.
Отговор в тема
Страница 364 от 450 ПървиПърви ... 264314354360361362363364365366367368374414 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 076 до 9 100 от общо 11246
  1. #9076
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ти живееш в някакъв измислен свят. Ежедневното приемане на алкохол по никакъв начин не е нормално, още по-малко здравословно. Черният ни дроб трябва да се справя с лекарства, лоши въглехидрати, лоши мазнини и общо взето всичко що е гадно и за капак и алкохол. Ама то и затова съществува цирозата, която никак, некак не е готина. Ако можехте да видите състоянието на органите си, бихте се отвратили от себе си и щяхте да карате само на плодове и зеленчуци до края на живота ви, но уви
    Да, Цветанчо май определено си живее в неговия измислен свят. Все повече се убеждавам,че има някаква доза истина в нещата, които се говорят за него тук.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #9077
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Ива, гледай си твоя черен дроб, нашите са добре.

    "ежедневно приемане на алкохол" - ти не знам как го разбираш, но анархи поясни, че става въпрос за една бира, или пък чаша вино, не става въпрос да се напиеш на смрад.

  3. #9078
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Щото бирата и виното са безалкохолни.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #9079
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Блъдзи, ти обичаш ли да се надпиваш с неистинни дами?
    И, бтв, на мен дюнера ми върви само с кола. Бирата е за цаца/картофи. <3
    квак

  5. #9080
    Пиенито, парадоксално, увеличава живота дърпайки ни една идея по-далеч от саморазправата с него.

  6. #9081
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Щото бирата и виното са безалкохолни.
    Аз лично повечето пъти използвам бирата за изтрезняване, колкото до виното, да речем, че то е алкохол, но една чаша на вечеря не вреди.

  7. #9082
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Блъдзи, ти обичаш ли да се надпиваш с неистинни дами?
    И, бтв, на мен дюнера ми върви само с кола. Бирата е за цаца/картофи. <3
    Не обичам надпиването, но обичам попийването с дами.

  8. #9083
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Аз лично повечето пъти използвам бирата за изтрезняване, колкото до виното, да речем, че то е алкохол, но една чаша на вечеря не вреди.
    Бирата е с по-ниско алкохолно съдържание от виното, освен това се прави от хмел, бирена мая, които са добри съставки. Е, то и виното се прави от грозде, но пък в гроздето има доста захари, а алкохолното съдъдържание не е за подценяване. Да пиеш всеки ден вино не е ок.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #9084
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    пиша ви от летището, чакам @ewok :Д

    иначе

    майка ми пие всяка вечер половин бутилка вино и имахме скандали в един момент, понеже много ме дразни това;

    но предния път като се прибрах у нас и бяхме на почивка двете, и аз пих с нея, и не ми пречеше

    една вечер у нас пак й се издразних, и й обявих закана, че 1 ден няма да пие
    то в същия тоз ден аз взех някакъв мавруд, защото освен в българия, другаде не намирам да пробвам (понеже е български)
    и така развалих дисциплината

    иначе, от както съм се прибрала, за първи път пих вино онзи ден на вечеря в един як ресторант, и трябваше да помоля да спрат да ми сипват, защото за 0.1 промила на младши шофьори взимат книжката тук.

    По темата - не подкрепям ежедневното пиене, обаче някои хора вечер така разпускат след тежък ден и съм склонна да го толерирам
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  10. #9085
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    Жените тип чаша на вечеря са или разомагьосани майки, или откачени.
    Добро е

  11. #9086
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Ива, гледай си твоя черен дроб, нашите са добре.

    "ежедневно приемане на алкохол" - ти не знам как го разбираш, но анархи поясни, че става въпрос за една бира, или пък чаша вино, не става въпрос да се напиеш на смрад.
    По правило, алкохолиците не се напиват всеки ден на "смрад". Те пият системно, хронично, по малко. В Бг е мн разпространен т.н. битов алкохолизъм, особено по малки насалени места. Хроничната системна консумация много дълго, продължително време на алкохол, води до алкохолизъм. А и друг знак е необяснима, безповодна нужда за консумация на алкохол просто. И черният дроб не прави разлика дали си изпил няколко литра бира или 50 грама уиски. В него влиза като чист алкохол и той трябва да го обработи. Ама не го кефи всяка вечер да прави това нещо
    След тежък ден, консумацията на алкохол има просто лек отпускащ, седативен ефект. Нищо особено няма да се получи, освен да ви се доспи, няма да реши проблемите Ама със същият успех може да се успокоите и с друго нещо

    Сега естествено, рано е да говорим за алкохолизъм при индивиди на 20 години, но все пак...

  12. #9087
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ебати къф маж съм изпуснала, бе! Хем на строеж на техните бачка, хем и му плащат... Две добрини под една мишница съм имала, баси.
    лол, вие май вече не сте гадженца... преди години ви видях в Студентски град двамата, бяхте много шляткиии... жалко, не е било писано.

  13. #9088
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Кога тва с виждането?
    квак

  14. #9089
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от dexofen Виж мнението
    По правило, алкохолиците не се напиват всеки ден на "смрад". Те пият системно, хронично, по малко. В Бг е мн разпространен т.н. битов алкохолизъм, особено по малки насалени места. Хроничната системна консумация много дълго, продължително време на алкохол, води до алкохолизъм. А и друг знак е необяснима, безповодна нужда за консумация на алкохол просто. И черният дроб не прави разлика дали си изпил няколко литра бира или 50 грама уиски. В него влиза като чист алкохол и той трябва да го обработи. Ама не го кефи всяка вечер да прави това нещо
    След тежък ден, консумацията на алкохол има просто лек отпускащ, седативен ефект. Нищо особено няма да се получи, освен да ви се доспи, няма да реши проблемите Ама със същият успех може да се успокоите и с друго нещо

    Сега естествено, рано е да говорим за алкохолизъм при индивиди на 20 години, но все пак...
    Сигурен съм, че приятелите ми (ни) Митко и Златан от Пловдив не биха се съгласили с теб.

