.
Отговор в тема
Страница 386 от 450 ПървиПърви ... 286336376382383384385386387388389390396436 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 626 до 9 650 от общо 11246
  1. #9626
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ами, не можеш да ме убедиш изобщо, че тия отношения са адекватни, при тва на тия години. Просто не можеш. Буквално ми се повръща от тва всичкото... Как аз на моите мога да звънна в 3 по нощите и да кажа, че умирам, а те ш се появят възможно най-скоро, пък има ТАКИВА хора лчкато въпросните?! Таман тва говорихме - че не е адекватно. И че с моите сме яли бой и лайна, буквално и преносно, един за друг, висяли сме си на ръцете и сме си държали душите в шепи. Тия двамата нямат тия отношения и нямат тоя начин на мислене като нас изобщо. Няма кой вода да им даде, камо ли да ги ритне като паднат да умрат. И се чувстват спокойни и на всичкото отгоре губят хора, дето са готови да дадат бъбрек, щото така им заръчал някой в главата. Ми, не го разбирам, сори. Бате, те ги ползват за пари, цигари и таксита, обаче са "приятели"... Абсолютни смотльовци.
    квак

  2. #9627
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Нямам идея дали си я е заплюл и дали смята да предприеме нещо, но както казах - засега дори не си говори с нея.
    Другият вариант е да го попитам какво смята да прави и да му кажа, че и аз искам да се пробвам, ако той се провали. Само дето не ми се чака ;д.
    П.С. А то дори не се знае дали тя си няма гадже.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  3. #9628
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    О, не го заслужавам. Късметлийка съм.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  4. #9629
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Абсолютно асоциално ми е, така че режа всички дето ми пишат със "заета съм, не мога сега" и ми е много приятно с музиката и спокойствието наоколо.
    Снощи станаха страшни работи, ако има какво да се обърка, кой да те види като си със човек, дето не трябва да те виждат и глупав начин за реакция, беше ВСИЧКО това на веднъж. Малко ми се прииска да си нарежа вените по дължина.
    Не мога да си харесам филм - и трите звучат супер добре/интересни... Единия беше уговорен уж да го гледам с компания, но няма да е в тоя живот, та трябва сама. Другите два са анимации, в едната от които има зла торта, биеща се с принцеса. УТФ?! Мислех, че след Облачно с кюфтета няма как да намеря нещо по-кретенско ама ей на.
    квак

  5. #9630
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Защо повечето теми от форума са изтрити как е възможно темите да са само страница и половина, даже в другият раздел са само 1 страница???

  6. #9631
    Всеки път като ме погледне и се губя в усмивката му. Обожавам го този човек, допълва ме, окуражва ме, кара ме да се чувствам обичана и ценена.








    Едит:

    Цитирай Първоначално написано от sladura89
    Защо повечето теми от форума са изтрити как е възможно темите да са само страница и половина, даже в другият раздел са само 1 страница???
    Като отвориш някой раздел, отиди най-долу и виж където ти пише от какъв период от време ти показва темите. Избери "От начало" и ще ти се покажат всички теми в дадения раздел от самото битие на форума
    Последно редактирано от HollyGolightly : 10-07-2018 на 21:18
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #9632
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Като отвориш някой раздел, отиди най-долу и виж където ти пише от какъв период от време ти показва темите. Избери "От начало" и ще ти се покажат всички теми в дадения раздел от самото битие на форума
    Благодаря ти, заработи!

  8. #9633
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Много мразя идиоти дето ти стискат ръката за здравей/здрасти и стискат все едно че живота им зависи от това. Така ли един мъж трябва да се държи с жена??? Стискал щото можел, ми и аз мога да го ритна в коляното принципно ама не бих, щото етикета не го позволява
    омг аз също много мразя макар че съм мъж, не ми е в стила и като някой вземе така "приятно" да ме изненада ми идва внезапно искрено желание да се сбия с него, ама нали ще изглеждам като луд та все им се разминава .

  9. #9634
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    За всичко хубаво в тоя живот си плащам явно. Ето поредното доказателство - тати се прибра и имам купчина вкусни сандвичи за хапване, обаче тъпа оса реши да ме ужили точно сега... Чудесно! А точно снощи си говорих с един мой, че с летящите и пълзящи гадове споделяме трайна и дълбока любов, изразяваща се в преследване, опити за убийство и бягане в свински тръст с писъци. Освен че боли, щипе, пари и тупти, всичко е точно, щото знам, че нямам алергия. Обаче да - боли, щипе, пари и тупти. Както казах, за всичко хубаво в тоя живот трябва да се плаща.

