.
Отговор в тема
Страница 358 от 450 ПървиПърви ... 258308348354355356357358359360361362368408 ... ПоследнаПърви
Резултати от 8 926 до 8 950 от общо 11246
  1. #8926
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Well,.....
    Понеже знам че все отваряш някоя специализирана литература, виж давам ти една безплатна задача за проучване и да ми дадеш на готово инфото. Веднъж на 2-4 години си имам работа с fipronil и methoprene. Какво е влиянеито върху хората и в какви количества е опасна доза, фипронила оказвал и лошо влияние на бозайниците но дозите какви са, и има ли дълготраен ефект...

  2. #8927
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Описваш днешния ми ден, но за разлика от теб утре пак ще повторя (ако не отпадне уговорката :д)
    Пак бях за малко в планината,ама повече обикалях малки градчета+една пещера около Пазарджик.
    Но утре май пак ще съм на планина.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  3. #8928
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Понеже знам че все отваряш някоя специализирана литература, виж давам ти една безплатна задача за проучване и да ми дадеш на готово инфото. Веднъж на 2-4 години си имам работа с fipronil и methoprene. Какво е влиянеито върху хората и в какви количества е опасна доза, фипронила оказвал и лошо влияние на бозайниците но дозите какви са, и има ли дълготраен ефект...
    Колко мило от твоя страна да ме запознаеш с инсектицидите. Ще погледна, когато намеря възможност, но още при първо четене не ми харесва принципа на действие на първия препарат. Не си спомням някъде да съм срещала подобен казус из фармакологиите. Това си е токсикология и мисля, че фишката е по-капацитивен да отговори.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #8929
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Устата сутрин смърди ужасно,независимо дали си гладен,жаден,наяден и т.н.
    Моля те обясни ми, според теб защо устата смърди сутрин?!?
    Аз вече обясних защо, но ти явно си на друго мнение - нека да го чуем !

    Лошият дъх в устата може да идва от устната кухина и зъбите, ако те са непочистени от предишно ядене.
    Ако при чиста уста и зъби имаш лош дъх, той идва от по-дълбоките части на хранопровода или трахеята и може да е и симптом на заболяване!
    Тъпият и невежият си ти!
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Устата е най-хубаво да се мие сутрин преди ядене и после след всяко ядене,за да имаш хубав дъх+накрая след вечеря.
    Основната цел на миенето на зъбите е да се премахват хранителните остатъци и плаките от бактерии хранещи се с остатъците, за да не се образуват кариеси!

    Само лигавите мърлячи могат да твърдят че зъбите се мият най-вече за да се премахне лошият дъх, а не като предотвратяване на кариеси !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Къпеш се веднъж на няколко дни понеже препаратите и водата водят до гъбички обаче очакваш някой да повярва че си миеш ръцете и задника толкова често?
    Да, някой със здрав разум би повярвал!
    Очеизвадно е, че някои части на тялото се замърсяват повече и по-често от други и оттам се налага и по-честото им измиване!
    Не виждам нищо нелогично тук !
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Устато сутрин мирише гадно ако:
    1. Имаш кариес.
    Да, бях пропуснал да добавя и това, но гладът също предизвиква лош дъх!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Хахахаха, мен разобличил гнусаря...
    Да тори, само че не е смешно, а тъжно, че такива невежи и прости некадърници като теб един ден може да отговарят за здравето на болни хора !

    Нищо не каза и не ме опроверга относно физиологичните процеси, които обясних! Нищо ли нямаш да кажеш по същество?!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Дори веднага след сън да лапнеш храна, каквато и да е, пак устата ти мирише на задник...
    Устата ти мирише на задник, защото пушиш и не закусваш!
    Сутрин пушиш цигара с кафе на гладно и не закусваш - кажи това истина ли е, или ще отречеш!

    Тютюневият дим и съдържащите се в него катрани, са чудесен "ароматизатор" за уста и тяло! Само че именно вие пушачите не се усещате колко смърдите и смрадта не изчезва за 10-12 часа след последната цигара!

