.
Отговор в тема
Страница 336 от 450 ПървиПърви ... 236286326332333334335336337338339340346386436 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 376 до 8 400 от общо 11246
  1. #8376
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Щом питаш кои са „всички”, явно вярно си аутист циганин, който не може да чете и разбира.

    Лъжеш, че не съм ти предложил координати за точно същата работа, която аз работих две години докато ти ми ревеше, че съм бил имал много пари, а на теб само това ти липсвало.

  2. #8377
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    по-миналата седмица работих 70 часа, което включва:
    24 часа от четвъртък до петък, после петъка следобеда още 4 - 5 часа (щото някаква мизерия станала в египет)
    цяла неделя
    това е нон-стоп ментален труд + комуникация, защото "гасиш пожари" , ямаш време да говориш със семейството ти, не можеш и да спиш спокойно, не знаеш колко часа е и нямаш време да отидеш до магазина
    кухнята ми беше мазало, къщата не беше чиста.

    не знам как се справяте с 80
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  3. #8378
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Не съм митничар, а кпп-еец Гранична полиция = МВР / Митнически служби = Министерство на Финансите.. освен, че работим на едно и също място, като дейности почти нямаме общо
    Е да бе?!
    Всички знаем какво става на ГККП-тата и че цялата смяна е в играта, иначе нищо не става.
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    абе 160 си ги правя за 9/10 дни.
    Но със сигурност, на седмица бачкам 110 +

    ...упоритост, труд и пот...
    По 16 часа на ден не са работели и по време на войните! Тия глупости можеш да ги разправяш на баба си и дядо си или ако живеехме в комунизма - на някое партийно събрание !
    Личи ти че си от комунистическо семейство . Преди те бяха най-големите връзкари, но сега предполагам си се преориентирал към ГЕРБ (бившето БКП)!
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ...как успелите хора са корумпирани връзкари...
    Чакай сега - ти нищо не си постигнал сам! Без тия връзки си нищо (и ти го знаеш, за това толкова те е яд)!
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ...но все някак не ти се получават нещата.
    Не се получават, защото в семейството ми няма ченгета и комунисти, докато при теб има и то по много, нали !?
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Така е грозен, света е несправедливо място, впрочем как е 60 квадратовата панелка, добре ли е?
    хуЕхуе.
    Ти кажи какво щеше да правиш, ако нямаше пари и връзки от вашите да те уредят на работата и да ти дадат стартови пари за бизнес - какво щеше да правиш?! А ?

    Само не ми казвай че началния капитал си го изкарал с раздаване на флаери като ученик или че си се записал за ченге в първи клас !

    Никой в тоя форум не вярва на празните ти приказки, не знам дали го осъзнаваш . Колкото повече се обясняваш колко честен и работлив си, толкова повече се излагаш.
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    Лъжеш, че не съм ти предложил координати за точно същата работа, която аз работих две години докато ти ми ревеше, че съм бил имал много пари, а на теб само това ти липсвало.
    Не си спомням.
    Ако и тебе са те уредили там с връзки, аз няма как да се вредя, нали се сещаш.
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    по-миналата седмица работих 70 часа, което включва:
    Понякога се случва, но не си постоянно така, нали?
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    не знам как се справяте с 80
    Според Героят на Социалистическия Труд (Анархи), той е така постоянно и само работи. Ти вярваш ли му (щото аз не! ) ?
    Последно редактирано от Грозния : 07-10-2018 на 09:54
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #8379
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    Лъжеш, че не съм ти предложил координати за точно същата работа, която аз работих две години докато ти ми ревеше, че съм бил имал много пари, а на теб само това ти липсвало.
    А, ето, че добре помня значи...
    Та, Грозен, като ти дадоха координати, що не звънна/прати СВ? Значи, че все пак на вързано куче хляб не можеш да дадеш. Тогава, кажи, кой точно ти е виновен?
    квак

  5. #8380
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    само понякога, да - дори и да имам натоварени 2-4 седмици, после отказвам "тежка" работа, защото психически нямам енергия, и смъквам до 30-35 часа временно

    когато работиш над 60 часа седмично системно, ставаш некомуникативен и изпускаш всичко останало извън контрол, понеже ключавата ти продуктивност си вложил в работа и нямаш енергия

    имам приятели дето 8 часа се чудят на кого да пишат/звъннат, не говорим за такава работа

  6. #8381
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Та, Грозен, като ти дадоха координати, що не звънна/прати СВ?
    Да бе?!
    За толкова тъп ли ме мислиш, че да ВИ пращам СВ то си и координати ?!
    Това е стар и евтин трик.
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    само понякога, да - дори и да имам натоварени 2-4 седмици, после отказвам "тежка" работа, защото психически нямам енергия, и смъквам до 30-35 часа временно

