.
Отговор в тема
Страница 409 от 450 ПървиПърви ... 309359399405406407408409410411412413419 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 201 до 10 225 от общо 11246
  1. #10201
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не разбирам защо имам такова самоунищожително поведение. Имам всичко. Всич-ко. И не ми стига. Искам забраненото, проблемите, драмата.
    Явно си презадоволена лигла. Момиченцето на мама и тати. Мислиш се за специална и искаш да споделиш. Най-вероятно ще свършиш като алкохоличка или наркоманка, или и двете, женена за някой възрастен чичо, който да ти осигурява стандарта, но с него нито ще изпитваш истинска любов, нито каквото и да било щастие. И поради неудовлетвореността си от калпавия живот ще се успокояваш с наркотици и алкохол.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Просто ми се иска да напиша няколко реда тук, да ме цитират хора, чийто морал идва от липсата на житейска дилема, които хора вероятно няма и да прочета.
    Хо-Хо! Сигурен съм, че ще ги прочетеш! Но ще се правиш на важна!

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Всъщност е много лесно да си нравствен и морално извисен, когато си седиш вкъщи и си далеч от “грехопадението”. Казвам го и за себе си. Обичам да дразня, измъчвам, наранявам дори. След това изпитвам вина. Това оправдава ли ме? Не.
    Дано никога не станеш лекар, че нещата, които пишеш показват една комплексирана, злобна и проста садистична личност!

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Но имам топки.
    Не, имаш пъпки и мустаци!

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Много по-директна и откровена съм от повечето хора. Да не кажа от всеки друг, който познавам. Признавам недостатъците си. Да, не съм добър човек.
    Нищо не признаваш! Ти си лицемерна, мислиш си, че недостатъците ти са всъщност някакви положителни качества и наистина не си добър човек, а отпадък.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    И никой не е. Жалко, че малко си го признават.
    Напротив! Има добри хора, просто ти съдиш от своята камбанария. И до такава степен си се сраснала душевно и физсически с идеята да бъдеш отпадък като човек, че просто ли личи и от това, което говориш. И всички трезвени хора тук ще се съгласят с мен. И не, че ти си признаваш за нещо, напротив. Скриваш се зад една фалшива самоирония, въпреки че смяташ себе си за г-ца перфектна, а всички други за низши. И ето виж какво пишеш по-нататък:

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Гнус ме е от хората. Затова си го заслужават. Заслужаваме всяка помия. Всяка грозна тленност. Толкова съм отвратена. Толкова много. Но стига философствах и гледах отвисоко. “Не ми пука” е много въздействаща мантра. Колкото повече я казвам, толкова повече започвам да й вярвам. И влизам в същата тази плява. Никой не ме заслужава. Но скоро с облекчение ще мога да казвам и че не заслужавам никого.
    Как може бъдещ лекар да го е гнус от хората? Ти си гнусен психопат, бе!!! Осъзнаваш ли го? За такива неща, които пишеш никоя лекарска комисия не би те допуснала да лекуваш хора!

  2. #10202
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Само аз мога да кажа "ок, идвам, за да не си сам на бара" и после да се напия с мега готината чаша за уиски по негов акъл. :дддд Всъщност, ок, изобщо не бях пияна, но няма да бере самичък срама, ще кажем, че заедно сме се напили. Или ще кажем, че един-друг сме се напили, все тая. :ддд Тотален дивак е да даде толкова пари за чаши с надписи, но виж - понеже ни е първия ивент от тая бира, мога да го приема някак. :ддд
    Требе да се хвана да си изчистя ноктите от тоя гел, че вече не мога да го гледам на мене си. Много не обичам да съм модел на курсистки ама какво да направя като ми е рода?! Няма как да я отеба.
    И съм се меракландисала да издевателствам върху очите си, но след малко, че сега са други неща на дневен ред.
    квак

