.
Отговор в тема
Страница 356 от 451 ПървиПърви ... 256306346352353354355356357358359360366406 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 876 до 8 900 от общо 11256
  1. #8876
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Доволна съм. Вървя по график. Само да нямах толкова неща на главата : )
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  2. #8877
    Много обичам Събота сутрин да се събудя когато си искам и да нямам нищо за правене…за сметка на това мразя когато и комшията така се събуди и от скука реши да коси трева…
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #8878
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Хубава разходка се получи днеска.
    Обичам планината и тва е.
    Утре пак,макар и не в планина.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  4. #8879
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    И само вечер да си миеш зъбите е крайно недостатъчно. В детската градина учат, че зъби се мият сутрин и вечер.
    Защо да се мият зъбите сутрин? Заради лошият дъх ли?! Лошият дъх сутрин не идва от зъбите ти ако си ги измила вечерта, а от изпаренията от стомаха ти защото си гладна!

    Бас държа че си от хората, които не закусват сутрин, а почват деня с кафе и цигара на гладно - ето от това идва гнусния дъх, а не от зъбите, които са измити вечерта преди сън!
    Като не закусваш сутрин и почваш деня с кафе и цигара на гладно и 100 пъти да си измиеш зъбите, дъхът ти пак ще смърди на умрели катерици!

    Освен това да те питам, ти гъза кога го миеш - преди или след сране? Много по-логично е след, а не преди! Същото е и с другата страна на хранопровода!

    (не мога да повярвам, че се налага да обяснявам тези неща на медицинско лице) !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ...а ръцете само след тоалетна. Преди ядене за кво ти е? Яденето с мръсни ръце води до глисти.
    Милата холи пак доказа, че не може да чете добре на български и се налага да повтарям специално за нея - дано се научи някой ден:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ръцете си мия след сране (гъза също, стига да не съм навън), преди ядене и след като се прибера в къщи това ми е първата работа след събуването на обувките.
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ...отиващ на работа с не мити зъби от 8 часа и които няма да са мити още 8 часа, ...
    всъщност ти си миеш зъбите на всеки 24 часа
    Трънчо, ти закусваш ли сутрин, или почваш деня с кафе и цигара на гладно?
    И кога си миеш гъза - преди или след сране?
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    смърдящ на кенеф боклук
    Със сигурност и след два дена, мириша по-малко, отколкото ти след 4 часа в жегата!
    Осмърдяването е и до ген - някои хора се осмърдяват много по-бързо и по-лесно, отколкото други!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Фуцк, поечи няа да пия.
    ...ама и по-малко няма да пиеш, а ?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Рънъре, поне най-сетне се разбра що двамата талисмана на фороня са все без гаджета. И мен да ме сваля подобен мърльо, и аз няма да се навия, ако ще да ме платиноса, не да ме позлати.
    В голяма грешка си, както обикновено .
    Разобличих те, че не знаеш елементарни неща по физиология, което е свързано с професията ти ! Ти ако в професията си невежа, какво остава за всичко друго ?!
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Хубава разходка се получи днеска.
    Обичам планината и тва е.
    Утре пак,макар и не в планина.
    Абе Дейтунар, ти като си в тая планина, всеки ден ли се къпеш?
    Има ли там парна баня, Жакузи, сауна и т.н.?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #8880
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Оня Виж мнението
    Абе Дейтунар, ти като си в тая планина, всеки ден ли се къпеш?
    Има ли там парна баня, Жакузи, сауна и т.н.?
    Дам.
    Всичко си има.
    Ако не си запознат,попринцип в планината има-хотели и хижи,в които има най-малкото душ.

