.
Отговор в тема
Страница 381 от 450 ПървиПърви ... 281331371377378379380381382383384385391431 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 501 до 9 525 от общо 11246
  1. #9501
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Да, бебчо?
    Готината до азис ли стигна. Толко ли е тежко положението

  2. #9502
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Дае. Лягам и ставам с него. Обичам та, Васко. Нищо, че си с мургава кожа.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  3. #9503
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Скорпион Виж мнението
    Готината до азис ли стигна. Толко ли е тежко положението
    Знаех си, че е нещо, което води до кенсър. Много добре направих, че не отворих линковете.

  4. #9504
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Баси, за момент се почувствах яко дърта. :ддддд Ужас, почвам да се плаша.
    Днес е един от лошите дни, сънувах си мега тъпотиите просто, писнА ми. Ако някой дойде да ми набие шамарЕ, няма да е лошо.
    квак

  5. #9505
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Баси, за момент се почувствах яко дърта. :ддддд Ужас, почвам да се плаша.
    Днес е един от лошите дни, сънувах си мега тъпотиите просто, писнА ми. Ако някой дойде да ми набие шамарЕ, няма да е лошо.
    Ако предложиш и нещо друго да ти набия, ок, ама само за шамари да идвам - твърдо нье.

  6. #9506
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, бира имам, така че не смятам, че друго е нужно.
    квак

  7. #9507
    А ядене?

  8. #9508
    Get a room you two^^

    Днес ще бъде хубав ден, имам такова усещане още от сутринта, а обикновено не е така. И имаме girls evening out днес
    Обичам да прекарвам време с нея, имам чувството, че толкова много научавам
    Последната година-година и половина такава промяна усещам в себе си. Запознах се и се сближих с много нови хора, които ме окуражаяат да се развивам. Уча се да казвам не, никак не е лесно, но определено има напредък.
    Имах нужда от това, да остана сама без почти никого, за да се реша на промяна и отвореност за нови познанства. Прекъсването на дадени отношения и нейното заминаване в друг щат са може би най-полезните неща които са ми се случвали, гледайки в дългосрочен план
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9509
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Пече готино слънце, седя в двора, наслаждавам си се на почивката, пуша цигари, пия кафе, НЕ ме боли главата от снощи и си чета книжката. Живота е готин. Малко ми липсва ама си занимавам главата с някакви неща и гледам да не го мисля особено това. Снощи почнах уж с голямата кофа, ще пием - друго няма. Изпила съм 20 грама уиски, разредено с кола + един брой съмърсби, омръзна ми и заебах. Срам за най-добрите ми приятели съм, посипвам си главата със сол, камъни, чакъл, пясък и бетон. Може би ги разочаровах и ще ме изгонят от братството на кварталните алкохолици, бахти не искам... Липсват ми и двамата мега много в момента, искам да са наоколо и да си се видим - няколко седмици с единия и няколко дни с другия ми дойдоха малко. Малко си мисля за една кретения, но няма да е сега, а след нямой и друг месец, че е невъзможно точно в момента. Ама си искам, де + наистина имам нужда от това, въпреки че не съм готова да е например утре. Имам да свърша малко работа по себе си, преди да правя глупости от тоя сорт.
    И да - готино ми е, че има подобни хора като тоя човек, щото ми дават странна надежда.
    Вчера направих нещо мило, което ме нарани до някаква степен, но сигурно е част от нещата, които трябва да направя, за да се излекувам. Държи ме странен ентусиазъм, че всичко все пак ще е добре. Днес, ако не през цялото време.
    квак

  10. #9510
    Тя: do you like this?
    Аз: no
    Тя: you are trying it on!

    Тя: what about this dress?
    Аз: it’s not my style
    Тя: exactly! Put it in the cart you are trying it on!

    Аз: which purse should I buy?
    Тя: You are not buying either! How are they any different than the one you have right now? It’s even the same color, goodness gracious! Put them back!

