.
Отговор в тема
Страница 392 от 450 ПървиПърви ... 292342382388389390391392393394395396402442 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 776 до 9 800 от общо 11246
  1. #9776
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Самия факт, че си цениш времето толкова много, че да го инвестираш да докажеш на някой дето сере, че лайната му миришат, показва колко много струват плановете ти да направиш каквото и да е било значително.
    Ефективните играчи не си губят времето с провокатори, но ти не си такъв, ти си кокало лизач, грабвай вилата и ходи скачай под масата, барем някои изтърве нещо арф арф Всеки с някаква значителна съдба и роля в играта на живот, щеше от 50 километра да види и да продължи бързо по пътя си. Псевдо патриотите като теб обичат да си играят в лайната като равни с всеки джо, които стимулира гущеровия им мозък . Първо се научи да бъдеш човешко същество, умеещо да контролира емоциите си, после бъди патриот..
    Не ми пречи отделянето на 3-4 минути да напиша няколко реда за някой като теб.


    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    България се управлява от мръсотия, защото патриотите са първосигнални и като пластелин в ръцете на власт имащите
    Много умно казано

  2. #9777
    Тори е мъдро момиче, знае кога да мълчи, че не всяка битка и провокация си заслужава да отделиш от отскъдното и безценно време да ядеш лайната на този, които сере срещу теб. Мъдро е да не отговаряш, когато си тъп, бездушен и нямаш какво ефективно да кажеш, така изглеждаш сякаш имаш душа и си лиги над всеки, които си отваря устата всякога, дори и да е пълен с душа, думи и ум.

    Драги патриоте, 3 - 4 минути са нищо, но да ги отделиш, за да газиш в лайната на друг идва с цената на достойнството, защото по този начин ти се обръщаш към него като с равен и изведнъж глупакът изглежда по умен, защото вече има някой под него Да водиш дебат с политик е същото.. Той сере около теб, а ти газиш да говориш на негово ниво, даже и ядеш лайната му, мислейки, че е шоколад според казаното и така България се управлява от глупаци и онези, които ядат лайна под тях.

    Но въпреки казаното, политиката е нужно зло, за да има държава, защото има прекалено много хора и прекалено много интереси и все някой трябва ръководи конфликтите и да е стабилен като вода и диария в думите си. Понякога именно тази диария държи две страни от това да пролеят кръв, но тази диария трябва да бъде контролирана и да е насочена в тоалетната чиния, а не на масата както се случва тея дни..
    Последно редактирано от Juli19 : 11-17-2018 на 18:57

  3. #9778
    Голям фен Аватара на LoveSofia
    Регистриран на
    Aug 2018
    Мнения
    523
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Тори е мъдро момиче, знае кога да мълчи, че не всяка битка и провокация си заслужава да отделиш от отскъдното и безценно време да ядеш лайната на този, които сере срещу теб. Мъдро е да не отговаряш, когато си тъп, бездушен и нямаш какво ефективно да кажеш, така изглеждаш сякаш имаш душа и си лиги над всеки, които си отваря устата всякога, дори и да е пълен с душа, думи и ум.

    Драги патриоте, 3 - 4 минути са нищо, но да ги отделиш, за да газиш в лайната на друг идва с цената на достойнството, защото по този начин ти се обръщаш към него като с равен и изведнъж глупакът изглежда по умен, защото вече има някой под него Да водиш дебат с политик е същото.. Той сере около теб, а ти газиш да говориш на негово ниво, даже и ядеш лайната му, мислейки, че е шоколад според казаното и така България се управлява от глупаци и онези, които ядат лайна под тях.

    Но въпреки казаното, политиката е нужно зло, за да има държава, защото има прекалено много хора и прекалено много интереси и все някой трябва ръководи конфликтите и да е стабилен като вода и диария в думите си. Понякога именно тази диария държи две страни от това да пролеят кръв, но тази диария трябва да бъде контролирана и да е насочена в тоалетната чиния, а не на масата както се случва тея дни..
    Това е форум и както казах не ми пречи да отделя 5 минути на някой, който груби умишлено и безпричинно някого. Да защитиш някой, по когото е срано наистина "идва с цената на достойнството", показва, че притежаваш достойнство и ценностна система. Ако приемаш всичко за "жълт вестник" и не обръщаш внимание на някои лайна, най-вероятно започваш да приличаш на лумпените от "биг"/"вип" Брадър, в случай че не си един от тях.
    Смисъл нали не си се помислил за политик или нещо от този сорт, за да сравняваш форумни писаници с политика? Или го каза, за да ме провокираш пак?

