.
Отговор в тема
Страница 334 от 450 ПървиПърви ... 234284324330331332333334335336337338344384434 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 326 до 8 350 от общо 11246
  1. #8326
    За 16 часа на ден сигурно можеш да изхраниш десетина семейства на прага на бедността, никой личен разход не надхвърля подобна мисъл, нито някоя дрънкулка, или кола, може да заличи.

  2. #8327
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Изобщо не разбирам какъв ви е проблема с анархи. Пича, дори да има каквито и да е връзки, пак очевидно бачка яко и си е заслужил парите. Като искате същия начин на живот, направете нещо и го получете. Специално за грозния се сещам, че антракса му беше дал координати (или там обяви в джобс) на шефа си, а той така и не се обади, щото мрънкаше за не помня баш какво. Кой ти е виновен, че на вързано куче хляб не можеш да дадеш?!
    квак

  3. #8328
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Изобщо не разбирам какъв ви е проблема с анархи. Пича
    Тори please... Няма да ти пусне, най-много да те черпи 1-2 бири. ;D

  4. #8329
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    За 16 часа на ден сигурно можеш да изхраниш десетина семейства на прага на бедността,....
    С тия 16 часа на ден Анархито се изхвърли като чикия на мокър пясък !
    То дори не звучи правдоподобно !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Изобщо не разбирам какъв ви е проблема с анархи. Пича, дори да има каквито и да е връзки, пак очевидно бачка яко и си е заслужил парите.
    Тори, аз също бачкам яко, но не съм забогатял.
    Връзките на Анархи са му осигурили работата и позициите, от които той изкарва пари - без тях той щеше да е нищо (дори няма висше)! Ако ти имаш поне малко мозък, осъзнаваш че е така! Не бачкането, а връзките са ключовата разлика!
    А глупостите с "бачкане по 16 часа на ден" и как "брал череши" са приказки от 1001 нощ!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Специално за грозния се сещам, че антракса му беше дал координати (или там обяви в джобс) на шефа си, а той така и не се обади,...
    Аз пък не си спомням такова нещо ! И за кво да се обаждам на шефа на някой Никой от нета?!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Кой ти е виновен, че на вързано куче хляб не можеш да дадеш?!
    Това пък как го реши?! На нито едно от работните ми места, не съм имал каквито и да е връзки и е трябвало да си проправям път съвсем сам!
    Без връзките си, Анархито щеше да продава зеленчуци на пазара или в най-добрия случай да върти геврека на някое такси !
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Тори please... Няма да ти пусне, най-много да те черпи 1-2 бири. ;D
    Жените се натискат на парите като мухи на мед. Торито за пореден път го доказа!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #8330
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Тори please... Няма да ти пусне, най-много да те черпи 1-2 бири. ;D
    Когато се видим с анархи, няма да са само 1-2 бири, 1-2 бутилки уиски... Доколкото знам, има баси якото шкафче в тях... Как успя да разбереш, че заради алкохола?!
    квак

  6. #8331
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Когато се видим с анархи, няма да са само 1-2 бири, 1-2 бутилки уиски... Доколкото знам, има баси якото шкафче в тях... Как успя да разбереш, че заради алкохола?!
    Защото знам, че имаш проблеми с алкохола.

  7. #8332
    # Когато мъжът ти хареса сготвеното, изяде не 1 ами 2 парчета домашно направена торта и си хареса подаръка за рождения ден Много ме радва как всеки път като сготвя или ме види да готвя ме гледа изненадано с огроооомна усмивка и не пропуска да спомене как никога преди не е имал приятелка, която да може да готви
    Well, get used to it baby <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #8333
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Защото знам, че имаш проблеми с алкохола.
    Ya know me so gut... <3
    квак

