.
Отговор в тема
Страница 391 от 450 ПървиПърви ... 291341381387388389390391392393394395401441 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 751 до 9 775 от общо 11246
  1. #9751
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    колата с канела е мега яка пийвам си в момента даже
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  2. #9752
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ми, чак "мега яка" не бих казала, просто е интересна за тая част от годината. Тази с череша е долу-горе също, а преди много години ни бяха носили от извън БГ някакви лимитирани бутилки с вкус на кафе и карамел - е, тя е вече "мега яка" и ако я намеря някъде тук, ще скачам от кеф. <3
    квак

  3. #9753
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    аз просто си падам по канела
    обичам канела и пия чай с канела ама много канела а колата ми е с канела и имам много канела защото обичам много канела и пия доста неща с канела

    прекалих ли с канелата?

    Последно редактирано от haritov : 11-11-2018 на 19:26
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #9754
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    тъй пуснах 4 гупита от аквариума за бебета в общия
    скаридите скоро ще имат малки
    трябва да се наканя да сменя грунда

    пп
    не съм я виждал от 4г но циците и са същите по тях я познах иначе нямаше да се досетя
    Последно редактирано от haritov : 11-11-2018 на 20:17
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #9755
    Канелата е хубаво нещо.. Аз също бих пил канела, ако исках да не мога да си го вдигам след 30 и да придобия способността да виждам нещата с женски очи.. В комбинация със соя даже и гърди ще пусна, а пениса не да не става, ще имплодира.. Но хей, очевидно някои хора не го ползват и без това и няма бариери между тях и любимата им напитка с канела..
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-12-2018 на 12:10

  6. #9756
    5 дни <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #9757
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ееееее, разгеле, бе! Можело значи, а?! Ест, аз продължавам да се ебавам, но тва далеч не е проблем от висок ранК, щот съм готина и ми е позволено да си танцувам, дето обикновено не е. Хехехе. <3 Ест, ще видим и подобни кретении колко могат да продължат, макар че засега не виждам изобщо инвенции за край. Което, ако требе да сме честни, не е никакъв повод да се радвам - лоши примери бол от тоя тип. Все тая, бОли ме.
    Заформят се ебати яките бири-мири тая вечер, требе да се изкъпя и да ям преди всичко, обаче. Кайнда нямам време, кайнда ми е все тая... :дд Даже идеята за ебавката звучи фън, та може би ще пробваме, ако има възможност.
    квак

  8. #9758
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Абе момичета, кога ще ви идва?
    Питам така, за да раздвижа разговора !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9759
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Абе момичета, кога ще ви идва?
    Питам така, за да раздвижа разговора !
    Така ли се почват постите?

    Надявам се, че поне някои от вас ще вземат участие във въздържанието и ще си дадат сметка за същината на християнската диетарна философия, която твърде дълго остава непозната, а в частичност задача, досада, неприятно дело за християнина, който само номинира себе си в тази мода.

  10. #9760
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Юнгинген Виж мнението
    Така ли се почват постите?

    Надявам се, че поне някои от вас ще вземат участие във въздържанието и ще си дадат сметка за същината на християнската диетарна философия, която твърде дълго остава непозната, а в частичност задача, досада, неприятно дело за християнина, който само номинира себе си в тази мода.
    Иневтоний/Друмлюк?!
    Издаде се !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  11. #9761
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Иневтоний/Друмлюк?!
    Издаде се !
    Ако си мислиш, че някой се опитва да те подлъже или обърка, хубаво, имай си мислите, но поне не им давай повод на изказ всеки път, когато някой те адресира.
    Единствено съжалявам, че поставяш себе си отвъд възможността да гледаш на нещата малко по-сериозно и с малко повече загриженост като превръщаш присъствието си тук в абсолютна досада, носещо и привличащо единствено нападки върху себе си, не градивност.

  12. #9762
    T- 4 days <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #9763
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Само аз може да съм дърт пергишин и да се радвам на желирани мечета. <3
    Снощи бирите се получиха добре, даже доста се забавлявах. Пак ме викаха дицата на семейно кОпоМче ама тая вечер просто няма как да се случи, щото ме мързи. Много. И времето не е да ходя на някъде, сори. Ютуб и чил, което не е като нетфликс и чил.
    квак

  14. #9764
    Ако не беше жена и нямаше нужните атрибути, Тори щеше да е най самотното скучно същество на планетата. Но за късмет господ е милостив, макар и да е забравил да сложи душа.