    когато работиш над 60 часа седмично системно, ставаш некомуникативен и изпускаш всичко останало извън контрол, понеже ключавата ти продуктивност си вложил в работа и нямаш енергия

    имам приятели дето 8 часа се чудят на кого да пишат/звъннат, не говорим за такава работа
    Права си, а на Анархито му личи че не работи по толкова, иначе нямаше да пише такива глупости.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #8382
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мда, ние щото смятахме да теглим кредит на твое име. :ддд
    Сумата му и хора уреди антракса на въпросната работа, баш никой не е останал недоволен или с откраднати СВта и координати. Със същия успех ще пратиш СВ на друго място и пак могат да ти откраднат данните, това ще рече ли, че миеш прозорци на кръстовищата инкогнито? Шефовете му бяха доста точни като хора, колегите му бяха готини и доволни, нямаше ден с ден еднакъв и ако си вършиш работата като света, вземаш пари като света. Точно ключовото е "ако си вършиш работата като света" ама като гледам колко не знаеш за света изобщо, най-вероятно и това щеше да омрънкаш.
    Да не говорим пък, че се прибираше от работа и с кеф разправяше как му е минал деня, какво е правил, къде е бил. Сутрин с кеф заминаваше на работа отново.
    Колкото по-притиснат си в стената, за да си признаеш, че лъжеш като дърта циганка, толкова повече тъпотии мислиш и ръсиш.

    Едитвам: Всички мои познати, които работят за добри пари, са започнали да работят нещо не зор-зорна заради лудите пари на месец, ми щото са искали да се развиват в някаква насока. Разбира се, че накрая на месеца всеки си чака и търси заплатата, но голямата сума не е основната цел. Развитието е.
    Пак един пример е приятеля ми - момчето е супер идейно откъм работа и развитие, в момента успоредно работи по три проекта без помощ от никъде, чете, интересува се, разпитва хора с основна дейност като тва, където ще се прави, мисли. Като сътвори единия проект, обикновено, не тича да си купува мерцедес последен модел, а влага печалбите в следващия проект и така. С баща си ходят на обучения и бачкат като волове, за да поддържат някакъв стандарт на живот и развитие нагоре. Този човек ме впечатли точно с това - че е мислещ и работещ, че е трудолюбив, че си обича работата, че е любопитен по природа и първата му мисъл е "ебаси якото е тва! дай да видим как работи!". Когато ми разказва какво точно прави, макар да не разбирам нищо от това, ми става кеф на душата, щото очите му светят.
    Последно редактирано от tori : 07-10-2018 на 10:51
    квак

  8. #8383
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Баламурник, дадох ти координати на фирмата, за да идеш, не съм ти искал мизерното св, щото по затвори не ми се лежи... с тея зоополиции напоследък...

  9. #8384
    Цитирай Първоначално написано от ge6aaaa3 Виж мнението
    Баламурник, дадох ти координати на фирмата, за да идеш, не съм ти искал мизерното св, щото по затвори не ми се лежи... с тея зоополиции напоследък...
    Услуга ти е направил че не е отишъл. Представи си отива там и им казва че ти го пращаш. Как щяха да гледат на теб тези хора след това ? Това не е човек дето иска да работи, а е мрънльо дето света му е виновен за всичко, а той жертва на обстоятелствата понеже няма връзки. Връзки се създават
    Последно редактирано от HollyGolightly : 07-10-2018 на 12:07
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #8385
    Супер фен Аватара на ge6aaaa3
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    1 541
    Е, то и аз не съм толкова тъп, че да кажа, че аз го пращам... :д
    Няма как да му обясниш на лекето, че не бях чувал за тази фирма и просто кандидатствах по обява. Даже иронията е, че аз бях първия, който е отишъл от обява, всички други служители си бяха познати на познати. :д И все пак си вършеха работата, нямаше никой, дето да разчита на някакви връзки, щото фирмата беше малка и не можеше да си позволи хрантутници.

  11. #8386
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    ХАХАХАХхаххахахаха и политика намеси ;ддддддддддддд

