.
Отговор в тема
Страница 388 от 450 ПървиПърви ... 288338378384385386387388389390391392398438 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 676 до 9 700 от общо 11246
  1. #9676
    Нямам псориазис или екзема на врата, имам алергия към парфюмите ми… е супер, ми явно ще си ходя с петната щото без грим мога и да се смиря и да излезна така, ама немиришеща на хубаво-не!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #9677
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    много бих искал да разкажа истината но няма да ми повярва

    само няколко души знаят за това но скоро ще бъда забравен от тях или поне така се залъгвам че ще стане

    но ако отново се случи ще съм подготвен
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #9678
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оле, много ми е готян подаръка. :33333333 Много ме зарадва и веднага си го метнах на портмонето, щото нямам ключове. Така винаги ще е с мен - и човека, и подаръка. :3 Много ми е готино, вярно. Няняняняняняняняняня. :333333
    И си имам трета подред Съвест. :дддд Случката/разговора беше фън, включително и си я пробвах, та работи правилно. :ддд
    Печем сладкиш със ябълки и канела, та цялата къща мирише на хубаво. :3333333
    Генерално ми е готино днес, скоро не е било така чак.
    квак

  4. #9679
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    кп преател4ета

  5. #9680
    Завършвам уикенда по-изморена, отколкото го почнах... ми браво
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  6. #9681
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ох, сряда... Почти 72 часа ш ни се съберат за алкохолизиране на камара. Ебаси щастието! Включително и по рдто и + Коледа май ш си идват двамата. Баси якото, чуек! Баси късмета!
    Слушам неква музика от предишни животи, не знам дали ми е готино или не е, но... Все тая. :дд
    Теста беше интересен, реакцията след него - също. :ддд
    Сравниха ме с таралежче. Пак. Когато някой посегнел, била съм се свивала в бодливо топче. Истината е, че до сравнително скоро не бях, но сега вече определено съм таралеж. Хем и са готини гадове, нямам против да ме сравняват с такива.

    Едитвам, щото е кайнда дребна промяна:
    Е, не! Точно с единия си говорих на тая тема - какво съм, какво търсят хората у мен, с какво им помагам да се чувстват добре и така нататък. И точно около час по-късно си пиша със Съвест и той казва баш това, дето си го мисля за себе си и обяснявам. Баси, това да се познаваш така добре и така добре да знаеш какво привлича всички, е толкова яко... Бад ас Тори. :дддддд
    тия дни вярно са готини и усмихващи... Очаквам с "нетърпение" някоя изцепка да ме ядоса или нарани пак, при това го очаквам от всички.
    Последно редактирано от tori : 10-22-2018 на 22:25
    квак

  7. #9682
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ейй, човек да не се излъже да влезе значи
    от една седмица не сте мръднали а аз очаквах хляб и зрелища
    грозен, за нищо не ставаш

  8. #9683
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ейй, човек да не се излъже да влезе значи
    от една седмица не сте мръднали а аз очаквах хляб и зрелища
    грозен, за нищо не ставаш
    От известно време тоя дневник е окупиран с "монолози на вагините" - пишат 2-3 жени, като дори няма диалог между тях - всяка си цикли нейните теми и емоции !

    Аз като добър форумец опитах да общувам с тях, но не разбирам повечето от терзанията им, пък и те са твърде самовлюбени, да обърнат внимание на когото и да било.

    Лошото е че в темата спряха да пишат други мъже - нищо не обостря вниманието на жените повече, от това мъже да ги обсъждат !

    Освен това смятам, че ти Трънчо ставащ леееко нахален - очакваш форумът да ти предложи зрелища, в което няма лошо, но ти искаш и хляб - е това вече няма как да стане !

