.
Отговор в тема
Страница 397 от 450 ПървиПърви ... 297347387393394395396397398399400401407447 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 901 до 9 925 от общо 11246
  1. #9901
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Лол, влизам след толкова време и грам не сте мръднали. Баси

    http://prikachi.com/images/671/9491671r.jpg

    Иронията. Засега всичко е ток и жица, слава Богу. Благодаря все пак за пожеланията. Един ден и това ще стане и обещавам да ви уведомя. Дотогава само гадни презирвативи! Деца, макар, че се съмнявам да има вече такива тук, не си причинявайте излишни главоболия!
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  2. #9902
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    другия път на задна
    и ще стане

  3. #9903
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Лол, влизам след толкова време и грам не сте мръднали. Баси

    http://prikachi.com/images/671/9491671r.jpg

    Иронията. Засега всичко е ток и жица, слава Богу. Благодаря все пак за пожеланията. Един ден и това ще стане и обещавам да ви уведомя. Дотогава само гадни презирвативи! Деца, макар, че се съмнявам да има вече такива тук, не си причинявайте излишни главоболия!
    Влезе във форума специално за да си пуснеш теста и да се докажеш не пред кой да е друг, а пред филип грозния, че не си бременна???? Браво!
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #9904
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    другия път на задна
    и ще стане
    Искаш да я пробваш лично ли ?!
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Влезе във форума специално за да си пуснеш теста и да се докажеш не пред кой да е друг, а пред ... грозния, че не си бременна???? Браво!
    Чувствам се специален !

    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  5. #9905
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не вярвах, че някога ще го кажа, но ми е НЕГА приятно да ме събужда с лай, за да го водя на двора да пишка. <3 Че го обожаванм от първите секунди е ясно, но буквално всеки ден откакто е тук, всички се влюбваме в него за супурнайсти път. Защо не сме го направили по-рано?!
    Това снощи беше ебаааааах тая чесалка на егото, братче. Много добре ме накара да се почувствам. <3
    квак

  6. #9906
    Студ, лед, сняг и други природни прояви. За какво ми трябваше да идвам на работа, сега не знам как ще се прибера.
    Ама и той ми държи сметка, че съм била тръгнала в такова време, при все че и той е в офиса днес. Различно било, и как, да не би да се придвижва с танк случайно
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #9907
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ъъъ, пак се тръшнах болна... Не че се филмирам, но ми е толкова терсене, че май по-лесно е да умра, вместо да се опитвам и тъпча с антибиотици и а-О. Гушка ми се.
    квак

  8. #9908
    anonymous1043668
    Guest
    Дай и аз да почна монолог
    Уфф до средата на следващата седмица трябва да завърша две малки анимации
    А само една отнема месец..
    Поне няма да имам тренировки до понеделник
    Последно редактирано от aleks26 : 01-31-2019 на 20:09

  9. #9909
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Алоо, докторите, слушайте ся:

    Порязах се относително повърхностно но не точно, върхът на пръста, полутрязан- отрязъка стана като капаче, преди седмица, обаче сега виждам че това така наречено капаче не се е хванало за пръста (т.е. периферията не се е хванала а в центъра май е хванало) понеже превръзките ми постоянно се мокрят и раната доста време е мокра. Видях че под "капачето си зараства но все пак ако го клъцна/откъна/отлепя това капаче и като зарастне раната ще остане доста грозен белег, та сега реших да го залепя с капчица (секундно лепило) но не за медицински цели, не знам дали изобщо има за мед. цели.

    Та ще ми стане ли нещо ако си го лепя с такова индустриално токсично лепило?
    Залепено стана така все едно нищо не ми се е лучвало.

  10. #9910
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението

    Та ще ми стане ли нещо ако си го лепя с такова индустриално токсично лепило?
    Залепено стана така все едно нищо не ми се е лучвало.
    А ти как мислиш,ще ти стане ли нещо ако си сложиш на раната токсичното лепило?

    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    не знам дали изобщо има за мед. цели.
    Да има лепило за медицински цели,мисля че се продава онлайн или в аптека,потърси "лепило за човешка кожа",само недей си слагай Капчица на ръцете..

