.
Отговор в тема
Страница 390 от 450 ПървиПърви ... 290340380386387388389390391392393394400440 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 726 до 9 750 от общо 11246
  1. #9726
    На теб не са ти бутнали кренвирш, затова ли се цупиш?

  2. #9727
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    На теб не са ти бутнали кренвирш, затова ли се цупиш?
    Е на теб нали ти бутат - за к'во рИвеш сЯ ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #9728
    Сивото безцветно небе изглежда като дисни филмче в сравнение с цветните хора обитаващи този форум..
    Цветни като биологично оръжие за масова депресия.
    Цветни като черна дупка, изсмукваща всичко свято и весело..
    Цветни като дори по страшен ужас отколкото ЛовКрафт може да измисли, достоен да надвие дори тези божества, чиято сила не може да бъде измерена.. Именно редовните тук обитаващи този форум обръщайки наопаки реалността със своята душевна празнина. Като звездни рейнджъри свързвайки се в нещо, достойно да мотивира дори господ да се съюзи с дявола, за да се изправи срещу този общ враг, без гаранция, че ще имат шанс да спечелят.

  4. #9729
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Гладна кучка няма.. Винаги има щедри хора да й бутнат поне един кремвирш ако не и повече..
    Това беше на базик..
    Аз никога не оставам без пари-винаги си правя сметката.
    Пък и дори да остана винаги мога да продам някой пейзаш, така че аз винаги це оцелея!
    Като гледам май ти си онзи с нуждата от кремвиршчета или прсто си наясно за това от личен опит

  5. #9730
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Когато се надяваш, че форон ще ти направи живота цветен и забавен.

    Он: Йес, бе! Все пак ще си дойде, значи. Супер се радвам, вярно. Липсва ми онова време, в което си идваше всяка седмица и всичко си беше супер. Ще ми се да кажа, че свикнах да ги няма и двамата ама не ми е кеф изобщо. Но от друга страна, много по-готино ми е, когато си идват, отколкото едно време. Доста повече оценявам, когато са тук.
    Попаднаха ми едни снимки, които мислех, че съм изтрила. Много е готино да откриваш такива неща без да искаш. После ти се скапва всичко.
    Утре имам уговорка, която не ми харесва, но така или иначе вече се съгласих, а и вчера заебах, щото бях труп - трябва да свърша и това все пак. Иначе доста кофти се получава.
    квак

  6. #9731
    Гладна няма да умреш права си.. Хората ще ти плащат само и само да не се бъзикаш, а ти като терорист ще ползваш псевдо чувството си за хумор като биологично оръжие искайки по - голям и по - голям подкуп всеки път, за да запазиш мълчанието си.

    Междувременно... Художничките имат толкова гладки ръце, че даже и лубрикант не ти е нужен, обаче накарай една да ти направи сандвич и единственото нещо, което ще получиш е перфектна картинка на перфектен такъв.. Цък Цък Цък..
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-07-2018 на 15:35

  7. #9732
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Междувременно... Художничките имат толкова гладки ръце, че даже и лубрикант не ти е нужен, обаче накарай една да ти направи сандвич и единственото нещо, което ще получиш е перфектна картинка на перфектен такъв.. Цък Цък Цък..
    Стискам палци да се оправиш някой ден, приятел.
    Ако искаш мога да ти препоръчам няколко човека, с които можеш да поговориш. Ще ти олекне.
    Само кажи думичката.

  8. #9733
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Гладна няма да умреш права си.. Хората ще ти плащат само и само да не се бъзикаш, а ти като терорист ще ползваш псевдо чувството си за хумор като биологично оръжие искайки по - голям и по - голям подкуп всеки път, за да запазиш мълчанието си.

    Междувременно... Художничките имат толкова гладки ръце, че даже и лубрикант не ти е нужен, обаче накарай една да ти направи сандвич и единственото нещо, което ще получиш е перфектна картинка на перфектен такъв.. Цък Цък Цък..
    Нямам никаква идея от коя психиатрична клиника си избягал,но май е време да се спреш.Не знам дали се смяташ за духовен,мъдър и т.н. като говориш така,но говориш изключително грозно.Ти ама изобщо си нямаш понятие от изкуство и не мисля,че си виждал художник,камоли художничка.Заяждаш със всички.Изобщо не ми публикувай поредния уникален отговор,нямам намерение да те чета повече..
    Последно редактирано от anonymous1043668 : 11-07-2018 на 17:53

  9. #9734
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Не се ли пише креНвирш? КРЕМвирш, та то просто звучи смешно.

    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Гладна няма да умреш права си.. Хората ще ти плащат само и само да не се бъзикаш, а ти като терорист ще ползваш псевдо чувството си за хумор като биологично оръжие искайки по - голям и по - голям подкуп всеки път, за да запазиш мълчанието си.

    Междувременно... Художничките имат толкова гладки ръце, че даже и лубрикант не ти е нужен, обаче накарай една да ти направи сандвич и единственото нещо, което ще получиш е перфектна картинка на перфектен такъв.. Цък Цък Цък..
    Май имаш доста комплекси от някоя художничка!

