнеш да работиш толкова или повече, и да правиш повече от това, което аз правя.
    Тогава ще имаш привилегията да ме наричаш мамино синче връзкар, до тогава ти си просто един безперспективен цирей.

    Цялото това нещо го правя в труден и емоционален за мен период.
    В който също така се мотивирам за тренировки.
    За 40 дни съм - 15 кг. (Без химия)
    Спрял съм цигарите, кафето, захарта, тестеното, МЕСОТО, газирано, а Алкохола съм го намалил драстично.
    Цигари пуших само онзи ден (от 40 дни насам) при емоционалния срив.

    Според простите ми калкулации от Събота до Понеделник (9 дни / 216 часа)
    Съм работил: 142 часа. (от общо 216 часа.) Или разделено на ден по ден, се пада по около 16 часа на ден. Това не броим цялото време в което съм буден, а само това, в което работя/стриймвам/ (дори не съм включвал часовете в които шофирам.
    А съм карал над 2400 км.
    Почни да правиш и половината на това и може и да ти дам да ме наричаш сър.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #8324
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ебати добрата новина - Татя от Найтуиш и Стратовариус есента. Отварям да сидя билетите - цени между 45 и 55 кинта. У нас с говедото се разлива щастие. Гледам по-късно - зала. И умрях. КАК В ЗАЛА, БЕ?! Да еба залите му, на Сабатон беше некъф баси ужаса, не ща в зала...
    Чувствам се сънена, боли ме всичко, не знам що.
    Много ми е готино като е наоколи, не мога просто. <3
    квак

  25. #8325
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Значи младеж...

    Не ми се обяснявай като ученичка, твоят случай го разнищихме вече в съответната специална тема .
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Часът е 10:00 в Петък. (Аз привидно трябва да почивам петък и събота.) Пред нас пак бяха паркирали нек'ви зли баби и се занимавах до 11:00 да ги запушвам с всяка възможна кола до чиито ключове се докопам (да им е гадно).


    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си