.
Отговор в тема
Страница 343 от 450 ПървиПърви ... 243293333339340341342343344345346347353393443 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 551 до 8 575 от общо 11246
  1. #8551
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Отпуска са.
    Но Ш*и*ш*и се намеси и май ще разкарат поредния читав журналист,защото задава неудобни въпроси.
    Не помня да са обявявали че ще излизат, особено по средата на седмицата.
    За кво говориш във второто изречение. Аз за читави журналисти не съм чувал, особено пък в БТВ и НОВА които са подлоги на властта. Долни помияри. Опасни са за населението и вкарват всички овце в заблуда.
    Напоследък само Сашо Диков гледам, него не съм чул да го впрягат във филм още.

  2. #8552
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, как пък баш реши, че го мразя като не веднъж съм казвала, че ме е научил на много и че от и със него имам най-много натрупан опит? Той е виновника за много хубави неща в живота ми и ме е карал да съм щастлива повече от доста други мои хора. Ако се налоци да дийлваме за някакво време заедно, ще ни гледате как се смеем и как си говорим, ще видите гора, където са надмогнали хиляди неща в името на запазването на добрия тон. От и заради него зная какво искам за себе си от живота и от човека до мен. Неговото семейство беше мое до скоро. Ако има нямой, който най-много ме е карал да еволюирам, той е. Това, че в момента обичам друг и съм щастлива с друг не значи, че трябва да го мразя и не променя факта, че заради него оценявам високо какво "имам" сега - напротив - всички вкъщи още пием за неговите успехи. Баща ми още го обича, както едно време и мама все още би го посрещнала както едно време. Не е в живота ни и на никой не е фактор, но постигна уважение и любов у нас, а това не свършва ей така.

    Проблемите с разпитването са два: От една страна е факта, че от годибна и половина не сме заедно и не е най-приятното на света да го прочетат половинките ни. От друга е нагло и досадно все едно и също да търсиш в чуждите животи. А и вие си измисляте кретении и ги ползвате, за да ни злепоставяте. Не е ок.
    квак

  3. #8553
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Е, как пък баш реши, че го мразя като не веднъж съм казвала, че ....
    ала-бала...
    След като всичко е било толкова прекрасно, остава загадка защо сте се разделили !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...не е най-приятното на света да го прочетат половинките ни.
    И кво?!?
    Да не би сегашния ти приятел да не знае че си имала друг преди него?
    След като си правила секс с Туркса, сегашния ти приятел очевидно е разбрал, че някой е бил там преди него, освен ако...





    А Турксчо турчин ли е ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #8554
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Не помня да са обявявали че ще излизат, особено по средата на седмицата.
    За кво говориш във второто изречение. Аз за читави журналисти не съм чувал, особено пък в БТВ и НОВА които са подлоги на властта. Долни помияри. Опасни са за населението и вкарват всички овце в заблуда.
    Напоследък само Сашо Диков гледам, него не съм чул да го впрягат във филм още.
    Не го гледам редовно,но може и да е споменал.
    Става въпрос за тези които задават неудобни въпроси ,засягащи бизнеса на шишкото.
    В случая за Светльо Иванов.Зададе едни неудобни въпроси и още същия ден ш*и*ш*и "посъветвал" битивито да се отърват от него.
    Сашо Диков не го гледат много хора,смис не е в голяма телевизия.Демек дори и да каже нещо,няма да го отразят.
    Май точно за такова нещо го махнаха от "BiT",която после беше съсипана от слугите на шишкото.
    Последно редактирано от deitona22 : 07-27-2018 на 21:24
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  5. #8555
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Ха стига ве, този пък Светльо Иванов кога го свалиха, до онзи ден водеше 120 минути? Прати ми линк да гледам предаването с неудобния въпрос. (А ти бтв. сериозно ли мислиш че Светльо Иванов е кой знае какъв репортер, на мен на божикравичка ми е изглеждал винаги, послушанко мамин). На кой казваш шиши, то да не е един или двама, половината от "240-те" са шишита.

