.
Отговор в тема
Страница 385 от 450 ПървиПърви ... 285335375381382383384385386387388389395435 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 601 до 9 625 от общо 11246
  1. #9601
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Идиопати. А какво ли е да си идиопат и да живееш 24/7 със себе си? За съжаление са значи.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  2. #9602
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849


    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #9603
    Така ме ядоса днес, от две седмици му говоря за тези билети, все пак има колежка която участва и може без проблем да му продаде 2, вместо да се редим на опашки. Не стига това ами и пак закъсняхме с почти 2 часа заради неговото моткане и баш в най-голямата жега бяхме там.
    Както и да е, реших да не правя сцени и да преглътна всичко това без да ми проличи. В крайна сметка си прекарахме добре, без нерви и сдърпвания. Понякога наистина се чудя как ме търпи като съпоставя единият си вид държание с другия
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #9604
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    : )
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #9605
    За пореден път се оказа прав, а аз за пореден път не го послушах. Днес просто не знам къде се намирам и вече изнемогвам. Как ще я карам тази седмица, нямам си ни най-малка идея.
    Да се прибера 6:30 сутринта, това дори на млади години не съм го правила, а даже и не пих щото карах… mom of the group кво да кажа. Ама и той не пропусна да ми кажe I told you so…и кво
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #9606
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Изсипах се с колажа на сцената при Асен докато гласяха осветлението за постановката. Пичът адски много се изкефи, а колегите направо онемяха като се заговорихме за мотори и за концерта, все едно сме първи приятели. Обожавам го този човек, има едно специално излъчване и е толкова непринуден и земен въпреки статута си на звезда.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  7. #9607
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мали, ей ся бях на кафе с познат/комшия и се заприказвахме за добрите стари времена. Маааааааааалиииииииииииии , резко се почувствах дръта... Направо седя, гледам снимки от преди 6-7-8 години, сравнявам сега как изглежда и просто съм ватдафак. :ддд Бяха хубави времена, определено.
    На болните днес се полага чипс. :3
    квак

  8. #9608
    Бях толкова изморена ама като стана това нещо и рязко ми дойде енергия. Сега само за това ще мисля тази седмица.
    Още не мога да повярвам, че ми повярва че няма да ходя…чак малко обидно такова ама важното е накрая да и видя лицето като и почукам на вратата
    И на него трябва да разкажа…понякога сигурно ме мисли за 14 годишна като гледа на какви неща се радвам
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9609
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Ζαψτο ε τολκοβα υμρελο βαβ φορυμα ταζι βεζερ…


    Καδε στε χορα?
    Αρε δα πιεμ πο εδνο υξο?
    Последно редактирано от Грозния : 10-02-2018 на 19:44
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #9610
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    https://youtu.be/jxjeqCd6Zm0
    Тая песен е, защото току-що се сборих с втора миризливка в живота си, а не избягах като мишка с писъци. Аз съм пич, аз съм сила, аз съм смела, аз съм боец!!! Все по-малко ми е гадно да ги ловя със салфетки и все по-малко ми се повръща. Може би някой ден дори ще стана професионален ловец на миризливки, знае ли човек?! Всичко може да се случи, включително и да започна да ги ям за закуска. Е, айде, това последното е преувеличено, но да - човек никога не знае каква сила има, докато не се наложи да се бори за живота си.
    Аз съм пич, както казах.