    Ако трябва да съм честна, страх ме е да излизам в момента, снощи тоя моя приятел като ми написа "Не те пускам да излизаш и в двора, докато не хванат убиеца на адашката ти!", лееееко се наплаших какви хора има тук. 99,9% е заради професията и, но ВСЕ ПАК АЗ ЖИВЕЯ ПОКРАЙ ТИЯ ХОРА, МАМКА МУ! Не ме е страх, че нещо ще се случи с мен, а е крийпи, че изобщо има такива хора тук. Просто не ми харесва, кофти е. Ужасно е. Разбира се, няма да ида на бдението, защото нито я познавам, нито нищо, включително и не смятам, че е нужно или че амнайсе свещи нещо ще променят. Но е хубаво, че този случай може да отвори очи и уши.
    От друга страна, утрепали са я като куче без история ТОЧНО на любимото ми място за разходка по кея, което не знам как би могло да ме държи спокойна. Едно време само през деня ходех там, сега явно и през деня не е било безопасно за нея. Толкова е... Противна самата мисъл... Не знам, не мога... Повръща ми се с какви хора деля калния Дунав и мръсния въздух.
    квак

  10. #9635
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Бебчо е най-доброто същество. Обожавам го. Да.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  11. #9636
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Защо повечето теми от форума са изтрити как е възможно темите да са само страница и половина, даже в другият раздел са само 1 страница???
    Кои теми са изтрити?
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #9637
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Абсолютно асоциално ми е, така че режа всички дето ми пишат със "заета съм, не мога сега" и ми е много приятно с музиката и спокойствието наоколо.
    Снощи станаха страшни работи, ако има какво да се обърка, кой да те види като си със човек, дето не трябва да те виждат и глупав начин за реакция, беше ВСИЧКО това на веднъж. Малко ми се прииска да си нарежа вените по дължина.
    Не мога да си харесам филм - и трите звучат супер добре/интересни... Единия беше уговорен уж да го гледам с компания, но няма да е в тоя живот, та трябва сама. Другите два са анимации, в едната от които има зла торта, биеща се с принцеса. УТФ?! Мислех, че след Облачно с кюфтета няма как да намеря нещо по-кретенско ама ей на.
    Гледай филмите Булгар.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  13. #9638
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не мисля, че е възможно да е по-хубаво от това. Животът ми най-после е в пълна хармония. Няма нещо, което да не е наред. Толкова го.., да, обичам.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  14. #9639
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Толкова го.., да, обичам.
    Това човек ли е, животно или предмет?
    Я кажи че ми стана интересно.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #9640

  16. #9641
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Въх, таман ми писа едно аверче - преди 2-3 седмици щеше да ме кани на сватба и си викам "ехе, пича е щастлив - децата и го харесват, кучетата му я обичат, идилия!" Ей сега ми пише, че има нужда от разговор, че са отменили сватбата за момента и имат някакви проблеми. Дооооста тъпичко ми стана, няма да лъжа. Надявах се най-сетне да е щастлив, като му знам тъжната/тъпа история до момента. Утре ще събирам души в шепи, то се е видяло отсега. "Дано си му от полза." ама как да стане, като не съм сигурна, че аз на себе си съм от полза днес.
    Чух се по телефона с някого, дето си мислех, че съм му забравила гласа. Оказа се, че не съм и даже ми действа успокояващо, щото си бях скофтила нещо преди разговора да се случи, та... Да, може би се почувствах по-добре и сякаш говоря със себе си. Може би. Странно е, че даже не говорихме на темата, дето скофтих, а все пак се успокоих.
    Ръката се редува да боли и да сърби. ПиснА ми вече.
    квак

  17. #9642
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    остарявам прогресивно и ръката ми пак започва с традиционните болки

    иначе в новото ми старо хоби акваристиката се развивам вече имам едно отгледано поколоние хелери и гупи
    молнезиите и платите са в процес на растеж

    сега ще се пробвам да развъдя и скаридите

    пп
    най-лесно се развъждат алгии
    Последно редактирано от haritov : 10-09-2018 на 23:29
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  18. #9643
    Много е яко уикенда ти да свърши в сряда
    Пътуването беше кратко, но определено си струваше да и видя изненаданата физиономия и да я слушам след това 2 дни как ми разправя че все още не може да повярва че съм там и че съм и направила такъв номер ми и аз не можах да повярвам че се върза толкова лесно.
    За 2 дни отсъствие от работа съм натрупала 247 имейла, един от които е в отговор на мой имейл ОТ 16ти АВГУСТ!!! С гълъб по-бързо щеше да дойде
    Както и да е, още 2 дни и след това почивка…
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #9644
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Много е яко ... да свърши в сряда
    Много дълго ти е продължило...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #9645
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Е, не! Този жест ми направи целия ден. :33333 И си имам пластмасова костенуркааааааа! :333333333 Колко малко му трябва на човек, за да е щастлив и да покаже благодарност... Доста добре се почувствах и аз от разговора, де. Определено ме зареди яко и точно в момента се чувствам супер добре.
    квак

  21. #9646
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    трети ден почивка

    не ми се отразява добре
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #9647
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    четвърти ден почивка

    стоя и въртя едно копче

    днес още един човек ми каза че пенчо е измислен а аз го виждам как стои до мен
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  23. #9648
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Пак си прекалил с алкохола !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #9649
    Хубаво е като се подсещам кое как и защо е започнало едно такова приятно и удовлетворяващо ми е вътрешно
    Girls night out ще имаме утре с нея а уикенда съм си го запазила изцяло за него <3 много време “далеч” един от друг ни се насъбра напоследък и трябва да се наваксва
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #9650
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Днес е един от тези дни, дето се чувствам кофти.
    Доста толям гаф сътворих, но с когото и да си писах - все тая. , пратих поздрави и се усмихнах. Всъщновт, може и да не искам да знам даже кой е. Може да ме накара да се чувствам по-зле. Все тая.
    Чувствам се объркана.
    Липсва ми, липсваТ ми.
    Проведох интересен чат, сериала беше интересен, боли ме главата адски и ми се пие. Много. И пия, де. :ддд
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си