.
Отговор в тема
Страница 350 от 450 ПървиПърви ... 250300340346347348349350351352353354360400 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 726 до 8 750 от общо 11246
  1. #8726
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    В такъв случай значи си постъпила много добре като си се самоизолирала от хората в някакъв горски пущинак в Америка дето дори няма никакъв завеждащ транспорт. Пак да подчертая в САЩ, а не в Замбия например. Няма да ме учуди и ако по черни пътища тип тези в степите в Аляска стигаш до вас.
    А пък ако не е може и направо в Аляска да отидеш. Там шанса ти да се засичаш с притеснителните хора ще е малък.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-02-2018 на 07:08
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #8727
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    В такъв случай значи си постъпила много добре като си се самоизолирала от хората в някакъв горски пущинак в Америка дето дори няма никакъв завеждащ транспорт. Пак да подчертая в САЩ, а не в Замбия например. Няма да ме учуди и ако по черни пътища тип тези в степите в Аляска стигаш до вас.
    А пък ако не е може и направо в Аляска да отидеш. Там шанса ти да се засичаш с притеснителните хора ще е малък.
    Като искаш да те разбират, научи се да се изразяваш адекватно.
    Можеше съвсем нормално да обясниш гледната си точка, без да стигаш до обиди и подобия.
    Момичетата ти обясниха своята гледна точка, ти им скачаш.
    Неадекватно се държиш, независимо колко пъти на ден/седмица/месец/година се къпеш.

    P.S. Аляска е доста по-цивилизовано място, от колкото можеш да си представиш.

  3. #8728
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Като искаш да те разбират, научи се да се изразяваш адекватно.
    Можеше съвсем нормално да обясниш гледната си точка, без да стигаш до обиди и подобия.
    Момичетата ти обясниха своята гледна точка, ти им скачаш.
    Неадекватно се държиш, независимо колко пъти на ден/седмица/месец/година се къпеш.

    P.S. Аляска е доста по-цивилизовано място, от колкото можеш да си представиш.
    Много благодаря за назидателния тон. Това ли беше?

    И преди да ми скачаш и ти, че съм скачал на някой си може да се върнеш малко по назад с няколко дни за да видиш готиното Рънърче как ми скочи.

    А да, и понеже така и така се появи може да споделиш на многоуважаемите дами и господа от първа ръка дали съм ти позамирисал като се засякохме. Вярно беше преди някоя и друга година, но уверявам те и сега нищо не се е променило. Ако съм смърдял тогава значи определено смърдя и сега.

    Иначе Аляска е много цивилизовано място да. С влак един път в седмицата и шейни теглени от кучета. Но това съм го гледам по Дискавъри. Те сигурно американците просто правят филмчета за заблуда на противника.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-02-2018 на 07:29
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #8729
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Мне, не беше това.
    Назидателен тон виждаш ти, винаги си бил склонен да скачаш като ощипана госпожица, когато не ти изнася.

    Казах, че скочи на мацките. Чети малко по-внимателно, щом желаеш да се изтъкнеш, може и да проработи следващия път, Рънъра мен не ме касае, казвам каквото съм видяла, и то именно в предните няколко дни.

    Колкото до засичането - за смърдял не си, но в крайна сметка в случая обясняваш как няма нужда да се къпе човек всеки ден, аз не съм ти изследвала хигиенните навици преди 5-6 години, може нещо да се е променило от тогава.

  5. #8730
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    аз съм „лигльото”, дето се къпе ежедневно, пък ся станах да нямам течаща вода...

    Веднага ти казвам какво правя, когато по някаква причина нямам топла вода ходя при приятели и познати или се къпя със студена. Няма как да се случи цял ден из прахоляка и после да си легна в чистите чаршафи.
    Последно редактирано от Blubalu : 08-02-2018 на 09:46

  6. #8731
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, от 8ми клас собствено жилище не, но са били по квартири, та все някак са поддържали хигиена.
    В болниците обикновено санитари поддържат хигиената, включително и къпят пациентите, когато това е възможно. Ако не е, се правят тоалети или се обтриват в леглата, като се спазват една камара правила. Това се налага, за да не се получат нозокомиални инфекции, породени от всякакъв вид патогени. Не си представяй, че някога някой, завършил медицинско образование ще ти каже да не се къпеш всекидневно. Единствено бебетата ги къпят сестри и показват на родителите как да го усвоят. Децата получават баня от родителите си, защото под 14 обикновено лежат с тях в отделение.
    Мога да ти кажа, че да ядеш като човек, а не като свня и да се къпеш често далеч не е някаква лигавщина. Не знам ти от кое софийско село си, но у градо ни учат на обноски от малки. И маникюча не ми пречи да върша квото и да е, даже не ми е попречил и на практика в боонците. Гледаха криво в началото, после като видят, че се справяш, седят и ти се радват как ги поддържаш. Пък и като имаш предвид, че има всевъзможни дезинфектанти, дори не разнасяш и мизерия повече, отколкото с дезинфекцирани ръце. Учила съм се дори и бебета да къпя и никое не е било одрано. Както иаза холи - не всички сме изпаднали смръдльовци, работещи като общаци.
    квак

