.
Отговор в тема
Страница 401 от 450 ПървиПърви ... 301351391397398399400401402403404405411 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 001 до 10 025 от общо 11246
  1. #10001
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Я дефинирай думата женище, че ми стана интересно. Дебела ли е, възрастна ли е, комбинация от двете ли или някаква незнайна категория за мен?
    Пп- извини и се

  2. #10002
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Я дефинирай думата женище, че ми стана интересно. Дебела ли е, възрастна ли е, комбинация от двете ли или някаква незнайна категория за мен?
    Пп- извини и се
    женище - мое психологическо копие (хубаво девойче е)

    пп
    няма - още няма за какво
    Последно редактирано от haritov : 02-17-2019 на 17:48
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  3. #10003
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Щом е твое копие, постарай се да ви се получат нещата. Мани ги тези глупости, противоположностите се привличат.
    Пп- винаги има за какво да се извиниш

  4. #10004
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Щом е твое копие, постарай се да ви се получат нещата. Мани ги тези глупости, противоположностите се привличат.
    Пп- винаги има за какво да се извиниш ������
    Това,че има за какво да се извиня не е пречка.
    И този път не съм оплескал нищо!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  5. #10005
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Все още
    Шегувам се разбира се, пу, пу, да не ви е уроки

  6. #10006
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    влез у фейса,че го обърнахме на чат
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #10007
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    аз много добре се освобождавам от стреса като стрелям по нещо
    Не, не може. Според статията ти плуваш и така се освобождаваш от стреса!

  8. #10008
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    противоположностите се привличат.
    Това не е вярно, противоположните хора ме отвръщават. Движа само с хора със сходни интереси, с други стигаме и до бой.

  9. #10009
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Малко ще ми е трудно да еба документи, но щом си казал...
    Нищо не ти пречи да опиташ, пък и както казваш - щом Харката ти казва... .
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    https://www.teenproblem.net/a/190-te...nirat-zodiite/

    Възможно ли е да има по-тъпа, повърхностна статия, все едно някоя с ботокс я е писала докато си слага червило.
    Явно редакторката (99% съм сигурен че е жена), на статиите има фиксация по астрологията и зодиите .
    Преди поне пускаха статии за екзотични и редки животни, които бяха интересни, поне на мен.
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Не, не може. Според статията ти плуваш и така се освобождаваш от стреса!
    Трънчо, не се прави - знам че и ти имаш фиксация по зодиите !
    От къде иначе ще знаеш или ще си запомнил каква зодия е Харката ?!
    Последно редактирано от Blubalu : 02-17-2019 на 19:07
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10010
    Егати неорганизираната работа, 3 часа гледаме хотели, airBnB и какво ли още не а дори не знаем колко човека ще сме. И не само това ами ми говорят за някакъв напълно нереален бюджет, който просто няма как да бъде спазен, а аз нямам никакво намерение да покривам разходите на пълнолетни, работоспособни хора. Боли ме главата вече и не ми се занимава
    Да, както винаги той беше прав като каза че всичките ми приятелки са несериозни, безотговорни и unreliable. Накрая ще ги зарежа всички и ще замина с него някъде
    Последно редактирано от HollyGolightly : 02-18-2019 на 02:26
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  11. #10011
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Разбирам, че всички са стари кучета, а аз съм бебе и на години, и на стаж. Наясно съм, че независимо дали аз съм виновна или не, кофите с лайна ще се изсипват единствено върху мен. Само че нямам намерение да го търпя. Първоначално мислех, че не трябва да се махам, за да не им правя кефа, пък и на всяко място е така с новаците, тоест след година всичко ще утихне. Обаче вече се чудя защо да си причинявам такъв дискомфорт, само за да не си помислят, че съм се уплашила или избягала? Да си мислят каквото искат, не смятам, че имам място тук, където не ме приемат за служител като всички останали и не ме оценяват.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  12. #10012
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Това не е вярно, противоположните хора ме отвръщават. Движа само с хора със сходни интереси, с други стигаме и до бой.
    Изтървала съм си че-то И аз не смятам, че противоположностите се привличат, безспорен факт е, че предизвикват първоначално някакво възхищение или и аз нд знам точно какво в другия, поради наличието на нещо ново, а не обичайното еднообразие. Ама крахът се случва доста скоро след това