    Знам за това, защото имам приятели и познати с твоите навици и те имат същият "проблем" със смърдящата уста, особено сутрин . Усещал съм дъхът им от 1 метър растояние, докато просто разговаряме. Смятай!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...пак устата ти мирише на задник, не знам откъде реши, че не миришеш зле сутрин.
    ...
    Сериозно ли ми говориш, че след 8 часа сън се събуждаш и миришеш на виолетки?!
    Никъде не съм твърдял, че устата ми не мирише сутрин!
    Даже обясних каква е физиологичната причина и какво правя по въпроса!

    Чети внимателно мила, очевидно е за всички че губиш почва под краката си, научните ти аргументи са тотално изчерпани и започваш да изпростяваш!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Зъболекаря ти какво мисли по въпроса?
    Същото като мен!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ...лошият дъх се дължи на наличен проблем в храносмилaтелната система (устната кухина също влиза в нея), независимо дали става въпрос за лоша чревна перисталтика или гънки, където се задържат храни и ферментират, гният и какво ли още не, бактериална инфекция (разбира се, гастро интестиналния такт е пълен с бактерии, говорим за условно патогени или патогени, причиняващи заболяване) или пък стоматологичен проблем, иницииран от лоша устна хигиена или друго. Ако поддържате добра хигиена и все още имате лош дъх, значи има някакъв проблем, мили хора. Peace.
    Не мога да повярвам че го казвам, но ивата е по в час от тори!
    Тори прочети и вземи да научиш нещо!
    Ивата пропусна да каже, че лошият дах сутрин се появява и при празен стомах сутрин, от изпаренията на стомашните сокове, но пък аз вече обясних за това !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...колкото и да си си мил зъбите вечер, не вярвам, че има човек, където да се надигне от сън и да лъха на мента, сорЕ.
    Ти констатираш един всеизвестен факт, който никой не оспорва!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...да се вдигнеш от сън и да си измиеш муцуната и зъбите, че да миришеш на човек.
    ...само че много си заблудена, относно причините, които пораждат съответния факт!
    Още по-лошото е, че отказваш да приемеш дадено наготово обяснение, както и решението на проблема!
    Смятай колко зле трябва да си!
    Ти се изкажи въпросите по физиология, които засегнах, ама ми говори не по кифленски, а като научно медицинско лице !
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ...сутрин нямам лош дъх като се събудя.
    Вече прекаляваш, но склонността ти към самоласкателство е добре известна.
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ти си такава ...
    Евалата Някойтам!!!
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ... айде да приемем, че не миришеш има такива хора, брат ми е жив пример.. тоя изрод ако ще и 3 месеца да не се къпе.. грам няма да засмърди... Обаче ако не си измие краката вечер... смърди на умрял лебед. (няма гъбички или каквито и да е инфекции.. дори джапанки да носи или бос да е бил цял ден... после пак смърди та се нетрае.. такъв му е гена.)
    По рано се опитвах да кажа нещо подобно.
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Някои мацки се кефят МНОГО (смисъл повече от нормалното) на чисти и спретнати мъже.
    Няма жени, които да се кефят само на това и това да е достатъчно за да си легнат с някой !
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Просто няма как сутринта да се събудиш и дъхът ти да ухае на нещо прекрасно.
    И за теб специално ще повторя, че това никой не го оспорва, само че и ти като тори бъркаш причината!
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    абе ко мислите за ринопластиката ( ако е при добър хирург )
    По-добре си сложи по-големи цици - цената е почти същата !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Такъв ми е характера - искам всичко, държа на най-доброто.
    Странно - като цяло си толкова посредствена!
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    с тоя маникюр пък ще ти е една изключително сложна задача.
    Няма работеща жена с дълъг маникюр, освен ако не работи най-стария занаят!

