.
Отговор в тема
Страница 373 от 450 ПървиПърви ... 273323363369370371372373374375376377383423 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 301 до 9 325 от общо 11246
  1. #9301
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ето заради това не трябва да се жениш. Не знам за останалите,но аз не мисля да се женя изобщо.Тъй като само чувам,че като бързат двама да се вземат или се развеждат след година или става някаква токсична връзка,в която всичко се прехвърля на единия.Така стана и с нашите..
    .
    Нека не поставяме всички под общ знаменател. Наще примерно са се омъжили около година след като са се запознали и са женени вече 26 години. И да се казват неща от рода на “ето за това човек не трябва да се жени” е поизхвърляне, просто за всичко си има време и трябва човек Да гледа и да мисли преди да взима такива решения. Не всички са болни от ревност и комплекси. Моят приятел никога не ми държи сметка къде кога и с кого излизам, нито аз на него.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #9302
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Какви са тия мръсотии за каквито говорите бе? Как така преди ваната ще се къпеш? Нали по краката ще ти остане мръсотия. Амаха нечистоплътници такива. Стъпките са първо се измиваш обилно на чешмата в двора. После се изкъпваш под душа като предварително си измил пода на банята поне три пъти,дезинфекцирал си го,минал си го с тежки киселини и кислол,след това си го измил поне още няколко пъти,напудрил си го,дезинфекцрал си го,измил си го с три вида шампоани. Направил си същото и с кранчетата и душа. След това се къпеш три пъти и чак тогава влизаш в хубаво изтърканата с телена четка,киселина,основа и всякакви дезинфектанти вана. Че ще вземе да ти се закачи някое микробче объркано на чистата и дезинфекцирана кожичка и гледай какво става после.

    Иначе за протокола нашите са се оженили някъде на втория месец след тръгването им и вече са 33 години женени.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #9303
    Ти по двора бос ли ходиш? Иначе моята баня си я мия веднъж седмично, по саркастичния ти тон ми става ясно, че у вас имате черно и мухъл по фугите.
    Освен това баш твоите родители да даваш за пример, хайде няма нужда.
    Последно редактирано от HollyGolightly : 08-30-2018 на 13:12
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #9304
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ти по двора бос ли ходиш? Иначе моята баня си я мия веднъж седмично, по саркастичния ти той ми става ясно, че у вас и сте черно и мухъл по фугите.
    Освен това баш твоите родители да даваш за пример, хайде няма нужда.
    Ела да измиеш ако не ти харесва. Ще ти платя 10 лева.

    А родителите ми защо да не ги давам за пример. Може да са всякакви. Може баща ми да е доминиращия в отношенията им,но все пак...са минали през много. Пак казвам минали са през много,защото 98-99 беше ад и замалко да стигнат до развод,но все пак връзката им е оцеляла вече 33 години. Нещо,с което не могат да се похвалят бая хора в днешно време,защото много често попадам на млади хора с разведени родители,втори,трети баща или пък с по няколко брака. А на баща ми това му е първия брак. Оженил се е на 27години. И на майка ми това и е първия брак. Омъжила се е на 20 години.Вече той е на почти 60,а тя на около 53 и както казах отношенията им са оцеляли.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  5. #9305
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    hahahahhahahahahahhahahahahahhahahahahhhaha
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #9306
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ела да измиеш ако не ти харесва. Ще ти платя 10 лева.

