.
Отговор в тема
Страница 347 от 450 ПървиПърви ... 247297337343344345346347348349350351357397447 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 651 до 8 675 от общо 11246
  1. #8651
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    ^^^
    Тъпчо.
    Не трябвало да се къпеш всеки ден.
    Пфф.
    Тъпчо.
    Грозен и смрадлив.
    Доста добра комбинация.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  2. #8652
    Цитирай Първоначално написано от Incel
    Не е клише мила - може би ти просто си грозна и не можеш да докараш по-приличен вид, ако не си сложиш грим, силикон в циците и джуките и ботокс в лицето.
    Срещал съм много жени (познати и непознати), които изглеждат страхотно без никакъв грим или други "подобрения"! Ти явно не си била някоя от тях !
    Мда, много негативни неща мога да кажа за себе си, ама грозна не е едно от тях. И не, нямам силикон никъде, няма и да имам
    За хипотетичните познати много може да се говори, накрая все обаче се оказват именно това-хипотетични, всички знаем че си сам и мизерен като църковна мишка.
    Работя в бизнес среда, където дрескода ми изисква даден начин на обличане и грим, не мога да си позволя да изглеждам като 14-15 годишна ученичка.
    Освен това именно ти и Някойтам явно не правите разлика между натурална, поддържана и клоун.


    On: 7км пеш днес, добра разходка си направихме, сега ще си пусна новооткритото предаване по МТВ и ще разпускам.
    И да, за пореден път се убеждавам, че ми е трудно да контактувам с повечето набори, хората над 30 си ми допадат повече за компания
    #MovieNightSaturday
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #8653
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Грозна патко, много мерси, че ми каза къде живея! Отивам да отрежа табелите, че да не се объркат и други хора.

  4. #8654
    Цитирай Първоначално написано от Грозния
    Не е задължително човек да се къпе всеки ден
    Това защо го виждам чак сега Вие с Някойтам сте създадени един за друг
    При положение че имаш течаща вода у вас и живееш в София дето е толкова мръсен град, имаш досег до хора, и веднъж ти е малко на ден.
    Егати гнусната работа.
    Последно редактирано от HollyGolightly : 07-31-2018 на 14:19
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #8655
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Холи, нали знаеш има една мисъл. По умния ще си замълчи.
    Грозния май на моменти има право да те троли. В един момент го играеш що го умна жена докато рязко не покажеш кифленизма си.
    А сега можеш доволно да си изплацикаш дупето и да си напудриш носа със задоволство заради гениалността ти.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-31-2018 на 14:51
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #8656
    О да, аз съм изнежена, понеже се къпя по 1-2 пъти на ден и държа човека до мен да прави същото
    Нарича се хигиенни навици, които ти явно нямаш и това че хората не странят от теб или значи че са възпитани или същите като теб със страх от водата и сапуна.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #8657
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Това значи,че и по 5 пъти на ден да се къпеш пак може да смърдиш принцеске.
    Направо не излизай от водата ако искаш. Поне има шанс евентуално миризмата ти да се абсобира от нея. Ходи в аквариум и на работа. Да не всеме случайно някой къпал се само един път през деня да те пипне,че ще ти се изприщи чистата кожичка.
    А ако смърдиш на пор след половин ден некъпане мога единствено да ти съчувствам и да те съжалявам.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-31-2018 на 15:16
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  8. #8658
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оле, не мога...
    Всички сме хора - потим се, омирисваме се на неща отвън или на пот, отделяме секрети, полепваме прах, кожата отделя себум. Имаме нужда от поне едно къпане дневно. Не знам дали си чувал за Спасителя на майките, гугълни и ще разбереш какво ти говоря. Ама водата и сапуна не хапят.
    квак

  9. #8659
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Холи, нали знаеш има една мисъл. По умния ще си замълчи.
    ОняТам,ти досега не си замълчалвал никога.
    И Холито май е права.
    Лика-прилика сте си с оня.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  10. #8660
    Абе тори нищо няма да постигнеш с препратки към статии и т.н. Той човека в мина работи преди време, в парка коси трева ама не мирише достатъчно че да си направи един душ на ден.
    Обаче това винаги е аргумента на всеки един мундар “ти се къпеш всеки ден щото миришеш” ми не, мириша хубаво, винаги. Представи ди и дрехите си пера всеки ден ама тази тема даже няма да я почвам че сигурно твоите веднъж на седмица ги преплаkваш.
    Човек ще каже че тая вода е златна и един душ на ден не можете да си позволите