    И тва за лошия дъх....ограничено си тъп.
    Устата сутрин смърди ужасно,независимо дали си гладен,жаден,наяден и т.н.
    Устата е най-хубаво да се мие сутрин преди ядене и после след всяко ядене,за да имаш хубав дъх+накрая след вечеря.
    Не мога да повярвам колко си тъп.
    Начи хем си грозен,хем вониш,хем си и много тъп,хем и не си миеш зъбите сутрин.
    Бахти комбинацията.
    Честно.
    Последно редактирано от deitona22 : 08-04-2018 на 16:50
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  6. #8881
    Къпеш се веднъж на няколко дни понеже препаратите и водата водят до гъбички обаче очакваш някой да повярва че си миеш ръцете и задника толкова често?
    Едит: А за българския ми не се тревожи, достатъчно добър е за да разбера че си мърльо който го е страх от водата и се къпе по празници щото не си мирише сам. Сигурна съм даже че в градския се бутат не защото няма място, а защото искат да са до теб да им лъхаш…
    Последно редактирано от HollyGolightly : 08-04-2018 на 17:05
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #8882
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Устата сутрин смърди ужасно,независимо дали си гладен,жаден,наяден и т.н.
    Това не е вярно.
    Устато сутрин мирише гадно ако:
    1. Имаш кариес. Преди 2 месеца леко ми се е счупил зъб, веднага разбрах, че нещо не ми е в ред, защото дъха ми се влоши сутрин
    2. Дехидратация
    3. Ако си ял нещо късно вечерта и е било тежко

    Това не означава, че не трябва човек да си мие зъбите сутрин.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  8. #8883
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Хахахаха, мен разобличил гнусаря... Ужас. Срам и позор, че чета учебници и вярвам на хора с години стаж в професията си. Пък още по-срам, че си мия зъбите и се къпя често. Ужас, вярно, как мога?!
    Дори веднага след сън да лапнеш храна, каквато и да е, пак устата ти мирише на задник, не знам откъде реши, че не миришеш зле сутрин. Ебати гнусара си, а мрънкаш, че нямаш гадже. Коя ще ти се навие, като си така мършолясал?! Вместо само да се чуфите с какво да се оправдаете талисманите, вземете та се поучете от тия птиказки. Нито е скъпо, нито е страшно, нито е нещо нептиятно. Най-много да почнат хората да се приближават до вас.

    Сериозно ли ми говориш, че след 8 часа сън се събуждаш и миришеш на виолетки?! Не мога, бе! Не мога... Зъболекаря ти какво мисли по въпроса?
    квак

  9. #8884
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ъгх, от една седмица тук се говори за екскременти, пот, себум, местни повърхностни инфекции, тоалетни, сега и за лош дъх. Що за хора сте? :д и понеже не мога да се сдържа, когато знам факти... лошият дъх се дължи на наличен проблем в храносмилaтелната система (устната кухина също влиза в нея), независимо дали става въпрос за лоша чревна перисталтика или гънки, където се задържат храни и ферментират, гният и какво ли още не, бактериална инфекция (разбира се, гастро интестиналния такт е пълен с бактерии, говорим за условно патогени или патогени, причиняващи заболяване) или пък стоматологичен проблем, иницииран от лоша устна хигиена или друго. Ако поддържате добра хигиена и все още имате лош дъх, значи има някакъв проблем, мили хора. Peace.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  10. #8885
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Това не е вярно.
    Устато сутрин мирише гадно ако:
    1. Имаш кариес. Преди 2 месеца леко ми се е счупил зъб, веднага разбрах, че нещо не ми е в ред, защото дъха ми се влоши сутрин
    2. Дехидратация
    3. Ако си ял нещо късно вечерта и е било тежко
    Това не означава, че не трябва човек да си мие зъбите сутрин.
    Ти сериозно ли?!?
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  11. #8886
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ива, ясно, че говори много лошия дъх ма колкото и да си здрав и колкото и да си си мил зъбите вечер, не вярвам, че има човек, където да се надигне от сън и да лъха на мента, сорЕ. Абсолютно най-нормалното нещо в света е да се вдигнеш от сън и да си измиеш муцуната и зъбите, че да миришеш на човек.
    квак

