.
Отговор в тема
Страница 369 от 450 ПървиПърви ... 269319359365366367368369370371372373379419 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 201 до 9 225 от общо 11246
  1. #9201
    Монахини по неволя.

  2. #9202
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Всъщност, ако визираш сексът, на който монахините се обричат да откажат - не. Ебанйето е най-лесното нещо, сигурна съм, че и за тях е същото. Просто не изпитвам нужда да го правя с всеки, щото за да си доволен долу, трябва да си доволен горе. Поне при мен така работят нещата.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #9203
    Като се задоволиш горе пристъпваш долу, тъй ли? И защо?

  4. #9204
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Много пък си любопитен. Не е ли очевадно? Защото човекът, с който го правиш трябва да е специален, да те привлича не само физически.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #9205
    За да направиш това, което другите правят и без да са специални, именно физическото?

  6. #9206
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Съгласна съм с теб. Виждам това нещо тук из форума, а и го виждам навън. Просто не го казах, за да няма засегнати. Всъщност единствените женски така като помисля, които истински съм харесвала през цялото време сте именно ти и Номито. И двете нямате бурен любовен живот, хаха. Може би затова. Ето затуй нямам момичета приятелки, ахаха. Аз съм имала големи интервални паузи от време между връзките ми, които далеч не са много. Не мога да се влюбвам и разлюбвам бързо.
    Да бе, беше излишно да го казвам и за съжаление наистина звучи криво... Благодаря, това изявление не го очаквах xD.
    Аз си имам една най-добра приятелка и разни момичета, които са ми симпатични, обаче рядко завързваме някакъв по-смислен контакт. Миналото лято страшо много ми беше допаднала една мадама горе-долу колкото мен, обаче я грабнаха разни събития и отвъд интензивното излизане, което беше +/- 4 месеца, други допирни точки по-нататък не сме имали. За съжаление.

    Сигурно това, което си представям, за да искам момичето постоянно наоколо, е твърде много, знам ли. От форума тук-там съм си харесвала по някое отделно мнение, по едно време и цялостно симпатизирах на някои потребителки {SissyStrange, една сладурка, на която не й помня ника вече и още}, после вкусовете ми се промениха и пак продължих да си ги харесвам, ама съм наясно, че не бихме били приятелки по ред причини. Генерално единствено NambyPamby ми е допадала от-до, ама пък никога не съм я виждала в истинския живот. Иначе да, отговаря на това, което си е като за мен - интересен изказ, емоционалност общо-взето от типа, който на мен ми допада, амбиция {учеше фармация и искрено й харесваше}, струваше ми се някакъв тип отворен за приключение, което на аааадски много от познатите ми девойки им липсва, щипка суета, доза идеализъм...
    Последно редактирано от paradosou : 08-20-2018 на 16:37

  7. #9207
    Супер фен Аватара на paradosou
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    2 413
    Абе монашеството далеч не е било по неволя, ама е твърдо безсмислено да се обяснявам пред публика, каквато и да е тя, още повече пък в случай че може би търси провокация. ;п

  8. #9208
    Може да се явявам защита на неоправданите потребителки.

  9. #9209
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Йейейе, ебаси комплимента, където се случи да каже. <3 Милото, вярно добре, че не съм там, че щях да ти бия до синьо. #катотепознаватперфектно
    Само един кратък разговор по телефона е способен да ми докара усмивка. Много готино.
    Успях да поспя, а после се събудих и ме боли цялото тяло от толкова безсъние. Най-сладката болка. И даже вече и ръката ми се оправи, че беше пак преебана. Готяно ми е много, определено.
    Последно редактирано от tori : 08-20-2018 на 19:18
    квак

  10. #9210
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Просто не изпитвам нужда да го правя с всеки...
    Ти изпитваш ли нужда да го правиш с някой, когото не си видяла само по телевизията?
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ...за да си доволен долу, трябва да си доволен горе. Поне при мен така работят нещата.
    Че ти била ли си някога доволна "горе"?!? Ако съдя по постовете ти във форума - вероятно никога !
    Едва ли нещата при теб работят "така" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #9211
    Значи ако още един ден ми се наложи просто да стоя тук и да не правя нищо, ще си тръгна и ще напусна.
    Времето минава толкова бавно и се чудя цял ден какво да правя, какво да прочета. Вече 2ра седмица (поне!) е така. А днес ще е дълъг ден и с него няма да се видим, освен ако не му се натреса към 10 вечерта. Не е като да си ляга обикновено преди 1-2 и без това
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #9212
    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    Може да се явявам защита на неоправданите потребителки.
    Що, ти такава ли си ?
    Или си била ?

    Впрочем, сега, видях, че в темата, за "вярата в онзи..." не си ми разбрала мнението, въобще. Очаквай, скоро отговор - пояснение. Цветът го дадох, просто като пример.
    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 08-20-2018 на 19:33

  13. #9213
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Тя? Пак истории тип дриймуокър. Банално е вече.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  14. #9214
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Искам да направя тема да питам един въпрос, ама не знам та пиша тук тъй като тази тема е най-посещаема.

