.
Отговор в тема
Страница 382 от 450 ПървиПърви ... 282332372378379380381382383384385386392432 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 526 до 9 550 от общо 11246
  1. #9526
    Много е гадно да е понеделник, да ти се спи ама да трябва да работиш и след това да взимаш тест по auditing… ама и на това скоро му се вижда края. И си пратих резюмето, сега ще чакам отговор първо от него, после вече и официално интервю с отговарящите лица. Нещата се нагаждат така, както искам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #9527
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Неизвестни модератори-мишоци продължават да трият постове безразборно и без да обяснят защо.
    Това че се крият, доказва че това което вършат е нередно и те го осъзнават! "Гузен негонен бяга!"


    По темата:
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Всеки ми вика "в любовта трябват компромиси"...
    Абе мен, ти на колко си?
    Ако си на повече от 15 години е нормално да спреш да вярваш в любовта, както на 5 години е нормално да спреш да вярваш в Дядо Коледа !
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    Най-сладко е като загубят контрола или не манипулациите им не минават - реакциите са безценни!
    И на мен това ми е любимото !
    Цитирай Първоначално написано от RiB Виж мнението
    ...няма изобщо да има "любов" за мен.
    То няма по принцип, не само за теб - предполагам си достатъчто голям да го осъзнаеш!
    Цитирай Първоначално написано от divergent Виж мнението
    "Заедно сте от толкова много време?! Че ти не му ли вдигаш много кръвното?"
    И на теб не ти е лесно с твоите чичаци ! Следи го да си пие лекарствата за високо кръвно, че току виж някоя вечер се гътнал върху тебе !
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ...спрях... на аварийки се връщам назад ...
    Нали се сещаш, че това е Хабсолютно забранено?!
    Трябвало е не да ти свирят, а някой да те тресне отзад, че да научиш правилата за движение !
    Ваш'те и книжката ли ти купиха, а мамин ?!
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    ...Отидох да я видя, станало й лошо от жегата и краката не я държат...
    Трябвало е да спреш на подходящо място и да викнеш линейка да я оправят!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #9528
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Холи, нещо ми се виждаш изнервена - що така ?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  4. #9529
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    И на теб не ти е лесно с твоите чичаци ! Следи го да си пие лекарствата за високо кръвно, че току виж някоя вечер се гътнал върху тебе !
    Чичак си ти, баче. Ако с четири години разлика ми е чичо, тези с разлика от по 10, с прадядо си ли ходят?
    Радвам се все пак, че си си намерил забавление като коментираш всеки пост от форума, а в случая забавляваш и мен с изказванията си, които рязко контрастират на реалността.

  5. #9530
    Много мразя да се събудя в 6 и да ми мирише на кафе...
    Искам вече да е 7 вечерта, да се пибера, да го гушна и нищо друго да няма значение, щото е прекрасен и дори когато очевидно смята, че драматизирам, пак ми влиза в положение и е мил и разбиращ, и ме прави щастлива <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #9531
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    току-що ми се случи да гледам видео в ютюб и един от хората сякаш ме виждаше и реших да проверя щракнах с пръсти в лицето му и размахах ръка за да видя дали ще реагира но не реагира
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  7. #9532
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    току-що ми се случи да гледам видео в ютюб и един от хората сякаш ме виждаше и реших да проверя щракнах с пръсти в лицето му и размахах ръка за да видя дали ще реагира но не реагира
    Звучи смущаващо.

  8. #9533
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Напоследък нещо е много умряло в тоя форум .

    Няма ги дори обичайните заподозрени.

    А из форума дебнат модератори-мишоци-фантоми.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9534
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    току-що ми се случи да гледам видео в ютюб и един от хората сякаш ме виждаше и реших да проверя щракнах с пръсти в лицето му и размахах ръка за да видя дали ще реагира но не реагира
    wtf
    кое е видеото
    също може нарочно да не реагира, за да не събуди подозренията ти

  10. #9535
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Деейба, сефте виждам човек освен мене и нея да си пада по тия неща. :о Много е странно и интересно. Ако е останало нещо здраво, ще му го изпратя още утре по еконт за подарък. :3
    квак

