.
Отговор в тема
Страница 399 от 450 ПървиПърви ... 299349389395396397398399400401402403409449 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 951 до 9 975 от общо 11246
  1. #9951
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ... провалихте се щом грозния още е тук,...

    Яд ли те е, а Трънчо ?!
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ... сигурно сте първите уволнени модератори в историята на форума
    Пак нещо се изказваш неподготвен - хем ти казах, но ти пак не си чел и недоразбрал.
    Всички стари модератори са свалени - потърси в стари мнения профилите им и ще видиш, че никой от тях вече няма модераторски права !
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Предлагам да направим форумна среща в Курило. Аз ще говоря с д-р Гълъбова да уредим формалностите.
    Ти уреди да приберат там Туриела Де Бил и останалите префърцунени кифли, спящи с богати чичковци .
    Ще ѝ даваш духовна утеха, а тя току-виж написала нови "монолози на вагината".
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    То и за Грозния бях некадърен модератор, защото ти все още обитаваш пространството тук...
    А, не!
    Трънчо много ме забавлява с комплексарщината си - опитва се да се изкара готин, а е още по-голям мрънкач и самотник от мене ! Като го видя и някак си ми олеква, че има и по-зле от мен !
    Същото се отнася за Дейтунар и Турксчо.
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Всеки тук влиза, излива си проблемите и излиза.
    Това са хората с дълбоки психични и социални проблеми.
    Липсата на диалог го доказва!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #9952
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Филипе, публично се обръщам към теб да не ми пишеш ЛС, не съм чела какво си писал, но няма и нужда

    Щастлива съм, отборът ми спечели и си имам и шапка вече даже
    Но най-хубавото е че тези 1 милион хора дето бяха дошли тук да гледат, ще си тръгнат днес и трафика ще стане една идея по-поносим. Все ще е гаден ама не баш така
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  3. #9953
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Тая тема трябва да я прекръстят на "4-ти километър" или "Карлуково" !
    Всеки си цикли неговите простотии, без никаква връзка или диалог с останалите !
    Таа тема е покрърителна и за мен
    Едната все е ядосана на някое брато, другата за некви дебили говори, все такива й налитат, некъв искаше да си лепи телесата с лепило, а друга чака гаджето да й каже, че не е чак толко дебела чо
    драма ftw

  4. #9954
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Изкарахме си тримата един хубав следобед, а дори не го планирахме, само го предложих без реално да знам защо. Може би съм малко дръпната все още, заради страха и студа. Доста съм счупена генерално. Но да - всеки път си изкарвам добре. Вероятно мога така и с още 2000 човека, но тоя следобед се случи да е баш тоя точно определен.
    Имаме си съквартирант в стаята, от който не мога да не отърва, щото направи лупинг за сплашване и кашна на полилея. Колко буболечесто. Ще ми паднеш да те изхвърля, ах, ти, зелена досадо! А, чек, че се отървах от миризливката, докато го напиша. Йееейййй.
    Като казах "досада", скоро не се е прибирала... Хмммм... Ако петък не си дойде, ще намеря някой да ми се навие на акъла и ще ходя на караоке. Тва боледуване и пълно омързеливяне от невъзможност да мръдна въобще, ме кара да живея на ръба. :ддд Включително и пак ми е скучно и пак ми се създават проблеми.
    Антибиотика ми свърши, алилуя! Не, че пак не си кашлям дробовете, но е по-малко от преди. :ддд И вече не ям бебешка храна + имам вкусови рецептори. Двойно алилуя.
    квак

  5. #9955
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Филипе, публично се обръщам към теб да не ми пишеш ЛС, не съм чела какво си писал, но няма и нужда
    Не се приема, а това че не си прочела за какво става въпрос доказва колко неадекватна си .
    Аз съм го поствал и тука, но исках да не останеш недоразбрала-непрочела, но явно се стараеш да си такава !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  6. #9956
    Чувствам се изморена, още 10 минути и се прибирам, пак посреднощ тепърва ще се оправям да спя, ама поне днес всичко дето трябваше да е свършено го свърших. И този клас ме изтощи, да ме поставя в таква позиция пред всички и да очаква да защитавам идеи, които не са мои и които не вярвам, понеже той решил, че съм по-добре в този отбор, ще ме извинява ама нито pro-choice ще мога да защитя като хората, нито free borders и т.н.