  12. #8887
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Разбира се, че зъбите трябва да се мият редовно. Аз лично сега като съм вкъщи го правя след всяко основно хранене. Иначе сутрин и вечер. Използвам и конец, тъй като имам склонност за събиране на храна в междузъбното пространство, НО, аз мога да се гордея с много добра гастро интестинална система, а последната ми поправка на зъб при зъболекар е била преди повече от 5-6 г. може би. За справка, ходя всяка гадина, последно март или април тази. И да, след като поддържам добра хигиена и имам здрав стомашно чревен тракт - сутрин нямам лош дъх като се събудя.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 08-04-2018 на 18:42
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  13. #8888
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Но пък аз съм и много изрядна до обсесия по отношение на грижата за зъбите (явно в семейството ни сме склонни към обсесии). Ще призная, че неведнъж, когато съм нямала подръка конец за зъби (не се случва често) съм използвала косъм от главата ми, за да отстраня храна, която усещам, че ми е заседнала и просто не мога да изтърпя няколко часа, че да я махна и действам, лоло. И си захабявам четките за зъби за седмица. Не хиперболизирам. Ползвала съм и евтини, и по-скъпи. Все същото е. Затова карам на най-евтините. Страхувам се да инвестирам в ел четка, защото с агресивното ми миене (знам, че си захабявам емайла, вече съм имала чувствителни епизоди) ще захабя и тази четка, а много ми е кеф да пробвам.
    Едит: не съм единствената химера. Приятелят ми например също няма лош дъх.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 08-04-2018 на 18:36
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  14. #8889
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Рънъре, поне най-сетне се разбра що двамата талисмана на фороня са все без гаджета. И мен да ме сваля подобен мърльо, и аз няма да се навия, ако ще да ме платиноса, не да ме позлати.

    Он: Мина ми главата, йейейейейееее. <3 Малко се поизнервих, ест ама ко да прайм са?! Търпя си ги, щото знам кво ш става като си тръгнат. Самата идея за тва ме държи в подобаващо добро настроение.
    Ти си такава тъпа материална кифла със самочувствие до небето без грам покритие, че ако попадна на някоя, като теб ще избягам с двеста та ако ще и сам цял живот да остана. "Хлъц хлъц хлъц счупи ми се нокътче и света свърши. Ще сменя сто хиляди маникюристки, защото никоя не може да ми угоди на капризите. Ще нося грозни очилца за да ми пазят кожичката на личицето да не се състари.Ще си сложа красиво гримченце Ама мога и да псувам и говоря като пълен каруцар, но за сметка на това съм нежна фиданка спазваща всичко най-висшо в името на обществото Ох, имам си любим. Колко прекрасен е той, защото постоянно ми обяснява каква съм принцеса и не ми дава да си мръдна пръста. Дори и майка си е активизирал да ми изпълнява прищявките и да ме глези. Ох колко е прекрасен, че постоянно ми тича по задника. А да и онзи приятел как си позволява да се занимава с приятелката си а не да ме лигавондри. Ще ми държи ръката по цял ден и ще ми лафи докато аз не пожелая". И такива ми ти работи.
    Най-искрено си пожелавам съдбата да не ме наказва така срещайки ме и запознавайки ме с такава самовлюбена персона като теб, която много си е повярвала само, защото разни и тичат по задника. И да лигла си. Но не само, защото се къпеш по н брой пъти на ден при положение, че някъде по света дори вода за пиене нямат камоли за всекидневно и ежечастно къпане, а поради много по-дълбоки причини. И както писах въобще и нямам желание да имам кой знае какви отношения с кифла като теб най-малкото, защото винаги са ме отблъсквали тоя тип жени ала аууу счупи ми се нокътче ще цивря половин година на когото където сваря.Но съм най-секси мацката. Глефайти и завиждайти. Вика, аз за 22 години един път съм пропуснала да се къпя за 2 дни. Браво бе! Постижение голямо. С това изказване страшно ми напомни на една лигла дето една година се беше наканила да дойде с нас на Нова година и един от първите и въпроси беше: "Ама то има ли баня за да се изкъпя вечерта." Като разбра, че няма даже течаща вода и има само външна тоалетна сякаш нещо в нея се пречупи. И въпреки, че вечерта преди Нова Година пазарува с нас и даде пари набързо си намери друг ангажимент и не дойде. Как ли пък на 18 човека не им попречи това и дори, че трябваше да се греем на газова бутилка и печка на дърва, обаче на тебеподобната кралица и попречи, че няма да може да си измие задника една вечер. Благодаря на всичко, че си далече от мен и най-искрено се надявам никога да не те срещна и никога да не се запозная лично с теб или такава комплексарка като теб. Те истинските хора не се намират само по честотата на къпане.Ти определено не си от тях.
    А точно теб, ако те платониса и позлати някой ще му се метнеш на врата та ако иска и един месец да не се е къпал. Ще кажеш, че потта му мирише на рози и лалета.

