.
Отговор в тема
Страница 349 от 450 ПървиПърви ... 249299339345346347348349350351352353359399449 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 701 до 8 725 от общо 11246
  1. #8701
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Господин грамотен, хайде покажи къде му е грешката в изречението дето си цитирал
    В това по случайност няма. Върни се назад. Ива му е посочила, точно в момента,когато се хвали какъв компютърен специалист е. Друг е въпроса,че в книжовния език дума като "Па" не съществува.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-01-2018 на 12:21
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #8702
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Ти в метрото в час пик не си ли се качвала? Там си личи, че и в действителност около двама на всеки десет не считат за нужно да се къпят всеки ден.
    Ами не съм. Аз съм от онези “разглезените” дето карат от 16 годишни. Последно съм била маршрутка с неотварящи се прозорци 2016та лятото и си обещах че е за последно.

    Едит: абе някойтам ти наистина не си нормален. Да ти покажа ли твоите постове, дето не знаеш че в думата “мириша” няма Е, липса на думи, срички и т.н. Ама пак ще се оправдаеш че то от телефона, очилата и т.н, все едно не съм и аз с телефон и очила
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #8703
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Ти в метрото в час пик не си ли се качвала? Там си личи, че и в действителност около двама на всеки десет не считат за нужно да се къпят всеки ден.
    Тя си има кола. Не е от простолюдието като теб та с метро да ходи.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #8704
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ами не съм. Аз съм от онези “разглезените” дето карат от 16 годишни. Последно съм била маршрутка с неотварящи се прозорци 2016та лятото и си обещах че е за последно.

    Едит: абе някойтам ти наистина не си нормален. Да ти покажа ли твоите постове, дето не знаеш че в думата “мириша” няма Е, липса на думи, срички и т.н. Ама пак ще се оправдаеш че то от телефона, очилата и т.н, все едно не съм и аз с телефон и очила
    Не, просто пиша бързо. Ако впоследствие го забележа го поправям.
    Пък и аз не съм висшист с висшистко потекло за разлика от там едни други. Простено ми е донякъде.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-01-2018 на 12:27
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  5. #8705
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    телефонния душ.
    Мен искрено ме заинтересува обаче какво е това животно “телефонен душ”

    Извинения, извинения, когато правиш за нещо забележка, трябва самият ти да си за пример. Иначе присмял се хърбел на щърбел или the kettle calling the pot black
    Едит : освен това правописа се усвоява в училище, не е нужно да си висшист за да си грамотен
    Последно редактирано от HollyGolightly : 08-01-2018 на 12:38
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #8706
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Ти в метрото в час пик не си ли се качвала? Там си личи, че и в действителност около двама на всеки десет не считат за нужно да се къпят всеки ден.
    В метрото е що-годе нормално. В автобусите вече... Е НЕМА ТАКАВА СМРАДЩИНА. Именно заради това и аз като теб съм готов да давам едни 100-200 лв на месец отгоре, но да не се возя на едно място със смърдели.

  7. #8707
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Мен искрено ме заинтересува обаче какво е това животно “телефонен душ”

    Извинения, извинения, когато правиш за нещо забележка, трябва самият ти да си за пример. Иначе присмял се хърбел на щърбел или the kettle calling the pot black
    Едит : освен това правописа се усвоява в училище, не е нужно да си висшист за да си грамотен
    Ааааа не. Аз не се изтъквам с потеклото си. Сори.

    А телефонен душ би трябвало да знаеш какво е, но все пак заповядай да наваксаш в случай,че си пропуснала някъде:

    https://www.google.bg/search?q=%D1%8...w=1280&bih=867

    Или можеше просто да питаш чичко Гугъл.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  8. #8708
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Тъп неграмотнико. Представи, телефонния душ в днешно време не е чак такъв голям лукс, че да ми се изтъкваш, че имаш.
    Аз честно ви казвам, никога ама никога не бих си помислил че някой ще си помисли че се изтъквам с подвижен душ.
    Само болния ти комплексиран мозък може да го направи, не виждаш ли че всички както и аз в случая ти дадох опциите които хората ползват в ежедневието си, аз лично наистина имам мивка + подвижен душ (биде не съм ползвал и нямам намерение, защото технологията с подвижния душ е най-удобна и чиста) в наистина малката ми тоалетна но всичко е сместено и функционално и тоалетната не е ремонтирана, винаги си е била така, а на това ме учеше майка ми и после баща ми, сигурно съм бил в 1ви клас, не помня как не ги е било срам да ми обясняват, но помня че ми се виждаше нередно докато един път не пробвах :д и оттогава ми е изключително дискомфортно да ходя в други тоалетни, едвам изкарах студентството с тея хартии, метода с хартията е отживелица, той просто е мръсен, а тея дето се бършат с една хартийка са си направо лайнари за мен, има такива.