  9. #8334
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не ми се обяснявай като ученичка, твоят случай го разнищихме вече в съответната специална тема .
    Първо, винаги когато ти е неудобно се измъкваш точно по този начин.
    Второ Относно 16те часа, ами младеж.
    Пресметни, че ставам в 05:00 сутринта и си лягам по нощите (минимум в 23:00-00:00, че и висше.) проста аритметика.
    Много преди да съм се "ползвал" от "Връзките", че дори и като ученик, съм си изкарвал парите сам, Всичко съм си купувал самичък, дори семестрите сам си плащах, нямам време да се върна в университета, а и честно казано не го смятам за нужно.. така че примерът ти с висшето е доста глупав, имайки предвид, че почти всички милиардери по света са именно без висше. ;д
    След 1ви курс, като работех в Кюстендил и бях отделен от нашите за да видя колко независим мога да бъда, си правех по 2500 лева на месец. (без дори да си давам много много зор)
    Работех като assistant F&B manager в 5 звезден хотел на убийствени смени, като баш управителя управляваше кухнята, а на мен ми бяха поверени, Лоби бар, пул бар, ресторант бар - всички бармани, сервитьори, хостеси. С това, което се вземаше като бакшиш и заплата, лесно не падах под 1500 лева на месец.
    Отделно правех free lance- застраховки на % заработка и какво ли още не.
    После се стоплих към нашите и осъзнах, че когато те са били млади са нямали много, но цял живот са упорствали и работили за да може аз и брат ми да имаме по-добър старт в живота, съответно ще се възползвам, но както виждаш не лежа по корем и само да харча, а напротив, съвсем сериозно аз на 30 ще съм постигнал повече отколкото баща ми ще е постигнал за цял живот. Той е почнал от много много много много малко, че дори и ги помня тези времена.
    Напъвам се на максимум, за да може моите деца след време да бъдат много повече от мен.
    В живота всеки тръгва от различно място, но разликата между мен и теб е, че аз не стоя да мрънкам колко несправедлив е света, мислиш ли, че ми е приятно да нямам време за собствените си емоции и да бъда вечно зает? Мислиш ли, че като гледам вече успели и развили се хора, които са толкова уредени, че не пипат с пръст работа и парите си валят сами, не ми е тъпо и не искам аз така? Но разликата между мен и теб е, че аз правя нещо по въпроса след време да бъда това, което искам. А ти само ходиш на работа и мрънкотиш. Не мислиш за инвестиция, не мислиш за подобряване, съществуваш, тва е.
    Трябва да мислиш в перспектива и да прогресираш.
    Аз никога не съм твърдял, че съм нямал добри шансове в живота, аз просто твърдя, че не става само с шансове.
    Трябва и акъл и упорство, трябва да не се спираш за да имаш. Това, че тръгваш от по-задна позиция не означава, че трябва да се откажеш от състезанието, просто може би ще ти отнеме повече време.
    Но баща ми, мойче като бях на 3-4 години (тоест преди 20 години) работеше в дъскорезница като обикновен работник.
    Майка ми с 2 висши образования и работеше като сладкарка в сладкарница.
    Ето ти хора, които са почнали както ти си в момента, а днес имат повече, отколкото ти някога ще можеш да си представиш дори. Хора тръгнали в състезанието на живота от най-задни позиции. Но все пак постигнали това, което искат.
    Знаеш ли как става? С много работа и с никакво мрънкане. Стискаш си зъбите и си решаваш проблемите, ревейки за тях няма да се разрешат сами.
    На мен сега би ми било перфектно, да си лежа по цял ден, да си обикалям на почивчици, да се въргалям в леглото, да си цъкам на компа, да си ходя по дискотечки.. ;д Нали? Аз какво правя?
    Имам много повече от теб, но продължавам да си съдирам дирника от работа и работя много повече отколкото ти работиш.
    Ти нямаш и вместо да се цепиш от бач, ти мрънкотиш, е как да стане ;д
    Няма да се развиеш докато не спреш да мрънкаш и не се вземеш в ръце.
    Ако не друго прави го за да си самостоятелен, няма по-готино чувство от това, сам да си купиш нещо за себе си... Било то дори и един прост пуловер дори книга.. телефон.. камо ли кола или апартамент.
    До няколко месеца ще вземам още един хапартамент, знаеш ли колко ми е густо на душата, че сам съм ги изкарал тези пари?