    А родителите ми защо да не ги давам за пример. Може да са всякакви. Може баща ми да е доминиращия в отношенията им,но все пак...са минали през много. Пак казвам минали са през много,защото 98-99 беше ад и замалко да стигнат до развод,но все пак връзката им е оцеляла вече 33 години. Нещо,с което не могат да се похвалят бая хора в днешно време,защото много често попадам на млади хора с разведени родители,втори,трети баща или пък с по няколко брака. А на баща ми това му е първия брак. Оженил се е на 27години. И на майка ми това и е първия брак. Омъжила се е на 20 години.Вече той е на почти 60,а тя на около 53 и както казах отношенията им са оцеляли.
    А, за това е мръсно викаш, щото предпочиташ да платиш на някой 10лв да ти измие отколкото да го направиш сам. Евала

    Иначе не ми се обяснявай, никога няма да забравя израза “не смятам че с майка ми е било постъпено правилно... “ по-добре щастливо разведен отколкото нещастно омъжен 30+ години
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #9307
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    life goal ми е да бъда в токсична връзка 30+ години, да.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  8. #9308
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    А, за това е мръсно викаш, щото предпочиташ да платиш на някой 10лв да ти измие отколкото да го направиш сам. Евала

    Иначе не ми се обяснявай, никога няма да забравя израза “не смятам че с майка ми е било постъпено правилно... “ по-добре щастливо разведен отколкото нещастно омъжен 30+ години
    Това за чистенето е специална промоция само и единствено за теб. Да не съм богаташ да раздавам на всеки. Пък и ти си педантична и ще е с мерак.

    Всъщност си чекни малко паметта. Казвал съм,че не смятам,че е правилно,че се е омъжила толкова рано и не е видяла почти нищо от живота. Аз и сега го мисля. Смятам,че не е лошо човек да се ожени/омъжи малко по-късничко. Но така са решили така са направили. Пък и времената тогава са били съвсем други.
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-30-2018 на 13:40
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  9. #9309
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    life goal ми е да бъда в токсична връзка 30+ години, да.
    Е то ти може и изобщо да не се жениш. В днешно време и без това е модерно т.нар. съвместно съжителство. Правите си деца,след известно време кой откъде е пък децата в най-добрия случай а при мама а при тати.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  10. #9310
    Не просто, че паметта ще си чекна, ами и смятам да се разровя като имам време и да ти цитирам точно мнението в този форум, което започваше с "Не смятам, че с майка ми е постъпено правилно" понеже майка ти явно е някаква вещ в този брак и право на глас няма.
    И моята майка се е омъжила на 19-20, и свят е видяла и живот, и сега не се спират с баща ми да си живеят, да си излизат с приятели, да ходят по партита повече от мен, почивки и какво ли още не. Та не е до това да се омъжиш рано или късно, а да си в нормална връзка
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #9311
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Or
    Мога да изградя връзката си въз основа на силни чувства, доверие, висок морал, разбирателство, привличане и други и да нямам проблеми с брака?
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  12. #9312
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Семейство за чудо и приказ викаш. Язък,че не са си останали във България.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  13. #9313
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Or
    Мога да изградя връзката си въз основа на силни чувства, доверие, висок морал, разбирателство, привличане и други и да нямам проблеми с брака?
    Ама това от практиката ли го знаеш или е само на теория си си го запланувал?

    "Животът е това,което ни се случва,докато кроим планове за бъдещето."
    Последно редактирано от Niakoitam : 08-30-2018 на 13:47
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #9314
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Семейство за чудо и приказ викаш. Язък,че не са си останали във България.
    Какво е общото в случая?
    И в България като сме живяли, баща ми пак не е тормозил майка ми, не се е отнасял с нея лошо, то си е до човек, не до местонахождение.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #9315
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    niakoitam, нека това не звучи като нападка, но е време да спреш да пишеш глупости, а може би и изобщо. Някой ти подхвърли малко стръв и ти започваш да се обясняваш като седмокласничка, остави това, ами и обясняваш всичко до най-малкия детайл и се излагаш с някакви подробности. Макар да не сме приятели и да не се познаваме, казвам ти това приятелски.

  16. #9316
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Or
    Мога да изградя връзката си въз основа на силни чувства, доверие, висок морал, разбирателство, привличане и други и да нямам проблеми с брака?
    Къв морал бе, Росене?