    П.С. Кой по дяволите изтри поста на Анархито за стопаджията ?!
    Последно редактирано от Грозния : 08-05-2018 на 21:41
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #8930
    Правя мусака и си намерих песен която си я слушам на repeat и си припявам. Имам и причина да искам утре да е понеделник
    I like that you're broken
    Broken like me
    Maybe that makes me a fool
    I like that you're lonely
    Lonely like me
    I could be lonely with you
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #8931
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Грозен, никой не оспорва, че може да си болен. Само казвам, че квото и да правиш, не може и не трябва да си оставяш лигите от съня в устата, ако не искаш полицейските кучета да те помислят за умрял. Спала съм до 3ма различни непушачи, сутрин и те миришат на кученце в устите - да не повярваш, и тримата си бяха в перфектно здраве - и пак никой от тях не пропускаше зъбите. Сигурно щото и те лигльовци като мен? Няма значение каи започвам деня си, в случая моята цигара, кафе или квото и да е, не прави теб и никойтук по-малко смрадливи и чистоплътни.
    За ноктите - има работещи жени с дълги нокти и примерите са навсякъде. Стига да искаш да изглеждаш добре, има как. Момичета и момчета минават с почти никакви пари на месец, включително имаме и козметика от типа круелти-фрии и веган отново за никакви пари. Нищо не оправдава да си немарлив - казвам го за супурнайсти път тук. И пак - дори с дадения пример назад за по планините - в българските планини по хижите има баня с бойлер. По бунгалата по морето пак. Или то ваща работа е "да се къпе тоя, където го мързи да се чеше" ?
    квак

  7. #8932
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    абе ко мислите за ринопластиката ( ако е при добър хирург )
    Не е клише и да го казвам ей така по инерция - симпатична си, чертите ти са такива, че специално аз лесно ги запомних още първия път като те видях, не ти трябват услугите на пластичната хирургия. Това също е банално, ама... не може и не е нужно всички да сме като изрязани по шаблон, в случая според стандарта с чипи нослета, изкусителни устни, добре очертани скули и права като конска опашка коса... Аз нямам твоите черти, физиономията ми е доста по-стандартна, в допълнение не е и нещо уау, та в този ред на мисли, макар за някои да звучи супер странно - гот е ей така като се погледнеш да знаеш, че всичко по теб си е твое, продукт на съчетания от гени, формирали се кой знае откога... аз свързвам лицето си с нашите, то си ми е наследство от тях и не бих се лишила от ежедневното напомняне чия съм. Споко, не ти трябва нещо различно от това, с което вече разполагаш.


    Относно притесненията ти, че си полуамазонка ~ стига де, нещата не са толкова обезпокоителни. Самият факт, че осъзнаваш, че самостоятелността ти е няколко нива над тази на повечето мацки е, ако не друго, поне доста добра отправна точка. Освен това казваш, че не си доминантна и че си поддръжник на по-традиционните ценности. Като вземем накуп всичко изброено, мисля, че е доста неоснователно да се притесняваш. Изглежда просто още не се е намерил човекът, с когото да си паснете. Ако си една идея по-социална, вероятно ще стане достатъчно гладко и достатъчно скоро. ;п

  8. #8933
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    ^ :*

    това с гените точно, хубаво ти е като се замислиш кое от къде е;
    същевременно - ако имаш възможност да се подобриш ? - и подобна интервенция включва това ( не да правиш огромни цици или устни, а нещо по-дребно и корекнивно)
    в твоя случай не знам дали би искала да променяш нещо де;

    малко тип - не е нужно всички да са артисти или учени, но ако искаш да си, трябва да положиш усилия

    и макар да не станеш топ учен, поне може да го добуташ и до средно ниво, колкото можеш
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  9. #8934
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Фуцк, отидоха си, пък аз нямах сили дори да ида за чао. Ама поне снощи беше готино, та не е съвсем без хич, нали? Поне е някакво успокоение. Предпочетох да няма опасност да ревнем заедно пред такава орда изпращачи. Знам, че щяхме. :дд
    Не знам що, но рязко ми се приповръща, дори не знам що. Припомням си явно някои неща от миналото лято. И от по-миналото, а след това попопо-миналото. Нъ зъ, все тая. Повръща ми се.
    Толкова ми е мъчно, а той не си е приключил работата. Не че след снощната новина очаквам да я приключи в следващия месец, но все пак... Може да не каже нищо на никого и да се установи при мен. Искам да го гушна и евентуално може да ми стане по-добре. Винаги оправя всичко, когато си забуча носа във врата му. И да - разбирам го що се крие, и аз да бях, и аз щях. Предния път виждането с въпросния човек беше противно на не знам коя степен, обиди мен и разбрах как ако не беше тя, щеше да го хвърли през прозореца - все пак само той може да се гъбарка с мен, нали? Никой друг никога не се е опитвал да се държи по тоя начин с мен пред него, да ми казва такива неща или да ме обижда - помня колко се ядоса тогава. Мисля си, не може ли на негово място да си останат нашите си хора, пък това говедо да си ходи - дори той е съгласен на 101%... Оф, все тая, да се прибира да го гушкам вече, че вярно ми е тъпо на боклук.
    квак