  15. #9765
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Ако не беше жена и нямаше нужните атрибути, Тори щеше да е най самотното скучно същество на планетата. Но за късмет господ е милостив, макар и да е забравил да сложи душа.
    много е тъжно това да търсиш внимание в някакъв тийн форум, заяждайки се с потребителите
    това е валидно и за други хора тук

  16. #9766
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    много е тъжно това да търсиш внимание в някакъв тийн форум, заяждайки се с потребителите
    това е валидно и за други хора тук
    Член/ка си от 2014 и си решил/а да ми посветиш едно от 236-те си мнения на мен, посочвайки нещо, което всеки с два неврона и поне едно око може да види от 50 километра... Поласкан съм.. Чакам с нетърпение следващото ти мнение, защото честно казано си по интересен/на от Тори макар и нищо да не казваш..

    По тъжното е, че дърти пръчове и крави, мислейки се за по развити човешки същества с пръчки в гъза и неумение да затапят някакъв си келеш дето ги храни бродят във форум за млади, макар и да са загубили физически и душевно всичко детско в себе си..
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-16-2018 на 17:32

  17. #9767
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Член/ка си от 2014 и си решил/а да ми посветиш едно от 236-те си мнения на мен, посочвайки нещо, което всеки с два неврона и поне едно око може да види от 50 километра... Поласкан съм.. Чакам с нетърпение следващото ти мнение, защото честно казано си по интересен/на от Тори макар и нищо да не казваш..

    По тъжното е, че дърти пръчове и крави, мислейки се за по развити човешки същества с пръчки в гъза и неумение да затапят някакъв си келеш дето ги храни бродят във форум за млади, макар и да са загубили физически и душевно всичко детско в себе си..
    Интересно ти как си по-развито човешко същество от останалите потребители.

  18. #9768
    T - 3 days <3
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #9769
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    Интересно ти как си по-развито човешко същество от останалите потребители.
    Всеки, които не документира писмено всеки път, когато ходи да сере е по развито човешко същество от доста хора тук.. Което в никакъв случай не ме прави Буда, но все пак..

    Ти трябва да си задължителния за всеки форум псевдо патриот със силни думи за България, без грам стратегическо мислене, как всъщност да промениш нещо към по добро в дълъг план. Приятно ми е Чух, че се събира тълпа селски чеда утре, да викат за България, та барем някои от горе се смили и пусне троха, само за да се посмее, като си помислите, че трохата е победа, дори и хляба да е все още в ръцете им.. Тцък Тцък, не може да победиш враг, които цял живот изкривява думи с думи, но кучетата и на кокал се радват, дори и кух, оглозган да е
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-16-2018 на 18:51

  20. #9770
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Ако не беше жена и нямаше нужните атрибути, Тори щеше да е най самотното скучно същество на планетата. Но за късмет господ е милостив, макар и да е забравил да сложи душа.
    Самата истина!
    Тя е толкова банална и безинтересна, че отдавна дори не ѝ чета постовете, а ги подминавам с досада !

    Странното е, че тя си мисли че е интересна на някой !
    А тая е същата:
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    T - 3 days <3
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #9771
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    По тъжното е, че дърти пръчове и крави, мислейки се за по развити човешки същества с пръчки в гъза и неумение да затапят някакъв си келеш дето ги храни бродят във форум за млади, макар и да са загубили физически и душевно всичко детско в себе си..
    Какво искаш да кажеш?

    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    ..., макар и да са загубили физически и душевно всичко детско в себе си..
    Какво имаш предвид?

    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    ... дърти пръчове и крави, мислейки се за по развити човешки същества с пръчки в гъза и неумение да затапят някакъв си келеш
    А, защо толкова грубо написано?

    Защо провокираш?
    Защо продължаваш да пишеш във форума?

    О . О
    Почувства ли се още повече поласкан?
    Я, гледай какво съкровище!
    2011 година и само 36 мнения. Даже празнувам този месец.
    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 11-16-2018 на 23:53

  22. #9772
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Всеки, които не документира писмено всеки път, когато ходи да сере е по развито човешко същество от доста хора тук.. Което в никакъв случай не ме прави Буда, но все пак..
    По-развито същество ли се почувства, като настърви половината все още влизащи тук потребители и отправи ненужни груботии към момичета? Темата е "ДНЕВНИК", ако не знаеш. И ти си свободен да пишеш след всяко сране, но по-скоро ти сереш тук в опит да покажеш, че лайната ти миришат по-хубаво от тези на другите.