    Последно редактирано от AnarchyBoy : 07-07-2018 на 18:09
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  10. #8335
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ya know me so gut... <3
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  11. #8336
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Ау, ново апартаментче... За мен?! Нямаше нужда.
    квак

  12. #8337
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ау, ново апартаментче... За мен?! Нямаше нужда.
    To и нова кола има, ама не ме кефи и ще я препродавам Надявам се на печалба..

    Едит* Не не може, не караш достатъчно добре.
    Последно редактирано от AnarchyBoy : 07-07-2018 на 20:03
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  13. #8338
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ше ми купиш циганин да ме вози. Макар че на мъжото предложението да ми купи трактор и циганин, е по-вдъхновяващо, щото той е по-хубав от теб.
    квак

  14. #8339
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Първо, винаги когато ти е неудобно се измъкваш точно по този начин.
    Второ Относно 16те часа, ами младеж.
    Пресметни, че ставам в 05:00 сутринта и си лягам по нощите (минимум в 23:00-00:00, че и висше.) проста аритметика.
    Много преди да съм се "ползвал" от "Връзките", че дори и като ученик, съм си изкарвал парите сам, Всичко съм си купувал самичък, дори семестрите сам си плащах, нямам време да се върна в университета, а и честно казано не го смятам за нужно.. така че примерът ти с висшето е доста глупав, имайки предвид, че почти всички милиардери по света са именно без висше. ;д
    След 1ви курс, като работех в Кюстендил и бях отделен от нашите за да видя колко независим мога да бъда, си правех по 2500 лева на месец. (без дори да си давам много много зор)
    Работех като assistant F&B manager в 5 звезден хотел на убийствени смени, като баш управителя управляваше кухнята, а на мен ми бяха поверени, Лоби бар, пул бар, ресторант бар - всички бармани, сервитьори, хостеси. С това, което се вземаше като бакшиш и заплата, лесно не падах под 1500 лева на месец.
    Отделно правех free lance- застраховки на % заработка и какво ли още не.
    После се стоплих към нашите и осъзнах, че когато те са били млади са нямали много, но цял живот са упорствали и работили за да може аз и брат ми да имаме по-добър старт в живота, съответно ще се възползвам, но както виждаш не лежа по корем и само да харча, а напротив, съвсем сериозно аз на 30 ще съм постигнал повече отколкото баща ми ще е постигнал за цял живот. Той е почнал от много много много много малко, че дори и ги помня тези времена.
    Напъвам се на максимум, за да може моите деца след време да бъдат много повече от мен.
    В живота всеки тръгва от различно място, но разликата между мен и теб е, че аз не стоя да мрънкам колко несправедлив е света, мислиш ли, че ми е приятно да нямам време за собствените си емоции и да бъда вечно зает? Мислиш ли, че като гледам вече успели и развили се хора, които са толкова уредени, че не пипат с пръст работа и парите си валят сами, не ми е тъпо и не искам аз така? Но разликата между мен и теб е, че аз правя нещо по въпроса след време да бъда това, което искам. А ти само ходиш на работа и мрънкотиш. Не мислиш за инвестиция, не мислиш за подобряване, съществуваш, тва е.
    Трябва да мислиш в перспектива и да прогресираш.
    Аз никога не съм твърдял, че съм нямал добри шансове в живота, аз просто твърдя, че не става само с шансове.
    Трябва и акъл и упорство, трябва да не се спираш за да имаш. Това, че тръгваш от по-задна позиция не означава, че трябва да се откажеш от състезанието, просто може би ще ти отнеме повече време.
    Но баща ми, мойче като бях на 3-4 години (тоест преди 20 години) работеше в дъскорезница като обикновен работник.
    Майка ми с 2 висши образования и работеше като сладкарка в сладкарница.
    Ето ти хора, които са почнали както ти си в момента, а днес имат повече, отколкото ти някога ще можеш да си представиш дори. Хора тръгнали в състезанието на живота от най-задни позиции. Но все пак постигнали това, което искат.
    Знаеш ли как става? С много работа и с никакво мрънкане. Стискаш си зъбите и си решаваш проблемите, ревейки за тях няма да се разрешат сами.
    На мен сега би ми било перфектно, да си лежа по цял ден, да си обикалям на почивчици, да се въргалям в леглото, да си цъкам на компа, да си ходя по дискотечки.. ;д Нали? Аз какво правя?
    Имам много повече от теб, но продължавам да си съдирам дирника от работа и работя много повече отколкото ти работиш.
    Ти нямаш и вместо да се цепиш от бач, ти мрънкотиш, е как да стане ;д
    Няма да се развиеш докато не спреш да мрънкаш и не се вземеш в ръце.
    Ако не друго прави го за да си самостоятелен, няма по-готино чувство от това, сам да си купиш нещо за себе си... Било то дори и един прост пуловер дори книга.. телефон.. камо ли кола или апартамент.
    До няколко месеца ще вземам още един хапартамент, знаеш ли колко ми е густо на душата, че сам съм ги изкарал тези пари?