  10. #8935
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Грозен, никой не оспорва, че може да си болен.
    Тука лъжеш!
    До сега не видях никой да твърди че съм болен, освен теб!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...Спала съм до 3ма различни непушачи, сутрин и те миришат на кученце в устите - да не повярваш, и тримата си бяха в перфектно здраве - и пак никой от тях не пропускаше зъбите.
    Мила, проблемът ти с четенето е системен! Не знам как си стигнала до тук, като очевидно не можеш да четеш достатъчно добре! Пак ще повторя за теб:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Лошият дъх сутрин не идва от зъбите ти ако си ги измила вечерта, а от изпаренията от стомаха ти защото си гладна!

    Бас държа че си от хората, които не закусват сутрин, а почват деня с кафе и цигара на гладно - ето от това идва гнусния дъх, а не от зъбите, които са измити вечерта преди сън!
    Като не закусваш сутрин и почваш деня с кафе и цигара на гладно и 100 пъти да си измиеш зъбите, дъхът ти пак ще смърди на умрели катерици!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Няма значение каи започвам деня си, в случая моята цигара, кафе или квото и да е...
    Значи не отричаш, че почваш деня си с кафе и цигара на гладно!?!
    И има значение, защото там е причината твоята уста да смърди гадно сутрин, но ти упорито не искаш да я признаеш! Това би означавало, че вината за смрадливата ти уста е в теб и че аз съм прав !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...каи започвам деня си,... не прави теб и никойтук по-малко смрадливи и чистоплътни.
    Нас не, но теб да !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    За ноктите - има работещи жени с дълги нокти и примерите са навсякъде.


    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...казвам го за супурнайсти път тук....
    Пак дрънкаш общи приказки като някоя кифла!
    Още чакам да ме опровергаеш с научно-професионални аргументи:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    Нищо не каза и не ме опроверга относно физиологичните процеси, които обясних! Нищо ли нямаш да кажеш по същество?!
    ...
    губиш почва под краката си, научните ти аргументи са тотално изчерпани и започваш да изпростяваш!
    ...
    Ти се изкажи въпросите по физиология, които засегнах, ама ми говори не по кифленски, а като научно медицинско лице !
    Признай се за победена или спри да пишеш глупости по темата за хигиената и ще го приема като знак за капитулация от твоя страна, без да се налага да го признаваш публично !
    Ще си го знаем само ние двамата !
    Последно редактирано от Грозния : 08-06-2018 на 19:43
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #8936
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от Оня Виж мнението
    Тука лъжеш!
    До сега не видях никой да твърди че съм болен, освен теб!
    Болен си.
    Неизлечимо болен от тъпотия и умствена ограниченост.
    И като не се къпеш редовно,кой знае от какво още.
    Последно редактирано от deitona22 : 08-06-2018 на 20:02
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  12. #8937
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Дали пуша или не, е абсолютно лично мой проблем и както казах, няма да направи теб по-малко мършолясал и миризлив. Все пак, като съм пушач, си държа на дъвките, на четката за зъби, водата за уста, на избелващата паста и а-у освежители. На ден по някога ми се е случвало по 3-4-5 пъти да се мия, че да не мириша на пепелник. Немарлив можеш да си единствено ти, че ставаш от сън, пък не се измиваш.
    Тва ти казах - освен настоящия, до момента и тримата човека, с които съм била, са били здрави непушачи - пак не пропускаха да се измият, въпреки че имаше, където веднага стават от сън и ядат. Не си представям на кво ще миришеш, ако не си измиваш зъбите сутрин, ми направо се мяташ да ядеш неща. Горките ти колеги и горките хора в градския.
    Целия форон разбра за тва колко си миризлив, немарлив и отвратителен, далеч не го знаем само двамата.
    квак