    Грозен, след 12 часова нощна смяна, не съм лягал, цял ден съм в движение.. Чак до ся.. смятай си ти Вчера съм станал в 7 сутринта и още не съм лягал, ся след малко отивам да пийна едно малко с едно приятелче и се прибирам да спя, че и утре трябва да се работи. ;д
    Ти днес преработи ли се? ;ддд
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  12. #8387
    Толкова awkward не съм се чувствала от.... всъщност никога не съм. Сигурно някой ден ще е случка за която се сещаме и се смеем, обаче все още не е дошло това време.
    И колкото повече го мисля, толкова повече се филмирам, понеже всяка една друга възможна ситуация ми минава през главата а всяка друга възможна ситуация е с пъти по-неприятна от тази
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #8388
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ок, разбирам, че 3 дена е бил зает приблизително 15-6 часа ама ме дразни как само сийнва и заебава. Аз като бях заета по 5-6 дни в седмицата по 12+ часа, все пак намирах по 2 минути да драсна някоя кретения и да се разсмее, ако не друго. Или да го събудя за работа, да му кажа някакви важни или не толкова неща и да пратя някоя забавна картинка. За пореден път - Малкия шеф може да е направен, за да си го харесаш, щото е ясно колко е работлив, вдъхновяващ и прекрасен. Обаче е и зает, няма време да спи солидни 8 часа доста често, носи си работата вкъщи и няма момент, в който да има почивка на 100% заради постоянно звънящия телефон. Да не говорим колко често ми се налага да съм адекватна, за да му дам мнение за някакви неща или да проверя какво как е написал по сайтовете - мисълта му тече по-бързо от пръстите. Сигурно няма две добрини на едно, а? Просто се дразня и ще ми мине, предполагам. Изпитание на търпеливостта ми или - понеже я нямам изобщо - възпитание на такава.
    За утре има някакви уж планове, където ще съм благодарна на де що божества има, ако НЕ се провалят. Не че толкова ми се ходи на въпросното място, колкото ми се ще да мръдна и да разбера изобщо какво представлява цялото това като ивент. В най-лошия случай ще сме шепа хора, та ще гледам като тъпън идиоти, където не понасям. Мееееех.

    Едит: След вечеря измих 3000 боклука на камара, баш последната чаша изпуснах и си я натроших в ръката. Празчо има бойна рана от вечеря. Йееей.
    Последно редактирано от tori : 07-11-2018 на 20:40
    квак

  14. #8389
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ок, разбирам, че 3 дена е бил зает приблизително 15-6 часа ама ме дразни как само сийнва и заебава.
    Да бе. Даже не ми отговори на тагването, ще се караме с него!

  15. #8390
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Да бе. Даже не ми отговори на тагването, ще се караме с него!
    Остави, че след среща с много хора, в случая даже 3 дни подред, е толкова отвратителен, че майка му не може да го понася. :ддд Такова приятно настроение придобива, че на всички наоколо им се приповръщва в срок от 30 секунди от "Здравей!" насетне.
    квак

  16. #8391
    Скапана съм. Прекалено навътре взимам нещата всеки път все едно е края на света, а реално всички правят грешки, аз съм единствената която ги преживява толкова драматично и емоционално.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #8392
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Остави, че след среща с много хора, в случая даже 3 дни подред, е толкова отвратителен, че майка му не може да го понася. :ддд Такова приятно настроение придобива, че на всички наоколо им се приповръщва в срок от 30 секунди от "Здравей!" насетне.
    Ако нещо започне да се прави му кажи, че с Цецо ще палнем към РусИ!

  18. #8393
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ако нещо започне да се прави му кажи, че с Цецо ще палнем към РусИ!
    Нееее, нищо подобно! Напртив даже - много е миличък и невероятен. До момента обаче, в който не му се наложи да изкара 3 дни по 16 часа с хора и загуби търпимост. :ддд
    квак

  19. #8394
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ако нещо започне да се прави му кажи, че с Цецо ще палнем към РусИ!
    Ти па от къв зор ше одиш?
    Само той стига.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  20. #8395
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ти па от къв зор ше одиш?
    Само той стига.
    Ма то нито аз, нито мъжото се страхуваме от Анарчи и от Янги... Даже Анарчи се чува с мойто момче по телефона и си помагат за неща от работа.
    квак

  21. #8396
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Нееее, нищо подобно! Напртив даже - много е миличък и невероятен. До момента обаче, в който не му се наложи да изкара 3 дни по 16 часа с хора и загуби търпимост. :ддд
    Абе трябваше да ми коментира онова, какво се правиш и ти...

    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ти па от къв зор ше одиш?
    Само той стига.
    Ела и ти, че някой ще трябва да ни държи нещата докато се разправяме. ;D

  22. #8397
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Хахах, е, нали ти казвам - то на мен не можа да обърне внимание, че на теб...
    Не го давам да го биете, само аз ще си го бия. <3
    квак

  23. #8398
    Еми…добрата новина е, че утре е петък. Лошата е, че днес все още не е
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  24. #8399
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ела и ти, че някой ще трябва да ни държи нещата докато се разправяме. ;D
    По-скоро некой да придържа тебе

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ма то нито аз, нито мъжото се страхуваме от Анарчи и от Янги...
    Че от Блъдзчо кой го е страх ?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  25. #8400
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    По-скоро некой да придържа тебе
    Ако искаш ела да ми го придържаш.

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Еми…добрата новина е, че утре е петък. Лошата е, че днес все още не е
    Лоша за теб. След 20 минути за мен направо си е петък.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си