  10. #9735
    Прав си приятелю.. По гладки ръце не съм намерил досега, художничките умеещи да ръководят разумно парите си са малко.. Прекалено малко художнички съществуват на тази земя.

  11. #9736
    Само хора с умствени проблеми останах в тоя форум май жалко
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #9737
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Само хора с умствени проблеми останах в тоя форум май жалко
    Добре, че има кой да разклати кошера, та да се разбере истината, сега остава и ти да осъзнаеш иронията ама твоята диагноза е, че си по специална и различна от всички, които се тътрят на по 22г. + с лапета в тинейджърски форум. Време е да пораснете най сетне и да оставите младостта зад вас. Вече сте минала история.. Време е да продължите напред.
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-07-2018 на 21:24

  13. #9738
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Добре, че има кой да разклати кошера, та да се разбере истината, сега остава и ти да осъзнаеш иронията ама твоята диагноза е, че си по специална и различна от всички, които се тътрят на по 22г. + с лапета в тинейджърски форум. Време е да пораснете най сетне и да оставите младостта зад вас. Вече сте минала история.. Време е да продължите напред.
    Мне, седя и си поддържам профила жив, за да мога след някоя година да го предам на децата си.
    А теб чадо, баба ти дето сигурно те е отгледала не те ли е научила, че женската възраст не се коментира?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  14. #9739
    Коя нормална жена обича да й се напомня, че циците й са виснали с цели 2 сантиметра от вчера и че като проклятие от приказка в полунощ по време на пълнолуние, лицето й се е трансформирало в стафида, уви без принц да го премахне ?

    Не е лесна вашата младост, прекарана като в кучешки години с годност каквото има прясното мляко.. Ами бремеността ? Каквото бяха изящни крака сега приличат на нещо, което друид е призовал в джунглата, кожа на дупки като кора от дърво, целулит, а онзи стомах стегнат и страстен, сега кара мечките да завиждат и да се чувстват зле подготвени за зимата..

    А какво ако стабилизирате всичко това и изглеждате "красиви" отново ? Е да ама само външно като чар от чародейка, докато не решиш да се потопиш в нейните води и не осъзнаеш, че си потънал в блатото и че капацитета на джобовете на кенгурутата бледнее пред нейния.. Така като във филма Хари Потър, вашата възраст е онова, което не бива да се споменава и предизвиква страх и напукани огледала, когато бъде.. Уви, където тялото старее, мъдростта рядко идва да го замести и за жалост, когато си отиде блясъка, диаманта се превръща в буца кал. Не е лесно да си жена, природата е дала много ама за прекалено кратко и с огромна лихва, като заем от мафията..
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-08-2018 на 12:03

  15. #9740
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Само хора с умствени проблеми останах в тоя форум май жалко
    Сигурно за това и ти си тук !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #9741
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Коя нормална жена обича да й се напомня, че циците й са виснали с цели 2 сантиметра от вчера и че като проклятие от приказка в полунощ по време на пълнолуние, лицето й се е трансформирало в стафида, уви без принц да го премахне ?

    Не е лесна вашата младост, прекарана като в кучешки години с годност каквото има прясното мляко.. Ами бремеността ? Каквото бяха изящни крака сега приличат на нещо, което друид е призовал в джунглата, кожа на дупки като кора от дърво, целулит, а онзи стомах стегнат и страстен, сега кара мечките да завиждат и да се чувстват зле подготвени за зимата..

    А какво ако стабилизирате всичко това и изглеждате "красиви" отново ? Е да ама само външно като чар от чародейка, докато не решиш да се потопиш в нейните води и не осъзнаеш, че си потънал в блатото и че капацитета на джобовете на кенгурутата бледнее пред нейния.. Така като във филма Хари Потър, вашата възраст е онова, което не бива да се споменава и предизвиква страх и напукани огледала, когато бъде.. Уви, където тялото старее, мъдростта рядко идва да го замести и за жалост, когато си отиде блясъка, диаманта се превръща в буца кал. Не е лесно да си жена, природата е дала много ама за прекалено кратко и с огромна лихва, като заем от мафията..
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  17. #9742
    Тогава имам добри новини. Огледалото не изисква от теб да четеш. От друга страна съм изключително разочарован, че се плодят само хората, които не обичат да четат.. Горкото дете..

  18. #9743
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    ...съм изключително разочарован, че се плодят само хората, които не обичат да четат..
    Че ти кво очакваш - хората които не могат да четат си запълват времето с безразборен секс, с всички произтичащи от това последствия !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #9744
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Че ти кво очакваш - хората които не могат да четат си запълват времето с безразборен секс, с всички произтичащи от това последствия !
    Чудно ми е, ти как си запълваш времето, като не умееш нито едно от двете?