    Излизам с некви хора, даже съм се зарекла да не отказвам на покана за бира, ако познавам човека, дето ме кани, лично. Може би не е най-добрата идея на света, но поне се опитвам да си занимавам мозъка с нещо, различно от наболялата тема. Мислех си, пък и говорих с нея, че да - явно наистина се налага да сринеш някого и някой да те срине, за да започнеш да си държиш отношенията човешки. Може би съм някакъв урок в живота на въпросния човек, а може би не съм, щото е тъп, пък си вярвам в душата на картите. Пак - човек никога нищо не знае.
    Генерално, всички дето говоря с тях по въпроса, са прави и аз знам това, дори като се ядосам, и аз съм права. Ама това не ме кара да се чувствам по-добре от/със ситуацията или нещо... Може би по-скоро ми е тъжно за нещата, дето виждах някога, та затова така кретенски въртя на едно място.
    Доооста по-добре се чувствам вече и не умирам, та като цяло мога и да си позволя да излизам с хора. Хем имам време сега, хем вече не умирам. Даже снощи с един индивид изцепихме на място, пълно със спомени за мен, та беше хубаво да ланкаме идиотии. Първоначалната цел беше някаква кръчма в центъра, но се сетих, че там ще има хора, та го изръчках да идем на място, където няма да има. Прие радушно, щото също като мен се уморява от хора и шумове.
    Днес съм на някаква влюбена музика, дето я слушах началото на годината. Въртя неща на рипийт и определено ми се слушка тва. Странно, щото бая време въртя едно и също долу-горе, а още не ми е омръзнало.
    Требе да си изпия дрогичките, ако искам да се дооправя, а не ща даже да си помислям за някаква храна баш-баш в момента... Даже, ако трябва да съм честна, дори второ кафе не искам, камоли храна.
    Имам да свърша някакви неща днес, но мързела е велика сила. И като сме в намален състав вкъщи, е доста трудно да събереш една пералня дрехи за 3-4 дни... Сега разбирам мама, когато мрънка, че има парцаля в пералнята, ма няма как да ги изпере, щото са малко за веднъж. :дддд
    Всъщност, сега като се замислям, все повече и повече разбирам някакви неща/изказвания от преди, все повече започвам да вярвам в тях и да ги изпълнявам. Доста години все отказвах да се съглася, а то си е било вярно, откъдето и да го погледнеш. Дали пораствам? Не мисля, обаче, наистина - разбирам някои неща. Може би хората, които са напуснали живота ми преди някакво време, не биха ме познали сега. Интересно.
    О, и на скоро ме хвърлиха да мисля в една странна за мен посока, та се съгласявам, че може и да извадя адекватни неща/уроци/позитиви от това. Сигурна съм, че мога.

    https://youtu.be/ZfNR98ajB1U
    Сега слушам това и си танцувам на място, припявам си и си крещя. :3 Най-готино е да се отпуснеш и да си слушаш сам музиката и да те бОли фара кой от вашите ще се появи.
    Ае, стига кретении, изчезвам ся. ЧаЛ.

    Едит: Исках само да кажа, че искам е те тва. https://m.9gag.com/gag/aD1R6ON?ref=fbp
    И да - разбираш, че си остарял, когато майка ти те накара да се разправяш с туфата и пресни подправки в градината, докато се дооправяш от настинка. :ддд Дърта работа, бате, дъртааааааа...
    Последно редактирано от tori : 10-03-2018 на 11:19
    квак

  11. #9611
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Стигнах дотам да взимам важни решения чрез табличката с плюсове и минуси. Само че нали съм дебил, една положителна точка се равнява на две отрицателни. Просто не съм сигурна дали правилното е това, което искам, или това, което е полезно.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  12. #9612
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ^писах същото нещо преди седмица (може би?)


    Вероятно вината е моя щом е поредица. Много съм студена, много бариери. Мазохизъм ли ще е все пак да ме потърсиш? Да. Дон Кихот съществува само в книгите. Никой в реалния живот не се бори с вятърни мелници. Съжалявам. Имам нужда от работа, учене, изпити. Може би дотолкова съм свикнала с тези неща, че вече не мога без тях или по начало съм такъв човек, но ако умът ми не е ангажиран, поема в болезнени посоки.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  13. #9613
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ^писах същото нещо преди седмица (може би?)


    Вероятно вината е моя щом е поредица. Много съм студена, много бариери. Мазохизъм ли ще е все пак да ме потърсиш? Да. Дон Кихот съществува само в книгите. Никой в реалния живот не се бори с вятърни мелници. Съжалявам. Имам нужда от работа, учене, изпити. Може би дотолкова съм свикнала с тези неща, че вече не мога без тях или по начало съм такъв човек, но ако умът ми не е ангажиран, поема в болезнени посоки.
    Липсва ти мъж и ти личи !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  14. #9614
    Някакво раздразнително ми е и заядливо…отдавам го на факта че не съм го виждала от няколко дни вече.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #9615
    Да приемеш каквото е и да обичаш .

  16. #9616
    Влюбено ми е и знам, че утре след работа ще го видя...и имам подарък за него
    I'm feeling time move slow
    I'm seeing faces glow
    None of them shine as bright
    As you tonight
    I'm hearing voices hush
    There's no one else but us
    Darling, there's so much love
    Under these lights
    If it's okay, let's just have the time
    Of our lives <3
    тананикам си, въпреки че не мога да пея
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #9617
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Много ми стана приятно, че изпратиха на мен сертификатите за клубовете в града. Не е нищо особено, но аз го чувствам сякаш съм удостоена с някаква чест. Обожавам да съм заета с организационна дейност и с кеф принтирах и ламинирах всички файлове и се свързах с президентите на клубовете, за да си получат сертификатите. Предположих, че ще му стане гадно, че тази задача не е възложена на него, защото действително е редно да го свърши секретаря на клуба, а не секретарката на секретаря , но по никакъв начин не е изразил недоволство или претенции, едниствено подкрепа и може би дори чувство за гордост.
    А на работа настъпи тежкия край и вече имам съмнения, че К-то в абревиатурата на институцията идва от Карлуково. Предложих да кандидатстваме по някоя програма за снабдяване на служителите с ривотрил или ксанакс, шефът се учуди защо съм толкова крайна и аз спокойно отговорих, че по-леките успокоителни вещества все още не са легализирани в България.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  18. #9618
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ъ, може ли да спра да сънувам идиотии, моля? Блгодаря! Тва колкото и да съм пияна и ядосана, няма начин да го свърша просто. :ддд Яко смех е цялата работа от съня...
    квак