  11. #9911
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Краят на семестъра, проекти, работа, тренировки, жена, мои си проектчета, някакво подобие на социален живот и никакво време за сън. Само чакам първите топли дни на Май месец и да отцепя на широко отворен шибидах за някой уикенд на плажа с бутилка ромче и далеч от всякакви ангажименти.

  12. #9912
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Знам как се събуждаме късметлиите - от скачане, писъци и лай за внимание. <3 И от гризкане на ръце. <3
    Днес съм по-добре. Много по-добре. Поне така се усещам за момента. Може би ще оцелея. :ддд
    Вчера получих интересно предложение. Не. И двамата знаем какво ще правя, що въобще се опитва?!
    квак

  13. #9913
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Алоо, докторите, слушайте ся:

    Порязах се относително повърхностно но не точно, върхът на пръста, полутрязан- отрязъка стана като капаче, преди седмица, обаче сега виждам че това така наречено капаче не се е хванало за пръста (т.е. периферията не се е хванала а в центъра май е хванало) понеже превръзките ми постоянно се мокрят и раната доста време е мокра. Видях че под "капачето си зараства но все пак ако го клъцна/откъна/отлепя това капаче и като зарастне раната ще остане доста грозен белег, та сега реших да го залепя с капчица (секундно лепило) но не за медицински цели, не знам дали изобщо има за мед. цели.

    Та ще ми стане ли нещо ако си го лепя с такова индустриално токсично лепило?
    Залепено стана така все едно нищо не ми се е лучвало.
    Мен са ме лепили с медицинско лепило, изглежда точно като капчица. Да ти кажа ли, не видях някаква разлика. Ама грам не помага, медицинско лепило уж се ползва при сериозни рани, а толкова бързо се разлепя, че не е истина. Нищо не те съветвам, ама каквото и да правиш, ще остане белег, ако кожата, която стърчи е мъртва, и би трябвало, изрежи я, по-бързо и лесно ще заздравее. Аз се срязах до кокал пръста и ме лепнаха, колкото да не се отваря за час - два, че да не кърви и да се слепне. Мисля, че това е идеята на лепилото. А белегът, ми стои си, даже стана по-голям, след като се изглади кожата

  14. #9914
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Мен са ме лепили с медицинско лепило, изглежда точно като капчица. Да ти кажа ли, не видях някаква разлика. Ама грам не помага, медицинско лепило уж се ползва при сериозни рани, а толкова бързо се разлепя, че не е истина. Нищо не те съветвам, ама каквото и да правиш, ще остане белег, ако кожата, която стърчи е мъртва, и би трябвало, изрежи я, по-бързо и лесно ще заздравее. Аз се срязах до кокал пръста и ме лепнаха, колкото да не се отваря за час - два, че да не кърви и да се слепне. Мисля, че това е идеята на лепилото. А белегът, ми стои си, даже стана по-голям, след като се изглади кожата
    Всъщност медицинското лепило се ползва при по-малко сериозни рани. При сериозни рани се използват игла и конец.

    Иначе и аз съм нещо като болен от днес. Онзи ден майка ми нещо я хвана и имаше при нея повръщане, разстройство, болки на кризи в корема, отпадналост , замаяност повишена температура. С малко диета на втория ден почти я отпусна и сега е що годе добре. От сутринта и аз вече съм с абсолютно същите симпоми и я съм спал 2-3 часа днес я не. И аз съм малко на диета след като изкарах всичко от мен се надявам и мен до утре да ме е поотпуснало, защото нещо не ме кефи хич да се изморявам яко от около 5 минути стоене прав и разни други "екстри".
    Последно редактирано от Niakoitam : 02-01-2019 на 14:35
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  15. #9915
    Петък вечер е
    Уикенда се очертава да бъде много зает но и интересен. Дано намеря време да седна да си науча


