.
Отговор в тема
Страница 342 от 450 ПървиПърви ... 242292332338339340341342343344345346352392442 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 526 до 8 550 от общо 11246
  1. #8526
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Абе много ми замириса на пот, някой от вас май тая седмица не се е къпал?
    Тактично ни се хвалиш или?

    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Е всяка седмица ли трябва?


    Някойтам аз се чудех къде си се загубил последните няколко седмици, ти си се подвизавал в Бг Мама
    Не, само във фейсбук.

    Иначе това, че си се чудила е хубава новина. Поне мога да се успокоявам, че има хора, на които липсвам все пак. Малко, но пък от сърце.

    Пък и е доста по умряло от обикновено тук напоследък.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-26-2018 на 22:20
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #8527
    ^еми след последните ти разкази се чудех дали си жив или да не Си останал бездомен и за това да не пишеш
    Как е любовта?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #8528
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^еми след последните ти разкази се чудех дали си жив или да не Си останал бездомен и за това да не пишеш
    Как е любовта?
    Защо така пък си си помислила? Каква негативност. Можеше пък да съм заживял в замък, заобиколен от пърхащи пеперди движещи се във формите на туптящи сърца
    А за любов не ми се говори...
    Явно на някои хора им е писано просто да ги подминава и да е гадна. Нищо не знам.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-26-2018 на 22:49
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #8529
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    ^ Най-тъжното и трогателни нещо, което съм чувал! ;( Спокойно, миличка, ще си намериш някой да те обича, каквато си и да ти дава нужната емоционална подкрепа, за да преживееш в този лош лош Свят.


    По темата - идеално! Нещата вървят точно, както ги бяхме мислили. Дано измислим начин да продължи и след лятото.
    Научавам все повече и все по-необходими за „голямата цел” неща от работата. Същевременно разбрах и колко грешно и самонадеяно съм си мислил, че съм близо до нея, де... Важното е, че разбрах къде се намирам по пътя и си драпам в правилната посока.
    А днес конкретно е повече от идеално, щото даже съм спал 8 часа. :д

  5. #8530
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    ^ Най-тъжното и трогателни нещо, което съм чувал! ;( Спокойно, миличка, ще си намериш някой да те обича, каквато си и да ти дава нужната емоционална подкрепа, за да преживееш в този лош лош Свят.


    По темата - идеално! Нещата вървят точно, както ги бяхме мислили. Дано измислим начин да продължи и след лятото.
    Научавам все повече и все по-необходими за „голямата цел” неща от работата. Същевременно разбрах и колко грешно и самонадеяно съм си мислил, че съм близо до нея, де... Важното е, че разбрах къде се намирам по пътя и си драпам в правилната посока.
    А днес конкретно е повече от идеално, щото даже съм спал 8 часа. :д
    Я, на още някой ли съм липсвал та се появи специално в моя чест? И аз те обичам сладурано. :*
    Радвам се,че такава ерекция получи от историята ми.
    Я кажи как върви любовта с Тори,че нещо съм пропуснал?
    Оп,ти пък си си мислил,че си бил близо до някоя друга пък не си бил чак толкова...
    Язък. Не плачи де. Тя ще е твоя все пак. Сигурно просто днес без да искаш си пропуснал да се искъпеш пък сега е много жега и за това не те е оценила.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #8531
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    ^^^
    Що не земете да се земете вие двамата.

    По темата:
    Интересно лято.
    От толкоз дъждове,човек не може да отиде на планина.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  7. #8532
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    ^^^
    Що не земете да се земете вие двамата.

    По темата:
    Интересно лято.
    От толкоз дъждове,човек не може да отиде на планина.
    Защото не обичам да прецаквам съфорумници и да ти го открадна под носа. Той си е само твоя.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  8. #8533
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Никойтук, гич не ми намесвай името, където не трябва, щото не ти отива ни на годините, ни на папионката. Ок? Грозния номер две - само се оплаква и се чуди да измисли драма. Набий си една злобарка, изкъпи се и мълчи.

    Он: Тая Камчия е станала ебах кретенията... Пълно с идиоти, цигания, някакви мутирали гадове са плъзнали... Почвам да се разочаровам. Може би следващото море ще е по-добро? Всъщност, не си изкарвам лошо - готино е по семейно ама мястото е станало лайняно. Утре се прибираме и още вечерта се изплясквам при гадта да ми обръща внимание и да ме обича.
    Социализирането сигурно е хубаво нещо, но е уморително. И забравих да си взема книга.
    квак

  9. #8534
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Леко само от нерви да не ти се счупи маникюра.Не отива на една млада дама да пише като теб

    А Грозния наистина понякога го разбирам. Скучно му е на човека може би в дадени моменти, а току сте се наредили точно под прицел.
    Като ви гледа човек как сте се наредили всичките перфектни та дрънкате.От умен по умен Сваляч до свалячката,бизнесмени,хора с най-големите....хъм претенеции и просто хора от елита. Просто човек трудно да се въздържи да ви подмине.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  10. #8535
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не ми мисли мабикюра ти, има кой да го мисли. И не мисли изобщо какво отива и какво не на - цитирам - дама. Майка ми ме е възпитала да съм такава ама баща ми ме научи да съм повече от ноктите си. Просто не си ври гагата, където не ти е работа, за супурнайсти път това.