    Все пак се радвам, че очакваш с нетърпение постовете ми във форума и се извинявам, че този път не съм оправдал очакванията на феновете си !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9684
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Канят ме на турнир по стрелба,чудя се дали да го спечеля или просто да си видя старите другари.
    Моят приятел полковника ще е там,един истински офицер отдаден на армията.
    Нещо съм загубил желание да държа оръжие или поне не по този начин.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #9685
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Подготвям се емоционално и психически за довечера, щото си идва. Нямам търпение. Направо ми се подскача вече от кеф. Таман е тръгнала, но да - аз наистина нямам търпение вече. :3 Много-много-много нямам търпение. Скоро не съм се чувствала изобщо по тоя начин, да става вече време да ходя да я вземам...
    Дооста яко се е осрало, без даже да се опитвам и да искам да постигна това, включително за никакво време. Общо-взето, постигнала съм неща, дето много са се опитвали, без грам желание за което у мен... Еми, не че не съм горда от което, но... Хау ъбаут но?! Не е моето нещо, определено. Което ме кара да се чувствам малко кофти, де. Аз друго нещо чакам, искам и търся. Друго ми е в главата. Страхувам се какво ще се случи от и заради тия неща, но само времето ще покаже дали и какъв край ще има.
    Поредната странна случайност - няколко човека едновременно почти ми говорят и ме разпитват генерално за тоя тип отношения, аз казвам мнение, а после тя ми се обажда и ми обяснява за лоши последствия от това. Е, как да не се радвам, че съм права и че лошите части на нещата са (доста) повече от добрите?! Направо съм своеобразна Ванга на моменти... Не, че това ми харесва, но все пак е нещо, май? Генерално по темата - мисля си, че или е модерно да си имаш такова, или нещо са се наговорили, без да се познават. :дддд
    Може би трябва да хапна нещо, но меееееехххххх, не сега. Не днес. :ддд
    квак

  11. #9686
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    И отново...колежките от моята група в работата са пълни овце, кози, кокошки и всичко каквото се сети човек. С всеки изминат ден мнението ми се затвърждава все повече и повече. Та те вече даже и понякога не се крият и пред постоянните хора там. А постоянните май и те понякога се дърлят помежду си, но имам впечатлението, че са доста по-точни хора от "нашата си стока." Най-малкото поне се поздравяме и си казваме Чао доста по-често при положение, че освен визуално почти нямаме допирни точки. И шефките и двете изглеждат печени. Особено, когато са в настроение. Едната по-отрано се показа, другата значително по-трудно,но и тя напоследък започна да се отпуска и да показва добри настроения. Страх ме е обаче, че това много скоро може да приключи или поне да е само от дъжд на вятър.Че няма да мога да остана за постоянно там. Че отново ще остана изолиран от хората. Там има добра бройка. Въпреки, че както споменах допира ни е предимно визуален. Най-прякото "общуване" е само с нашите пуйки. И все пак поне за около 12 часа (включващи отиване и връщане) съм толкова зает, че забравям дори колко съм самотен всъщност. Нямам много време да мисля затова, а освен това изкарвам и пари макар, че малко по този договор има едно две неща, които не ме кефят. Работата като цяло ми допада. Мястото също. Е малко не ме кефи, че трябва да ставам рано и по 5-6 дни, но не може всичко пък да е перфектно. По-добра алтернатива за сега няма. Спрямо предишните ми работи е нещо супер. Спрямо колежките...хм...с цигани съм рабитил и мога да кажа, че са били много по-точни и отзивчиви хора. Но както написах страх ме е че това скоро може да свърши и да ме изкара дори от тази черупка, в която ме кара да се поставям...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #9687
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    И отново...колежките от моята група в работата са пълни овце, кози, кокошки и всичко каквото се сети човек. С всеки изминат ден мнението ми се затвърждава все повече и повече. Та те вече даже и понякога не се крият и пред постоянните хора там. А постоянните май и те понякога се дърлят помежду си, но имам впечатлението, че са доста по-точни хора от "нашата си стока." Най-малкото поне се поздравяме и си казваме Чао доста по-често при положение, че освен визуално почти нямаме допирни точки. И шефките и двете изглеждат печени. Особено, когато са в настроение. Едната по-отрано се показа, другата значително по-трудно,но и тя напоследък започна да се отпуска и да показва добри настроения. Страх ме е обаче, че това много скоро може да приключи или поне да е само от дъжд на вятър.Че няма да мога да остана за постоянно там. Че отново ще остана изолиран от хората. Там има добра бройка. Въпреки, че както споменах допира ни е предимно визуален. Най-прякото "общуване" е само с нашите пуйки. И все пак поне за около 12 часа (включващи отиване и връщане) съм толкова зает, че забравям дори колко съм самотен всъщност. Нямам много време да мисля затова, а освен това изкарвам и пари макар, че малко по този договор има едно две неща, които не ме кефят. Работата като цяло ми допада. Мястото също. Е малко не ме кефи, че трябва да ставам рано и по 5-6 дни, но не може всичко пък да е перфектно. По-добра алтернатива за сега няма. Спрямо предишните ми работи е нещо супер. Спрямо колежките...хм...с цигани съм рабитил и мога да кажа, че са били много по-точни и отзивчиви хора. Но както написах страх ме е че това скоро може да свърши и да ме изкара дори от тази черупка, в която ме кара да се поставям...
    Само не се впрягай толкова, заради нек'ви си колежки.
    Знай, че повечето от тях са просто учтиви и не ти казват "здрасти" и "чао" защото те харесват.
    Ако с някоя установиш контакт с някоя и намирате общи теми за разговор - покани я да излезете някъде извън работата.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #9688
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Май изобщо не разбра какво написах.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #9689
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Май изобщо не разбра какво написах.
    Много дрънкаш, малко казваш.
    Пиши по-кратко и ясно и си структурирай по-добре мисълта !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #9690
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    аман вече