  6. #8556
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    На кой казваш шиши, то да не е един или двама, половината от "240-те" са шишита.
    Е как кой ?!

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #8557
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ето затова ще продължавам да споменавам ника ти. Защото като гледам теб здраво те е задържал.
    Нищо,че и сам не се усети как яко ще си го сложи и ще ми се натамъни като точно след офтопика за подигравката вземе та се размрънка колко самонадеяно бил мислел,че бил близо до някоя си пък после се оказало друго.
    Ама ти си бил по-прост, отколкото мислих, бе! :ддд гати льохмана... Четене с разбиране не се ли учеше от първи клас още? Или ти освен от банята си бягал и от училище? :д Дебил.

    Пояснявам - това със самонадеяността и целта са абсолютно и само в професионален план. Щото за разлика от теб, на мен целта ми не е да се счупвам от мизерна работа, която ненавиждам за мизерни пари, с които да оцелявам. Целта е няколко идеи по-високо и изисква няколко идеи повече трид, отколкото мислих, но се работи по въпроса, а ти си мрънкай и плачкай на раменцето на грозния.
    Първата част от предния ми пост се отнася до личния ми живот. Независимо колко странно ти звучи както израза „личен живот”, така и изречението „Всичко се подрежда, както го искахме”... да, и двете неща съществуват точно тук, точно в същият този свят, точно под носа ти, ама не и за теб. :/

    С Тори в момента имам по-добри отношения, отколкото ти някога си имал с жена(различна от майка ти), въпреки че не поддържаме контакт и всеки си живее неговият си живот с неговият си човек.

  8. #8558
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    На другия гнусар с удоволствие бих го накарал да ми лиже подметките на кубинките докато му се надуе мизерното езиче и вече не може да произнесе думата „турчин” по ничий адрес. Да се обзаложим ли, че сам ще се обрежеш с макетния нож, ако те накарам да захапеш бордюра?

    За господата Ушеви - спокойно, нямам намерение да го лежа тоя измекяр, така че ако нещо му се случи - явно е проговорил по този начин и на живо.
    Последно редактирано от an7raks : 07-28-2018 на 01:28

  9. #8559
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Това, че знае изобщо не означава, че трябва да ме свързва някой с него толкова време по-късно.

    Он: Майка му стара, пак ме изнерви от сутринта. Искам да го целуна и едновременно да го набия. Тва НЕ е истина колко е дразнещо на моменти.
    Тряа ми кафе, че душата ми спи. И съм гладна на идиот. И повече нимога тък. Ще търсим друга гора наоколо.
    квак

  10. #8560
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не знам защо им падате на нивото да им се обяснявате въпреки, че такова дъно е трудно да се стигне.


    Спала съм някъде около два часа. Много леко и повърхностно. Липсваше ми това. Тоест не ми липсва недоспиването, хехе. I love it.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  11. #8561
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Антракс, имам една идея. Вземи се застреляй и се самообеси ритуално за да не мъчиш хората и най-важното да не мъчиш сам себе си.

    Иве, така ли почваме. И ти ли започваш да гледаш отвисоко барабар с баш готините пичове и пички на форума?
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-28-2018 на 08:22
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #8562
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Антракс, имам една идея. Вземи се застреляй и се самообеси ритуално за да не мъчиш хората и най-важмото да не мъчиш сам себе си.

    Иве, така ли почваме. И ти ли започваш да гледаш отвисоко?
    Теб имам чувството, че и 7 годишните те гледат отвисоко.

  13. #8563
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Теб имам чувството, че и 7 годишните те гледат отвисоко.
    Фейк профилите пък изобщо да не се обаждат.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #8564
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Фейк профилите пък изобщо да не се обаждат.
    Добре шефе.
    Я сподели на кой съм фейк, че ми стана интересно?
    Тъкмо да ти се посмея още малко.