  13. #8938
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...Немарлив можеш да си единствено ти, че ставаш от сън, пък не се измиваш.
    Мия си лицето и ръцете сутрин, зъбите защо да ги мия, като съм ги мил преди да си легна?!
    За смрадта от устата сутрин вече казах много пъти, но ти упорито отричаш да го признаеш, въпреки че аз и ивата ти обяснихме с научни доводи по физиология!
    Аз още чакам:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...
    Нищо не каза и не ме опроверга относно физиологичните процеси, които обясних! Нищо ли нямаш да кажеш по същество?!
    ...
    губиш почва под краката си, научните ти аргументи са тотално изчерпани и започваш да изпростяваш!
    ...
    Ти се изкажи въпросите по физиология, които засегнах, ама ми говори не по кифленски, а като научно медицинско лице !
    Чакам !
    Ако и на това не отговориш и този път, значи си посредствена и некадърна в собствената си професия и също ще го приема като капитулация от твоя страна !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Не си представям на кво ще миришеш, ако не си измиваш зъбите сутрин, ми направо се мяташ да ядеш неща.
    Само между другото да питам - гъзът преди сране ли се мие или след ?
    Тори, аз не пуша и в 90% от случаите моята уста ще мирише по-добре от твоята, каквото и друго да правиш !
    При яденето сутрин се спира отделянето на стомашни сокове и те се оползотворяват, вместо да ти дразнят лигавицата на стомаха (с потенциал за гастрит или язва) и не се изпаряват за да ти умирисват дъха на гадно!
    Пак ти го обаснихме, но ти "медицинското лице", твърдоглаво отказваш да признаеш неоспорим физиологичен факт!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Целия форон разбра за тва колко си миризлив, немарлив и отвратителен, далеч не го знаем само двамата.
    Целият форум вече е разбрал, че ти си глезена, твърдоглава, некадърна и посредствена (дори в собствената си професия) .

    Освен това си необективна по един изключително глупав и емоционален начин, като си готова да спориш и отричаш всичко което аз кажа от лична злоба спрямо мен! Дори да кажа, че черното е черно, ти пак ще спориш, защото аз съм го казал.
    Отношението ти е лично и си личи! Аз съм принципен и се придържам към фактите и дори се съгласих с много неща които Ивата каза, а с нея също не се обичаме!

    Смятай... смятай мила колко си зле и до къде е стигнало емоционалното ти състояние!
    Изцяло от теб зависи, колко още ще продължиш да се излагаш !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #8939
    Грозен кои са тези “всички” и кого имаш предвид под “целия форум”? Във всеки свой пост ги използваш тези думи като се опитваш да накараш някого да се чувства зле. Ама така като гледам освен ти и оня другия, други няма на това мнение. Кои са тези “всички” които мислят тори за лигла и кифла? Както и да е, продължавай да си измисляш ако това те кара да се чувстваш по-добре.

    Он: продуктивен ден с прекрасен завършек. Сега трябва да черпя
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #8940
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ма то ти не говориш с факти, бе, човек. Ти говориш само с някакви странни схващания, дошли от не знам къде и аз. Десет пъти ти казах - не отричам, че може да си болен, обаче просто НЕ можеш да ме убедиш, че миенето веднъж на 24 часа, при тва преди лягане, е достатъчно. Просто не можеш. Целия форон разжра, пак казвам, че ти и никойтук не спазвате лична хигиена и заради тва сте сами. Кво повече?! Никой не може да ме убеди, че лъхаш на мента със ставабето, ако ще с паста не, ми с белина да си се търкал.
    И, бтв, що да ям, като пак ще огладнея? - Абсолютно същото ми казваш в случая.
    квак

  16. #8941
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Грозен кои са тези “всички” и кого имаш предвид под “целия форум”? Във всеки свой пост ги използваш тези думи като се опитваш да накараш някого да се чувства зле. Ама така като гледам освен ти и оня другия, други няма на това мнение. Кои са тези “всички” които мислят тори за лигла и кифла? Както и да е, продължавай да си измисляш ако това те кара да се чувстваш по-добре.