  13. #10013
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Готвя си лазанята, моля се да стане
    Абе мацки, гласите ли си ежедневно косичките, смисъл изправяте, къдрите. Гримирате ли се редовно? Момчета, вие какво предпочитате? Да създадем някаква форма на чат А и се чудя напоследък, моята коса, когато не е изправена, е крайно неподредена и в общи линии не е много прелестна :Д Обаче се чудя, заслужава ли си цялото това третиране и то вече от сумати време насам. А за гримът, в повечето дни нямам аааабсолютно нищо на лицето си, но в дните на кеф или когато кожата ми е мега зле, ползвам бб крем. Това за работа и даскало естествено. За официално слагам и малко очна и се преструвам, че се контурирам :d
    Бтв- на 21 съм, колкото и да не ви се вярва :Д

  14. #10014
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Много е мило как се е привързал към моя Тиквеник, щото да - не бих се събирала/виждала с хора, които той не харесва. Някак си му вярвам повече на него, отколкото на мен.
    В живота не е важно на кого ти вярваш, а кой ти вярва на теб!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Вчерашната уговорка мина добре, а очаквах да искам да си ходя през цялото време. :дд А то не беше баш така, заланкахме се простотии, пита, разпитва, разказва неща...
    Ще има бая да пита, още повече като почне склерозата скоро!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #10015
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    каква ирония

    И този път видях всичко,но за разлика от предните пъти в които не исках да повярвам този път не исках да видя.
    Вярвам повече на другите отколкото на себе си
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #10016
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мали, как ме върза тая гад насред центъра... :ддд Щеше да има много бой, ако бях паднала. При тва, мамка му, нямаше да ми е първото такова падане. Мноооого го обичам, обаче, просто няма второ такова същество на тая земя. Седя, гледам как изравя градината и ми иде да го бия и разцелувам едновременно. За супурнайсти път - противоречиви чувства. Буквално не знам какво съм правила, преди да стане мой. И да, бтв, днес става месец, откакто е вкъщи. <3 Месец безрезервна любов, щастие, рани по ръцете, щастливо джафкане сутрин, игри на двора и просене на храна. Най-хубавия месец в живота ми. <3 Дано и в неговия също.
    квак

  17. #10017
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Автопилот.

    Обичам тия моменти в които съм прав!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  18. #10018
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    когато съм нервен/гневен персонала е много работоспособен

    мразя да викам
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  19. #10019
    Някои хора са като херпеси, тъкмо си мислиш че си се отървал от тях и те изникват на ново място. Жалка история като цяло
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #10020
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ей, гламава работа, братче, гламаваааааа... На моменти ме е срам, че сме рода.
    Нещо съм се смахнала тия дни и не знам защо, но все цикля в едни и същи лайна от преди сумати време, след което ест си ги мятам по главата. Не че не е редовен номер да го правя ама... Все пак...
    Мисля, че прекалявам и с храната тия дни, постоянно нещо меля и постоянно искам шоколад. :дд Гада пасти да яде пред мен.
    Ако ми се съгласи за кафе, няма да има цена. <3
    Съпругата пък, ако скоро се прибере, ще я позлатя. <3 Натоварва ме да говорим по телефона, но виж - да се прибере и да се изпонапием на домашно, докато си правим маски, да речем, звучи тоооолкова яко. <3 И още не ми се познава с гада, бтв, а мина месец вече и е крайно наложително да се видят. Дали ще я хареса? Нямам търпение да ходим по разходки тримцата. :3 Звучи много яко в главата ми и в най-лошия случай ще си я хареса повече, отколкото предполагам, след което пак ще ревнувам. :ддд
    Искам шоколад.
    квак