    Сега виждам че си си променил единият пост. Колко жалък може да си или викаш това граница няма
    Последно редактирано от HollyGolightly : 07-31-2018 на 16:32
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #8661
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Бахти жалкарите.
    Но....не заслужавате вниманието ми.
    Оставям ви на Грозния.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #8662
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Жалкари сме, че се къпем, перем, поддържаме се и четем?! Къде да можеше всички да са жалкари като нас... <3
    квак

  13. #8663
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Жалкари сме, че се къпем, перем, поддържаме се и четем?! Къде да можеше всички да са жалкари като нас... <3
    If only
    If only
    The world would be a better place

    Днес нещо не ми е като вторник. Чувства се като Понеделник и не е приятно. Ама да видим какво ще стане довечера. Ще карам ли до вкъщи или още няколко дни ще ме карат
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #8664
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    както си карах нощес към вкъщи , 3-4км преди нас ми светва червена лампа на таблото (!) и почва да писука
    шаш и паника, спрях на аварийни в 3 през нощта на моста.
    мургав мъж с дръпнати очи спря и се опита да ми помогне. накрая си намерих в менюто, че всъщност е паднало налягането на гумите ( 3 седмици е седяла в гараж под земята)
    въпросът е, че човек от друга раса спира да ти помогне и не те е страх
    у нас, ако срещнеш някой от другаТА раса, и кръстене не помага :Д
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  15. #8665
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Вярно е - тоя новия сапун, дето си взех не ми харесва много, а постоянно се къпя с него... Гадна работа. Не си ли е естественият аромат на тор с праз... :/ Още не мога да се отуча и от тоя гаден небио-еко навик да се бърша отзад.
    Тоя коментар ме подсети че тея дето не се къпят като отидат в "нужника да снасят после се бършат с по една хартийка.
    Прибавям и тая хигиенична черта към останалите на някойтам.

  16. #8666
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    И какви крайности се изброиха. Гримът ми се състои във фондьотен, коректор за тъмни кръгове, спирала и червило. Баси тунингованата.
    Като ти се изхвърля на лицето и до там ше си с грима

  17. #8667
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Холи, нали знаеш има една мисъл. По умния ще си замълчи.
    Грозния май на моменти има право да те троли. В един момент го играеш що го умна жена докато рязко не покажеш кифленизма си.
    А сега можеш доволно да си изплацикаш дупето и да си напудриш носа със задоволство заради гениалността ти.
    от кога е кифленизъм да се къпеш бе мърляч мръсен гнусен, заради ей такива миризливци дето цял ден карат на солетивсе е трябвало да се местя от мястото дето съм си харесвал в лекционните зали

    Човек трябва да се къпе винаги преди да излезе от тях и задължително да сложи чиста тениска иначе тя ще мирише на пот. Излизаш навън, потиш се квот се потиш и никога не миришеш на това ако си сложил потна тениска или не си се къпал цял ден.
    Аз се къпя винаги преди да изляза и винаги с чиста тениска, вечер се къпя задължително също ако съм бил на фитнес, (къпането без косата не отнема повече от 4-5 минути, и лятото винаги съм със студена вода, няма по-ободряващо нещо!), затова имам доста и ги сменям по един или 2 пъти на ден, после като се върна тя е за пране и съответно отива там. И един или 2 пъти седмично с едно пране се изпират всички , баси чудото.
    Последно редактирано от LoadRunner : 07-31-2018 на 21:55

