.
Отговор в тема
Страница 341 от 450 ПървиПърви ... 241291331337338339340341342343344345351391441 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 501 до 8 525 от общо 11246
  1. #8501
    За никъде не сме.
    Снощи 5 часа той не може да се приготви да излезем. Буквално пристигнахме тук в 6, в 11 вечерта още се моташе наоколо.
    Днес 2.5 часа не може да се приготви да идем да ядем, след това пък докато решим къде и какво…колкото и да е прекрасен, лази ми по нервите с това моткане
    И ако още някой от работа му звънне, ще се разправя с мен! Една седмица има човека защо не могат да се справят без него, толкова хора има там
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #8502
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Аве, хора, не ви ли писна от лицемерието на тази баба Дора. Постоянно ни я натрапват от седмици. Какви деца, какви пет лева?! Ти децата си коляш ли ги, продаваш ли ги, доиш ли ги? Деца й били. Законна ли е фермата й изобщо? Декларирала ли е нещо?
    Абстрахирам се от истината в случая. Дори не ме интересува. Приела съм, че държавата ни върви към прогресивен упадък и няма защо да се кахъря.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #8503
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Иве, това дали има или няма нещо е едно на ръка.Но това, че тези хора си възприемат животните и особено възрастните като деца това хич не е лъжа. И баба ми и дядо ми по бащина линия Бог да ги прости някога имаха овце и кози та знам как е от опит. Това малко е все едно да дойдат и да искат да ми избият кучето и котките.
    Отделно, че това им е единствения поминък на тези хора. Докато им платят, докато купят пак животни, докато влязат пак в релси...
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-24-2018 на 19:26
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #8504
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Доколкото знам там заразата е доказана. Ако това нещо плъзне... не знам. И без това санитарните ни условия и контрол са африкански. Стига мизерии. Тези животни трябваше отдавна да се евтаназират.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #8505
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Доколкото знам там заразата е доказана. Ако това нещо плъзне... не знам. И без това санитарните ни условия и контрол са африкански. Стига мизерии. Тези животни трябваше отдавна да се евтаназират.
    Ти осъзнаваш ли че това е протест, защото самата държава която е измислила законите не ги спазва. Избиването започна преди да бъде представен документ с пробата. Разбира се че ще тръгнат спекулации. Разбира се че е възможно тиквата да иска да обезлюди района. Няма как да не спазиш процедурата по избиването при положение че има изключително сериозни обстоятелства като например че избиването неминуемо обезлюдява района, всеки собственик остава без собственост и без препитание с 1 щракване на пръсти. Няма как изплащането на бройките овце да компенсират разходите по изхранването им които са имали до сега и печалбата от млякото с която дефакто хората живеят. И пак, избиването започна без документи, по устна заповед. Това няма как да стане, някой има интерес да се избият на всяка цена.

  6. #8506
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Доколкото знам там заразата е доказана. Ако това нещо плъзне... не знам. И без това санитарните ни условия и контрол са африкански. Стига мизерии. Тези животни трябваше отдавна да се евтаназират.
    Абе не знам. Аз по-скоро не съм за евтаназията от морална гледна точка.Вероятно правеща се с цел за пестене на средства. Това са живи същества. Хората Богове ли са, че да решават да ги избиват масово даже неизползвайки ги да заситят глада си? Тия овце и кози всички ли са болни? Не може ли пък в стадата да има и процент здрави, които да се спасяват? Ами ако чума беше обхванала хора от различни райони и тях ли щяха да евтаназират или щяха да ги лекуват? От това стига ли се пък до извода, че хората болни от СПИН например, които не могат да се излекуват трябва да бъдат евтаназирани за да не заразяват евентуално други хора или за да не създават болно поколение?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  7. #8507
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Доста неща се изказаха, не мисля да информирам всички с това което аз съм гледал, да сте се информирали. Един гуру в интернет четеше как се прави по някакви европейски норми, че ако някаква си малка бройка от стадото била заразена се отделяли под карантина и всички се следят. Нали знаете че баба дора има 30 овце ама други имат по няколко хиляди, не може някой си да дойде и да каже айде има чума на една значи ти убиваме бизнеса за стотици хиляди а ти се обеси на някое дърво ако имаш стотици хиляди кредити, и ако може да не мрънкаш много много и да не те дават по телевизията че ако сме сбъркали само ще ни уволнят.

  8. #8508
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    https://www.facebook.com/ndrenchev/v...Dg2Njk0NjcyNw/
    малко инфо ама си е час и нещо

  9. #8509
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    https://www.lentata.com/page_12266.html

    интересен поглед на нещата имат нашите политици

  10. #8510
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    И ще ви пожелая лека нощ с тоя филм в "наша чест
    Dream Big Engineering Our World 2017
    има го в замундата

  11. #8511
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оф, не исках да си ходи пък, сега чак другата седмица ще се видим пак... Отидох в тях бясна, а само като му видях хилещата се муцуна и като си зарових носа във врата му и ми мина всеки бяс. Абсолютно обезоръжаващ е, не знам просто как ще процедирам с него. Вярно - само като се ухили и ми оправя всичко.
    Малко ми е криво, че не остана поне да спи в нас, като ще ме праща сама с нашите на почивка. Дори не знам как ще го понеса това няколко дни, но ще гледам да си взема книга утре или да изтегля нещо на телефона да чета, ще си почивам и ще гледам да не се паля.
    Доста тъпо, че няма да се уцелим като преди 3-4 години, изкарахме си чудесно там...
    квак

