.
Отговор в тема
Страница 404 от 450 ПървиПърви ... 304354394400401402403404405406407408414 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 076 до 10 100 от общо 11246
  1. #10076
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ясно че са назначили някое зодиако-маняче да бълва "интересни" статии, но според тази статия https://www.teenproblem.net/a/190-te...ored-zodiiata/
    сега разбирам че има животно дракон, животно феникс и животно паяк
    Трънчо, ти нали харесваше зодиите ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #10077
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мноооооого яко - вчера загубих нещо, което е важно, а днес се разбра, че е намерено и е в уж сигурни ръце. Това значи, че ми се спестиха едни пари и едни нерви, които могат да отидат за нещо друго. Йейейе! Разбира се, има си и някакви там минуси в ситуацията + съм бясна, но все пак ситуацията завършва сравнително добре.
    Подаръците още не са докоснати да се правят... Започвам да се чувствам дооооста кофти, но се отложи малко точно заради ситуацията от по-горните редове. Прощавам си, някак си, защото се занимавах с дооооста по-важни и неотложни глупости. Обаче след малко като се видим, трябва да се позанимаем. Също сме говорили, че ще свършим и една друга неотложна работа, която искам или не, няма как да я приключа сама.
    Трябва и да разходя Куч, но това ще стане веднага, след като проимам батерия в телефона.
    Генерално - имам да върша неща, които не мога да направя веднага/сама, за тва пльощя задник пред компютъра. Което да - жалко си е. Много.
    Разбрах бързо какво се случва и знам кой (на)къде е. Доволнааааааа! Тва да познаваш нечии навици, е хубаво. Още по-хубаво е, когато ти сам променяш своите, та трудно някой може да те разбере какво/къде/как вършиш. Един вид, сега съм спокойна, а от другата страна не знаят откъде мога да изникна и да разваля нечии планове или настроение. Вид крачка напред е, така го виждам.
    Нещо ми се е схванало едното рамо, къде е дъртия, когато ти трябва?! Така, де - на бач е, ма до 5-6 да ми отпусне схванатия мускул... Абе, не е готино.
    Снощи се наревах от бяс - последно време само от бяс рева. Започвам наистина да се притеснявам от някои мисли и чувства, дето имам. Тоя камък уж трябваше да се счупи, а той взема, че все по-студен и голям става. Не съм сигурна, че това е здравословно за когото и да е.
    Тая сутрин Бебо НЕ ми прегази муцуната за събуждане, което си значи автоматично, че требе да пусна поне тото... :ддддд
    квак

  3. #10078
    404 page not found.

  4. #10079
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    https://youtu.be/rpGcJdsb1iM
    "Всичко се връща, рано или късно. Колкото по-късно, толкова по-мръсно."

    Не ща да злорадствам ама години по-късно ми се връща с подвита опашка. :ддд Ест, обърсах му сълзите, щото така си общуваме двамата ама... Върна ли се, а?! Всички се връщат. Всичко се връща. И както казва баща ми, безплатен обяд НЯМА.
    Изобщо не обмислях да ходя в бара, щото ми се спеше на боклук ама иначе нямаше как да се получи да се видим, пък се чувствам длъжна, един вид. Все пак преди 3 години моите сълзи ги обърса същия човек. А то, батенце, в бара само някакви хора от предишни животи, дето дразнят, драаааааазняяяяяяяятттттт ттттттттт... Довечера съм там на двоен рд, дано НЯМА подобни боклуци и неприятници, щото тия редовните, дето ми тормозят гъбата някак ги изтърпявам и успявам да го убедя да не ги бие ама е страшно, когато аз едвам се сдържам да не натикам нечия муцуна в кенефа. Снощи едната "А, ти кво правиш тук?!" - ще кажеш, че не тя, ми аз съм там за сефте. Толкова смешна ми стана, че няма накъде.
    За въпросния рд подаръците са готови, причиниха ми нервен срив само 200 пъти за месец. :ддд Само малко довършителни работи имам и всичко е топ.
    Успях да спя, омеге! Ного яко! :333
    Обмисля се някакво мръдване извън селото за малко, не знам точно кво-що, аз просто ще съм там и толкова от мен. :ддд
    квак

