.
Отговор в тема
Страница 400 от 450 ПървиПърви ... 300350390396397398399400401402403404410 ... ПоследнаПърви
Резултати от 9 976 до 10 000 от общо 11246
  1. #9976
    Бъди прав в своите очи. Радвам се, за теб.

  2. #9977
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от BlacklaslalNigga Виж мнението
    Бъди прав в своите очи. Радвам се, за теб.
    Поне имаш достойнството да признаеш победата ми, оценявам го !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  3. #9978
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Поне имаш достойнството да признаеш победата ми, оценявам го !
    И аз те обичам


    От vesti.bg, : "Турски сериен убиец отново осъден, уби пак"
    Хахахахаха, сериен убиец, уби пак
    Каква изненада само, сериен, пък убива пак, как така ?!
    Последно редактирано от BlacklaslalNigga : 02-11-2019 на 16:51

  4. #9979
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Усетихте ли как онази бременната дойде да каже само че не е бременна ;D иначе не, не чете форума, ама хич
    "ще я очакваме другата година"

  5. #9980

  6. #9981
    Имам едни такива хора в живота си, дето се виждаме 1-2 пъти годишно и като се видим все едно натискаме бутона resume и продължаваме точно откъдето сме спрели предишния път. Дай боже всекиму такива nondemanding приятелки
    Ще пийнем по случая
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  7. #9982
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Оооооооо, колко е шлядичъккккккккк... <3 Изгъбарках се тая сутрин с него, като се завих през глава, а то се разджафка уплашено, че ме няма. И как примлясква, като се събудиииии... <3 Буквално съм готова да си дам всички притежания, пари, вещи, половината органи и душата, за да може постоянно да си примлясква така като след сън. <3 Няма такава ненормална гад.
    Събота, сшед като го ваксинираме, имаме планове за разгодка. Не знам колко ми се разхожда, но имам нужда да мръдна на някъде. Много даже.
    квак

  8. #9983
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Оооооооо, колко е шлядичъккккккккк... <3 Изгъбарках се тая сутрин с него, като се завих през глава, а то се разджафка уплашено, че ме няма. И как примлясква, като се събудиииии... <3 Буквално съм готова да си дам всички притежания, пари, вещи, половината органи и душата, за да може постоянно да си примлясква така като след сън. <3 Няма такава ненормална гад.
    Събота, сшед като го ваксинираме, имаме планове за разгодка. Не знам колко ми се разхожда, но имам нужда да мръдна на някъде. Много даже.
    Слава Богу !

    Щом си готова да направиш толкова за някво си куче, едва ли някога ще си способна да направиш нещо подобно за човек !
    Спасяваш света и човечеството, без да го осъзнаваш!
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Усетихте ли как онази бременната дойде да каже само че не е бременна ;D иначе не, не чете форума, ама хич
    "ще я очакваме другата година"
    Форумът е пълен с такива мишкари, които се крият че посещават форума, за да ни убедят колко пълноценен социален живот имат... или ги е страх да не ги подхвана !

    Например папугеят - молил е да му изтрият профила, след като го осмях в оня разказ и в темите за любимата му Русия !

    Знам че и Турксчо ме чете! Беше се зарекъл, че няма, но след като го хванах няколко пъти, започна да се крие !
    Последно редактирано от Грозния : 02-12-2019 на 18:26
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #9984
    Не знам как и дали ще оцелея така до юли месец, но ще се наложи
    И ако още една сутрин се наложи първото нещо, което направя след като се събудя да е звънене по банки и институции, понеже някой или нещо ми е било в акаунта, ще ги сменя. Това на нищо не прилича вече
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #9985
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ех, утре е свети трифон зарязан и ако Куч ми подари ако за повода, ще го снимам до акото за лично ползване. :ддддд
    Имам среща за утре, много интересно какво да му взема на пича, щото е готин ама сме съвсем в началото и още не се познаваме напълно. Ще изляза сутринта на лов за нещо, но понеже никаква ме няма във тия неща, вероятно ще е бутилка вино. :ддд
    Имам си книга, тая вечер се захващам да си я чета. <3 Обмислям дали ще мога да си прочета тая и следващата книга, докато излезе сериала. Вероятно не, но защо пък да не пробваме?! Не е странно или невиждано да чета целодневно и целонощно, за да свърша книга/поредица.
    Трябва да си махна грима и да ида да си взема душ, преди да седна да чета.
    Сънувах странни работи, смешни, нелогични и да - събудих се уплашена и в огромна почуда дали случайно не е имало нещо забавно в храната ми, преди да заспя. :дд
    Много е хубаво да се видиш с добър приятел на кафе, да обмените малко клюкички, а-О... Да се наприказвате, където се вика. Чувствам се супер добре.
    квак