  18. #8668
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Не трябвало да се къпеш всеки ден.
    Ти къпеш ли се всеки Божи ден?
    Всекидневното къпане особено с агресивни миещи препарати, докарва гъбички.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Мда, много негативни неща мога да кажа за себе си, ама грозна не е едно от тях.
    Това ти го казваш - дай една снимка да направим преценка и от други гледни точки.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    За хипотетичните познати много може да се говори, накрая все обаче се оказват именно това-хипотетични, всички знаем че си сам и мизерен като църковна мишка.
    Като казах "познати" имам предвид точно познати, а не нещо повече като например "приятели", "гаджета" или друго!
    Вече започваш да си въобразяваш разни неща, освен ако не се чукаш с всичките ти познати и да мислиш че и при другите хора е същото !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Освен това именно ти и Някойтам явно не правите разлика между натурална, поддържана и клоун.
    Напротив мила, точно аз и Някойтам, трябваше да обясним на теб тази разлика !
    Ти не правиш разликата - не ние !
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Грозна патко, много мерси, че ми каза къде живея! Отивам да отрежа табелите, че да не се объркат и други хора.
    Сигурно кенефът ти е на двора и си бършеш гъза с "Уикенд"-а от миналата седмица, защото е голям и с един брой можеш да направиш много забърсвания !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    При положение че имаш течаща вода у вас и живееш в София дето е толкова мръсен град, имаш досег до хора, и веднъж ти е малко на ден.
    Егати гнусната работа.
    Разбирам те мила - след твоя работен ден (или по-точно нощ) и десет къпания са ти малко !
    Тебе колко души на ден те "изцапват", а мила ?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...потим се, омирисваме се на неща отвън или на пот, отделяме секрети, полепваме прах, кожата отделя себум. ...
    Някои хора се осмърдяват много по бързо и по-често от други!
    Аз не съм космат и си бръсна подмишниците и к*ра и не се осмърдявам толкова лесно, а освен това осмърдяването е и до ген.
    Гъза гледам да си го мия след всяко сране, освен ако не ми се наложи извън къщи и тогава като се прибера си го мия и си сменям гащите.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...Имаме нужда от поне едно къпане дневно....
    Ти може би !
    Освен това би трябвало да знаеш, че прекалено честото миене докарва гъбички.
    Ама какво ли обяснявам на медсестрата с дългите нокти !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Сега виждам че си си променил единият пост. Колко жалък може да си или викаш това граница няма
    Кукло, посът в който казваш това, също е променен !
    Ти очевидно си безкрайно нагла.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...ми не, мириша хубаво, винаги. ...
    Още малко ще кажеш, че не се потиш изобщо, нямаш цикъл и лайната ти ухаят на маргаритки !
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Оставям ви на Грозния.



    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Тоя коментар ме подсети че тея дето не се къпят като отидат в "нужника да снасят после се бършат с по една хартийка.
    Прибавям и тая хигиенична черта към останалите на някойтам.
    И Турксчо!
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Като ти се изхвърля на лицето и до там ше си с грима
    На юФката едва ли скоро и се е случвало подобно нещо .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #8669
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти къпеш ли се всеки Божи ден?
    Всекидневното къпане особено с агресивни миещи препарати, докарва гъбички.
    Гнусен, майка ти и баща ти ли ти леят толкова акъл? Аз такова нещо не съм забелязал а цял живот се къпя по n-на брой пъти или когато мога на ден, обикновения сапун може само да ти се изсуши кожата (ЕВЕНТУАЛНО, ЛЕЧИМО Е, БЪРЗО ЛЕЧИМО Е, ИМА СИ СПЕЦ. ШАМПОАНИ).

  20. #8670
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Оня Виж мнението
    Ти къпеш ли се всеки Божи ден?
    Всекидневното къпане особено с агресивни миещи препарати, докарва гъбички.!!!!!!!!
    .
    Пхахахаххахахахахахахахах аххахахахахахахахахахахах аххахахахахахахахахахахах хахахаа
    Да.
    Всеки ден.
    В жегите и по 2 пъти на ден.
    И за кво са ти агресивни миещи препарати бре,тъпчо?
    А,да.
    Ако се къпеш само по празници или само в неделя,може да ти трябват.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  21. #8671
    Цитирай Първоначално написано от incel
    Разбирам те мила - след твоя работен ден (или по-точно нощ) и десет къпания са ти малко !
    Тебе колко души на ден те "изцапват", а мила....
    Разбирам те мила - след твоя работен ден (или по-точно нощ) и десет къпания са ти малко !
    Тебе колко души на ден те "изцапват", а мила ? ?
    При положение че работя като архитект, да, постоянно съм надраскана и нарязана тук и там. Не можем всички да работим като чистачи. Това че едната жена до която ти си се докосвал е била професионална курва, не значи че всички работим в брашна

    И не, не се потя понеже имам hypohidrosis
    Още нещо?

    Поне сега разбрахме че освен че си грозен и тъп, си и миризлив и мръсен...страшна комбинация.