    Еми супер хубаво си прекарахме вчера. Премерих 35-40 различни неща и нищо не си взех ама следващия път ще обикаляме повече и вече знаем какво търсим не се наприказваме де, толкова още неща бих желала да я питам ама, следващия път като се видим
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #9511
    Ние се определяме, като убити от работа, не знам в коя графа се пада точно ?

    Плюшено мече със снимка, изработка на колаж от снимки
    https://www.facebook.com/qkipodaraci/

    Изработка на колаж от снимки. Идеи за подарък.
    За повече информация : http://www.petardesign.com/
    Фейсбук страница:https://www.facebook.com/kolazhotsnimki/

  12. #9512
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Когато на моменти дори опитите да останеш трезвен ти се струват трудни, значи имаш проблем със света. Нямам проблем да имам проблем със света, ако требе да сме честни.
    Имам нужда от гушкане и секс до козирката, алкохола си го набавих.
    квак

  13. #9513
    Наспах се и де чувствам като нов човек. И даже намерих време да ида да си оправя веждите и да си подредя. Чакам сега да ми се изперат и изсушат дрехите и ще го викам да ходим на шопинг
    Имам нужда от разходки по магазините поне по няколко пъти седмично
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #9514
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ... ще го викам да ходим на шопинг



    Имам нужда от разходки по магазините поне по няколко пъти седмично
    Измери му кръвното преди да тръгнете и да не забравиш да му купиш виагра от аптеката, че на неговата възраст може и да е забравил за какво сте тръгнали !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #9515
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цял ден мисля някакви кретении и ми се скофтва, не е хубаво да седя и да нищоправя дори за малко, щото явно ме наляга оувъртинкинга. Не е хубаво да оувъртинквам, а да слушам готина музика, да си се кефя на семейството и да ми е готино.
    Пак - учудена съм от адекватността, което е странно.
    У, и вярно повече няма да казвам такива неща на бащата, че само ме ебава после. :ддд Тва баща ти да е пич, на моменти означава доооста ебавки явно. Все пак, много ми е готино, че така можем да си ланкаме за почти всичко - кой има такива отношения с родителите си?!
    Вече викам да намери 2-3 дни да си дойде, че имам спешна нужда от подобна намеса... А пък виж - наистина обмислям да върна визитата после. Все пак от сумата му и време ме тормози да ходя на гости. И него искам да видя, де - скоро се мести и щял да има по-голяма възможност да посреща гости на новото място. Може би някой път... Трябва да спра да мисля и да почна да действам по това. Може да се окаже като добра идея.
    Последно редактирано от tori : 09-15-2018 на 19:40
    квак

  16. #9516
    Днес се опитах да пазарувам като нея. Всичко, което не е мой стил или което обикновено не бих купила го сложих в количката и го мерих. Мисля, че сега го боли глава от всичкото това, което му се наложи да изтърпи. Не знам колко пъти го попитах дали е сигурен, че това изглежда добре но резултата е 4 нови тениски/блузи, една рокля, дънки и чифт боти за есента...а аз боти не нося... или поне до сега не съм. И неговият парфюм е прекрасен!!!
    Сега ще прекараме остатъка от вечерта в гледане на тъпи тийнейджърски филми (Ex: Sierra Burgess is a Loser) и ще си говорим как си губим времето с глупости и ще си ядем пастата, дето си я сготвихме двамата <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #9517
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Когато искаш и не искаш. Намирам се в идеалната точка по средата, където не мога да реша какво искам. Може би трябва да направя списък с pros and cons обаче различните + и - имат различна тежест. Как да преценя, мама му шибана? Еби му майката, квото дойде. Шибани решения.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  18. #9518
    Чилни малко и остави решенията да те намерят

  19. #9519
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Тая тема се е превърнала в "Монолози на вагините" !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #9520
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оле, колко хубава гаааааадддддддд... <3 Искам такавааааааа... <3 Искам да си го гушкам и да си ме целува постоянно и да си играе с мен и да се разхождаме и да спи до меееееенннннн... <3 Много искаааааммммммм... :3
    Получи се мега добра разходка, но гадта беше най-готината част от това. <3 Другата гад и тя ме накефи колко е шлядичка и как се намести в мен и заспа. <3 Искам гад, пък!