  20. #9745
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ъ, това тая сутрин не беше най-приятното събуждане на света... Можеше да ме види какво правя първо и тогава да ме тормози с подобно събуждане. Не, че не ми беше пределно ясно, де - чаках деня, в който ще ми го сервира ей така на абсолютно никъде. Сега двете трябва да ходим да се занимаваме с неща покрай случката, да оправяме документи, да чистим, да смятаме неща, да снимаме, да пуснем в сайт... Направо не ми го побира главата какво ще се случва оттука насетне за два-три дни. Очаквах поне малко да ни подкрепи ама очевидно не е един задник, ми са два. После ходи вярвай на такава порода същества, щото то си е буквално нов вид животно... Почвам да се съмнявам в адекватността и на двете ни, ако трябва да съм честна. Ма то и не са ни длъжни, де - ако беше, както трябва да е, нямаше да сме такива пичове и да знаем и можем да се оправяме самички със всичко. Поне се случи, докато баща ми е в града, та можем да разчитаме поне на него, на другите все тая.
    Иначе ни е отблъскващо-забавен начина на приемането на нещата от живота. Ако не друго, можем да се ебаваме с всичко и да намерим позитива във всичко. Подред на номерата, най-вероятно ще се варим в един казан, както досега все така е било. Като се замисля, подхода е правилен, но пресолен, за тва много не биваме подкрепени, вероятно. Но да - аз и нашите сме най-близкото нещо до понятието "семейство" за нея. Ако остане два-три дни, ще е много топ.
    Пак нещо се скапах, не знам защо.
    Снощната уговорка не пожъна особен успех, но имахме някакъв напредък все пак, което е нещо на тоя етап. Поне - отново - ебавките са забавни. Може би бих ги нарекла инсайд джоукс, ако имаше инсайд изобщо. Замислям се сега и колко мога да бъда ужасна на моменти с въпросното същество и как е правилна песента, дето свързва с мен.
    Като казах "песен" - днес съм с две попълнения напред. Едната я слушам от сутринта, от след гадното събуждане още. Ама я рипийтвам до откат, де.
    Опитах да помогна ама изпитвам страх, щото не е по моята част особено, та предпочитам да изпратя гадта на ветеринар да си я спасява. За тва е учил години, човека. Все пак и те трябва да ядат, нали?! След събраната информация се почувствах по-объркана, отколкото би трябвало да съм. А не искам проблеми точно с тази гад, щото е готина.
    Генерално може да се каже, че съм объркана от последните събития, тва требе да е. Много-много объркана като за себе си, щото обикновено не се чувствам чак пък така. Макар да ми е доболка познат лафа "ако да си възрастен е супа, то аз съм въоражен с вилица." и не би трябвало да ми е чак пък така странно от всичко. Ок, и мооооже би ще си налея чаша вино, днес си заслужавам.
    А, и да - тва с трудната климатизация ясно си личи от кого съм го взела, хехехе. И да, де - и вътре ми е яко студено, но май с това свикнах. И се опитвам да поддържам, каквото изградих като позитиви от едно време, от предишни животи. Опита е важен, опитаааааааа...
    квак

  21. #9746
    Imagine dragons пуснаха нов албум 10 дни преди рождения ми ден. Никой не може да ме убеди, че не е early birthday gift
    А той… няма да навлизам в подробности ама и той днес ми се явява като подранил подарък или казано по нашенски the gift that keeps on giving
    Щастлива съм пък
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #9747
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Явно ми е писано да остана съм със себе си за момента. Нещата изведнъж затихнаха и съм далеч от всичко,но то е някъде там и чака да се случи. Знам какво почувствах онази вечер и знам,че все още има магия.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  23. #9748
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Явно ми е писано да остана съм със себе си за момента.
    Харка, ти не си сам от доста време !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #9749
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Харка, ти не си сам от доста време !
    искаш да ти обърна внимание ли?
    сори не си мой тип и не си падам по мъже търси си друг
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  25. #9750
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Както се очакваше, всичко се свърши перфектно и за абсолютно отрицателно време - нямаше 24 часа в града, а успяхме да изчистим до една чудесна степен всичко възможно, даже се видяхме с приятели и да се запият (аз бях на сокче и кафе, за да оцелея адекватна), ест успях да си прееба китката на здравата ръка ама ще живея. Има още двеста тона работа за вършене ама като си дойде с мъжката помощ, щото на моите предложения някак си не ми е кеф да се опирам. Спали сме 2-3 часа, но сме сравнително адекватни, поне аз - тя си замина, та е подремала във влака.
    Следобед като успях да си легна да полежа около час, се скофтих нещо, та се наревах. Джуджешка работа, само простотии му у главата, братче. Ама все тая, де - и това ще мине, и без др започвам да бъркам неща и да забравям отново гласове и физиономии.
    Първа вечер за тая есен/зима с парно в нас и е много хубаво и топло и уютно. Може би само ми липсва гуш, но да - НЕ мислим за това. Освен всичко, има и мандарини в нас, та от коричките мирише мега готино. :3 И си купих кола с канела, което е още по-готино. И имам шоколад, омг! :333333 Разбираш, че си пораснал, когато се радваш на такива дребни неща. :ддд Може би единственото, дето ще ме накара да се чувствам още по-вкъщи, е книжка. Сигурно бих си и намерила нещо интересно, де.
    О, и имам мега як подарък от нея. :33333333333
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си