    Он: продуктивен ден с прекрасен завършек. Сега трябва да черпя
    Само още веднъж ще ти кажа да избягваш да включваш "оня другия" в мненията си и да не бъдеш лицемерка,защото ако Виктория не е "съжителствала" в онзи чат, аз бая дълго време "съжителствах" с теб. Точно въпросната е отнесла толкова храчения, одумвания и размисли колко е зле от теб,че не е истина. И далеч не само тя,а повечето в момента тук пишещи,но това е друг въпрос. Сега може да и се мазниш колкото искаш,че едвали не си я преоткрила,но това не променя нищо.

    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ма то ти не говориш с факти, бе, човек. Ти говориш само с някакви странни схващания, дошли от не знам къде и аз. Десет пъти ти казах - не отричам, че може да си болен, обаче просто НЕ можеш да ме убедиш, че миенето веднъж на 24 часа, при тва преди лягане, е достатъчно. Просто не можеш. Целия форон разжра, пак казвам, че ти и никойтук не спазвате лична хигиена и заради тва сте сами. Кво повече?! Никой не може да ме убеди, че лъхаш на мента със ставабето, ако ще с паста не, ми с белина да си се търкал.
    И, бтв, що да ям, като пак ще огладнея? - Абсолютно същото ми казваш в случая.
    Викторио само заради това ще да е. Други причини няма и не може да има. Откакто си намери някой да ти ближе подметките много отворена си станала. Не е като да не "ревеше" преди време със супер каруцарския изказ колко несправедлив е света,как все на теб ти се случват гадостите и как все си онеправдана. С грима, очилата и дрешките може и до известна степен да се поразкрасиш,но за мозъка още грим не са измислили.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  17. #8942
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Начи, със "Викторио" ш се обръщаш към някоя друга. Пък за мозъка ми ще говориш когато ти образуваш собствен, че не вярвам да имаш друго, освен кашкава субстанция. Не може цял форон да се съгласява, че трябва да поддържаш хигиена, само двама-трима да се дърпат, щото ги е страх от водата. Докато пишете постове, можеше да се изкъпете - хем по-полезно, хем по-приятно, хем пък по-малко вероятно да ти направят място в градския.
    Колко съм била депресирана в един момент, си е лично моя работа и това няма да направи теб по-чист. Както цигарата и кагето ми няма да направят дъха на грозния сутрин по-приятен.
    Каква ти беше работата да говориш Холи как ме хранела преди цифра време? Надяваш се да ме обидиш ли? Пак казвам - нито ти се получава, нито ще се получи. Няма да спра да искам да съм човек и да се отнасям така с всичко в живота си, твай. Не помня някоя сутрин да съм се събудила с идеята, че баш ти или Холи в случая трябва да ме харесате, успокой се.
    квак