  4. #9779
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Чудно как някой ми махна моето мнение, а тая помия по-горе си стои.

  5. #9780
    Супер фен Аватара на sl1nceetoo
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    1 095
    Много съм добре. Сетих се за форума и ми стана интересно какво ли става тук, дали има хора... Сега ще видя и ще си тръгна пак сигурно.

  6. #9781
    Цитирай Първоначално написано от sl1nceetoo Виж мнението
    Много съм добре. Сетих се за форума и ми стана интересно какво ли става тук, дали има хора... Сега ще видя и ще си тръгна пак сигурно.
    Чао, сбогом и внимавай да не те удари вратата на излизане.. Но не тъжи където една врата се затваря, друга се отваря, на старческия дом, а някои врати пък са вечно отворени ама никои не иска да влезе в тях, предполагам знаеш какво имам впредвид.. Не е същото като на младини нали ? Разбирам желанието ти да си припомниш, носталгията е силен мотивационен фактор..

    Знам, че бързаш да си тръгнеш, затова няма да пиша повече, да не те разсейвам.
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-18-2018 на 21:39

  7. #9782
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Влизам и какво да видя - поредният грозник, толериран от ръководството.

  8. #9783
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от Necrologist Виж мнението
    Чудно как някой ми махна моето мнение, а тая помия по-горе си стои.
    Нда, на антракс някакво мнение също беше махнато, а моето последното някой го е пипал да го поправя. Доста адекватно.

    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Влизам и какво да видя - поредният грозник, толериран от ръководството.
    То сега така е модерно. Само не знам защо се учудваш, като не си тук сефте. Ако не друго, поне има опция "блокирай", нея не са я премахнали още, слава на чорапите на Мерлин. <3 Само не знам дали няма да ядем банана, че я ползваме срещу галеници на ръководството...
    квак

  9. #9784
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Влизам и какво да видя - поредният грозник, толериран от ръководството.
    От една страна си прав приятел, но не мога да си представя по перфектен Ад от място обитавано само от красиви и квадратни хора като теб. За теб може да е рай, но за жалост живота не е minecraft Не е лесно да си квадрат в свят пълен с триъгълници и кръгчета... Уви не всичко пасва в живота.. Но не ти е за пръв път вярвам, така че и това ще преживееш.

    Тори от друга страна пък е кръгче, не защото така иска, а защото природата така е преценила. Кръгчетата могат да поберат целият свят в себе си ако пожелаят, но не защото са с големи сърца, а защото просто не могат да запълнят онази вродена празнина в себе си, независимо, колко неща слагат в нея.. Вечно жадни за нови неща са кръгчетата както и черните дупки и никои не знае дали има нещо съществено вътре в тях.. Но все пак е забавно да разсъждаваш над тях и да им преписваш романтични и мистериозни качества, макар и реалността да е елементарна и те просто да играят ролята на велики унищожители на всичко с форма в тази вселена.. Уви, за да има нови неща старите трябва да бъдат унищожени, макар и новите да нямат същото качество..
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-19-2018 на 15:12

  10. #9785
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    По-добре тичкай в триъгълникът, от който си изпълзял, няма да липсваш, обещавам!

  11. #9786
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    По-добре тичкай в триъгълникът, от който си изпълзял, няма да липсваш, обещавам!
    Има много видове квадрати, ти май си от онези заоблените, с четирите тъпи ъгъла, те са специални, защото са с един ъгъл по тъпи от тъпите триъгълници освен това имат и страхотно чувство за хумор.

    Истинска загуба е, когато подобна форма на живот спре да участва в обществото.. Все пак майнкрафт е създаден от множество видове квадрати, които изграждат един цял свят, които няма смисъл принципно, но поне е там да забавлява всички онези, които имат съдба отвъд забавленията.

    Малко е празно тук.. Отивам да играя майнкрафт с Антракс.

    Философска дилема.. Антракс е квадрат, които се е научил да говори като човек или човек, които се е научил да говори като квадрат ? Хммм.
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-19-2018 на 17:35

  12. #9787
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Влизам и какво да видя - поредният грозник, толериран от ръководството.
    Турксчо, ръководство няма или ако има някакво подобие на такова, то не знае къде се намира !
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    ...красиви и квадратни хора като теб.
    Не е квадратен - кръгъл е... и мазен !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #9788
    Грозен, надявам се си се посмял. Все пак не бих солил случайни хора за всеки, но ти си ми дружка. Услуга за услуга, знаеш как работят тези неща.. Чакам да ми пратиш онова за което сме се разбрали по фб.

