.
Отговор в тема
Страница 344 от 450 ПървиПърви ... 244294334340341342343344345346347348354394444 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 576 до 8 600 от общо 11246
  1. #8576
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Минавам да порева и тук, че изгубих червило за 100 кинта на деня на червилото. Сама ще се напляскам. Няма да го преживея, I swear. Да, сега ме нападнете, че децата в Африка няма какво да ядат. Оф, къде ми е въжето за обесване.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  2. #8577
    Децата в Африка така или иначе червило няма да ядат, ама как ти се откъсват 100 от сърцето за ЧЕРВИЛО???!?
    Купих си последно парфюм на Chloe за $65 и още седя и го мисля щото ми се свиди

    Еми прибрахме се, утре пак на въртележката и така. Ще ми липсва това спокойствие и прекарването на 24 часа в денонощието с него Ама трябва да се работи понякога, чертежите ме чакат
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #8578
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ами, на принципа съм, че не се нуждая от количество, а от качество. Повечето жени/момичета имат десетки червила на ниска цена, които не са толкова добри. Аз ще имам едно, което няма забележки.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #8579
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Не че нещо,но това малко ми напомня на онази реклама на Базар Бг дето едната казва,че си е купила супер модерни очила или пък чанта за 100 лева, а другата и казва,че си е взела същите за 10 от Базар Бг. Реално незнам какво може да му е визуално различното на едно по евтино червило или каквато и да е козметика като изключим гръмкостта на името на марката.
    Реално то на етикета може да пише,че и ламбени шишета има в него,но на практика няма как да го изследваш или поне масовия потребител не може.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  5. #8580
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Донякъде съм съгласна, че плащам немалко за името, обаче качеството на луксозната стока оправдава тази цена. Не искам да засягам сензитивна тема, но ти защо не си вземеш медицински предписаните очила от пазара, а ходиш по оптики и даваш стотици левове?
    Някои хора се идентифицират в определена марка, нейната концепция, стил, позициониране и тн. Малко са хората, които ще разбират какво имам предвид. Не е снобизъм.
    Никой няма абсолютно никакво законно право да лъже какво има в съдържанието на неговия продукт. Има си контролни институции за това. Смешно е дори да го споменаваш.
    И в повечето случаи винаги си личи, когато някоя мадама използва евтин грим. Даже направо винаги ги фиксирам. Луксозното дава classy излъчване, усеща се комфортно, грижи се за кожата ти същевременно и тн.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  6. #8581
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Абе то и в много салами трябва да има месо ама нали...?

    А за очилата ти отговарям веднага. Това е потребност. Има всякакви маркови очила, очила без рамки и т.н. Доколкото знам и ти носиш та ти е познато. Не, никакви такива не използвам. Възможно едни от най-евтините китайски рамки. Стъклата си ги взимам от оптика, защото само там може реално да се докаже, че диоптера е правилен, а не някакъв рандом и да ми допрецака очите. Друг е въпроса, че моите стъкла са малко по-скъпички тъй като освен диоптер и градус имат и т.нар цилиндър, който за малко, но ги праща в графа двойно и тройно по-скъпи поръчкови стъкла,осбено и ако са стъклени, но пластмасовите, които не се чупят много лесно се драскат. Сега малко ме прецаха та и от опит го разбрах. Другите две екстри, които повишават още малко цената е че са фотосоларни. Но пък все едно имам слънчеви очила и са като две в едно. Имат и антирефлексно покритие за защита от лъченията на монитора на компютъра. Е, аз и пред компютъра и телефона бая седя така че и това ми е наистина небходимо. Има и с титаниеви рамки и позлатени. Е, такива вече не ми трябват.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  7. #8582
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    И като не са месо, си пише точно в какво съотношение е спрямо другите буклуци вътре. Нима не знаеш за подреждането на съставките?

    И това дето ми разправяш са екстри. Нали там да има да виждаш, а ти чак стъкълца, фотосоларност, полароидност, ехеее.
    С червилото е pretty much the same.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #8583
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Децата в Африка така или иначе червило няма да ядат, ама как ти се откъсват 100 от сърцето за ЧЕРВИЛО???!?
    Купих си последно парфюм на Chloe за $65 и още седя и го мисля щото ми се свиди
    в булгаристан е така, телефон за 1500лв, червило за 100, и айде цял ден на солети и в таратайката по задръстванията или в мазния градски автобус от втората световна.
    Вче тука винаги подлагам на съмнение когато някой каже снобизъм, може да се бърка с булгаристанизъм.
    Последно редактирано от LoadRunner : 07-29-2018 на 18:22

  9. #8584
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Никой няма абсолютно никакво законно право да лъже какво има в съдържанието на неговия продукт. Има си контролни институции за това. Смешно е дори да го споменаваш.
    Ти май не си много в час. Знаеш ли че скоро по господари на ефира хванаха цех в който препакетираха храни с изтекъл срок на годност. Имаше брашно незнайно от къде със срок минал преди 5 години. А ти знаеш ли че една и съща храна от една и съща марка в България и в Германия има съвсем различен състав, то цяла България гръмна че шоколада не е шоколад само ти не си разбрала. И след дъжд качулка тръгнаха да се самосезират. Друго на ръка че примерно Salomon Speedcross 4 са 220лв а в OLX
    и Ebay е пълно с такива за по 100, ако се сещаш второто са фалшификати.
    СмехСмехСмех