  19. #9619
    Много мразя идиоти дето ти стискат ръката за здравей/здрасти и стискат все едно че живота им зависи от това. Така ли един мъж трябва да се държи с жена??? Стискал щото можел, ми и аз мога да го ритна в коляното принципно ама не бих, щото етикета не го позволява
    И ми е нервно за някакви неща ама ще ми мине…”сценичната треска”
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #9620
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Някакво раздразнително ми е и заядливо…
    Сигурно идва да ти идва .
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava Виж мнението
    Да приемеш каквото е и да обичаш .
    Добре дошъл на кораба !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #9621
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    От доста време сякаш всеки ден се чувствам еднакво, безразлично. Още нямам навършени 25, а се чувствам сякаш съм живял 50. Не мога да намеря нещо което да ме заинтригува, впечатли, изуми или да ми е кой знае колко интересно. Иначе както се казва си имам всичко и съм щастлиш. Мотивация, амбиция - близо до нулата. Абе чувствам се сякаш съм се наживял. Желание за обвързване или сериозна връзка нямам, и по-добре, предвид цялостните ми чувства и желания, отколкото да разочаровам отсрещната страна.

  22. #9622
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Момчета, какво правите, когато приятел ви е споделил, че харесва дадено момиче и вие също проявите интерес впоследствие? Това е първият ми приятел на това място и е супер тъпо, но той дори не говори с нея. Смятам да се пробвам и ако връзва, тогава да му кажа, че тя ме е харесала и че ако той каже, няма да пипам ;д. Така поставено смятам, че ще получа благословията му ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  23. #9623
    ^ Дай, на твоя приятел да прочете какво си написал във форума. И докато чете, наблюдавай как ще се чувстваш.
    Приятелят ти я е забелязал пръв, и пръв ти е казал, че я харесва. А ти след като си разбрал за нея, от него, си я харесал и ти.
    Аз си знам, какво бих направил. Ама аз не съм теб, за да преценявам вместо теб.
    Дори и да не му покажеш какво си написал, пак можеш да разбереш какво би почувствал. Е, какво ти каза чувството?

  24. #9624
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Момчета, какво правите, когато приятел ви е споделил, че харесва дадено момиче и вие също проявите интерес впоследствие? Това е първият ми приятел на това място и е супер тъпо, но той дори не говори с нея. Смятам да се пробвам и ако връзва, тогава да му кажа, че тя ме е харесала и че ако той каже, няма да пипам ;д. Така поставено смятам, че ще получа благословията му ;д.
    Ако мислиш, че имаш шанс - опитай! Ако ще работите някоя мацка, по-добре да не си пречите, освен ако идеята е за тройка !
    Ако той не иска да ти я отстъпи, може да се хванете на бас, кой ще я изтрака първи !
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Приятелят ти я е забелязал пръв, и пръв ти е казал, че я харесва. А ти след като си разбрал за нея, от него, си я харесал и ти.
    Ако онзи си я е заплюл пръв, по-добре Корба да не се бута там излишно!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #9625
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Момчета, какво правите, когато приятел ви е споделил, че харесва дадено момиче и вие също проявите интерес впоследствие? Това е първият ми приятел на това място и е супер тъпо, но той дори не говори с нея. Смятам да се пробвам и ако връзва, тогава да му кажа, че тя ме е харесала и че ако той каже, няма да пипам ;д. Така поставено смятам, че ще получа благословията му ;д.
    "Един приятел ми сподели, че харесва Мария. След 1 седмица започнах и аз да я харесвам. Да се забивам ли с нея (да му открадна ли малките шансове с нея и да покажа, че съм по-голям играч), въпреки че той първи я харесва и после да го излъжа, че тя ме е харесвала отдавна". Приятелите преди курвите.
    Ебати тъпата извeрг. По 10 пъти да ти се връща, предател.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си