  7. #8732
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Антракс приеми, че не всички се въргаляме в прахта по цял ден.

    А Албена, ти все така правиш напоследък. Появиш се някъде, накараш ми се и изчезваш за неопределено дълго време. Поне вече знам, че все пак има някакъв начин да привличам отново вниманието ти понякога макар и само за кратко, макар и колкото и да ми се накараш и да ме поучиш.
    А да и годините от виждането ни не са баш 5-6. С теб не се познаваме от 10 години, а все пак се видяхме на третата. Така че понамали ги леко тези 5-6 години.

    Едит: Тори В колко софийски болници съм бил приеман като малък и никъде не съм попадал на място за къпане ине съм виждал пациентите да се къпят. Странно...живей си ти в илюзорния свят, че във болниците само сауна не са ти сложили.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-02-2018 на 08:04
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  8. #8733
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    То, както гледам, не ти е и липсвала баня на теб.
    Даже и бани за стажанти си има тук, 50000 съблекални за отделните специалности и обикновено има служебна баня за работещите в отделението. Тва, че ние си перем дрехите и се къпем всеки у тях, е тотална кретения, но акъли - всеки бърза да си ходи. За всяка болнична стая си има баня + тоалетна, мисля че по закон даже.

    Майка му стара, нали не мислил, че вярно някой се търкаля по прахоляка?! Каза ти Ива кво иьмиваш от себе си, казах го по-рано и аз ама по-стегнато. Не знам как не ви е гнус от себе си да не си вземате душ... Ако ще по цял ден в нас да съм била и на климатик, вечер не ми се мисли да си легна така. Кви хора сте?!
    квак

  9. #8734
    Така е, ако в българска болница не те убият, поне ще те изкъпят.

  10. #8735
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Антракс приеми, че не всички се въргаляме в прахта по цял ден.

    А Албена, ти все така правиш напоследък. Появиш се някъде, накараш ми се и изчезваш за неопределено дълго време. Поне вече знам, че все пак има някакъв начин да привличам отново вниманието ти понякога макар и само за кратко, макар и колкото и да ми се накараш и да ме поучиш.
    А да и годините от виждането ни не са баш 5-6. С теб не се познаваме от 10 години, а все пак се видяхме на третата. Така че понамали ги леко тези 5-6 години.

    Едит: Тори В колко софийски болници съм бил приеман като малък и никъде не съм попадал на място за къпане ине съм виждал пациентите да се къпят. Странно...живей си ти в илюзорния свят, че във болниците само сауна не са ти сложили.
    Георги, не те поучавам, не си дете в детска градина, което да поучавам.
    Имаш мозък, ползвай го.
    И само за протокола, още учех в гимназия, като почнахме да си пишем, бях на 16, ся съм на 25, колко години са?
    Колкото до засичането, таман бях почнала работа, значи е било 2013, макс 2014, колко годинки са викаш .

  11. #8736
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Георги, не те поучавам, не си дете в детска градина, което да поучавам.
    Имаш мозък, ползвай го.
    И само за протокола, още учех в гимназия, като почнахме да си пишем, бях на 16, ся съм на 25, колко години са?
    Колкото до засичането, таман бях почнала работа, значи е било 2013, макс 2014, колко годинки са викаш .
    В случай, че си забравила се запознахме, когато ти оставаше една година до завършването. Беше 12ти клас т.е. на 18+3=21. Беше към Септември т.е няколко месеца след като си навършила 21. Сега си на 25 т.е. не повече от 3.5-4 години. И ако си спомняш някой и друг месец след това нещата започнаха да затихват и пак само периодично да се засичаме.
    Но пък може и 20 да са били. Но пък щом след толкова години ми обръщаш внимание въпреки че съм грозен, тъп, нечистоплътен, миризлив филмар, това донякъде може само да ме ласкае.