  18. #8943
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Викторио ти на мен не ми бери грижа. Нали ти редовно си подмиваш задничето и в градския транспорт всички се скупчват около теб,защото миришеш на лалета и рози. Моя мозък няма какво да го сравняваш с твоя кифленски такъв. Аз ако пиша по вулгарно ми е позволено до някаква степен все пак съм мъж. Пък и оная нали и без това ме е обявила,че съм от село. Отгоре на това е и по-малка вероятността от при теб устата ми да мирише на задник заради цигарите, да ми стават жълти зъбките и да ми остава катран между пръстите или да ми жълтеят ноктите,защото аз никога не съм пушил. Няма и да пропуша. Кафе също пия само понякога.И пак казвам,водата мозък не дава въпреки,че и аз като цяло доста я обичам. Друг е въпроса,че ти правиш тъпи изказвания все едно става въпрос за месеци и години некъпане.Друг е въпроса,че колкото си по некъпан толкова по-голямо място има вероятност да ти направят в градския. Попадал съм в софийския градски транспорт на един дето миришеше на акита от средата на рейса и имаше доста свободно пространство около него.
    Значи ти може да имаш проблеми,а другите не може и трябва да им се присмиваш ръсейки си умните теории защо така и защо иначе? Не знам дали мен ще ме направи по-чист,но и теб по умна да те направи е много малко вероятно,да не кажа дори и невъзможно.А цигарата и кафето може да не направят дъха на Грозния по приятен,но твоя определено ще го направят по-неприятен. И не само това. Могат да повлияят и на чистотата ти отвътре,ако ме разбираш. Този път не визирам характера или мозъка.Та с въпросните кафе и цигари е много по-вероятно твоя мозък да стане на кашкава субстанция доста преди моя. Нищо,че си с 10 години по-малка.
    Работата да говоря ми беше чисто и просто,че много мразя лицемерите дето въртят задника на 180 градуса когато това им е удобно.И да, в случая не ти личи особено,че си човека,който претендираш да си с тия тъпи твои детски генерални изводи ала "Аз си къпя задника всеки ден, понякога и по три пъти пък вие може да изкарате по няколко дни без къпане. Значи аз съм ухаещата на рози пък вие смръдливците при положение,че дори не съм имала досега до вас. Яснооо ето защо вие смърдите, в градския транспорт бягат от вас и затова сте си сами. Това са чисто кифленскиразмишления и изказвания. Друг е въпроса,че когато си пушач, ако ще и 10 пъти за деня да си измиеш зъбите все се усеща някаква миризма на цигари от устата ти. При електронните цигари е някаква идея по-различно,защото в тях има малко по-малко гадни вещества.И аз като съм пил алкохол сутрин имам усещането,че нещо е умряло в устата ми докато ако не съм пил усещанията са някак по различни.

    Edit: Сега като се замисля всъщност нали много се бореше за комфорта на другите хора и на болните около теб? Ти защо пушиш цигари? Знаеш ли,че непушачите поглъщат повече вредни вещества от пушачите около,които се намират? Знаеш ли,че някои хора не понасят цигарения дим и им става лошо? Знаеш ли,че има хора с белодробни заболявания дето им става лошо? Смяташ ли,че човек може да мирише повече некъпал се няколко дни от смрадта идваща от един пушач? Смрадта докато пуши,смрадта по дрехите му, докато все още не ги е изпрал и смрадтта на катран,която се разнася около него и се лепи по дрехите дори на непушачите.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-07-2018 на 10:45
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #8944
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ами, знам ги тия неща, за тва се къпя, пера се и си мия устата. За тва не пуша покрай хора, където им става лошо, а се дърпам. Не пуша на закрито, ако изрично не ми е казано, че мога. Моят комфорт, ако не друго, нарушава чуждия възможно най-малко. Докато твоя комфорт - твоите 5 минути тийн/лежане/спане/за квото там си ползваш спестеното време от баня - тормози другите, щото като се къпеш по веднъж на три дни, смърдиш бая повече и бая по-зле от пушачи и на всичкото отгоре не се съобразяваш с това, да не говорим пък, че може да получиш някакви неща, които да лепнеш на друг. Ти, ако не друго, не можеш да се дръпнеш от малко дете, че да не му миришеш. Аз си пуша сама в страни, когато има деца. Просто не ми обяснявай как моето и твоето било едно и също - не е.
    И само не разбрах - като не ти харесва, че съм кифла, успя ли вече да се разревеш или още не си? Щото с тва натъртване на "Викторио" постигаш размишления единствено дали съм права за кашкавата субстанция или съм ултра права. :дд То, като цяло, е доста яко да си запазиш детето в характера, но не е готино да си дечко и да се плезиш на улицата на 32-3 години.
    квак