    Та да, теб само можеш да си помечтаеш, че ще имам някога и грам желание да те свалям. Нагледал съм се на подобни кифли.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-04-2018 на 19:07
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  15. #8890
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ти сериозно ли?!?
    Туй сега го виждам. Номито е права. Кариес и лош дъх - разбира се. Дехидратация - слюнката има очистващо/почистващо и антибактериално (да, лол) действие за устната кухина. Когато не си пил достатъчно вода (нещо, което ограмна част от хората правят) слюноотделянето намалява. Още повече през нощта, затова и лош дъх. Хора, пийте вода не само заради лош дъх! Знам, че в началото е трудно, но бързо ще свикнете и сами ще си търсите водата, защото ще се чувствате отвратително дехидратирани. Храната също зависи - да. Особено вечер да натоварваш гит с меса, че дори и плодове и зеленчуци (ферментират доста) могат да повлияят върху дъха.
    Последно редактирано от Ivaaaaa : 08-04-2018 на 19:17
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  16. #8891
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  17. #8892
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ти си такава тъпа материална кифла със самочувствие до небето без грам покритие, че ако попадна на някоя, като теб ще избягам с двеста та ако ще и сам цял живот да остана. "Хлъц хлъц хлъц счупи ми се нокътче и света свърши. Ще сменя сто хиляди маникюристки, защото никоя не може да ми угоди на капризите. Ще нося грозни очилца за да ми пазят кожичката на личицето да не се състари.Ще си сложа красиво гримченце Ама мога и да псувам и говоря като пълен каруцар, но за сметка на това съм нежна фиданка спазваща всичко най-висшо в името на обществото Ох, имам си любим. Колко прекрасен е той, защото постоянно ми обяснява каква съм принцеса и не ми дава да си мръдна пръста. Дори и майка си е активизирал да ми изпълнява прищявките и да ме глези. Ох колко е прекрасен, че постоянно ми тича по задника. А да и онзи приятел как си позволява да се занимава с приятелката си а не да ме лигавондри. Ще ми държи ръката по цял ден и ще ми лафи докато аз не пожелая". И такива ми ти работи.
    Най-искрено си пожелавам съдбата да не ме наказва така срещайки ме и запознавайки ме с такава самовлюбена персона като теб, която много си е повярвала само, защото разни и тичат по задника. И да лигла си. Но не само, защото се къпеш по н брой пъти на ден при положение, че някъде по света дори вода за пиене нямат камоли за всекидневно и ежечастно къпане, а поради много по-дълбоки причини. И както писах въобще и нямам желание да имам кой знае какви отношения с кифла като теб най-малкото, защото винаги са ме отблъсквали тоя тип жени ала аууу счупи ми се нокътче ще цивря половин година на когото където сваря.Но съм най-секси мацката. Глефайти и завиждайти. Вика, аз за 22 години един път съм пропуснала да се къпя за 2 дни. Браво бе! Постижение голямо. С това изказване страшно ми напомни на една лигла дето една година се беше наканила да дойде с нас на Нова година и един от първите и въпроси беше: "Ама то има ли баня за да се изкъпя вечерта." Като разбра, че няма даже течаща вода и има само външна тоалетна сякаш нещо в нея се пречупи. И въпреки, че вечерта преди Нова Година пазарува с нас и даде пари набързо си намери друг ангажимент и не дойде. Как ли пък на 18 човека не им попречи това и дори, че трябваше да се греем на газова бутилка и печка на дърва, обаче на тебеподобната кралица и попречи, че няма да може да си измие задника една вечер. Благодаря на всичко, че си далече от мен и най-искрено се надявам никога да не те срещна и никога да не се запозная лично с теб или такава комплексарка като теб. Те истинските хора не се намират само по честотата на къпане.Ти определено не си от тях.
    А точно теб, ако те платониса и позлати някой ще му се метнеш на врата та ако иска и един месец да не се е къпал. Ще кажеш, че потта му мирише на рози и лалета.