    Тори излез от филма. Не всички клиники във България са частни.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-02-2018 на 09:21
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #8737
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    То там е въпроса - обшинска, университетска болница е тва, в средно-голям областен град. Абсолютно задължително е да има бании и тоалетни и за персонала, и за болните. Тия в пато-анатомията дали нямат нужда от баня след работа?
    квак

  13. #8738
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Например в белодробната в София стаите се разпадат ти си се размечтала за баня. Честно казано и в Окръжна болница и Пирогов не съм видял върволица от наредени да се къпят ти пък за баня в стаята си се размечтала. Сигурно е даже и с топла вода.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #8739
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Имаш мозък, ползвай го.
    Сигурна ли си че има? Друго показва *човека.

    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Но пък щом след толкова години ми обръщаш внимание въпреки че съм грозен, тъп, нечистоплътен, миризлив филмар, това донякъде може само да ме ласкае.
    Момичето ти казва колко си ограничен и неприятен по момичешкия си възпитан начин, в противен случай би трябвало да ти каже че си селски темерут а ти викаш че това те ласкаело?#!?

  15. #8740
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Well, влизала съм в няколко болници в София и във всички е имало баня за отделните стаи (тук трябва да призная, че са едни от най-добре уредените). Нямам представа нормативно как стоят нещата, но направо си е смешно да обсъждате такава дребнавост. Разбира се, че навсякъде трябва да има санитарнен възел за хигиена на пациентите, които в някои отделения се налага да пролежават със седмици и месеци. Не мога да си представя каква зараза би плъзнала, ако нямаше такива помещения. Wtf, бе, хора. Как може да обсъждате такива неща.



    А мен ме заболя главата от учене. Забравих си очилата в Софията, забравих си и някои учебници, добре че не съм забравила себе си. Моят бебчо ми липсваааа : ))))
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  16. #8741
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Сигурна ли си че има? Друго показва *човека.



    Момичето ти казва колко си ограничен и неприятен по момичешкия си възпитан начин, в противен случай би трябвало да ти каже че си селски темерут а ти викаш че това те ласкаело?#!?
    Сигурно е сигурна, защото ме познава мноооого по-добре от теб селски контейнерски плъх такъв.

    Относно другото...тя не се нуждае от преводач още повече пък прост като теб. Не можеш да и достигнеш капацитета, че да се опитваш и да превеждаш.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  17. #8742
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Така, отворих няколко правилника за устройство на болници, за които знам, че със сигурност има бани и в тях дори не се споменава за съществуването им. Смисъл, това си е даденост, бе, хора. Като влизаш в болница, не влизаш в концлагер. Wtf, що ви се хващам на акъла.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  18. #8743
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Wtf, що ви се хващам на акъла.
    То и аз за мен се чудя още защо си го причинявам?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #8744
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Сигурна ли си че има? Друго показва *човека.


    Момичето ти казва колко си ограничен и неприятен по момичешкия си възпитан начин, в противен случай би трябвало да ти каже че си селски темерут а ти викаш че това те ласкаело?#!?
    Всеки има.
    Въпросът е как се използва и дали се развива.
    Смятам ме разбра, няма да се повтарям повече.

  20. #8745
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    В случай, че си забравила се запознахме, когато ти оставаше една година до завършването. Беше 12ти клас т.е. на 18+3=21. Беше към Септември т.е няколко месеца след като си навършила 21. Сега си на 25 т.е. не повече от 3.5-4 години. И ако си спомняш някой и друг месец след това нещата започнаха да затихват и пак само периодично да се засичаме.
    Но пък може и 20 да са били. Но пък щом след толкова години ми обръщаш внимание въпреки че съм грозен, тъп, нечистоплътен, миризлив филмар, това донякъде може само да ме ласкае.

    Тори излез от филма. Не всички клиники във България са частни.
    О, аз много добре помня доста, за жалост моя. Имайки предвид, че още не си и бях помисляла да изкарвам книжка, са минимум 3 години. Все тая, няма значение броя години.

    Ще го кажа за последно - издребняваш, жестоко при това, и не приемаш чуждите аргументи, а скачаш на лошо.
    Изборът си е лично твой в крайна сметка, но някак не ти отива.

  21. #8746
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    О, аз много добре помня доста, за жалост моя. Имайки предвид, че още не си и бях помисляла да изкарвам книжка, са минимум 3 години. Все тая, няма значение броя години.