  9. #8709
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Или можеше просто да питаш чичко Гугъл.
    Както ти не пита чичко гугъл за тва, където от вчера те врънкам да го прочетеш, че да видиш колко е нужно да поддържаш хигиена?!
    квак

  10. #8710
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ааааа не. Аз не се изтъквам с потеклото си. Сори.

    А телефонен душ би трябвало да знаеш какво е, но все пак заповядай да наваксаш в случай,че си пропуснала някъде:

    https://www.google.bg/search?q=%D1%8...w=1280&bih=867

    Или можеше просто да питаш чичко Гугъл.
    Да, виждам какво е на първата картинка още- душ по телефона. Това обяснява много
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #8711
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Може просто да си признаеш,че не си знаела,че и така му се казва и си се опитала неоснователно да иронизираш вместо да ми умуваш.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #8712
    А може би не му се казва така освен във вашето село?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #8713
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    А може би като го напишеш в Гугъл излизат един тон снимки американке.Нашето село явно цял интернет е обхванало.И за справка за първи път го чух в София.

    Не продължавай да се оправдаваш тъпо.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #8714
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    А може би като го напишеш в Гугъл излизат един тон снимки американке.Нашето село явно цял интернет е обхванало.И за справка за първи път го чух в София.

    Не продължавай да се оправдаваш тъпо.
    Казва се душ слушалка или подвижен душ. Това че е слушалка не значи че “телефонен душ” е синоним. Хайде напиши пак в Гугъл и виж какво излиза. Кранчета под формата на телефон. Даже в линка дето си дал е това.
    Ама как очаквам човек дето не ползва душа редовно да знае.
    Телефонен душ…ама иначе сме много грамотни и можем даже забележки да правим
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #8715
    И двамата сте неграмотници, ама не го мислете, важното е да сме живи и здрави.

  16. #8716
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А може би не му се казва така освен във вашето село?
    Това се опитвам да му обясня на този крепостняк че нещата по света не се случват някак си точно както У неговото село. Ама нали знаеш че то се казва един път, два пъти, три и после хващаш винкела.

  17. #8717
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Това се опитвам да му обясня на този крепостняк че нещата по света не се случват някак си точно както У неговото село. Ама нали знаеш че то се казва един път, два пъти, три и после хващаш винкела.
    Не съм много сигурна какво точно ще е, ако хванеш винкела - насилие над животни или расова дискриминация. И не съм сигурна от Четири лапи/зоо-полицията ли ще те съдят или от Евро рома.
    квак

  18. #8718
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    ОняТук,не ти лесно.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  19. #8719
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Това се опитвам да му обясня на този крепостняк че нещата по света не се случват някак си точно както У неговото село. Ама нали знаеш че то се казва един път, два пъти, три и после хващаш винкела.
    Ти пък си от тези форумните биячи дето хващат винкела само, когато са удобно скрити зад клавиатурата.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #8720
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Не съм много сигурна какво точно ще е, ако хванеш винкела - насилие над животни или расова дискриминация. И не съм сигурна от Четири лапи/зоо-полицията ли ще те съдят или от Евро рома.
    За теб поне е сигурно, че ще е от някое дружество за защита на мухите, ако те хванат някъде с ония заваречните очила от снимката.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #8721
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    А най-новия метод, с който Рънъра може да си почиства задника е клизма. Хем ще му е чист отвън, а в бонус и отвътре до хранопровода.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #8722
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ами не съм. Аз съм от онези “разглезените” дето карат от 16 годишни. Последно съм била маршрутка с неотварящи се прозорци 2016та лятото и си обещах че е за последно.

    Едит: абе някойтам ти наистина не си нормален. Да ти покажа ли твоите постове, дето не знаеш че в думата “мириша” няма Е, липса на думи, срички и т.н. Ама пак ще се оправдаеш че то от телефона, очилата и т.н, все едно не съм и аз с телефон и очила
    На мен до миналата година ми се налагаше от време - на време да ползвам, та се сещам, че имаше много грозни някойовци там...