    така и не намерих патриот който да не се размине без банкет

    пък и ако реша да си губя времето с това състезание ще трябва и да го печеля

    много хора няма да преживеят загубата си

    да не говорим че напоследък не ме държат нервите и ще направя някой скандал

    ех този въпрос трагичен как да съм хем откровен и хем симпатичен
    Последно редактирано от haritov : 10-24-2018 на 21:16
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #9691
    Само аз и той можем да си говорим 45 минути по телефона, за нищо! Дори не се разбрахме какво ще правим тази вечер и дали ще се виждаме. Трябваше пак да му звъня за да се доуточним
    Понеделник пак заминава за седмица. Вярно че не му се е случвало от доста време ама не ми харесва така и ще ми липсва
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #9692
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    От известно време тоя дневник е окупиран с "монолози на вагините" - пишат 2-3 жени, като дори няма диалог между тях - всяка си цикли нейните теми и емоции !
    Ама нали в заглавието пише "как се чувтвате"

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз като добър форумец опитах да общувам с тях, но не разбирам повечето от терзанията им, пък и те са твърде самовлюбени, да обърнат внимание на когото и да било.
    Не пишат само жени,пък и мъжете попринцип не разбират драмите на жените,всъщност не мога да си обясня защо мъже не пишат повече в тая тема (сигурно защото са изгонени )

    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Все пак се радвам, че очакваш с нетърпение постовете ми във форума и се извинявам, че този път не съм оправдал очакванията на феновете си !
    Колко фенове имаш?

    ПТ: Не съм се наспивала от почти една седмица.Все още се опитвам да си оргаизирам времето и да се възползвам максимално от него,но това се оказа доста по-трудно от колкото си мислех...

  18. #9693
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ама нали в заглавието пише "как се чувтвате"
    Да ама аз не съм склонен да чета монолози. Ако толкова искат да излеят чувствата си, без да търсят диалог, да го направят в тоалетната, вместо да се чудят как да изтресат някой пост във форума, от който никой не се интересува и не коментира .
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Не пишат само жени,пък и мъжете попринцип не разбират драмите на жените,всъщност не мога да си обясня защо мъже не пишат повече в тая тема (сигурно защото са изгонени
    Така е, не ги разбираме и те или търсят съчувствие или да предизвикват завист другите жени тук.
    Натрапват се с присъствието си, без да търсят диалог и по-малодушните мъже офейкаха !
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Колко фенове имаш?
    Имах доста фенове в тоя форум и по едно време бях почнал сериозно да се плаша от фенската любов .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #9694
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ииииии нашето опиване се преебааааа... Добре, де - не е, но снощи половин бутилка водка само изпихме, срам сме за алкохолиците, които хората си мислят, че сме. Заспа твърде рано и твърде уморена, после ме помисли за приятеля си, та ме гушка. Аз по едно време също съм я гушкала и "обичала". Направо, същинска картинка, батенце. Цял ден днес сме се боядисвали, щото кретенските бои просто НЕ стават. Утре пак ще се занимавам със същото. Взема да ми омръзва вече, вярно, така не съм псувала от доста време, колкото днес.
    Ей ся поредната тъпотия, днес деня е доста кретенски изобщо. Чудя се кога ли ще ми втръсне от простотии и ще се самоубеся от глупости. Направо все едно съм си продала шибания задник на дявола, така се чувствам на моменти.
    квак