  21. #10021
    4 часа седяхме и ми обясняваше за акции, инвестиции, борсовият маркет, EPS, volatility и как да чета статистиките за да взимам правилните решения. Мъжът ми е гений
    Малко ме заболя да видя такава сума да ми излезе от акаунта за нещо, което не мога веднага да пипна, ама ако е прав, а той винаги е щом става дума за финансови работи, всичко ще бъде ОК. Освен това обожавам да го слушам как обяснява каквото и да било та си е баш win-win situation
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  22. #10022
    Мега фен Аватара на divergent
    Регистриран на
    Feb 2016
    Мнения
    6 411
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Готвя си лазанята, моля се да стане
    Абе мацки, гласите ли си ежедневно косичките, смисъл изправяте, къдрите. Гримирате ли се редовно? Момчета, вие какво предпочитате? Да създадем някаква форма на чат А и се чудя напоследък, моята коса, когато не е изправена, е крайно неподредена и в общи линии не е много прелестна :Д Обаче се чудя, заслужава ли си цялото това третиране и то вече от сумати време насам. А за гримът, в повечето дни нямам аааабсолютно нищо на лицето си, но в дните на кеф или когато кожата ми е мега зле, ползвам бб крем. Това за работа и даскало естествено. За официално слагам и малко очна и се преструвам, че се контурирам :d
    Бтв- на 21 съм, колкото и да не ви се вярва :Д
    Ъъъ, защо не трябва да ни се вярва, че си на 21?
    Косата или я връзвам, или я оставям да си се вее пусната. Имам единствено ретро преса, която ползвам сигурно два пъти в годината. Относно грима, гримирам се почти всеки ден, но не с цел да се шпакловам като най-голямата кифла. Стремя се към максимално естествен вид на кожата, единствено върху очите акцентирам с игра на цветове и техники. Правя го защото ми харесва самия процес, също и за собствено удовлетворение. Мъжа често ми казва, че ме харесва без грим, но не ми мрънка заради боичките.

    По темата - ядосвам се, когато някой си придава важност, съществуваща единствено през неговата призма.
    I'm too weird to live, but much too rare to die.

  23. #10023
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ах, рунтьото ми шлядъъъъъкккк... <3 Наведеш се да го погалиш, заспива ти в скута. И часове наред не си вдига опашатото, кучешко дупе от теб. <3 Не мога, бе. <3 Най-голямата ми любов е гада, човек не съм обичала толкова много...
    Имах интересно запознанство вчера. Дали може да ползвам бутона "блокирай"? Що па да не може?! Асоциална съм си по дифолт, та кво му е?!
    Довечера ми започва сериала. <3 Щеше ми се е да е ГоТ, но не би. Чак на 14-5ти април. Но да, и тва става, определено.
    Тези дни сънувах страшни кретении.
    квак

  24. #10024
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Ееее,тук супер ме изкефи Грозен.......постави хората,които заслужават,на мястото на,което заслужават!Постави точният човек на мястото,където се намира сега....Беше крайно време някой вече да го направи и ти свърши моята мръсна работа.
    Благодаря Минке!
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Ах, рунтьото ми шлядъъъъъкккк... <3 Наведеш се да го погалиш, заспива ти в скута. И часове наред не си вдига опашатото, кучешко дупе от теб. <3 Не мога, бе. <3 Най-голямата ми любов е гада, човек не съм обичала толкова много...
    Теб никой не те обича, за това изпитваш такива емоции към някво мързеливо куче !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #10025
    Мега фен Аватара на xXxAngerfisTxXx
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Adidas City a.k.a. Бургас ве лек...
    Мнения
    26 776
    Пратиха ми клип как бившата ми лапа на някъв дъртак за пари... ем пратих го на баща и и най якото е че на него не му пука баси кви хора има

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си