    Догодина завършвам средно и след това ще се пускам по конкурсите.
    Ще направя всичко възможно да вляза, но в случай че усетя корупция колко $$ би ми струвало ??
    Ама искам да съм сигурен че ще вляза , оттам насетне съвсем сам ще се оправям просто въпроса ми е ако се заядат с мен несправедливо поради една или друга причина

  15. #8340
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ами младеж.


    Аз никога не съм твърдял, че съм нямал добри шансове в живота...
    Ти сериозно ли мислиш, че някой в тоя форум ти вярва на глупостите ?!

    Погледни резултатите от анкетата - http://www.teenproblem.net/forum/sho...C%D0%B5%D0%BD-!
    ...във форума има само един баламурник, който ти вярва !

    Колкото и да ми се обясняваш като ученичка, на всички е ясно, че щеше да продаваш зарзават на сергия или да въртиш геврека на такси, ако не бяха връзките на вашите !
    Но виж тори как ти се слага - ясно ми е какво търси и защо е зарязала Турксчо :
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ау, ново апартаментче... За мен?! Нямаше нужда.



    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Догодина завършвам средно и след това ще се пускам по конкурсите.
    Ще направя всичко възможно да вляза, но в случай че усетя корупция колко $$ би ми струвало ??
    Арабчо, на теб няма да ти дадат дори да помиришеш системата на МВР - там всичко е наредено така:

    Последно редактирано от Грозния : 07-07-2018 на 20:37
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #8341
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Разбира се, че се пускам - ако не ми купи анархито апартамент и кола, кой?! Ти ли?!
    Нали се разбрахме, че с гурксчо само ти имаш драма?
    квак

  17. #8342
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти сериозно ли мислиш, че някой в тоя форум ти вярва на глупостите ?!

    Погледни резултатите от анкетата - http://www.teenproblem.net/forum/sho...C%D0%B5%D0%BD-!
    ...във форума има само един баламурник, който ти вярва !

    Колкото и да ми се обясняваш като ученичка, на всички е ясно, че щеше да продаваш зарзават на сергия или да въртиш геврека на такси, ако не бяха връзките на вашите !
    Но виж тори как ти се слага - ясно ми е какво търси и защо е зарязала Турксчо :




    Арабчо, на теб няма да ти дадат дори да помиришеш системата на МВР - там всичко е наредено така:

    Гледах наскоро едно интервю в Щатите където даваха назначен полицай мюсюлманин.
    Ама с много голяма брада и чалма на която е нарисуван полицейски знак. Това се е случило не къде да е , а в САЩ