  11. #9986
    Spaghetti + The Punisher = best date ever
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #9987
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Вече не съм безстопанствена, а се водя на отчет. :ддд Гада официално си ме има, щото ми пише името в паспорта му. Трябва да му извадя снинка, което ще е толкова сложно, колкото звучи, ако не и малко по-сложно даже. Докторката го черпи шепа гранули и прахосмукачката ги омята за норматив, чак ми стана смешно. :ддд
    Имам уговорка след малко, а по-скоро ми се спи и ми се чете книжка, вместо да ми се мърда. Ама нали съм обещала...
    Разбира се, че не ни се случиха плановете - времето, работа имал, аз имам уговорка... Говорихме, че ще стане, когато се стопли, щото вече и на двамата не ни се седи тук, а ни се мърда.
    Четвъртък беше ебати събирането, а го изкарах само на сокче, щото не ми се пиеше. Много се смях, почвам да се радвам на тия частни партита, защото завършват хубаво. :ддд
    квак

  13. #9988
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    усещане вътрешен глас логика всичко клони в една точка а не знам как да постъпя


    а до преди седмица ми беше все тая а може би пък след седмица ще ми още по-все тая

    винаги съм искал само едно нещо...полудавям
    Последно редактирано от haritov : 02-16-2019 на 22:17
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  14. #9989
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Вече не съм безстопанствена, а се водя на отчет. :ддд Гада официално си ме има, щото ми пише името в паспорта му. Трябва да му извадя снинка, което ще е толкова сложно, колкото звучи, ако не и малко по-сложно даже. Докторката го черпи шепа гранули и прахосмукачката ги омята за норматив, чак ми стана смешно. :ддд
    Имам уговорка след малко, а по-скоро ми се спи и ми се чете книжка, вместо да ми се мърда. Ама нали съм обещала...
    Разбира се, че не ни се случиха плановете - времето, работа имал, аз имам уговорка... Говорихме, че ще стане, когато се стопли, щото вече и на двамата не ни се седи тук, а ни се мърда.
    Четвъртък беше ебати събирането, а го изкарах само на сокче, щото не ми се пиеше. Много се смях, почвам да се радвам на тия частни партита, защото завършват хубаво. :ддд
    единствения документ за собственост е чипа

    паспорта има друга функция,но да съм честен паспорт без чип вече не може да се издава
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  15. #9990
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ми, жената и на мен, и на братчедката си ни извади паспорти на кучовете преди поставянето на чип, не знам колко може или не може.
    квак

  16. #9991
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ми, жената и на мен, и на братчедката си ни извади паспорти на кучовете преди поставянето на чип, не знам колко може или не може.
    паспортите сини ли са на цвят?

    По закон всеки паспорт си има номер който се регистрира в държавната агенция и се води на отчет за точно определена клиника. А ако някой издаде такъв паспорт без да постави чип носи отговорност.

    Паспорта е документ който трябва да носиш в себе си. В него са номера на чипа и датите на които са поставени ваксини и обезпаразитявания. И ако някои от тези неща ги няма гориш с 400лв

    Вече има колеги дето имат стари паспорти от преди да се въведе закона и си правят своеволия.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  17. #9992
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Син е, да.
    квак

  18. #9993

  19. #9994
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Син е, да.
    е.и го

    по темата
    жребият е хвърлен
    Последно редактирано от Blubalu : 02-17-2019 на 08:19
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  20. #9995
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Малко ще ми е трудно да еба документи, но щом си казал...

    Он: Кака Тори за пореден път трепери като листна въшка, въпреки жегичката и слънцето, щото не може да се климатизира. Мноу забавно.
    Някой требе да се дигне да си купи цигари ама нааах, няма да е сега. След малко. Мързи ме. Включително и имам да се правя на ебати чистника, готвача и там квото... Видяло се е, че няма да стане баш-баш сега. Да.
    Снощи тамаааааан си се зачета в книгата и талафоня дрънчи, звъни или нещо. Ае малко, а?!
    Вчерашната уговорка мина добре, а очаквах да искам да си ходя през цялото време. :дд А то не беше баш така, заланкахме се простотии, пита, разпитва, разказва неща...
    Нямам търпение да стане време да му търсим Куч и на него, даже снощи си говорихме за имена. Много е мило как се е привързал към моя Тиквеник, щото да - не бих се събирала/виждала с хора, които той не харесва. Някак си му вярвам повече на него, отколкото на мен.
    Само аз мога да седна да слушам музика и да въртя чалга, бг рап и метъл едно след друго. :ддд Кошче за музикални отпадъци.
    квак

  21. #9996
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Малко ще ми е трудно да еба документи, но щом си казал...
    който иска намира начин за другите има оправдания
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #9997
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    https://www.teenproblem.net/a/190-te...nirat-zodiite/

    Възможно ли е да има по-тъпа, повърхностна статия, все едно някоя с ботокс я е писала докато си слага червило.
    Последно редактирано от Blubalu : 02-17-2019 на 19:07

  23. #9998
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    https://www.teenproblem.net/a/190-te...nirat-zodiite/

    Възможно ли е да има по-тъпа, повърхностна статия, все едно някоя олигофренка с ботокс я е писала докато си слага червило.
    аз много добре се освобождавам от стреса като стрелям по нещо
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  24. #9999
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Георги, нещо си много негативно настроен напоследък май, май. Какво става с теб?

  25. #10000
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Георги, нещо си много негативно настроен напоследък май, май. Какво става с теб?
    Жени... Добре де жена. Добре де женище чувствам се като на 12г отново

    пп

    да не оставям грешно впечатление не съм навътре във филма
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си