  5. #10080
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Днес е голения ден, притеснявам се жестоко, но ще издържа. Ще издържим. И двамата сме твърде големи пичове и за два месеца и малко се заобичахме до степен на пълна хармония. Вече приличаме един на друг. Ще издържим. И след процедурата ще се гушкаме много. <3 Не че по дифолт не се гушкаме, но сега ще е по-специално.
    Затварят едната дупка, дето се събирахме преди години - сигурно се е саморазпаднала. Все пак се присетих за някакви неща, които са се случили там, та ми стана леко носталгично. Чудех се дали да ида на прощалното парти ама се получава така, че ще сме извън наше село, та не - няма да стане. Може би е хубаво, де - вероятно всичко живо ще се стече там, за да мрънка, че затварят, та ще има редове сълзи и сополи, дето няма да издържа въобще. :дд
    Рождения ден мина като по конец, много ни се зарадваха на подаръците и даже единия дрът счупи бутилка от бира в опитите си да благодари с прегръдка. Да, смърдях на бира и гърба ми беше мокър, но беше мило. Един вид... Странен вид мило... :дд
    квак

  6. #10081
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Днес е голения ден, притеснявам се жестоко, но ще издържа. Ще издържим. И двамата сме твърде големи пичове и за два месеца и малко се заобичахме до степен на пълна хармония. Вече приличаме един на друг. Ще издържим. И след процедурата ще се гушкаме много. <3 Не че по дифолт не се гушкаме, но сега ще е по-специално.
    Затварят едната дупка, дето се събирахме преди години - сигурно се е саморазпаднала. Все пак се присетих за някакви неща, които са се случили там, та ми стана леко носталгично. Чудех се дали да ида на прощалното парти ама се получава така, че ще сме извън наше село, та не - няма да стане. Може би е хубаво, де - вероятно всичко живо ще се стече там, за да мрънка, че затварят, та ще има редове сълзи и сополи, дето няма да издържа въобще. :дд
    Рождения ден мина като по конец, много ни се зарадваха на подаръците и даже единия дрът счупи бутилка от бира в опитите си да благодари с прегръдка. Да, смърдях на бира и гърба ми беше мокър, но беше мило. Един вид... Странен вид мило... :дд
    Притесняваш се излишно.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  7. #10082
    Чувствам се все едно умирам, така и изглеждам. Носа ми е запушен, нямам глас и се размотавам наоколо с един инхалатор в ръка… навсичкото отгоре и куцам. Дано не се налага отново да ми вадят вода от коляното, понеже никак не е приятно изживяване
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #10083
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    От кога дневника е тема резервирана за монолозите на две конкретни потребителки?!

    Защо системно се трият всякакви инакомислещи и веудобни мнения, които провокират към някакъв диалог?!

    На кого точно са интересни, несвързани и скучни монолози?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  9. #10084
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    След тежкото начало на седмицата, кой утре ще пътувааааа?! Ние, разбира се. :3 Много нямам търпение.
    Днес имам да свърша сумати неща, трябва да се надигам. И съм гладна на животно.
    Снощи видях колко е нервен, та се пуснах при него, за да го поуспокоя малко. Получи се.
    квак

  10. #10085
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    От кога дневника е тема резервирана за монолозите на две конкретни потребителки?!

    Защо системно се трият всякакви инакомислещи и веудобни мнения, които провокират към някакъв диалог?!

    На кого точно са интересни, несвързани и скучни монолози?!
    Напълно си прав. Никакъв диалог, само скучни монолози. Тори специално имам чувството, че води онлайн дневник. Никой нищо не вдява за какво точно иде реч. Четем само някакви блудкави романтики между нея, кучето и някакъв, който ту го мразим, ту обичаме.

    Как да е. Някой вярва ли в силите на урочасването? Сини очи, а-у? Методи за избягване на магии, урочасвания, нещо? Червени конци, турско око. Честно да вк кажа, виждала съм нагледно как се случва урочасването., ама нещо дребно. Но никога не съм вярвала. Обаче напоследък имам чувството, че самия създател има сини очи и отгоре ме плюе и кълне нонстоп

  11. #10086
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Тори специално имам чувството, че води онлайн дневник.
    То поне да беше нещо интересно! Пълна скука ! И не се знае за кого се говори, за тоя, за оня, оня другия или кучето... сякаш гледам интервю с Чичо Митко !