  14. #9789
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Момента, в който ми се наложи да обяснявам на мъж за мъжки принципи... Тотален търн оф беше, да не кажа, че както от години си ме е харесал и се правя на ощипана, съвсем ме накара да не искам даже и приятелство от/със тоя човек. Ок, вярно, че последните месеци яко си държим душите в шепи и се наглеждаме един-друг ама не е адекватно това. Не съм съгласна. Казах го, може би ми се пообиди и се почувства зле ама нали уж си беше паднал по мен, щото съм му казвала истината и не ме било страх от него?! Не искал да съм тактична или да си замълчавам за неща, нам-ко простотии. Сега си бъди бътхъртнат, батенце. На тоя принцип ми се градят всичките приятелства до момента, а не-малко хора от тия, дето ме обичат и са ме обичали казват "предпочитам те двамата да ти държат ръката над пропаст". Явно, обаче, има и хора, дето не го изповядват това. То, моля ти се, не се губело и не били отношебия от вчера за днес. Тия хора са институция, бе! Какви ги говориш?! Ясно ми е, че се мъчеше да покаже някакво отношение и а-О, колкото да се вържа ама просто няма как да стане, без да тегля конското, сори. Даже преди месец го коментирахме двамата това, уж беше съгласен с мен, а сега защото съм била "проверено женско със страшен потенциал" и дай кретении да вършим. Нямам нищо против понякога да мисля вместо хора, но това наистина ме ядоса и замисли за чий ми е тоя човек в живота и доколко мога да се доверя въобще. Както казах - тотален търн оф.
    Начи, скоро има два готини концерта тук и смятам да се пусна. Едната група от много години все искам да я видя, но все нещо се обърква по трасето, та си я слушам сано в ютуб. Тоя път просто няма да стане така, отивам и ми е все тая от отговорности, простотии и глупости. И изобщо не ме интересува кой друг ш ходи и че изобщо града ш е пълен с анти-конти личности. Да си таковат таковата. Виж, другото парти не е чак така впечатляващо, макар че ми се ходи доста и там, но някак на фона на първото просто няма база за сравнение. Събота ивента, дето исках да ида, го заебах заради нея, а ми се ходеше много, но все пак - отново оня принцип, дето говорих нагоре...
    Почвам малко по малко да се замислям колко е готино да дийлваш възможно най-малко с чужди глупости, та вземат да ми харесват тия дни на душевен оргазъм, всъщност. Доста по-спокойно е, макар на моменти да ми доскучава и да ми се създават проблеми. Предпоставка за проблем е, че тия дни един бивш има рд и требе да реша дали да съм Човек и да честитя, въпреки глупостите му, или предпочитам да съм боклук. Така или иначе момчето е виждало само добрата ми страна досега, та не съм напълно сигурна кое как ще му подейства - не се случи и веднъж да го поставя под тест, поради което не знам много неща. Най-вероятно ще драсна, ще съм Човек, а следващия път той пак ще е боклук ама кво?! Толкова изтърпях досега, може би още малко ще мога отново.
    Требе да си взема оцветители за косата, бтв. Както и да заредя някакви есеншълс за вкъщи. И имам някакви неща да свърща днес, може би ще се навия най-накрая? Хайде пък да се стегнеш, Торенце, а?!
    квак

  15. #9790
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HeWhoFeedsTheCrows Виж мнението
    Грозен, надявам се си се посмял. Все пак не бих солил случайни хора за всеки, но ти си ми дружка. Услуга за услуга, знаеш как работят тези неща.. Чакам да ми пратиш онова за което сме се разбрали по фб.
    Не знам какво и с кого си се разбирал, но не съм бил аз !
    Дори не знам кой си, освен че си нечий фейк !
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...
    Хайде пък да се стегнеш, Торенце, а?!
    Туриела толкова е превъртяла, че вече си говори сама...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #9791
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не знам какво и с кого си се разбирал, но не съм бил аз !
    Дори не знам кой си, освен че си нечий фейк !
    Туриела толкова е превъртяла, че вече си говори сама...
    Тц тц тц, ей затова не те харесват, защото не си човек на място да си признаеш като излезе истината..
    Последно редактирано от HeWhoFeedsTheCrows : 11-20-2018 на 19:30