    Едит: Мда, и чух неща, дето имах нужда да ги чуя. Точно.

    Едит 2: Еми, не, мамка му! Не мога да повярвам... Толкова зле ми стана от факта, толкова се ядосах и толкова ми докривя, че просто... Не е адекватна цялата работа. И от това, започвам да се замислям и за това аз доколко съм адекватна. Една вечер няма да не ми се провали каквото и да е настроение с кретении, мамка му. Вярно почвам да се замислям за самотен остров, вечна жега, алкохол в промишлени количества и никви идиоти наоколо. Само дето, докато имам възможността да си купя самотен остров, ще трябва да започна да убивам хора и да им продавам органите на черния пазар, та ще мине някакво време, в което естествено ще ми мине беса. Просто... не...
    Последно редактирано от tori : 09-16-2018 на 23:07
    квак

  21. #9521
    Понякога имам чувството че съм на 14, а не на 24 то бива паника ама чак пък толкова, понеже 30 минути не съм отговорила на съобщение… 14 пропуснати от майка ми, 4 от баща ми, още не знам колко от познати да ме издирват.
    Човек не може да си остави телефона за 30 минути, иначе ако беше в ръката ми, можеше и цял ден никой да не се сети да ми звънне
    Не може Такова отношение, отлично знае къде съм и с кого съм, ама не знаела дали съм с него. За какво ми е да лъжа?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #9522
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Всеки ми вика "в любовта трябват компромиси"... и след това гледам резултата от тези компромиси... след 3-4 години всичките намусени, нацупени, нещастни... (повече разводи отколкото бракове) само нерви, разправии, повишаване на тон... и това ми викат, че е любовта... "нямало как без такива неща"... еми, като няма как без такива неща в тази така общоприета от обществото любов - няма изобщо да има "любов" за мен. А жените какъв контрол искат да упражняват и как манипулират - направо бе избива на агресия. Най-сладко е като загубят контрола или не манипулациите им не минават - реакциите са безценни! Правят видеа в инстаграм... шоу програми, в които се оплакват как били третирани зле. :Д "Защо не ми обръщам внимание, защо ме игнорираш"... ми нз може би щото пет хиляди човека ти е казал, че иска лично пространство и да не бъде контролиран. ЛОЛ :Д
    Последно редактирано от RiB : 09-16-2018 на 20:37

  23. #9523
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Всеки ми вика "в любовта трябват компромиси"... и след това гледам резултата от тези компромиси... след 3-4 години всичките намусени, нацупени, нещастни... (повече разводи отколкото бракове) само нерви, разправии, повишаване на тон... и това ми викат, че е любовта... "нямало как без такива неща"... еми, като няма как без такива неща в тази така общоприета от обществото любов - няма изобщо да има "любов" за мен. А жените какъв контрол искат да упражняват и как манипулират - направо бе избива на агресия. Най-сладко е като загубят контрола или не манипулациите им не минават - реакциите са безценни! Правят видеа в инстаграм... шоу програми, в които се оплакват как били третирани зле. :Д "Защо не ми обръщам внимание, защо ме игнорираш"... ми нз може би щото пет хиляди човека ти е казал, че иска лично пространство и да не бъде контролиран. ЛОЛ :Д
    И после жените били слабия пол.


    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Честит първи учебен ден на всички ученици!