  18. #8343
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Гледах наскоро едно интервю в Щатите където даваха назначен полицай мюсюлманин.
    Ама с много голяма брада и чалма на която е нарисуван полицейски знак. Това се е случило не къде да е , а в САЩ
    Арабчо, няма да те пуснат не защото си мюсюлманин, а защото нямаш връзки в "системата на МВР".
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Разбира се, че се пускам - ако не ми купи анархито апартамент и кола, кой?! Ти ли?!
    Ето - сама си признаваш, че се пускаш на всеки, който ще ти купи кола и апартамент !
    После с чиста съвест ще можеш да твърдиш, че си ги изкарала сама - с коя професия обаче ?!
    Последно редактирано от Грозния : 07-07-2018 на 21:21
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #8344
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    ти си впечатляващо прост.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  20. #8345
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ти си впечатляващо прост.
    Или е аутист, понеже ирония, сарказъм, шеги са му напълно недостъпни, или циганин, който не говори добре български...или циганин аутист ддз
    Последно редактирано от HollyGolightly : 07-08-2018 на 04:28
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  21. #8346
    Улових залеза в петък вечерта от селото. Невероятно изживяване. Вчера изядох сладолед Deny с вафлена фунийка, беше един от най-хубавите, които съм опитвал в последно време. Много се ядосах - от толкова време все проверявам в нета за датата. Чак ми писна. Този понеделник гледах последно, после вторник, сряда и четвъртък - не съм. Във вторник са публикували. Не съм видял. Едната дата била за петък... Добре, че има и втора за утре. Не ме устройва, както първата, но все пак е нещо.
    Последно редактирано от plamen187 : 07-08-2018 на 08:10

  22. #8347
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Или е ... циганин, който не говори добре български...или циганин аутист ддз
    Мила, какво те кара да мислиш че съм циганин или аутист?
    Пускал съм снимки на които ясно се вижда, че не съм циганин, както и способността ми да се изразявам, очевидно няма нищо общо с аутизма !
    Цитирай Първоначално написано от plamen187 Виж мнението
    ... от толкова време все проверявам в нета за датата. Чак ми писна. Този понеделник гледах последно, после вторник, сряда и четвъртък - не съм. Във вторник са публикували. Не съм видял. Едната дата била за петък... Добре, че има и втора за утре. Не ме устройва, както първата, но все пак е нещо.
    Ти пък за каква дата говориш?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #8348
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Мила, какво те кара да мислиш че съм циганин или аутист?
    На факта какво има да му мислиш.
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Пускал съм снимки на които ясно се вижда, че не съм циганин
    За ония снимки със изсветления контраст ли говориш ?
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    както и способността ми да се изразявам
    Недей обижда малкото от твоите братя цигани, които могат да пишат и да се изразяват правилно!
    ...Все пак ти си един от тях, за което те поздравявам сърдечно!
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  24. #8349
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ок, трябва да спра да му четкам толкова егото и да казвам такива неща по това време. Ама как, като тва ми дойде (и изобщо всеки път тва ми иде) на акъла?! Абсолютно невероятен е, не знам точно какво се случва. <3
    Стана купон, малко или много, беше шлядък като се качи на сцената и си пя една от любимите песни с приятелите. Трябва да го ръчкам да ми изпее нещо сам и да гледам тоя сеир. :дд
    Току-що най-накрая се събудих, легнахме на зазоряване, а трябва да се прибера да върша работа. Ще пия кафе, ще оправя тук и си отивам.
    Последно редактирано от tori : 07-08-2018 на 20:39
    квак

  25. #8350
    Цитирай Първоначално написано от Incel
    Мила, какво те кара да мислиш че съм циганин или аутист?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly
    Или е аутист, понеже ирония, сарказъм, шеги са му напълно недостъпни, или циганин, който не говори добре български
    За пореден път доказваш че не разбираш добре български. Написала съм ти го още в първия си пост и ти пак питаш
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си