  11. #9536
    Прекрасно е да се прибереш вкъщи и да си легнеш да си починеш…предполагам!!! Още не съм си свалила дори чантата от рамото, обикалям като гламава из кухнята и подреждам и чистя. И до магазина бях. И сготвих пак с чантата на рамо, той помага де ама такъв е периода, че се прибира късно. Да сме били ходили да ядем някъде, ми не искам всяка вечер навън да ядем, не е полезно а и омръзва, освен това аз готвя по-хубаво
    Искам хубав филм и cuddles!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #9537
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    wtf
    кое е видеото
    също може нарочно да не реагира, за да не събуди подозренията ти
    ето https://www.youtube.com/watch?v=mXtvpg_N9yA виж той как се взира, малко е плашещо, а пък да, знам, че може нарочно да не реагира, защото е обучен, но камерата ми е закрита, тоест и тогава беше
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  13. #9538
    Изморена съм и ми се спи. И като знам още колко неща имам за правене след работа, може да забрави че ще му ходя на гости
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #9539
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Оказа се, че не е много ок, че учебнатата ми кола беше с хидравлика. Досега само такива ми се падаха за управление и снощи като се качих на тоя гроб видях първоначален зор с паркирането. Но въпреки че е пълна трошка, ми е някакво готино, че за идните няколко месеца е изцяло на мое разположение.
    Не очаквах новото ми занимание да се окаже така приятно и да се задържи толкова време в ежедневието ми - страшно отморяващо е и развиващо креативността. В същото време ми се струва налудничаво, че има жени със семейства, които отделят толкова много време на тази дейност и дори я приемат за своя професия. За щастие съм открила някаква златна среда, състояща се от редовно внимание, но в малки количества. По този начин съумявам да поддържам интереса си, но без да се увличам твърде много.
    Майка ми определи новата ми месторабота като American horror story без дори да е гледала сериала, но не знае колко правилно беше сравнението ѝ, особено ако направим асоциация с втори сезон. Моите изисквания за работа са да имам колонки и неограничено кафе. Тук имам собствена стая, сама съм си диджей и имам кафе машина. Пълно щастие.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  15. #9540
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ъ, това беше странно... Мисля, че искам да повърна. :дд
    Това, дето го търсих вчера, го няма. Явно няма да стане, каквото мислех.
    квак

  16. #9541
    Вече нищо не може да ме изненада. Не казвам че го разбирам всичкото това, но някак вече очаквам все повече да се забива сам в някакви филми. Да го бях измислила цялото това нещо, нямаше да бъде толкова интересно ще взема да напиша една книга “Живота ми и чифтокопитните, които срещнах по пътя си”
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #9542
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Пак съм си самотен. Нещата в тази посока не са се променили особено. Но пък явно наистина колкото повече е зает човек, толкова по-малко му правят впечатление разни неща. Днес станах в 9 часа, баща ми е на работа, брат ми си е по София и само майка ми си е тук. Аз съм си свободен.Както написах и аз напоследък нямам особено време да мисля за разни неща. Започнах временна работа. Трябва да ставам всеки ден към 6 часа и съм си в нас към 17 часа. Понякога дори и в Събота. Работата понякога е и по-тежка, но...като цяло ми харесва и ми е интересна. Колежките...просто не искам да ги коментирам... Една от шефките, на които сме изпратени, когато не е супер заета се държи супер готино с мен. И при цялата проявила се ситуация. При условието, че вероятно всичко ще е доста краткотрайно на нашият пък Фреш се появи обява, че търсят работници на постоянна работа за всички позиции. Включително и тази, която съм искал.А преди това въпреки, че си се сменят често никога не са били слагали обява на вратата. И ще си е една огромна гавра от съдбата, ако в един момент точно, когато евентуално свърши пребиваването в сегашната ми работа вече да не търсят хора и там.
    Последно редактирано от Niakoitam : 09-22-2018 на 06:35
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #9543
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Пак съм си самотен.
    Това го знаем, само не разбрах защо "пак".
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    При условието, че вероятно всичко ще е доста краткотрайно на нашият пък Фреш се появи обява, че търсят работници на постоянна работа за всички позиции. Включително и тази, която съм искал.А преди това въпреки, че си се сменят често никога не са били слагали обява на вратата. И ще си е една огромна гавра от съдбата, ако в един момент точно, когато евентуално свърши пребиваването в сегашната ми работа вече да не търсят хора и там.
    Е ти какво очакваше - за такава работа търсят млади, добре изглеждащи момичета, а не кочове на средна възраст.
    По-добре започни работа в някой хипермаркет. Или ако имаш от къде да вземеш пари изкарай шофьорска книжка и стани шофьор.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #9544
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Я пак. На коя работа какви търсят? На тази, която съм в момента или във Фреша. Леко говориш наизуст този път. Друг е въпроса, че аз съм доста по-красив, а и доста по-млад от много "момичета" точно в този Фреш. Вероятно сега просто е обявено официално, защото преди се е търсело един човек макс за даден момент, а сега има няколко свободни позиции. Даже веднъж преди бая време като бях кандидатсвал, управителката след около месец ми се обади за магазин във Божурище, но се отказах тогава.