    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Ти трябва да си задължителния за всеки форум псевдо патриот със силни думи за България, без грам стратегическо мислене, как всъщност да промениш нещо към по добро в дълъг план. Приятно ми е Чух, че се събира тълпа селски чеда утре, да викат за България, та барем някои от горе се смили и пусне троха, само за да се посмее, като си помислите, че трохата е победа, дори и хляба да е все още в ръцете им.. Тцък Тцък, не може да победиш враг, които цял живот изкривява думи с думи, но кучетата и на кокал се радват, дори и кух, оглозган да е
    Имам достатъчно планове, развиващи се в настоящо време, които тебе и грам не те вълнуват, капиш?
    Градско чедо, показвай си цялата комплексарщина, сери и пикай върху другите, накрая и без пера ще останеш.

  23. #9773
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Я, гледай какво съкровище!
    2011 година и само 36 мнения. Даже празнувам този месец.
    Ти си фейк, повече от ясно е !
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    ...отправи ненужни груботии към момичета?
    Нека не бъркаме момичетата с кифлите !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #9774
    Цитирай Първоначално написано от LoveSofia Виж мнението
    По-развито същество ли се почувства, като настърви половината все още влизащи тук потребители и отправи ненужни груботии към момичета? Темата е "ДНЕВНИК", ако не знаеш. И ти си свободен да пишеш след всяко сране, но по-скоро ти сереш тук в опит да покажеш, че лайната ти миришат по-хубаво от тези на другите.



    Имам достатъчно планове, развиващи се в настоящо време, които тебе и грам не те вълнуват, капиш?
    Градско чедо, показвай си цялата комплексарщина, сери и пикай върху другите, накрая и без пера ще останеш.
    Самия факт, че си цениш времето толкова много, че да го инвестираш да докажеш на някой дето сере, че лайната му миришат, показва колко много струват плановете ти да направиш каквото и да е било значително.
    Ефективните играчи не си губят времето с провокатори, но ти не си такъв, ти си кокало лизач, грабвай вилата и ходи скачай под масата, барем някои изтърве нещо арф арф Всеки с някаква значителна съдба и роля в играта на живот, щеше от 50 километра да види и да продължи бързо по пътя си. Псевдо патриотите като теб обичат да си играят в лайната като равни с всеки джо, които стимулира гущеровия им мозък . Първо се научи да бъдеш човешко същество, умеещо да контролира емоциите си, после бъди патриот..

    България се управлява от мръсотия, защото патриотите са първосигнални и като пластелин в ръцете на власт имащите
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-17-2018 на 13:37

  25. #9775
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    "Мале, тоя на какво е заприличал, бе?!" - Умрях да се смея. Ш го говорим довечера на романтична вечеря с квото има у тях. И без друго има доста за говорене и доста пропуснато изобщо, включително има и за ебавки. Нощта е млада, нищо че е тепърва следобед. Ест, пак ш се занимавам с косата и, щото що да не?! Тъпичко ми стана, че няма да се запозная с тоя Муцун, щото най-накрая си е време вече, само съм чувала за него, ма квот-ткоа, бате.
    Ебати гадния гърч е навън. За една разходка по магазините и намръзнах ужасно, още се разтапям, а половин час вече стоя да гушкам радиаторите.
    Интересно тихо ми е наоколо, чак не знам дали е повод за радост или е време да се стряскам. Разбира се, оценявам си тишината и спокойствието и далеч не искам да бъде нарушавано, но просто отбелязвам, че е странно.
    Ест, отново оувъртинквам някакви неща, ако не друго, поне имам свойството да въртя ситуацията навсякъде, та да гледам от всяка възможна/вероятна гледна точка, съществуваща във всяка алтернативна вселена. В тоя ред на мисли, разбирам и оправдавам доста действия, които не трябва да разбирам и оправдавам. Егото е едно много голямо перо в случая, но ми е чудно докъде е ок и къде спира да е ок да си по тоя начин егоцентричен. Може би, само може би, позитивите и градивното е повече от негативното, но отново - това само времето ще го покаже. Засега мога само да си оувъртинквам и да се надявам на най-доброто, което може да излезе.
    Нещо ми се приспа, та май ще си направя кафе, белким живна малко.
    Последно редактирано от Juli19 : 11-17-2018 на 17:40
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си