    Ще ми липсва, всеки път като пътува ми липсва, но предполагам се свиква на всичко. Трябва наистина някой път да ида с него ама не знам и аз защо все отказвам.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #9957
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Досега винаги съм живяла на принципа "трай си, ще им омръзне и ще спрат". Тук обаче не ставаше дума за мен, а за най-близкият ми човек и нямаше как да остана безучастна. Мисля, че бях достатъчно категорична и дадох да се разбере, че отсега нататък няма да позволя и думичка да се спомене на това място отново личния ми живот. След като вече не съм им тема за разговор и няма с какво да се забавляват, студенината и лицемерието могат да се усетят във въздуха, но това по никакъв начин не ме разстройва, дори напротив. Предполагам в един момент ще ми писне и аз да го играя мила и приятелски настроена, но дотогава ще си стоя на сигурно. Появи ли се по-добро предложение, няма да се бавя повече тук.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  8. #9958
    Счупих си телефона по възможно най-тъпия начин и сега седя и пресмятам дали си струва да го поправям или просто да взема нов. Пък не искам нов, харесвам си го този, ама в това състояние на практика е почти неизползваем…а ремонта ще струва колкото половин нов
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  9. #9959
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Счупих си телефона по възможно най-тъпия начин и сега седя и пресмятам дали си струва да го поправям или просто да взема нов. Пък не искам нов, харесвам си го този, ама в това състояние на практика е почти неизползваем…а ремонта ще струва колкото половин нов
    Дай да ти изберем нов телефон. Първо кажи стария какъв е и какво му се повреди? Само не казвай че е айфон.

  10. #9960
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Дай да ти изберем нов телефон. Първо кажи стария какъв е и какво му се повреди? Само не казвай че е айфон.
    Сори че ще те разочаровам и следващия ще е такъв. Последните 8-9 години съм все с айфон и нямах никакво намерение сегашния да го сменям скоро време, но му спуках Home Button-a и сега нито чете пръстовия отпечатък, нито върши каквато и да било работа, демек като отворя някой ап и мога единствено с помощта на Сири да го затворя. От повечето места за ремонт ми казаха, че е непоправимо, а от самият производител ми дадоха такава цена, че то по-добре да взема нов.
    Не разбирам защо в България така се гледа на айфоните, реално погледнато, друга алтернатива почти нямам. 90% от хората ползват айфон или самсунг, които са на горе-долу една и съща цена, и съвсем малка част се престрашават с Пиксел заради камерата. Други марки от отдавна не съм виждала
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #9961
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ех, много мми се получава, бееееееее! Много! Чак не мога да си се накефя. Трябва да се хвана и да го изкарам, трябва! А тва са само тренировки, реално. А той е готин модел, стои, мълчи, не мърда, не мрънка...
    Дали ми се ходи на караоке тая вечер или не ми се ходи на караоке?! Дилемата е голяма.
    квак

  12. #9962
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Дай да ти изберем нов телефон. ... Само не казвай че е айфон.
    Трънчо, къде се буташ?!
    Така или иначе нямаш пари да ѝ купиш айфон. Ако си късметлия с 3-4 заплати може и да успееш !
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Не разбирам защо в България така се гледа на айфоните, реално погледнато, друга алтернатива почти нямам. 90% от хората ползват айфон или самсунг, които са на горе-долу една и съща цена, и съвсем малка част се престрашават с Пиксел заради камерата. Други марки от отдавна не съм виждала
    Може би защото айфоните са силно надценени боклуци и освен шовинистични американци, други почти не ги купуват. Извън САЩ, пазарният дял на айфон е много малък! С парите за един айфон, може да се купят 3-4 китайски телефона със същото или по-добро качество !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  13. #9963
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    С парите за един айфон, може да се купят 3-4 китайски телефона със същото или по-добро качество !
    Притежавал ли си някога айфон?

  14. #9964
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    В америка всички са с айфон.
    Това ако не е овчо, кое е?
    Само факта че всички около мен ползват едно и също нещо би ме накарало да си взема нещо съвсем друго.

  15. #9965
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Притежавал ли си някога айфон?
    Не!
    За кво ми е ?!
    За да плащам за всяка песен, рингтон или програма ли ?!
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    В америка всички са с айфон.
    Това ако не е овчо, кое е?
    Госпожа-американката се прави на "по-католик от папата" и ако нейните "приятели" американци я видят с китайски телефон, ще я заклеймят като национална предателка !
    За това си купува айфони милата ми тя !
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Това ако не е овчо, кое е?
    Само факта че всички около мен ползват едно и също нещо би ме накарало да си взема нещо съвсем друго.
    Така са си овцете...



    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #9966
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    За това си купува айфони милата ми тя !
    Не, тя каза че си купува защото всички около нея били с айфон, та затова.
    То и тука имаше едно време по същата логика голф2ка и БМВ3ка. На където се обърнеш ГОЛФ. Що пъ да не си купиш и ти голф?

  17. #9967
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Не, тя каза че си купува защото всички около нея били с айфон, та затова.
    И аз казах същото почти:
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    ...ако нейните "приятели" американци я видят с китайски телефон, ще я заклеймят като национална предателка !
    За това си купува айфони милата ми тя !
    Така са си овцете...





    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    То и тука имаше едно време по същата логика голф2ка и БМВ3ка. На където се обърнеш ГОЛФ. Що пъ да не си купиш и ти голф?
    Че кво му е лошото на Голфа?
    Евтин е, поддръжката и частите му - също.
    Има ли айфон, който да издържи толкова време, колкото един VW Голф ?
    Даже с парите за нов айфон, можеш да си купиш приличен, запазен голф 3-ка !
    Последно редактирано от Грозния : 02-09-2019 на 20:14
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  18. #9968
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Не!
    Значи не знаеш, дали е надценен боклук.