  24. #9524
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    "Заедно сте от толкова много време?! Че ти не му ли вдигаш много кръвното?"
    Малкото лайно ме постави на място...
    Днес всички колеги барабар с шефа решиха, че ще закъснеят за работа, понеже изпращали децата на училище. За да не се прецакам само аз да съм на пост в 9 сутринта, си намерих и аз дете за изпращане. Покрай него засякох децата на още поне петима познати, ама най-якото беше, че в тълпата попаднах на братовчедката набор, та си намерих другарче и за мохабет. После я заведох да види къде работя, а моят като разбра, сега изявява желание и той да дойде на оглед.
    Събитието вчера мина по план, с изключение на факта, че щях да припадна в църквата. Попът ме изуми с тъпотата си. Давам му списък с 50 имена на присъстващите мотористи, за да ги прочете при молебена за здраве, а той взима листа и казва "Това починалите ли са?" Исках да му отговоря "Още не", но обясних тактично, при което получих "Аа, ми те щото много малко и аз затва."
    Като изключим тези гафове нямаше абсолютно никакви пропуски по организацията, а от сайта на бмм са доволни от снимковия материал, който им осигурих, и дори казаха, че ще публикуват кадрите ми с опоменато авторство. Не, че нямаше да си го търся сама де, но съм очарована, че ще трудът ми ще бъде оценен.

  25. #9525
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Едновременно съм усмихнат и бесен.
    Хората сме мега гнусни и гадни същества.
    Карам по един булевард (с по 3 платна в посока) разделени с остров и гледам една баба седи на острова с разни торби около нея и бастун.. спрях... на аварийки се връщам назад (че я подминах бая бързо) - другите коли вместо да да видят к'во става, ми свирят, че се връщам назад... (пък аз лайк 20на метра назад дадох не повече)
    Отидох да я видя, станало й лошо от жегата и краката не я държат... Взех й нещата метнах ги в колата.. тръгвам да я вдигам, ма то наистина краката не я държат.. а сам ме беше страх да я вдигна, да не падне да се нарани.. И седя и махам на колите.... никой не ме ебава.. минаха 300 коли.. няма някой да спре да види кво става.. ебати нещастниците.. Евала правя на един мъж, прибираше се със семейството си от първия учебен ден на децата му (първокласници), спря се (бяха пеша) попита защо махам, обясних му... Вдигнахме я двамата, качихме я при мене в колата.. той каза на жена му и децата да си вървят нагоре към вкъщи, а той щял да дойде с мен, качи се... Бабата обясни къде живее откарахме я, качихме я в тях.. Пийна една водичка и някакви лекарства и се освести доста бързо... Заговорихме се нещо, оказа се, че познавала баба ми, почерпи ни с домашни ореховки и студено чайче.. И каза, че стояла на острова сигурно 15 минути и всички коли я подминавали.
    Т'ва хората са страшни боклуци как може никой да не спре..
    Евала правя на мъжа със семейството, е т'ва е мъжкар. Даде и добър пример на децата си.
    И бабата се оказа супер свежарка като си пийна лекарствата за кръвното и живна, беше страшен пич, каза, че мъжът и починал скоро и сега сама трябвало да ходи до магазина и й било много трудно, пък децата й по чужбината.
    Като я видях усмихната как ни черпи с ореховки.. ми стана по-добре де.
    Тръгнах си от апартамента на бабата и отидох да се видя с нея, извиних се.. и обясних случката с бабата и защо съм закъснял, а тя се усмихна и ме хвана да ме нацелува по бузата ... ;д
    Иначе сутринта ходих на кафе с едно приятелче и жена му, после свърших малко работа, после взех майка от работа... пихме по енО кИфе... после бабата, след това Нея.. Сега малко чилче, след 15 минути имам едно кратко излизане за около половин час да се срещна с един човек..
    После мисля да се изкъпя и ще имам работа от към 4 до към 9-10 сигурно.. и после лягам, че утре на бач.
    Бях забравил какво е да си зает на 120 %, толкова мега супер турбо приятно е.
    <3
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си