  11. #8536
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    В случая не беше насочено към теб.Просто някои хора го играят големи Казанови.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-27-2018 на 15:13
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #8537
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Хубаво, че не е насочено към мен ама и моето име е там. Не мога да разбера, не ви ли писна едно и също от година и половина насам?! Казанова или не, антракса достатъчно добре може да хване и задържи адекватен човек до себе си, ти и грозния сте, където все мрънкате, нямате приятелки, нещо все жените са виновни и а-у.
    квак

  13. #8538
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Ето затова ще продължавам да споменавам ника ти. Защото като гледам теб здраво те е задържал.
    Нищо,че и сам не се усети как яко ще си го сложи и ще ми се натамъни като точно след офтопика за подигравката вземе та се размрънка колко самонадеяно бил мислел,че бил близо до някоя си пък после се оказало друго.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-27-2018 на 15:34
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #8539
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    А кво те бърка теб колко ме е задържал и как, че коментираш? И даваш ли си сметка, че най-вероятно като казва "работа", значи най-вероятно има предвид онова място, където ходиш да вършиш работа и ти дават пари?
    квак

  15. #8540
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    А кво те бърка теб колко ме е задържал и как, че коментираш? И даваш ли си сметка, че н
    Ами бърка ме. Нали е големия пичага. Можеше и да е още с теб.Баровец е, сваляч е, работен, интелигентен,умен,образова н.Защо се отказа от този така перфектен момък?
    Пък и реално наистина ми е скучно. Защо пък да не си завържем едно спорче караница тук?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #8541
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Имало е причина да се откажа. Пак - кво те бърка?
    Като ти е скучно, що не прочетеш книга, не гледаш филм, не се разходиш? Как може да имате интернет, книги, филми, сериали, музика и цялото това въображение и все пак да ви е скучно и да ровите в лайна, пък после да питате що мирише?!
    квак

  17. #8542
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Ами интересува ме бе. Искам да трупам опит от перфектните.
    Водя си записки,защо аджеба перфектните хора приключват любовните си отношения, ако въобще стигнат до тях .
    Опитвам се да попия поне малко от опита им.
    Защото очевидно аз не съм от тях и вероятността да ми е още по-трудно е голяма.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #8543
    Вие с Инсела обаче продължавате да поддържате теорията че парите и външния вид са единственото което е нужно за връзка и стига тези две неща да са налични- всичко върви по мед и масло. Понякога хората просто не са един за друг и нещата не се получават. Пък и не им знам историята на тях двамата, може той да я е зарязал

    Он: още един ден и се прибираме…може би все още не сме си омръзнали. Дразни ме понякога с това колко е бавен и колко се мота ама какво пък, не е deal breaker. Гледам си гривната и се успокоявам <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #8544
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Аааа шъ мъ извиняаш. И други неща съм изброил за Антракса.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #8545
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Айде остави ги да се разделят, обичат и каквото си искат сами.
    Не е възпитано да се буташ по такъв начин.
    Познаваш ме, казвам ти го с добро.

    Иначе, дишам, ко друго да правя хах.

  21. #8546
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Защо от 2 дни няма Шоуто на Слави? Да не е приключил с телевизиите? Знам че не знаете ма се пак.

  22. #8547
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Поредното разочарование тук. Почвам да се отказвам кардинално от мастото - два таратора 1000 часа, две порции пилешки хапки още толкова и ти ги носят с разлика 30 минути, чесновия сос им беше основно долнопробно кисело мляко без чесън и майонеза, по хапките липсваше корнфлейкса... И всичкото това за луди пари, накрая си чакат бакшиша. Изобщо тотално се разочаровах. Повече май никога и ще ходя по други места.
    квак

  23. #8548
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Айде остави ги да се разделят, обичат и каквото си искат сами.
    Не е възпитано да се буташ по такъв начин.
    Познаваш ме, казвам ти го с добро.

    Иначе, дишам, ко друго да правя хах.
    Ама аз всъщност въобще не им преча. Просто някой си там съфорумник реши да ми говори в женски род и да ми пуска иронийки, сърказми и тем подобни правейки ми се на адски оборотния. Просто исках да кажа, че човек трябва първо да погледне себе си преди да започне много да му знае балалайката.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-27-2018 на 18:23
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #8549
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Същевременно разбрах и колко грешно и самонадеяно съм си мислил, че съм близо до нея, де...
    Пак ли ти биха шута, а Турксчо ?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Никойтук, гич не ми намесвай името, където не трябва, щото не ти отива ни на годините, ни на папионката. Ок?
    Разбирам те мила, въпреки че не се доизказа - къде точно не искаш да ти бъде замесвано името ?
    В едно и също изречение с името на Турксчо, нали !?
    След като си спала с него, не може толкова да го мразиш, нали?
    Или да ?!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Просто не си ври гагата, където не ти е работа, за супурнайсти път това.
    Това беше поредното предупреждение, да не споменавате тори и Турксчо в едно изречение !
    Аз пък за пореден път се оказвам прав :
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Хубаво, че не е насочено към мен ама и моето име е там.

    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Защо от 2 дни няма Шоуто на Слави? Да не е приключил с телевизиите? Знам че не знаете ма се пак.
    Трънчо, сигурно ти е много тежко без ежедневната доза простотия преди лягане, а?
    Пробвал ли си да се друсаш с други неща ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #8550
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Защо от 2 дни няма Шоуто на Слави? Да не е приключил с телевизиите? Знам че не знаете ма се пак.
    Отпуска са.
    Но Ш*и*ш*и се намеси и май ще разкарат поредния читав журналист,защото задава неудобни въпроси.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си