    Едит, корабе сори че чак сега ти виждам ЛС ама ще ти отговоря тук
    Цитирай Първоначално написано от golemiq_korab_minava
    С индистинкт писала ли си си?.
    Не съм, що, нещо да и предам ли?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #9916
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Мен са ме лепили с медицинско лепило, изглежда точно като капчица. Да ти кажа ли, не видях някаква разлика. Ама грам не помага, медицинско лепило уж се ползва при сериозни рани, а толкова бързо се разлепя, че не е истина.
    Ползва се при НЕ сериозни рани, и много ясно че няма да ВИДИШ разлика, освен ако не му направиш химически анализ. Е явно си видяла разлика, капчицата от железарията държи яко (от онзи ден до днес пръста ми е залепен, изглежда като нов но едва ли ще си срастне, това трябваше още преди седмица да го направя :@) а твоето се е разлепило, значи разликата е ясна.

  17. #9917
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението

    Едит, корабе сори че чак сега ти виждам ЛС ама ще ти отговоря тук

    Не съм, що, нещо да и предам ли?
    Няма нужда.

    По темата
    Всячески се опитвам да не се вкарам в нервна криза покрай всичко това. Същевременно ми е интересно да видя как ще приключи.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  18. #9918
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ползва се при НЕ сериозни рани, и много ясно че няма да ВИДИШ разлика, освен ако не му направиш химически анализ. Е явно си видяла разлика, капчицата от железарията държи яко (от онзи ден до днес пръста ми е залепен, изглежда като нов но едва ли ще си срастне, това трябваше още преди седмица да го направя :@) а твоето се е разлепило, значи разликата е ясна.
    Щом така здраво и неподвижно се е залепило има два варианта. Или след време ще срастне напълно или сред време отдолу ще се образува нова част, а тази ще изсъхне и ще падне(вероятно обаче доста трудно заради лепилото).
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #9919
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Ползва се при НЕ сериозни рани, и много ясно че няма да ВИДИШ разлика, освен ако не му направиш химически анализ. Е явно си видяла разлика, капчицата от железарията държи яко (от онзи ден до днес пръста ми е залепен, изглежда като нов но едва ли ще си срастне, това трябваше още преди седмица да го направя :@) а твоето се е разлепило, значи разликата е ясна.
    Ползва се за всякакви рани. Моята си беше доста сериозна, но на място, което няма как да се зашие. Та, залепиха ме. Обаче гаранция има нещо и в лепилото, да подпомогне раната. Държа да отбележа, че ъова въобще не се случва в България и лепилото би трябвало да става.

  20. #9920
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Оправих си сама пералнята, по обяснения на тате. Мъж не ми трябва. Чувствам се горда

  21. #9921
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Оправих си сама пералнята, по обяснения на тате. Мъж не ми трябва. Чувствам се горда
    И аз така си казвам, докато не ми се наложи да отворя някой буркан.. :д
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  22. #9922
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2014
    Мнения
    317
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Оправих си сама пералнята, по обяснения на тате. Мъж не ми трябва. Чувствам се горда
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    И аз така си казвам, докато не ми се наложи да отворя някой буркан.. :д
    ей тва е, гледат на нас като на някви отварачки за буркани

  23. #9923
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    И аз така си казвам, докато не ми се наложи да отворя някой буркан.. :д
    За отваряне на буркан ти трябва мозък и нож. Нищо повече.

  24. #9924
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ей тва е, гледат на нас като на някви отварачки за буркани
    Не си омаловажавайте ролята. Отварянето на буркани не е нещо,което човек трябва да подценява.

    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    За отваряне на буркан ти трябва мозък и нож. Нищо повече.
    Ето, нищо сложно не виждаш в отварянето на буркан. А ако зависи само от мен, успявам, единствено защото в противен случай ще остана гладна. :д
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  25. #9925
    anonymous1043668
    Guest
    Свърша ми времето а съм до никъде със работата. Никога нямаше да подозирам,че ще оскотея от работа. Пред тоя компютър очите ми се стопиха


    Цитирай Първоначално написано от nqmamNervi Виж мнението
    ей тва е, гледат на нас като на някви отварачки за буркани
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Не си омаловажавайте ролята. Отварянето на буркани не е нещо,което човек трябва да подценява.
    Не знаех,че ми трябва мъж-отварачка че да мога да си отворя буркана с яденето

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си