  10. #8585
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ъх, на какви наркотици си? Не изглежда да е весело. Леле
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  11. #8586
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Абе ти разчитай още на институциите а после се чуди що имаш рак (евентуално :д, не дай боже де) или пак разчитай на институциите да ти изкарат един документ от общината а да се окаже че цяла седмица чакаш това листче което просто го принтират, или разчитай на институциите които винаги от жертвата правят престъпник и кибичиш месеци в ареста.

  12. #8587
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Дае, точно тази марка ще прави цигании. Козметиката е съвсем друго нещо, бай дъ уей.
    Ебаси лицемерите. Сякаш аз съм единствената, която иска нещо добро за себе си.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  13. #8588
    Адолф Хитлер
    Guest
    Много добре!
    Подготвяме се за следващата битка, последвана от победа!
    Schutzstaffel

  14. #8589
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Ти чуаш ли са ма 100лв за червило, 100лв за 3микрограма силикони и парафини.
    То и една тениска на Gucci сигурно струва 300$ ама само циганите ги носят (не е много добро сравнение ма карай, да си знайш :Д ) грешница, иди се изповядай.
    Признай си че баща ти не знае за това.

  15. #8590
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Защо му е на баща ми да знае за червилата ми? И, между другото, е с един от най-добрите състави на пазара за червила изобщо. Кака ви знае какво е най-доброто за устните й. Няма да поствам повече информация, защото не ви писна да спекулирате с чуждия живот. Лицемери.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  16. #8591
    Имала-дала. Не знам защо скочихте толкова.
    Аз лично за червило не бих дала толкова ама за други неща давам много повече та въпрос на приоритет.

    Навън е 42 С° ,57%влажност и не се трае. Климатика на колата пак отказа и щях да умра докато се прибера от фитнеса. Спешно трябва да взимам нова ама съм толкова нерешителна и прекалено много го мисля.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #8592
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Не че нещо,но това малко ми напомня на онази реклама на Базар Бг дето едната казва,че си е купила супер модерни очила или пък чанта за 100 лева, а другата и казва,че си е взела същите за 10 от Базар Бг. Реално незнам какво може да му е визуално различното на едно по евтино червило или каквато и да е козметика като изключим гръмкостта на името на марката.
    Реално то на етикета може да пише,че и ламбени шишета има в него,но на практика няма как да го изследваш или поне масовия потребител не може.
    Ти пък сега - остави я да се изживява като принцеса .
    Виж че даже почна да се хвали че много и се правело, но не могла, понеже била в цикъл. Сякаш иска да ни внуши, че има с кого да го прави. Ти чувал ли си нормална и задоволена жена с пълноценна връзка да говори така ?!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Защо му е на баща ми да знае за червилата ми?
    Той добре че не знае за вибраторите ти !
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    И, между другото, е с един от най-добрите състави на пазара за червила изобщо.
    И как е? Вкусно ли е ?
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Кака ви знае какво е най-доброто за устните й.
    Аз знам какво ще е още по-добре за устните ти и дори бих ти предложил лично, ако ми беше по-симпатична !
    Като червило е, само че по-голямо !
    Последно редактирано от Грозния : 07-29-2018 на 21:03
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #8593
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Имала-дала. Не знам защо скочихте толкова.
    Ти за израза "Пет'стийн л'еа на месец" не си ли чувала?

  19. #8594
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ива, съчувствам ти напълно. Представям си колко зле ще се почувствам аз, ако загубя някоя любима палитра или се счупи.
    квак

  20. #8595
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Thank you, babe.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  21. #8596
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ти за израза "Пет'стийн л'еа на месец" не си ли чувала?
    Разбира се, че съм наясно с това, все пак и аз съм родена и живяла в България.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #8597

  23. #8598
    Супер местенце си е тука

  24. #8599
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    разговорът ви ме подсети как ходя до магазина с розови джапанки с хризантема отгоре им от Т-Маркет , с домашна рокля, без грим
    и въпросът е винаги дали да се мъча да слагам сутиен

    и веднъж една съфорумка взех така от автогарата, с развлечено долнище и грамаден суитчер (нз как се пише) на баща ми, та тя не ме позна и май беше леко шок;

    вкъщи захвърлям всякаква суета за 2 седмици
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  25. #8600
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Суета е второто ми име. В началото заспивах с грим при приятеля ми (нещо недопустимо). Добре, че е качестмен, та не съм имала проблеми, хехе. Вие, момичетата, които имате смелостта да сте naked, сте герои : )

    Какви лицемери, сякаш е голяма работа да дадеш толкова пари за нещо, което не само харесваш, а обичаш. Бедняци (по сърце и душа).
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си