  20. #9695
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не вярвах, че с това заледяване отвътре ще има нещо да ме жегне, но снощния разговор буквално ме размаза. Знам, че може би е било с тая цел - да ме натисне на жал. Обаче... Просто... Не... Не може да го казваш така, а после да се опитваш да се правиш на ударен... Не може... Няма как... Отделно, от оная вечер пак простотии, дейба и смотаняка, батенце... Набих го, за да не прави простотии. Не стига, че с триста зора се е отървал, та дай сега пак. Май се отказа, де ама все ми е тая. Да си прави каквото иска с жалкото подобие на живот. От мен няма да получи подкрепа, няма да му се радвам на победите, купите и парите, няма да му ближа раните. Аз съм пас. И може да ми е само аверче (тотална разлика от това, където иска) ама няма да дам да прави глупости. Не смятам, че трябва да е толкова егоистичен чак, сори, батенце. Няма да стане, не намери църква да се кръстиш.
    Преди това пак същата идиотия като преди месец. Скоро такава кретения не се беше случвала. После се чудя що съм така замръзнала извътре. Ето защо. Цяла вечер треперя от нерви по глупости. ПиснА ми, вярно. Яко ми писнА даже. Всички са прави, че е шибян гъз на не знам коя степен.
    Повече никога не съм се радвала на книга, пък дори не е моя, а е заем. :ддд Само аз мога да се усмихвам на и заради книга. :ддд Иронията - така странно се чувствам, но виж - поне усещам книги и музика.
    Ше си нарежа вените с лъжица. И ш си извадя окото с лъжица. И ш си издълбая сърцето с лъжица.
    квак

  21. #9696
    Толкова много бабички и стари ергени тук, а уж се казва тийн проблем. Е поне има бъдеще като пенсионерски клуб, където всички се събират да си припомнят какви са били на младини, онези древни забравени от младите днес времена.

  22. #9697
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Толкова много бабички и стари ергени тук, а уж се казва тийн проблем. Е поне има бъдеще като пенсионерски клуб, където всички се събират да си припомнят какви са били на младини, онези древни забравени от младите днес времена.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  23. #9698
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Толкова много бабички и стари ергени тук, а уж се казва тийн проблем. Е поне има бъдеще като пенсионерски клуб, където всички се събират да си припомнят какви са били на младини, онези древни забравени от младите днес времена.
    Тъжно е,защото е вярно.Тука обикновенно постват хора на по на 20-30 години,че и повече нищо,че се казва TeenProblem.Единствените teenове са хора които си постват проблемите по веднъж-дваж и останалите потребители,по-възрастни от тях им дават акъл То ведниж ми стана срамно и неудобно,че не съм на 30год. и ме изкараха като някакъв келеш. Да не повдигам темата,че форума съвсем започна да пропада и ако продължава така ще се превърне в пенсионерския форум на България...

  24. #9699
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Тъжно е,защото е вярно.Тука обикновенно постват хора на по на 20-30 години,че и повече нищо,че се казва TeenProblem.Единствените teenове са хора които си постват проблемите по веднъж-дваж и останалите потребители,по-възрастни от тях им дават акъл То ведниж ми стана срамно и неудобно,че не съм на 30год. и ме изкараха като някакъв келеш. Да не повдигам темата,че форума съвсем започна да пропада и ако продължава така ще се превърне в пенсионерския форум на България...
    Аре по-спокойно, младата.

  25. #9700
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Абе, дърти-дърти ама и ние вършим глупости като когато бяхме млади. Да не казвам, че съм 22-годишен идиот, де. Щото ще ме извадят от клуба на пенсионера, пък там е забавно. И са адекватни.

    Он: Тва беше странно и объркващо. Наистина. Хареса ми частта, в която бях почеткана. :ддд Да си егоцентричен е странно на моменти, всъщност. Много. Мисля да допия това вино, и без друго е половин бутилка само... Наистина - мисля да допия това вино. На 101%... И това, като имаме предвид, че не ми се пиеше изобщо като почнах... Може би трябваше да реагирам по-адекватно, но мееееехххххх. Некст тайм. Ако не друго, поне го обмислям. Казах ли, че обмислям и да допия виното?! Не?! Въх... Е, мисля да го довърша. Мисля, че това стига.
    Ако трябва да съм честна, не почувствах нищо. Всъщност, изобщо. Явно съм чак толкова прегорена от студ. Чувствам единствено, че ми е гадно на онова странно, погнусено равнище като децата в детската градина. Соринотсорибич.
    Пуша си поредната цигара и да - не смятам, че ш е последната за днес.
    Емоционалните ми липси са впечатляващо дълбоки. Впечатляващо като за черни дупки, всъщност.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си