  15. #8565
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Антракс, имам една идея. Вземи се застреляй и се самообеси ритуално за да не мъчиш хората и най-важното да не мъчиш сам себе си.

    Иве, така ли почваме. И ти ли започваш да гледаш отвисоко барабар с баш готините пичове и пички на форума?
    Престани да търсиш неща, които не са там. Не е готино да се ровиш в живота на хората по този начин и да намесваш странични лица. Ок, имаш проблем с антракса, разменете си по един мъжки поздрав “ей, педал” и вкарайте в норма тестостерона.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  16. #8566
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Не е хубаво да сте толкова лоши едни с други ;/. Антракса не беше прав да скача на Някойтам без причина и Някойтам не беше прав да изпростява. Готово.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  17. #8567
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Не е хубаво да сте толкова лоши едни с други ;/. Антракса не беше прав да скача на Някойтам без причина и Някойтам не беше прав да изпростява. Готово.
    айдеее, и феята на зъбките се появи

  18. #8568
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    Може би ще прозвучи егоистично и крайно, но не бих му дал нищо. Това са хора, които експлоатират емоциите на останалите. Ще видиш такива на ключови места около заведения за хранене или черкви. Възползват от състраданието и чувството за вина на хората.

    Снабдявайки ги с провизии, им вредиш. Просто удължаваш тяхната агония, защото докато имат стабилен прилив на финанси/храна, те няма да направят нищо, за да променят положението си. Да не говорим за мръсния бизнес с трафик на деца, които биват използвани за просене/джебчийство. Или това, че просяците си имат райони, в които могат да просят и накрая се отчитат на някого.

    Света е пълен с безскрупулни дребни мошенници, които са готови на всичко, за да се доберат до парите на обикновения добродушен човек. От хора, на които не им достигат пари за билет на гарата (видях го още един път същия) до разни "военни ветерани", които имат епилепсия и нямат пари за лекарства (изкарват ти документи и кво ли не). Нищо, че военните са сравнително добре платени, като освен това са горди хора - не биха просили каквото и да става. Някой ще каже - "постави се на тяхно място".

    Ами откъдето и да го гледам, каквото и да става, не бих си позволил да завися от състраданието на останалите хора. По-скоро бих се самоубил, пред това да прося по улиците.
    Когато говориш за хората, които го правят с цел да се възползват от твоето емоционално състояние, както чувстото ти за състрадание. Тогава, да, и аз не бих дал нищо. Че го правят съзнателно, те експлоатират, е лошо, обаче зависи от отсрещния, дали ще позволи(или се усети) да бъде експлоатиран или не. Само, че аз имах предвид друг случай, в който, този не се моли на никого, за нищо, обаче виждаш, че има нужда.

    Прав си, на някои само ще им се удължи агонията, като продължават да инвестират парите си в алкохол/наркотик. А някои биха направили нещо с тях, но такива се разпознават. Е, има и такива, които не мога да преценя. Организираните групи за просене, те обикновенно действат в поголемите градове, затова, ако човек не е сигурен, но иска да даде, то нека даде храна или вода, за горещото време.

    И затова всеки трябва да си има едно на ум, и да е нащрек, за такива мошениците. Лошото е, че хората днешно време много лесно се доверяват на добре облечени и външно поддържани хора. А точно такива(мошеници) се крият зад такива добре изглеждащи маски и докато си се усетил, че тоя е болен в съзнанието, е намерил начин да те прецака.

    Дори да стигнеш до такава ситуация, е по добре да мислиш, как да се измъкнеш от нея, отколкото да се чудиш къде и как да се самоубиеш. Имаш енергия и трябва да внимаваш в какво я инвестираш. Все пак недей казва нещо, прекалено крайно, защото това би зависило много от ситуацията, и не знаеш какво те чака точно тогава.