  17. #9317
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ама това от практиката ли го знаеш или е само теория си си го запланувал?
    От практиката го знам, от всяка предишна връзка съм крал. Опит, навици, желания.
    Занаят се краде, така и отношенията се "крадът" или по-лесно казано, учат.
    Преди бях ревнив, досаден, доминиращ, токсичен.
    Сега не съм такъв...

    на 23 съм изчистил и изгладил почти всичко в характера ми, което на мен не ми харесва и в момента съм в моят идеал за мъж на място. Жените го потвърждават. Thats enough for me.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #9318
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Къв морал бе, Росене?
    Да не праа глупости като да се напия на свиня с бира и да хода да й еба най-добрата приятелка?
    Или респективно тя с моя най-добър приятел ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  19. #9319
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    niakoitam, нека това не звучи като нападка, но е време да спреш да пишеш глупости, а може би и изобщо. Някой ти подхвърли малко стръв и ти започваш да се обясняваш като седмокласничка, остави това, ами и обясняваш всичко до най-малкия детайл и се излагаш с някакви подробности. Макар да не сме приятели и да не се познаваме, казвам ти това приятелски.
    А пък може просто да ми е скучно и това да чакам.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #9320
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Да не праа глупости като да се напия на свиня с бира и да хода да й еба най-добрата приятелка?
    Или респективно тя с моя най-добър приятел ;д
    Харитов ще ви мине всичките, no mercy.

    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    А пък може просто да ми е скучно и това да чакам.
    Хубаво де, ама го прави така, че да не се излагаш...

  21. #9321
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    От практиката го знам, от всяка предишна връзка съм крал. Опит, навици, желания.
    Занаят се краде, така и отношенията се "крадът" или по-лесно казано, учат.
    Преди бях ревнив, досаден, доминиращ, токсичен.
    Сега не съм такъв...

    на 23 съм изчистил и изгладил почти всичко в характера ми, което на мен не ми харесва и в момента съм в моят идеал за мъж на място. Жените го потвърждават. Thats enough for me.
    Извинявай,но го знаеш на теория. На практика ще го знаеш малко преди да склопиш очи.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #9322
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Абе НякойтуктамикъделинеГОШОк ойтомиришелошо

    Какво значи да се наживееш?
    Казвам ти го щото съм на 23 и биологичният ми часовник превърта в момента. Иска деца, иска семейство и се чувства "наживял", пък и не виждам причина да не мога да изляза на парти с жена ми... ;д утф? Кое ме спира? Дори и бебе да имате.. пак не виждам причина да е проблем. ;д

    В "компанията ми" Останахме 2ма души без деца и семейства (за сега),
    Като най-добрият ми приятел и бричедката чакат бебок до няколко месеца.

    /Т'ва са хора на по 20-25 (компанията) и всички са вече задомени, тва не ни пречи да се опиваме като маймуни и да ходим по партита, на екскурзии, почивки и въобще не виждам разликата между другите 20-25 годишни и тях(нас).
    В момента работата ни спира в пъти повече, отколкото семействата. Just sayin
    Коментирано е измежду нас си.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  23. #9323
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Хубаво де, ама го прави така, че да не се излагаш...
    Какво значи да се излагам и да не се излагам? Кой го определя? Как се излгам? Ти излагаше ли се като спамеше по темите докато беше модератор? Папагала излагаше ли се докато ти подхвърляше за някаква мацка?Антракса излагаше ли се онзи път като изчака да ти махнат модераторските права и започна да те храни като каруцар? Грозния излага ли се като нарочно ви троли като виждаш,че му се връзвате и скачате? И т.н.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  24. #9324
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Единственото което не можеш да правиш е рандъм секс с рандъм хора.
    Но това са желанията на загорели чикибойци anyways.
    Или физиологични нужди на много силни хора, наранени зверски.


    Треа отивам на работа за т'ва айде до другия път.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  25. #9325
    Въобще изказването "да се наживееш" е супер грешно, спрямо времето в което живеем. Като родиш или се омъжиш, не спираш да живееш, стига да не се омъжиш за някой муньо дето ти контролира дори броя вдишвания на ден.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си