    Цитирай Първоначално написано от Incel
    Всекидневното къпане особено с агресивни миещи препарати, докарва гъбички
    Значи доказваш теорията ми че те е страх от водата и сапуна... Евала .
    Българският ти куца, не се къпеш всеки ден, нека пък да не си циганин
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #8672
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, нали вече изяснихме работата с "къпеш се често, щото смърдиш"? Къпя се често, щото ми е неприятно да си легна неокъпана. На теб като ти е кът водата - тъжно - ама не ходи сред общество, ми хващай гората да си миришеш на воля. През средновековието не е имало канализация и течаща вода и за тва е имало чума. Аз не съм, обаче, женско от тогава - има вода, сапун, пампоан и живея сред човешки условия и в общество. Не ща да чумясам.
    Как за 22 години всекидневно къпане по 1-2-3 пъти дневно не хванах веднъж гъбички, където и да е?!
    квак

  23. #8673
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    от кога е кифленизъм да се къпеш бе мърляч мръсен гнусен, заради ей такива миризливци дето цял ден карат на солетивсе е трябвало да се местя от мястото дето съм си харесвал в лекционните зали

    Човек трябва да се къпе винаги преди да излезе от тях и задължително да сложи чиста тениска иначе тя ще мирише на пот. Излизаш навън, потиш се квот се потиш и никога не миришеш на това ако си сложил потна тениска или не си се къпал цял ден.
    Аз се къпя винаги преди да изляза и винаги с чиста тениска, вечер се къпя задължително също ако съм бил на фитнес, (къпането без косата не отнема повече от 4-5 минути, и лятото винаги съм със студена вода, няма по-ободряващо нещо!), затова имам доста и ги сменям по един или 2 пъти на ден, после като се върна тя е за пране и съответно отива там. И един или 2 пъти седмично с едно пране се изпират всички , баси чудото.
    На теб педерас недорасъл освен да ти се изакам върху челото с друго не мога да ти помогна. Мога и да ти се изхвъргам да си понамажеш тинейджърските пъпки по лицето.

    Иначе защо ще се местиш? Можеше просто да ги набиеш и да си вземеш мястото, но на теб май миризливата уста ти е отворена като слонски гъз само като си скрит зад интернета.

    А това твойто къпане по 4-5 минути със студена вода си го заври някъде. Ти реално не се къпеш. Ти си мокриш космата пишка и го считаш за къпане.
    А за бърсането спи спокойно. Сигурно поне един два метра тоалетна хартия ползвам за един път. Други лични ежедневни подробности да те интересуват?
    Аз съм против тезата за казармата, но да...на някои "мъже" определено ви липсва казармата. Там не са се къпали по два пъти на ден нали се сещаш? И много други работи не са и са правили.

    П.п. Извинявам се за просташкия език, но това недоносче е на всяка манджа мерудия.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-01-2018 на 01:54
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #8674
    ^ако мислиш че каруцарският израз носи по-голяма тежест на думите ти, жестоко се лъжеш. На 32 години си, а държанието ти е като на ощипана 13 годишна госпожица. Интересно как само ти и онзи Инсел поддържате тезата, че не трябва човек да се къпе всеки ден особено лятото. Разбирам да е зима и във вашето село да сте с външна баня, може и да има някакво извинение

    On: 1 час плуване, тази седмица графика върви добре. Щял да ме учи как се плува Butterfly Style, еми не става, не обичам да си мокря косата в басейна, много хлор има и ми изгаря, а за плувка не ставам, понеже главата ми е голяма Беше възмутен от ината ми, ама ще го преживее по един или друг начин.
    Сделката с колата не стана днес, но поне утре той ще ме кара и взима от работа, та получавам 2 допълнителни часа прекарани с него, доволна съм въпреки че времето тиктака и почти не остана, до Понеделник най-късно трябва да имам взето решение какво да правя.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #8675
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Отивам да закуся и после ще уча. Ще ми е трудно да не си поглеждам телефона на всеки 10сек, но си обещах. Даже направо ей сега ще го изключа да не ме изкушава. Нямам търпение да се видим отново. Всъщност нямам търпение и да дойде есента да започна отново, защото съм свикнала ежедневието ми да е запълнено и да съм заета. Побърквам се.
    Ахххххх, късметлийка съм <3
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си