  12. #8512
    Умирам… толкова изгоряла никога не съм била
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #8513
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #8514
    Въпреки че изгорях зверски и ми беше лошо, той повръща наколко пъти и двамата сме махмурлии, по-хубава почивка не съм имала
    Имам едно вътрешно спокойствие и се чувствам щастлива
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #8515
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Cлед дъжд качулка, 2 месеца минаха вече хахаха

  16. #8516
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Аве, хора, не ви ли писна от лицемерието на тази баба Дора. Постоянно ни я натрапват от седмици. Какви деца, какви пет лева?! Ти децата си коляш ли ги, продаваш ли ги, доиш ли ги?
    ИМЕННО
    мълча си по въпроса по принцип, защото темата много ме афектира - вегетарианка съм от дете поради морални причини и от известно време се опитвам да сведа животинските продукти в менюто си до минимум; не мога да понасям тази жена и изказванията ѝ; съжалявам, но не можеш да наричаш животните, които експлоатираш "свои деца"

    аз лично съм против животновъдството под каквато и да е форма, това че на вегетарианците и веганите им липсва нещо са тотални глупости, които се тиражират за да носят оборот на млечната и месната индустрия
    Последно редактирано от lunacy : 07-25-2018 на 21:23

  17. #8517

  18. #8518
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    ИМЕННО
    мълча си по въпроса по принцип, защото темата много ме афектира - вегетарианка съм от дете поради морални причини и от известно време се опитвам да сведа животинските продукти в менюто си до минимум; не мога да понасям тази жена и изказванията ѝ; съжалявам, но не можеш да наричаш животните, които експлоатираш "свои деца"

    аз лично съм против животновъдството под каквато и да е форма, това че на вегетарианците и веганите им липсва нещо са тотални глупости, които се тиражират за да носят оборот на млечната и месната индустрия
    Експлоатация? Хората, които още се грижат за животни се привързват към тях и обратното, каква съдба иначе очаква такава група животни освен смъртта конституирана им от тази пародия на държава?
    Ако има хора, които най-добре се отнасяха към нашите приятели, то това винаги са били пъдари и овчари, а сега, когато пред нас се изправя едно клане, ние намираме за полезно да одумваме хората, които най-малко представляват световната лакомия.
    По-притеснително е, че на подобни сведения и пясъчни основи някой размахва правосъдие, което, ако се загледаш добре, си е чисто посегателство не само върху животните, за които никой не мисли, но и върху хората, които вече, както и всякога, сме придобили същото качество на живот.

  19. #8519
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не ми се иска да обръщаме темата към вегетарианството и веганизма, но от научна гледна точка ти се нуждаеш от макро и микро нутриентите на животинските продукти. Подкрепям напълно етичната гледна точка, обичам животните, изпитвам състрадание към тях, но истината е, че имаме нужда от тях. Всеки, който има желание може да се порови из достоверните източници. Много вегани пропагандират лъжи. Тази, която ме дразни най-много например е как са излекували акнето си по този начин. Акнето не зависи от начина на хранене. В огромна степен. Всеки разумен човек го знае. Ти самата забелязах из темите, че си споделяла, че имаш проблемна кожа. Е, тя повлия ли се от начина на хранене. Честно? Чела съм стотици научни трудове по темата и съм го изпитала на собствен гръб. Това са пълни глупости.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  20. #8520
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Готино ми е ама е малко скучно самичка. Поне с тях да се бяхме засякли да ходим по разходки и барчета и щеше да е готино много. Говедото и то ме отсвири яко, ако беше тум поне щяхме да си намерим работа. :дд
    Направих си баси готината разходка, чак до устието стигнах. Взех си сладолед, пуших и се прибрах. Ей, и ми предлагаха секс току-що. Ми, имаш вкус ма нямаш шанс. Сори.
    квак

  21. #8521
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    ...аз лично съм против животновъдството под каквато и да е форма...
    Ааа що ?!?
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    ... опитвам да сведа животинските продукти в менюто си до минимум...
    Но не си ги отказала напълно, нали ?!
    Значи си долен лицемер!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Аве, хора, не ви ли писна от лицемерието на тази баба Дора.
    Писнало ни е само от твоето лицемерие, както и от лицемерието на останалите, които "не ядат животни" .
    Цитирай Първоначално написано от ةتشضل انزفث Виж мнението
    Арабчо, какво пафкаш там ?
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Акнето не зависи от начина на хранене. В огромна степен. Всеки разумен човек го знае.
    Единственото разумно нещо, което някога си казвала през цялото си присъствие във форума, а може би и в живота си.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  22. #8522
    Обичам го и той ме обича и ме прави щастлива. Тази седмица определено ни беше много нужна
    Снощи ходихме на бар, понеже съм на 24 и до сега кракът ми на такова място не беше стъпвал. И двамата се почувствахме доста по-млади отколкото сме

    Не знам как може да викате на приятелите си “говедо” аз моя специално съм гледала да е свестен и да не е говедо.
    А той не е просто мъж а злато бе, днес ми купи плетена гривна с котва, котвата била символична да покаже че се е закотвил за мен и никъде няма да ходи. Форумните гурута- разбирачи да ме уведомят какво му дължа за гривната
    Последно редактирано от HollyGolightly : 07-26-2018 на 22:06
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  23. #8523
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Само много внимавай да не започне да ти подпръцква на колената, че лошо...



    Последно редактирано от Niakoitam : 07-26-2018 на 21:45
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #8524
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Абе много ми замириса на пот, някой от вас май тая седмица не се е къпал?

  25. #8525
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Абе много ми замириса на пот, някой от вас май тая седмица не се е къпал?
    Е всяка седмица ли трябва?


    Някойтам аз се чудех къде си се загубил последните няколко седмици, ти си се подвизавал в Бг Мама
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си