  19. #8569
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    С Тори в момента имам по-добри отношения... въпреки че не поддържаме контакт и всеки си живее неговият си живот с неговият си човек.
    Кви отношения поддържате тогава? Никакви !
    Същите са и моите отношения с Никол Шерцингер например - не поддържаме контакт и всеки си живее неговия живот .
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Това, че знае изобщо не означава, че трябва да ме свързва някой с него толкова време по-късно.
    Явно доста те е срам от Турксчо, щом не искаш да се разбира, че някога си имала отношения ТОЧНО с него !
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не знам защо им падате на нивото да им се обяснявате въпреки, че такова дъно е трудно да се стигне.
    Споко мила, твоето дъно няма кой да го стигне.
    Чудно ми е защо такава изискана и благородна дама като теб е трайно и продължително сама. Едва ли е само заради малките ти цици - ако това ти беше единственият кусур, пак щеше да имаш мъж до себе си, който да те харесва.

    Ааа Шушана е сама...
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Иве, така ли почваме. И ти ли започваш да гледаш отвисоко барабар с баш готините пичове и пички на форума?
    Това учудва ли те? Тя винаги се е изживявала като "принцесата" на форума !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #8570
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Някоятам, само някой жалкар като теб може да се убие, та да не му се налага да се напряга да живее.

    Грозната патка, разликата е, че макар да не се чуваме изобщо често, аз имам още едно място, където няма да ме оставят да учра гладен и жаден на улицата, както и тя... А за теб никой никъде няма да ди мръдне пръста, това е.

  21. #8571
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Баш не ме е срам, грозни, казах достатъчно какво и що ме дразни. Като ти е тежко четенето с разбиране, твой проблем - не мой.
    квак

  22. #8572
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ха стига ве, този пък Светльо Иванов кога го свалиха, до онзи ден водеше 120 минути? Прати ми линк да гледам предаването с неудобния въпрос. (А ти бтв. сериозно ли мислиш че Светльо Иванов е кой знае какъв репортер, на мен на божикравичка ми е изглеждал винаги, послушанко мамин). На кой казваш шиши, то да не е един или двама, половината от "240-те" са шишита.
    Не са го свалили още.На 9-ти септември трябва да се върне,освен ако не послушат ш*и*ш*и.Като нищо ще го,защото дотогава има бая време и хората ще са забравили за тази случка.
    Не намирам самото интервю,но може да прочетеш тези:
    https://www.capital.bg/biznes/media_...?ref=cheteno24
    https://www.capital.bg/biznes/media_...o_jurnalistut/
    Ш*и*ш*и е п*е*е*в*с*к*и
    Б*у*д*а е баце.
    Само цацата не знам как му викат.
    Последно редактирано от deitona22 : 07-28-2018 на 18:30
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  23. #8573
    Тръгваме си към полунощ, ума ми не го побира как му дойде тази гениална идея да си тръгнем от тук 12 и да се приберем в 6-7. Което означава че и аз няма да мога да спя и ще трябва да му правя компания да го държа буден
    Мисля че съм в следваканционна депресия, понеже ми идват мисли да напусна работа и да си почина няколко месеца, поне до следващият Май-Юни би трябвало да съм финансово ок ако напусна понеделник... но ще си остана само с мислите щото от никого не получих подкрепа в това си решение
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  24. #8574
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Спах стабилни 11 часа сред като предишната вечер почти не съм мигвала. Липсваше ми това между нас, обаче съм свикнала на режим и не мога да оцелявам по такъв начин. А се налага да свиквам със скипването на нощния сън. Станах и ядох супер полезна и разообразна закуска. Малко ми стана тежко и пак ми се доспа. Довечера ще изразходя излишните калории подобаващо с тренировки. Не съм го правила от пет дни заради шибан цикъл и вече кипя от енергия. Остават ми два дни мързелуване и от първи започвам да уча. Вече се чувствам гузна, че си дадох известна почивка от това. Ъх.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  25. #8575
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Факфакфакфак! Гледахме някакъв страшен филм снощи и даже го сънувах това. Фак, мразя страшни филми... Не помня какво точно сънувах, обаче беше страшно.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си