    Та да, теб само можеш да си помечтаеш, че ще имам някога и грам желание да те свалям. Нагледал съм се на подобни кифли.
    Абе Георги само да попитам, не беше ли по-лесно вместо тоя целия пост да го пишеш, просто да се изкъпеш... ?
    Смисъл.. ;д
    Ежедневното къпане особено през лятото е задължително. Даже не е задължително да е баш къпане, дет се вика леко да се заплакнеш.. ;д
    Смисъл мани ги кифлите кво ти говорят, аз ти казвам, че ако изляза да пия бира с някой фр 2 пъти и смърди на застояло и ми мирише на пот, поече с него няма да изляза.. камо ли некоа путка да ми лъхне на застояло..
    Другото което ми идва на ум е, спортуваш ли? Ако да... не се къпеш след тренировка ли бе човек? о.О
    Деазнам, аз лично като човек преоткриващ спорта, последните месеци... и като човек, който примерно утре е дневна ;д
    Ставам седя 30на мин си се разтягам пия кафе.. зяпам котки в интернет (normal stuff ) после тичам къпя се и излизам.. (тва цялото започва в 4 сутринта..) вечерта ще се прибера в 10 и после имам малко ангажименти до към 1-2..
    В 10 задължително сваляйки униформата ще се изкъпя, щото ще е на задник до тогава и ще съм се потил и т.н
    После до 1-2 шанса да се изпотя също не е малък.. а извинявай нечист и потен на чистите завивки няма да си легна пък ако ще турско да е.

    Ти позволяваш ли си вечер да си лягаш неизкъпан в завивките?! Щото аз на твоето легло не бих легнал ;д
    Също така... айде да приемем, че не миришеш има такива хора, брат ми е жив пример.. тоя изрод ако ще и 3 месеца да не се къпе.. грам няма да засмърди... Обаче ако не си измие краката вечер... смърди на умрял лебед. (няма гъбички или каквито и да е инфекции.. дори джапанки да носи или бос да е бил цял ден... после пак смърди та се нетрае.. такъв му е гена.)

    Та поне краката миеш ли си? Щото ако съм мацка и ми легнеш в леглото на чистите чаршафи неизкъпан и потен... отвориш си устата да ме целунеш и лъхнеш на няк'ва смъртна прокоба щото не си си измил зъбите преди лягане.. и за капак от краката ти да се носи приятен чаромат на умряло животно.. е човек ;дд не да не ти пусна.. ми ще те изхвърля ;д
    Дет се вика, хората впечатляват жените с разни неща.. Кой с пари, кой с мускули.. Кой с приказки.. за съжаление (не те нападам) нямаш нито едно от 3те... дет се вика, поне т'ва, че си чистоплътен може и да проработи.. смисъл сериозно.. Някои мацки се кефят МНОГО (смисъл повече от нормалното) на чисти и спретнати мъже. Та.. замисли се.. опитай се да се промениш.. деазнам.. човек живее за да се учи.