  20. #8945
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Добре Викторио. Няма смисъл. Разбрах,че си просто неспасяем случай и няма смисъл да си хабя времето с теб. Вика ама аз се дърпам. В гората ли отиваш и не можеш ли да се сетиш,че даже и да се дръпнеш след това устата,ръката и дрехите ти пак смърдят на умрели катерици?
    Друг е въпроса,че освен на собственото си здраве отвътре и отвън, не само на кожичката вредиш на здравето и навсички около теб,че дори ако погледнем по-глобално даваш своя допълнителен принос за замърсяване на атмосферата.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-07-2018 на 11:10
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #8946
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Добре Викторио. Няма смисъл. Разбрах,че си просто неспасяем случай и няма смисъл да си хабя времето с теб. Вика ама аз се дърпам. В гората ли отиваш и не можеш ли да се сетиш,че даже и да се дръпнеш след това устата,ръката и дрехите ти пак смърдят на умрели катерици?
    Друг е въпроса,че освен на собственото си здраве отвътре и отвън, не само на кожичката вредиш на здравето и навсички около теб,че дори ако погледнем по-глобално даваш своя допълнителен принос за замърсяване на атмосферата.
    Аре престани вече.
    Нещо ми писна да ти чета глупостите всеки Божи ден.
    Престани да обиждаш Тори, че ще те почна аз.
    Погледни себе си първо и тогава обиждай.
    Лигла била, а ти кво, да не си цъфнал и вързал?
    Айде млъкни най-после.

  22. #8947
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    То ти отдавна уж се отказа ама аромата ти още ни преследва. Следва да ди зададем въпроса чак толкова ли съветите да се поддържаш повече те обидиха, че чак и се опитваш да докараш драма.
    квак

  23. #8948
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Аре престани вече.
    Нещо ми писна да ти чета глупостите всеки Божи ден.
    Престани да обиждаш Тори, че ще те почна аз.
    Погледни себе си първо и тогава обиждай.
    Лигла била, а ти кво, да не си цъфнал и вързал?
    Айде млъкни най-после.
    Виж какво. Наистина това горното щеше да е последното ми мнение по темата....поне засега. Защото хората не се поглеждат себе си. Пък другите тръгнали да обсъждат. Знам,че и ти си пушачка. Е и? В крайна сметка никой не те кара насила и не тие опрял пушка в главата да ме четеш. Просто може да ме прескачаш. А пък ако не можеш да се удържиш да не погледнеш има във форума един бутон Блокирай. Може да пробваш как работи функцията му. Въобще не ме грее дали с Тори сте от един квартал примерно и/или приятелки.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #8949
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Виж какво. Наистина това горното щеше да е последното ми мнение по темата....поне засега. Защото хората не се поглеждат себе си. Пък другите тръгнали да обсъждат. Знам,че и ти си пушачка. Е и? В крайна сметка никой не те кара насила и не тие опрял пушка в главата да ме четеш. Просто може да ме прескачаш. А пък ако не можеш да се удържиш да не погледнеш има във форума един бутон Блокирай. Може да пробваш как работи функцията му. Въобще не ме грее дали с Тори сте от един квартал примерно и/или приятелки.
    Ъпдейтни си инфото, през живота си не съм пушила.
    С Тори никога не сме се виждали, изобщо не става дума за това в случая.
    Кво се изживяваш като некъв съдник тука, всичко видял и знаещ?
    Просто не ме предизвиквай, всичките ти кирливи ризи знам.
    Бутона блокирай да не ти стане на теб познат накрая, щот си много отворен пишейки, всъщност си страшна мишка.
    Не ми се ежи, а вземи си намери занимание.

  25. #8950
    Цитирай Първоначално написано от Wednesday666 Виж мнението
    Ъпдейтни си инфото, през живота си не съм пушила.
    С Тори никога не сме се виждали, изобщо не става дума за това в случая.
    Кво се изживяваш като некъв съдник тука, всичко видял и знаещ?
    Просто не ме предизвиквай, всичките ти кирливи ризи знам.
    Бутона блокирай да не ти стане на теб познат накрая, щот си много отворен пишейки, всъщност си страшна мишка.
    Не ми се ежи, а вземи си намери занимание.
    Албена, моля те, недей и ти да заставаш срещу него. Той и сам достатъчно се излага, а вече взе да ми става жал.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си