  23. #8723
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    На мен до миналата година ми се налагаше от време - на време да ползвам, та се сещам, че имаше много грозни някойовци там...
    Тук където съм нямаме градски транспорт. До скоро дори Uber не обслужваше района
    Ако нямаш кола, просто не живееш тук. Аз от една седмица насам съм без и се чувствам като саката. До магазина не мога да ида без да помоля някой да ме закара.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  24. #8724
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    При положение че работя като архитект, да, постоянно съм надраскана и нарязана тук и там.
    Ти - архитект ?!
    Моля те, недей !
    Почваш да изглеждаш като медсестрата с дългия маникюр !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И не, не се потя понеже имам hypohidrosis
    Още нещо?
    О да, още малко ще излезе, че не сереш лайна, а ароматизирани сапунчета !
    Миеш ли си гъза след сране?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Поне сега разбрахме че освен че си грозен и тъп, си и миризлив и мръсен...страшна комбинация.
    Нищо от това не съм, освен грозен, а тебе те е яд.
    Не си позволявам да стигам до там, че да почна да мириша. Носът ми е много чувствителен и миризливите хора са ми неприятни и ги усещам от далеч.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Значи доказваш теорията ми че те е страх от водата и сапуна...
    Къде е доказателството, че не видях?!?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Българският ти куца,...
    Къде българският ми куца?!?
    Много те е яд мила и сега си въобразяваш, че българският ми е по-лош от твоя !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Къпя се често, щото ми е неприятно да си легна неокъпана.
    Особено ако си в цикъл трябва да се къпеш по-често - че като вземе да потече тва отдолу...
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Помияр, не знам кой е с външна тоалетна, ...
    Явно си ти - след като нямаш течаща вода там където сереш и се бършеш с миналия брой на "Уикенд" .
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Това си е естествен подбор. Като са лигльовци и се къпят всеки ден нормално да им отслабне имунната система.
    Турксчо, какво правиш като в общака ти спрат топлата вода лятото ?
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Ти влизал ли си в тоалетна? В смисъл, такава с канализация, с не с дупка в земята?
    Турксчо, не всички са гъзари като теб с външен кенеф на село .
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    За пореден път - цялото ми семейство разбира, че сме хора, а не животни. Сиреч ядем от чинии, пием от чаши, ползваме нож, вилица и лъжица и сме открили препаратите за чистене на бани и тоалетни, изобщо за чистене на дома. Вие ако не сте - тъжно, отново - но не е мой проблем и не се чувствам длъжна да умирам от мизерия заради вас.
    Мила, явно не правиш разлика между хигиена и глезотия.
    Ти нали си медсестра уж?!
    В здравното заведение където работиш (ако работиш), къпете ли пациентите всеки ден?!
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Тори вземи излез малко от филма. Къде са се къпали постоянно баба ти и дядо ди? Къде,къде къде? Като в онова време вестника е бил лукс и са се бърсали с парцал на по една седмица. Кой знае от кое пробито село са. Със сигурност не са кореняк софианци.
    Тори не е от София, а от някое село до Русе.
    До преди 50-60 години да имаш собствена баня е било голяма рядкост и лукс. Съмнявам се че бабата и дядото на тори са живеели толкова луксозно.
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Баба и дядо от началото на гимназията са в Русе - сравнително голям и развит областен град е било. Не знам за твоето село, но в Русе баните не са изникнали онзи ден.
    Значи от осми клас, баба ти и дядо ти са заживели в Русе в собствено жилище с баня?!
    Я стига !
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Вие представяте ли си в каква среда живеят, представяте ли си какви контакти имат с хора?
    Жилището ми е чисто, аз също, като това не пречи на контактите ми с хора.
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Баба ми и дядо ми са на 90 и 92 години. Къпят се всеки ден и винаги сме имали течаща вода, вътрешна тоалетна и някакви други такива “луксозни” неща у нас
    Имам и пра баба и пра дадо още живи от другата страна на семейството на 94 и 98 години. Представи си и те се къпят.
    Бабите и дядовците ти от кога са имали собствена баня?
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Тук където съм нямаме градски транспорт. До скоро дори Uber не обслужваше района
    Ако нямаш кола, просто не живееш тук. Аз от една седмица насам съм без и се чувствам като саката. До магазина не мога да ида без да помоля някой да ме закара.
    Сакато е обществото там, че гъзът им е срастнал със седалките на колите.
    Това никъде в Европа го няма.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #8725
    Цитирай Първоначално написано от Incel
    Ти - архитект ?!
    Моля те, недей !
    Както ти казах това че единствената жена с която някога си комуникирал е била професионална курва, а ти си някакъв общак, не означава че всички сме такива.
    По-добре да съм срастната с колата си, отколкото да се бутам по градския транспорт с мърльовци като теб и Някойтам дето ги е страх от водата и сапуна и си мислят че някой трябва лично да им каже че вонят, за да вземат да се изкъпят
    Гнусна работа, После ми говорете че нямало любов, че коя себеуважаваща жена ще тръгне с миризливец?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си