  15. #9090
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Не виждам абсолютно никакъв проблем да пиеш по 1 питие вечер (не е писан закон, може и да пропускаш.) Но дет се вика хората с вино готвят, демек не се умира от него и говорим за едни 50-100ммл. не говорим за 3 литра.
    В живота всичко в умерени количества е добре. Баланс трябва.
    Днес на вечеря ще изпия 1 чаша червено вино.
    Утре на обяд ще изпия една бира.
    В петък пък ще изляза на бар и ще пийна 50 ммл уиски.

    От тва далеч не се умира, не ти пречи на черния дроб и въобще не знам каква цироза те гони. Те старите пияници по селата, по 600-700ммл ракия пият на ден с години и нямат цироз (смисъл някои от тях ;д)

    В малки количества алкохола отпуска тялото без да вреди. Говорим 50ммл твърдо/ 100-150-200ммл вина / 500ммл бира.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  16. #9091
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    ...за един месец се промених повече, отколкото за цяла година и скоростта на тази промяна е както плашеща, така и впечатляваща. Никога не съм се чувствала толкова мотивирана и решена да се подобрявам във всеки аспект от живота си. Чувствам се обичана и ценена.
    Дивергюн Кифлие-Китарлъ, каква изненада !
    Купила си нова китара?
    Или някоя нова китара е купила теб ?!
    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    Какво можеш да правиш докато се къпеш освен, е, да се къпеш?
    Все едно не си го правил .
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    "Истинска дама" , генерализиращ абсолютно всички жени.
    Младеж, шма'изняааш ама много малка част от "всички жени" са "истински дами" !
    Останалото няма какво да го коментирам.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  17. #9092
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    не знам анархи наистина ли си измисля за живота си, но ако си, поне фантазиите му да не бяха толкова стабилно клиширани. писаниците му са като извадени от вендинг машина за клишета. (не само тези за алкохола)

    и има ли човек реално харесващ вкуса на силния алкохол или всички на които уж им харесва вкуса се правят за да изглеждат готини
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  18. #9093
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Бирата е с по-ниско алкохолно съдържание от виното, освен това се прави от хмел, бирена мая, които са добри съставки. Е, то и виното се прави от грозде, но пък в гроздето има доста захари, а алкохолното съдъдържание не е за подценяване. Да пиеш всеки ден вино не е ок.
    хахаха, бахти глупавия пост дет си сътворила, накратко нищо не казваш освен последното- че не било ок всеки ден и то на пук на всички доктори, дълголетци, изследвания И статии посветени на "чаша вино всяка вечер"
    към дълголетната рецепта мога да добавя и чаша чисто истинско какао на ден.

  19. #9094
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    хахаха, бахти глупавия пост дет си сътворила, накратко нищо не казваш освен последното- че не било ок всеки ден и то на пук на всички доктори, дълголетци, изследвания И статии посветени на "чаша вино всяка вечер"
    към дълголетната рецепта мога да добавя и чаша чисто истинско какао на ден.
    Ох бе бате бе какви доктори, какви пет лева. Тва за виното го пишат изкуфели дъртаци от типа на проф. Мермерски. Нали ги занем, секи ден ги виждам кои са.

    Ама пийте си редовно алкохолът, има си естествен отбор.

    От виното тези простотии за всекидневното пиене са за червеното, щото има полифеноли и т.н. и т.н.
    https://americanaddictioncenters.org...atment/stages/
    https://reference.medscape.com/slide...lism-6000415#1
    Последно редактирано от dexofen : 08-12-2018 на 22:38

  20. #9095
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    тъй тъй галакси, живо клише съм си и си ми харесва. ;д
    Ей в 4:30 съм станал за работа, ще се прибера довечера в 10 и ще изпия 1 чаша вино или 1 уиски за да ме отпусне, страшно клише.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  21. #9096
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    хахаха, бахти глупавия пост дет си сътворила, накратко нищо не казваш освен последното- че не било ок всеки ден и то на пук на всички доктори, дълголетци, изследвания И статии посветени на "чаша вино всяка вечер"
    към дълголетната рецепта мога да добавя и чаша чисто истинско какао на ден.
    Вече уточнихме, че си идиот, който си мисли, че се чисти чрез потене. Не се напъвай за по-голяма титла.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  22. #9097
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    https://youtu.be/l-SBR7p7K-M
    Каква разлика в паренхима. Не мога да повярвам, че възрастни хора си мислят, че ежедневното пиене е ок за организма да не говорим за психичния аспект, който засегна дексофен с пристрастяването.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  23. #9098
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    https://youtu.be/6wsXee9SZ04
    Този пушач явно не се е потял достатъчно. Какъв лош инспириум.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  24. #9099
    Българинът е самата умереност, просто защото не му стига време за всичките пороци. Пиеш едно, биеш жената и отиваш да се правиш, че работиш, то си е етикет.

  25. #9100
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Дае, важното е отвън да сме много “чисти”. Няма значение, че отвътре сме некротизирали.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си