    Не си лош човек, пич си.. ма ни дар слово имаш, ни пара имаш, ни външност имаш... нито излъчваш някво спокойствие или кураж нещо сигурност ала бала.. па на всичкото отгоре и не се къпеш.. е как очакваш да се влюби някоя в теб? Като съвет ти го казвам, даже не те нападам. Някоя ученичка е възможно, но никоя сериозна мацка няма.



    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #8893
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Ти сериозно ли?!?
    да разбирам, че не си говорил със зъболекар на тема "дъх" ?
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  19. #8894
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Анархи, това че с Торчето си гукате посред нощните часове не ме грее мен. Та може на ЛС да си ме оплювате, ако нямате други теми.
    Иначе съм запланувал да не се къпя един месец и да ти дойда на гости.
    Пък и все пак нали знаеш лафовете: Една лъжа повторена 100 пъти не се превръща в истина. И...Кажи на хората, че сестра ти е курва, пък после ходи и обяснявай, че нямаш сестра.
    По въпроса ти дали спортувам? Не, от малък съм си твърдо антиспортна личност.
    Дали имам или нямам дар слово или не определено не го определяш ти. Много хора са ми казвали, че имам. Много момичета/жени са започвали онлай отношения с мен, защото им харесвало как мисля и/или съм имал дар слово. Хора различни, възгледи и идеали също.
    Има много други причини поради, които можеш да кажеш, че изпускам любовта, но определено нито една от тях не е хигиената.
    И само ще ти кажа, че жена дето няма нищо общо с мен ми е пипала позапотения крак за да види какво ме боде в крака. Някои там оборотни просто биха избягали някъде, защото са им много финни носленцата.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #8895
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Много момичета/жени са започвали онлай отношения!!!!!с мен, защото им харесвало как мисля и/или съм имал дар слово.
    Има много други причини поради, които можеш да кажеш, че изпускам любовта, но определено нито една от тях не е хигиената.
    1.Е тва много важно да се отбележи.
    2.Май е време да се замислиш,дали не е точно това проблема.
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    да разбирам, че не си говорил със зъболекар на тема "дъх" ?
    Имам си един в нас хах
    Но причнините за лош дъх,не са само тия неща които ги изброи.
    Просто няма как сутринта да се събудиш и дъхът ти да ухае на нещо прекрасно.
    Последно редактирано от deitona22 : 08-04-2018 на 20:07
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  21. #8896
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    1.Е тва много важно да се отбележи.
    2.Май е време да се замислиш,дали не е точно това проблема.

    Имам си един в нас хах
    Но причнините за лош дъх,не са само тия неща които ги изброи.
    Просто няма как сутринта да се събудиш и дъхът ти да ухае на нещо прекрасно.
    Няма нужда. Гнусливи кифлички не ми трябват.

    Защо ме връщате в темата насила постоянно?

    "Не се цепи от колектива, защото ще ти го нацепи колективно."

    Вече имам чувството, че съм в детската градина.

    В гимназията макс.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-04-2018 на 20:13
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #8897
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Четейки темата, за дъх и т.н. нещо се сетих за това....
    https://www.youtube.com/watch?v=XNXIZuIBJKs

  23. #8898
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    1.Е тва много важно да се отбележи.
    2.Май е време да се замислиш,дали не е точно това проблема.

    Имам си един в нас хах
    Но причнините за лош дъх,не са само тия неща които ги изброи.
    Просто няма как сутринта да се събудиш и дъхът ти да ухае на нещо прекрасно.
    Поначало хората не ухаем прекрасно. Въпросът е, когато миризмата е лоша. Лошата миризма никога не говори за крепко здраве. Няма да ви засипвам с примери, че и без това темата е гнусна достатъчно :д
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  24. #8899
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    оки дейтона, значи няма да споря.

    лошата миризма е като нещо гние, другата си е просто застояла преди да си измиеш зъбите.

    не бих я нарекла лоша, будила съм се и до партньор и не ми е миришел на лошо преди да си измие зъбите.
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  25. #8900
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си