  19. #9969
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Значи не знаеш, дали е надценен боклук.
    Аз може да не знам, но Пазарът знае със сигурност !
    Пазарният дял на айфоните в Европа е под 10%! Всичко останало е Андроид!
    Следователно, айфонът е надценен боклук !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #9970
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ооооооо, това беше милоооооо... :33333333
    квак

  21. #9971
    Аз така и не видях къде точно съм молила някого за съвет, мнение, или спонсорство за телефона ми, че толкова поста изписахте.

    ОН: прибра се по лоша причина и сега е ясно че ще спим с… някои “придобивки” на нощното шкафче известно време, ама какво да се прави, важното е да сме добре. Един ден нещо не ни стигна да binge-нем сериала, та продължаваме и днес
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #9972
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Аз може да не знам, но Пазарът знае със сигурност !
    Пазарният дял на айфоните в Европа е под 10%! Всичко останало е Андроид!
    Следователно, айфонът е надценен боклук !
    Щом не знаеш, айфонът, за теб, все още не е фактически боклук. Защото не си го притежавал и не знаеш, неговите предимства и негативи, впрочем, които всеки телефон има.

    А, ако разчиташ на това какво пазара ти казва като ефект, за даден продукт, което не казва, дали наистина, е боклук или не. Защото пазара бива повлиян от различни политики на различни хора и т.н. Купувача, рядко определя пазара, макар без него да няма такъв.
    Също така не знаеш как работи пазара.

    Ако ти е достатъчно да вярваш на нечий думи, то живей в думите на останалите, щом така ти е изгодно. Но, що за основа е това ?
    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 02-10-2019 на 14:27

  23. #9973
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Аз така и не видях къде точно съм молила някого за съвет, мнение, или спонсорство за телефона ми, че толкова поста изписахте.
    Не е твоя работа да ни казваш къде и какво да пишем!

    Ти за каква се мислиш?! Че само ти имаш правото да пишеш в тая тема ли ?!
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Щом не знаеш, айфонът, за теб, все още не е фактически боклук. Защото не си го притежавал и не знаеш, неговите предимства и негативи, впрочем, които всеки телефон има.

    А, ако разчиташ на това какво пазара ти казва като ефект, за даден продукт, което не казва, дали наистина, е боклук или не. Защото пазара бива повлиян от различни политики на различни хора и т.н. Купувача, рядко определя пазара, макар без него да няма такъв.
    Също така не знаеш как работи пазара.
    Ти да не правиш реклама на айфонските боклуци ?!
    Значи според теб, 90% от хората, (които са с Андроид), са сбъркали, че не са си купили айфон ?!

    Обясни ми как работи пазарът, ако не според принципите на търсенето и предлагането, защото в твоите представи, явно е по някакви други механизми !
    Последно редактирано от Грозния : 02-10-2019 на 14:31
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  24. #9974
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Ти да не правиш реклама на айфонските боклуци ?!
    Значи според теб, 90% от хората, (които са с Андроид), са сбъркали, че не са си купили айфон ?!

    Обясни ми как работи пазарът, ако не според принципите на търсенето и предлагането, защото в твоите представи, явно е по някакви други механизми !
    Не правя реклами, просто исках да разбера, дали пишеш наизуст или от знание. А, дали са сбъркали, всеки според бюджета си и предпочитанията си.
    Принципът го имам предвид. Обаче си проучи сам, от какво още се влияе един пазар. Няма да чакаш на мен да ти обяснявам
    , какво що.
    Пък как да обясня на някого, когото, разчита на това, което е чул, или прочел критиката на някого, които не разполага със всички факти, и съответно не създава толкова обективно мнение(критика), обаче силно му вярва на това мнение. Ще влезем в дискусия от порочен кръг. Защото, ето, ти не знаеш, но въпреки това оспорваш, просто няма какво друго да излезе от такъв вид дискусия, освен един спор. Губене на време и за двама ни.

  25. #9975
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Не правя реклами, просто исках да разбера, дали пишеш наизуст или от знание. А, дали са сбъркали, всеки според бюджета си и предпочитанията си.
    Значи не отричаш, че пазарното поведение на потребителите предпочита Андроид пред айфон с огромна преднина?!
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Обаче си проучи сам, от какво още се влияе един пазар. Няма да чакаш на мен да ти обяснявам
    , какво що.
    Пък как да обясня на някого, когото, разчита на това, което е чул, или прочел критиката на някого, които не разполага със всички факти, и съответно не създава толкова обективно мнение(критика), обаче силно му вярва на това мнение. Ще влезем в дискусия от порочен кръг. Защото, ето, ти не знаеш, но въпреки това оспорваш, просто няма какво друго да излезе от такъв вид дискусия, освен един спор. Губене на време и за двама ни.
    Благодаря за "изчерпателния" отговор, който не отговори на нито един мой въпрос !
    След като нямаш какво повече да кажеш, виждам че доброволно се отказваш и негласно признаваш че съм прав !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си