  17. #9792
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Какви са тия филмари, дето познавам, бе?! Ужас, ш си нарежа вените с лъжица от тоя "ход"... Налага ми се всекидневно да се съобразявам с някакви хора - доста, дето заслужават и още повече, които и плюнката ми отгоре си не заслужават. Дай сега и с още един филмар и неговите чувства да се съобразявам... Айде да не е, а?! Да ти се невидят ли и енергийните вампири, да ти се невидят ли и мъжете в цикъл, и всичкото. 4-5-6 човека нали останаха, търпим се, съобразяваме се, търпим критика, забавляваме се. Повече нито искам, нито са ми нужни. Е, пича дето го учих на мъжки принципи се оказа, че ме е разбрал и като е поразмислил, решил - права съм била, с части от тялото, дето не трябва, мислел. Ей го, че можело. Как той може, други все се чудят кво да не им е в ред?! Най-много в тоя живот мразя мрънкачи, дето мислят, че всеки им е длъжен, пък не се опитват да те разберат грам какво им говориш. Изненада - никой за нищо на никого не е длъжен. Шог, бонба, ексклузивно! Избеснях стабилно колко тъпи хора познавам.
    Утре имам уговорка - започнах да свиквам на тия неща, а и отново - ако си адекватен, ще намериш доброто, позитивното и градивното във всичко. Страх ме е само, че с това свикване нямам никва идея какво ще излезе и дали няма да повторя чужд лош пример. Ама да, де - времето ще покаже.
    Тая сутрин пак се събудих разревана, страшното е само, че много добре помня кого и иакво сънувах. И не ми харесва. Едно време бях адски права, трябваше да бягам още тогава. Тъжно, но ще си понеса последствията, пък квото стане.
    Китката ми продължава да е дармадан, но поне вече знам какво и е, а и как би трябвало да се излекува, съответно и действам яко по поправката.
    квак

  18. #9793
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    И изведнъж се оказа,че ще вдигна летвата и то сериозно. Предствои ми труден период,но за сметка на това печалбата ми ще е двойна и то до месец,а също така ще направя огромен скок в материалната база. Ще трябва да съм на работа всеки ден до края на годината иначе нещата няма да се получат. Кво пък може и до припадък да бачкам в буквалния смисъл. Пък и се чудя дали да не спя в клиниката до началото на Януари. Вярно то и празници имало през Декември таман хората ще се отпуснат джоба.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  19. #9794
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ах, какъв гаф сътворих... :ддд Ужас, по-гъбена история не можах да скалъпя. Хем ми е смешно, хем ми иде да си изям сънната артерия. Ма все тая, извиних се, разсмях го 101% и квот иска да си мисли.
    Снощи беше ебаси готината вечер, макар че беше насила излизането на тва място. Със 300 зора се навих, щото не ми се щеше да виждам някакви хора, дето можеше да станат ташаци. Ама се оказа, че хората ги няма и е забавно. :3
    квак

  20. #9795
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Имам усещането вече, че в тая тема споделят само Холи, Тори и чат пат Харитов и пишат Грозния и два фейка напоследък.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  21. #9796
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2015
    Мнения
    603
    Много ги усещаш

  22. #9797
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Да, а ти?
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #9798
    Здр трябва да обясня за библията на нацизма

  24. #9799
    X: Потоп? А, криза не звучи ли по-добре? Или са едно и също?

  25. #9800
    Добър вечер..не съм сигурен дали мнението е за тук, но и не знам как да пусна нова тема, но опира до това "Как се чуствам"... Повода да пиша, е че загубих вече желание за всичко и всички.Накратко проблема е, че губя интерес прекалено бързо към всичко, особенно към жените (мъжете не ги харесвам, не ми предлагайте да ставам гей). Сваля ли една жена и правя ли секс с нея веднъж, след това не искам, нито да я чувам, нито виждам (и не за 1 час, докато ми мине), а понякога се е случвало да не искам дори и секс, видя ли че е "опечена работата" просто изчезвам. Толкова пъти съм го правил, че вече и аз не помня точната бройка,но така до следващата.Според вас, на какво може да се дължи? аз така и не откривам причината, а искам да спра с това.. Годините не искам да ги казвам, но са над 25, а вече не съм никак тийн.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си