.
Отговор в тема
Страница 365 от 451 ПървиПърви ... 265315355361362363364365366367368369375415 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 101 до 9 125 от общо 11256
  1. #9101
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Дае, важното е отвън да сме много “чисти”. Няма значение, че отвътре сме некротизирали.
    Niakoitam like this.

    Тя една чистоплътна мадама нали се похвали наскоро,че като пушела бягала далеч от хората.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #9102
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Много е готинко да си почиваш в понеделник, докато останалите бачкат. И е готино гадта да дийлва с някакви неща за вършене, пък аз да си лентяйствам и почивкам. <3 Разбира се, ще ми излезе през гъза тва, но в момента е готяну. :3
    Някакви хора в квартала се карат, блъскат и трошат, дори не са в съседния двор, ми през няколко къщи, а се чува скандала, все едно е у нас. Чудих се дали да викна полиция и дали става въпрос за домашно насилие, но след един силен удар на нещо в друго нещо подадох анонимен сигнал. Дали и кога ще дойдат не знам, но дано няма кофти изненада накрая, щото от тези сблъсъци и чупене не звучи като да им трябва много време, за да сътворят кретении. Страшното е, че има деца и се чува как пищят...
    Омг, то оживя! Не вярвах след вчерашното бране на душа и всичките ебавки тип "ако нещо се случи с мен, кажи на мама, че я обичам И ИСКАМ ДА МЕ КРЕМИРАТЕ" :дд Като заебеш забавната страна на нещата, хубаво е, че не се е натровило.

    Едитвам: Ха, как така се случи, че баш за нея си мислех и звънна за кафе в същия момент?! Тва беше ебати странното просто... Така, де - кафето се получи готино, забавлявах се доста. Може би ще се окаже по-точна, отколкото я мислех. Ха... Интересно, интересно.
    Последно редактирано от tori : 08-13-2018 на 18:33
    квак

  3. #9103
    Niakoitam подменете снимката на аватара си. Подобни снимки не отговарят на правилата на сайта.

  4. #9104
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Ами на този етап не смятам да я сменям. С нея съм от поне 7-8 години и никой не ми е създавал проблеми.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  5. #9105
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Стоя си на двора и чувам страшна дандания по покрива, като че слон подскача по ламарината. Гледам - някамъв писан, черен като демонче. <3 Ного як. :3
    Утре имаме уговорка, май има и по-асоциални от нас двамата, хахаха. Обещали сме да я спасяваме, милата. Ще вземем да си станем аверки, пък преди години не се понасяхме въобще. Не мога да повярвам чак.
    Ей сега ще вечерям с нашите, оправям, первам един бърз душ и отивам да си го тормозя. <3 За пореден път - не знам как стана така, че пак съм в дълбоките води ама странно - много ми харесва.
    Ще е мега прекрасно и, ако гадните комари спрат да ме ядат... Пак съм изядена. ПиснА ми!
    И да - хората са прави да ядат чипс със шоколад, прекрасна комбинация е. Даже следващия път ще разтопя шоколада и ще го полея върху чипса за по-удобно ядене. <3
    квак

  6. #9106
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Мαικατα ζι ε εβαιο
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  7. #9107
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Мαικατα ζι ε εβαιο
    Ехеее, гръцки
    ξερεις να μιλας ελληνικα?

  8. #9108
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Оф супер много си харесах сервитьорката от преди малко... Беше супер красива и лъчезарна, носеше на майтап и отговаряше обратно на майтапите, грижеше се за нас.. няк'во мега турбо работно и готино момиче изглеждаше... накрая й взех номера и името.. като се разбрахме да излезем уикенда..
    И кво... Прибирам се, фейсбук столквам я.. има си приятел от 2 години..
    И ся се бъгвам.. дали аз съм тъп и не достатъчно експресивен и не е схванала, че имам мераци... или пък she is from the cheating type... което нали.. си е търн оф.. :/
    Ебати тъпото се чувствам.
    Допивам си биратЪ и си лягам.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  9. #9109
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Оф супер много си харесах сервитьорката от преди малко... Беше супер красива и лъчезарна, носеше на майтап и отговаряше обратно на майтапите, грижеше се за нас.. няк'во мега турбо работно и готино момиче изглеждаше... накрая й взех номера и името.. като се разбрахме да излезем уикенда..
    И кво... Прибирам се, фейсбук столквам я.. има си приятел от 2 години..
    И ся се бъгвам.. дали аз съм тъп и не достатъчно експресивен и не е схванала, че имам мераци... или пък she is from the cheating type... което нали.. си е търн оф.. :/
    Ебати тъпото се чувствам.
    Допивам си биратЪ и си лягам.
    Еми може би иска да има двама приятели
    Не знам как може да е разбрала погрешно, щом ки и поискал тела и името... едва ли ги искаш напразно.