    Абе онзи ден стана нещо немислимо за мен.
    В рамите на двайсетина часа се изкъпах 3 пъти..
    Много ме е страх..
    да не съм пипнал нещо...
    Колко време трябва да мине за да знам дали е станало нещо?
    Ужасен съм само при мисълта..
    А и не знам как ще кажа на нашите.. Ще се отрекът от мен..
    Възможно ли е да съм пипнал нещо?
    За един преател питам.


    Хвърлете боб, заколете девственица, извадете картите таро и сръбнете от чашата с горчиво кафе.




    Он топик; как сте котета, днес чипкахме ли се вече?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  15. #9215
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Искам да направя тема да питам един въпрос, ама не знам та пиша тук тъй като тази тема е най-посещаема.

    Абе онзи ден стана нещо немислимо за мен.
    В рамите на двайсетина часа се изкъпах 3 пъти..
    Много ме е страх..
    да не съм пипнал нещо...
    Колко време трябва да мине за да знам дали е станало нещо?
    Ужасен съм само при мисълта..
    А и не знам как ще кажа на нашите.. Ще се отрекът от мен..
    Възможно ли е да съм пипнал нещо?
    За един преател питам.


    Хвърлете боб, заколете девственица, извадете картите таро и сръбнете от чашата с горчиво кафе.




    Он топик; как сте котета, днес чипкахме ли се вече?
    Чакат те гъбички, пеперудена кожа и още редица неща. Най-добре отиди и се овъргаляй в калта хубаво, за да се оправят нещата.

  16. #9216
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Чакат те гъбички, пеперудена кожа и още редица неща. Най-добре отиди и се овъргаляй в калта хубаво, за да се оправят нещата.
    Теста колко време преди или след рисковият акт трябва да си го направя?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  17. #9217
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Искам да направя тема да питам един въпрос, ама не знам та пиша тук тъй като тази тема е най-посещаема.

    Абе онзи ден стана нещо немислимо за мен.
    В рамите на двайсетина часа се изкъпах 3 пъти..
    Много ме е страх..
    да не съм пипнал нещо...
    Колко време трябва да мине за да знам дали е станало нещо?
    Ужасен съм само при мисълта..
    А и не знам как ще кажа на нашите.. Ще се отрекът от мен..
    Възможно ли е да съм пипнал нещо?
    За един преател питам.


    Хвърлете боб, заколете девственица, извадете картите таро и сръбнете от чашата с горчиво кафе.




    Он топик; как сте котета, днес чипкахме ли се вече?
    Любов моя ненагледна... Как можа да се изкъпеш, ве?! Даже не е коледа. Къпането нали сме се разбрали - на четири високосни веднъж, и то на коледа. Отричам се от теб с държавен вестник!
    квак

  18. #9218
    Супер фен Аватара на Wednesday666
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 063
    Цитирай Първоначално написано от paradosou Виж мнението
    Да бе, беше излишно да го казвам и за съжаление наистина звучи криво... Благодаря, това изявление не го очаквах xD.
    Аз си имам една най-добра приятелка и разни момичета, които са ми симпатични, обаче рядко завързваме някакъв по-смислен контакт. Миналото лято страшо много ми беше допаднала една мадама горе-долу колкото мен, обаче я грабнаха разни събития и отвъд интензивното излизане, което беше +/- 4 месеца, други допирни точки по-нататък не сме имали. За съжаление.

    Сигурно това, което си представям, за да искам момичето постоянно наоколо, е твърде много, знам ли. От форума тук-там съм си харесвала по някое отделно мнение, по едно време и цялостно симпатизирах на някои потребителки {SissyStrange, една сладурка, на която не й помня ника вече и още}, после вкусовете ми се промениха и пак продължих да си ги харесвам, ама съм наясно, че не бихме били приятелки по ред причини. Генерално единствено NambyPamby ми е допадала от-до, ама пък никога не съм я виждала в истинския живот. Иначе да, отговаря на това, което си е като за мен - интересен изказ, емоционалност общо-взето от типа, който на мен ми допада, амбиция {учеше фармация и искрено й харесваше}, струваше ми се някакъв тип отворен за приключение, което на аааадски много от познатите ми девойки им липсва, щипка суета, доза идеализъм...
    Не те беше срам да ме забравиш... :*

  19. #9219
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Чакат те гъбички, пеперудена кожа и още редица неща. Най-добре отиди и се овъргаляй в калта хубаво, за да се оправят нещата.
    Пропусна и най-важния симптом. Прогресивно запростяване. Очевидно вече е сериозно заразен.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #9220
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Ти виж та си смени аватара, че ще те изтрият.

  21. #9221
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Догодина по това време.
    Макар,че можеше от същата група да сложа ето тази, на която попаднах вчера:

    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #9222
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    ^ И какво точно демонстрираш с тия снимки, че не мога да се сетя? Смешна работа...
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  23. #9223
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Каквото си искам.
    Ти какво точно демострираш с този си аватар, с предишния, с още по-предишния на Тед Бънди и още по-предишния пак на някакъв сериен убиец?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #9224
    Супер фен Аватара на dexofen
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    1 016
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    ^ И какво точно демонстрираш с тия снимки, че не мога да се сетя? Смешна работа...
    То пък твоят предишен аватар щото сякаш никак не крещеше cringeeeee

  25. #9225
    А пък твоят спайдърмен с палката за содомизъм...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си