    Последно редактирано от Грозния : 03-27-2019 на 21:16
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  12. #10087
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D
    Тори специално имам чувството, че води онлайн дневник
    Как не я е срам, да не би случайно да се намира в тема наречена “Дневник: Как се чувствате”…
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #10088
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Как не я е срам, да не би случайно да се намира в тема наречена “Дневник: Как се чувствате”…
    Не се обяснявай на хора, дето не им иде на акъла да прочетат заглавието на темата.

    Он: Трябва да си събера багажа. Мразя да събирам багаж... Обожавам да пътувам, мразя да събирам багаж. Безкрайно много мразя...
    квак

  14. #10089
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Ма темата има за цел да се постигне диалог, чрез изразяване на добри или лоши моменти от деня. А не, 7,00, станах, 7,01 измих си зъбите, 7,05, пръднах, после обух първия чорап, после другия. 10 минути се чудих какво да облека. Да. Хипер интересно им е на околните. Дайте по един адрес, да ви пратя и на двете един хартиен дневник да си пишете. Че и без това само вие си знаете какво си пишете.

  15. #10090
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Ма темата има за цел да се постигне диалог, чрез изразяване на добри или лоши моменти от деня. А не, 7,00, станах, 7,01 измих си зъбите, 7,05, пръднах, после обух първия чорап, после другия. 10 минути се чудих какво да облека. Да. Хипер интересно им е на околните. Дайте по един адрес, да ви пратя и на двете един хартиен дневник да си пишете. Че и без това само вие си знаете какво си пишете.
    Работата е в това, че с тези скучни постове те търсят някакво одобрение и възхищение от околните. Всичко друго се тълкува като "заяждане" и дори агресия !
    Бас държа, че Тори чака с надежда тука да се появи пак Анархито .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #10091
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Букваааално си се размазваме, много яко. :3 И някой ще се учи да снимааааааа... Рядко готино ми е. Имам странното чувство, че като се приберем и ще ни се отелят волчетата от неща за вършене ама сега ни е много готино. :3
    квак

  17. #10092
    Имам 100 неща на главата, никакво време не просто за отлагане ами и да почна сега да ги правя, няма да мога да свърша… за сметка на това аз просто си седя спокойно и не правя нищо. Защо да си давам зор само аз
    И уикенда ще го карам лежарно, а понеделник среща с physical therapist… чувствам се като пенсионерка
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #10093
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Пролетната умора е тук. Как да преборя този неустоим мързел ?
    Don't judge my story by the chapter you walked in on.

  19. #10094
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Бас държа, че Тори чака с надежда тука да се появи пак Анархито .
    Анархито има апартаменти да купува, и да ги обзавежда.
    А това не става с форуми а с крадене, от де туй време за форума?

  20. #10095
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Анархито има апартаменти да купува, и да ги обзавежда.
    А това не става с форуми а с крадене, от де туй време за форума?
    Може да е бил съсед на Цв. Цв. и затова да се е покрил !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  21. #10096
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    3 години като граничен полицай и апартамент в Артекс
    ко ша му е, на мигрантите нали някой трябва да им показва пътя из тея гори по границата

  22. #10097
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    вижте кво намерих в софия току що
    хах



  23. #10098
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Все тоя Анархито ви е в устата, ма'аму стара!
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #10099
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    вижте кво намерих в софия току що
    хах


    Това труп ли е ?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #10100
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мнооооооого яко си изкарахме и въобще не ни се тръгваше от там. Всичко беше топ - храна, хотел, място, компания, обслужване. Нямаше слабо звено. Цялото пътуване беше топ. Следващия път и Куч с нас, щото мястото е доста догфрендли и имаше поне 5-6, включително и си имаше и хотелско куче там. <3 И да - много ми е уморено, та след малко просто си гушвам песа и умираме двамцата.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си