    Иначе да, с моето зрение и паника от трафика най-вече шофьор ще стана.
    Последно редактирано от Niakoitam : 09-22-2018 на 07:53
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  20. #9545
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Мисля, че трябва да се пробваш с шефката ти
    май ти дава сигнали

  21. #9546
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Първо е май е възрастна за мен макар, че не мога да и
    и определя точно годините, а си мисля, че е невъзпитано да я бях питал на колко е като тези дни имаше рожден ден. Второ май си има и деца. Трето аз съм доста младолик та може и като детенце да ме възприема. И четвърто в този цех сме събрани за момента три групи хора, като от нашата аз съм доста по-млад от останалите и единствения мъж, защото тази, с която ми е сключен договора попринцип има практика мъже да не взима. Което не значи, че няма хич мъжка работа. За разлика от миналата седмица, която беше по-леко, но по сръткаво, защото бяха малки работите и се правеха бавно тази седмица имаше бая по-голям видим отмет, но и доста "хамалска" работа.
    Последно редактирано от Niakoitam : 09-22-2018 на 08:36
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  22. #9547
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ох, много е хубаааавввввв... <3 И е мнооооогоооо побъркан, овърша целия двор и се навря във всяка една дупчица, дето му позволихме. Оле, да направи бебета и едното да ми го дават, че умирам от диабет по нето. Много прекрасна овчичка си е. <3 Искам таковууууууу... <3 И хем и нашите са съгласни, че е невероятен, та и те искат. Хехехе. Мнооооого е хубаааааав, ако не съм казала, че искам, да кажа пък.
    Има сумати работа за вършене, трябва да се хващам вече. Чак не знам тия дни иак ще ги изкарам с толкова малко сън и толкова сабиуно пиене, каквото се очертава.
    Доста ми е на моменти настроението тези дни, днес се разливам от кеф и готиност, снощи кривеех и нищо не можеше да ме разсее от тъпотиите, дето мисля. Ма е хубаво, че имам с кого да говоря, та да - очертава се да ми отмине някак. Гледам позитивно на нещата, слушам хубава музика, върша си работата и така, общо-взето. Не е като да съм се отказала и да ми е тъжно. Не позволявам изобщо да скофтя повечко...
    квак

  23. #9548
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Я пак. На коя работа какви търсят? На тази, която съм в момента или във Фреша.
    Във фреша!
    Виж какво съм цитирал, пък и в целия ти предишен пост не си споменал нищо за "другата" работа. Как реши че говоря за нея?!
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Иначе да, с моето зрение и паника от трафика най-вече шофьор ще стана.
    В такъв случай не ставаш за шофьор.
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Първо е май е възрастна за мен макар, че не мога да и
    и определя точно годините...
    Не усети ли, че оня те троли ?
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ох, много е хубаааавввввв... да направи бебета и едното да ми го дават, ... Искам таковууууууу... <3 И хем и нашите са съгласни, че е невероятен, та и те искат. Хехехе.
    Толкова ли не можеш да намериш майстор да ти направи едно вкъщи ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #9549
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Грозен, да ти кажа честно поне на тоя етап ич ми не е дали ме троли или не. Така и така след 2-3 дни вероятно пак ще имам твърде малко време да водя спорове в този форум. Поне в близко бъдеще ще е така.Просто разясних ситуацията. На нищо не се надявам нито в работата камо ли пък в личен план както беше подхвърлено преди няколко поста. И много други хора са се държали супер добре с мен. Последно даже и мениджъра на Мосю Бриколаж се държеше с мен като чели сме най-добри приятели и сто пъти ми подаде ръка. И какво. Обади ми се, че си намерили друг кандидат. Поне си удържа на обещанието и ми се обади точно в уречения ден де. Претръпвам вече на тези неща. Като цяло всичко си е до интереса, а може би и отгоре седят други хора с други интереси, а някои и забравят откъде са тръгнали. И твърде вероятно е колкото и шефката в случая да се държи добре с мен, да ме черпи и да ни черпи по всякакви поводи където има, да ни поздравя постоянно и да ни пита Как сме, да ме пита уча и/или работя ли и да ми вика сладурче, вероятността след този 1-2 или повече месечен период не да не я интересува уча ли или работя ли, а да забрави, че някога съм бил там е огромна...
    И някои хора след това пак ще се изкажат, че отново са ме изгонили.
    Последно редактирано от Niakoitam : 09-22-2018 на 14:21
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  25. #9550
    Изморена съм, това занимание bar crawling не е за мен. Чувствам се махмурлия, ама понеже нали съм отговорна и съм Designated Driver дори не съм близнала алкохол снощи, та може би просто се разболявам от липсата на сън.
    Рязката му реакция ме издразни, ама аз съм си виновна, просто трябва да го оставя да прави това, което намира за редно и да не се опитвам да го контролирам, ама е толкова трудно
    И каквото и да си говорим, от него по-хубав няма и му го казах, щото не че не си го знае, ама е прекрасен и заслужава да го чува често <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си