  10. #9110
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    или пък she is from the cheating type...
    Нали знаеш - pussy is never yours, it's just your turn.

  11. #9111
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Еба ли го, ще я изведа пък да видим..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  12. #9112
    Супер фен Аватара на nexttt
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 925
    Има сервитьорки,който за единия бакшиш,всичко правят
    Just sayin.


    Бива ли,пета вечер да отказвам да излизам само заради играта.. ебаси :/

  13. #9113
    Бая пътувания се насъбраха тази година. Днес си запазих още едно и с нетърпение очаквам да замина, този път напълно сама. Е, тя ще бъде там де, ама имам нужда от екскурзовод все пак.
    И мъжа ми си дойде най-после, хубаво е да му видя физиономията след 4 дневно отсъствие Сега ще ходим да ядем Гръцки торти!!! И уикенда ще бъде прекрасно както винаги
    Едит:
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam
    Само още веднъж ще ти кажа да избягваш да включваш "оня другия" в мненията си и да не бъдеш лицемерка,защото ако Виктория не е "съжителствала" в онзи чат, аз бая дълго време "съжителствах" с теб. Точно въпросната е отнесла толкова храчения, одумвания и размисли колко е зле от теб,че не е истина. И далеч не само тя,а повечето в момента тук пишещи,но това е друг въпрос. Сега може да и се мазниш колкото искаш,че едвали не си я преоткрила,но това не променя нищо.
    Това чак сега го виждам


    И какво се случва тук? От няколко дни ме няма и Младата Кръв вече не е мод, а някаква с 5 мнения е админ? Мда, определено ще се местя за постоянно в БГ Мама
    Последно редактирано от HollyGolightly : 08-17-2018 на 00:12
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #9114
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    И какво се случва тук? От няколко дни ме няма и Младата Кръв вече не е мод, а някаква с 5 мнения е админ? Мда, определено ще се местя за постоянно в БГ Мама
    Така става като отсъстваш дълго от форума.

  15. #9115
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Така става като отсъстваш дълго от форума.
    Я, вярно са те понижили. Не бях забелязал.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  16. #9116
    Към Niakoitam - В противен случай ще се наложи изтриване на профилът ви.

  17. #9117
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    а то това истински админ ли е или бот са пуснали в сайта?
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  18. #9118
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Имаме сделка. Тоя форум и без това е на апаратно дишане. Премахнете и още един потребител дето има хиляди мнения и е от сумата години тук. Оставете си само троловете и фейковете. А аз не съм го правил, но винаги може да си направя сто фейк профила. Не вярвам да се захванете с тази така тежка задача да следите и сравнявате IP-та. Този форум много отдавна вече е изпуснат яко. Така че господини/госпожо/госпожице администратор, хайде да не се престараваме лекинко. Малко все едно да отиде един сам полицай в някакво циганско гето и да започне да въдворява ред. Като се позадържите още едни 4-5 години поне евентуално и ми достигнете поне половината от мненията във форума евентуално може и да си сменя снимката.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-17-2018 на 08:12
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #9119
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    а то това истински админ ли е или бот са пуснали в сайта?

    Не го/я знам какъв/каква е. За първи път го/я виждам сякаш от цялото ми пребиваване от към 2005та тук, но определено може да трие мнения тук. Забелязах, че го направи с едно, две мои и едно,две на Рънъра.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-17-2018 на 08:36
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #9120
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    но определено може да трие мнения тук
    Може да прави всичко, което и machoka можеше, не само да трие мнения...

  21. #9121
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Може да прави всичко, което и machoka можеше, не само да трие мнения...
    Е, той мачока много отдавна отиде да лови мишлета и забрави за тоя форум.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #9122
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ахахахахах, не си ми на мненията, за да ми казваш какво да правя. Това е толкова childish. Има си правила.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  23. #9123
    То пък и едни мнения, кои от кои...

  24. #9124
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ахахахахах, не си ми на мненията, за да ми казваш какво да правя. Това е толкова childish. Има си правила.
    Иве, хайде да не сме толкова педантични да не подкарат и твоя аватар. Че и него едвали като си го сложила си мислела, че ще изглежда само като ръчичка бръкнала в мозък. Предишния с ръчичката бръкнала в книга беше пак от тоя тип ала на какво ти прилича това.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  25. #9125
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Моят аватар не нарушава правилата и асоциациите, които си правиш с него са лично твои.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си