    Ще го кажа за последно - издребняваш, жестоко при това, и не приемаш чуждите аргументи, а скачаш на лошо.
    Изборът си е лично твой в крайна сметка, но някак не ти отива.
    Да, както казах и аз не знам защо си го причинявам. Но пък най-вероятно трябва да стоя и да се усмихвам на хората ползващи всякакви епитети по мой адрес. Я кажи сега. Ако взема сега както си пишем да ти тегля една къса дълга (това е само хипотетично и няма да го направя,защото все пак те уважавам. Изобщо не съжалявам за онзи период колкото и ти да се опитваш да го отметнеш с лека ръка като едвали не,че е било просто,защото си била малка и глупава), ти няма ли да ми отреагираш по същият начин или ще започнеш да ми се усмихваш и да ми благодариш,защото си над тези неща, приемаш ми аргументите и няма да ми скочиш. Хората са казали каквото повикало такова се обадило. А точно ти пък си човека, който сам се е уверил колко внимателен и добродушен мога да бъда. Та да....били ми отреагирала или си над тези неща?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #8747
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Да, както казах и аз не знам защо си го причинявам. Но пък най-вероятно трябва да стоя и да се усмихвам на хората ползващи всякакви епитети по мой адрес. Я кажи сега. Ако взема сега както си пишем да ти тегля една къса дълга (това е само хипотетично и няма да го направя,защото все пак те уважавам. Изобщо не съжалявам за онзи период колкото и ти да се опитваш да го отметнеш с лека ръка като едвали не,че е било просто,защото си била малка и глупава), ти няма ли да ми отреагираш по същият начин или ще започнеш да ми се усмихваш и да ми благодариш,защото си над тези неща, приемаш ми аргументите и няма да ми скочиш. Хората са казали каквото повикало такова се обадило. А точно ти пък си човека, който сам се е уверил колко внимателен и добродушен мога да бъда. Та да....били ми отреагирала или си над тези неща?
    Достатъчно зрял и възпитан човек съм, за да приема чуждо мнение по въпрос.
    Няма нужда да скачам и да се правя на интересна, предпочитам да отговарям с факти и по цивилизован начин.
    Не, няма да ти благодаря, но ще проведа нормална дискусия, дори и спор го наречи ако щеш, но без да използвам грозни епитети, нападки и подобия.

    Станал си доста по-нападателен от преди, не знам защо, твой избор е, но не печелиш нищо, още по-малко успяваш да си изложиш доводите по каквито и да е спорове с когото и да било.

  23. #8748
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Някойтам, ти си с интелект на недоразвита зелка... До оня ден бачкаше с въглища и защитаваше същата теза. Разбери, че и във въздуха има прахоляк и мръсотия. Особено из големите градове, където и дъжда е кален.

  24. #8749
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Достатъчно зрял и възпитан човек съм, за да приема чуждо мнение по въпрос.
    Няма нужда да скачам и да се правя на интересна, предпочитам да отговарям с факти и по цивилизован начин.
    Не, няма да ти благодаря, но ще проведа нормална дискусия, дори и спор го наречи ако щеш, но без да използвам грозни епитети, нападки и подобия.

    Станал си доста по-нападателен от преди, не знам защо, твой избор е, но не печелиш нищо, още по-малко успяваш да си изложиш доводите по каквито и да е спорове с когото и да било.
    Е, явно просто си забравила за споровете ми с Ина, дриймърката и т.н.
    Пък и ако си спомняш, точно първия път, когато ми писа ЛС тук и се запознахме беше по времето на люти разправии и караници с хора от форума, които все пак не са ме убиждали по селския начин дето го правят сега. Спомняш ли си репликата, която ти казах тогава? "Като видях, че си ми писала ЛС, се уплаших, че и ти си дошла да ми се накараш."

    Може би за да се държа по-агресивно си има някакви причини. Може би са свързани с живота ми, а може би в допълнения, че напоследък тоя форум стана едно твърде гнусно място пълно със едни самовлюбени хорица за разлика от преди.

    Ето виждаш ли го тоя инцес над мен какви продължава да ги ръси без дори да съм го споменал в последните 4-5 поста?
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-02-2018 на 12:19
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  25. #8750
    @Някойтам, и аз те помня по-спокоен преди. Според мен си се озлобил от липса на секс (не те съдя, това е нещо нормално), но все пак се опитай да се осъзнаеш и не смесвай личните проблеми с останалите неща. Сега, в случая, нямам нищо против да спориш, но щом всички освен един ти казват, че едно нещо е така, защо просто не приемеш, че грешиш?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си