  3. #10203
    Когато мъжът ти дойде да изнася презентация на работното ти място и си нямаш идея какво точно е говорил, понеже през цялото време си го гледала влюбено. Ама няма нищо, сигурна съм че каквото и да е говорил, вече ми го е казвал
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #10204
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Да, аз също се чудя на тези момичета, които си продават тялото и душата на заможни чичковци.
    ами че аз говоря за теб и още един ни/з/сък човек от форума

  5. #10205
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ами че аз говоря за теб и още един ни/з/сък човек от форума
    Искам да ти кажа, че ако не сме ние, този форум ще умре. А ти, ако искаш се подмазвай на госпожичките тук. Може би взимаш пример от тях за успешно златотърсачество и в тях виждаш ментори.

  6. #10206
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ами че аз говоря за теб и още един ни/з/сък човек от форума
    Кой е тоя човек бе Трънчо ?!
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Искам да ти кажа, че ако не сме ние, този форум ще умре. А ти, ако искаш се подмазвай на госпожичките тук. Може би взимаш пример от тях за успешно златотърсачество и в тях виждаш ментори.
    Той храни някакви напразни надежди, че някоя от тях ще му пусне !
    Най-много се мазнеше на Ивата, следваше я и се подмазваше като кученце, но тя въобще не го отрази !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  7. #10207
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Всеки си знае каква е истината в живота му. Само дето моят “чичак” е на моята възраст почти. Освен, ако моята възраст не се възприема от другите като “лелка”, то тогава той би бил чичак. Моят чичак изкарва месечно толкова, колкото средностатистическия човек в България не може да вземе и за една година и банковата му сметка за скромните му години е толкова пълна, колкото вие никога няма да имате и след два живота. Но всичко е много труд и най-вече ум. По-умен е дори от мен, а да призная такова нещо е трудно, хехе. И нищо не идва от мама и тати. Доскоро това по-скоро ме комплексираше, защото когато разбрах за какви мащаби иде реч при него и се почувствах неравностойна. А аз винаги съм имала его и това ме ядеше. Дори, ако някой ме попита дали искам да е обикновено момче с обикновени възможности ще кажа най-бързо изреченото да, но той си е такъв, какъвто е и ме обожава, пази, мисли ако не повече от мамито ми, защото това е много силно, то поне, колкото нея. Ох, само ако знаехте колко далеч сте от истината :д и всъщност животът ми е много светъл, защото постигам всичко, каквото си наумя, семейството ми е добре, обича ме, дава ми всичко, което би зарадвало един човек - добри гени и финанси, имам страхотна професия, страхотно гадже, което е готово на всичко за мен. Осъзнавам, че съдбата е много благосклонна към мен и аз някак не съумявам да й се отблагодаря като съм щастлива. Мамка му шибана, не съм. Добре, сега използвайте думите ми срещу мен, но знаете ли, аз съм нещастна, но вие сте толкова пропити от омраза, че сти хиляди пъти по-нещастни.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  8. #10208
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Аз мога да те направя щастлива, но поради намесата на "Грозния", администраторите ми трият коментарите..

  9. #10209
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    ...Моят чичак изкарва месечно толкова, колкото средностатистическия човек в България не може да вземе и за една година и банковата му сметка за скромните му години е толкова пълна, колкото вие никога няма да имате и след два живота.
    Браво !
    Току-що призна, че си с него заради парите!
    Ако не беше така, нямаше да започнеш да изброяваш положителните му качества от парите !
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ох, само ако знаехте колко далеч сте от истината :д и всъщност животът ми е много светъл, защото постигам всичко, каквото си наумя, семейството ми е добре, обича ме, дава ми всичко, което би зарадвало един човек - добри гени и финанси, имам страхотна професия, страхотно гадже, което е готово на всичко за мен. Осъзнавам, че съдбата е много благосклонна към мен и аз някак не съумявам да й се отблагодаря като съм щастлива.
    Ако това беше вярно, нямаше да мрънкаш постоянно във форума!
    Постовете ти са изпълнени с негативизъм и неудовлетворение от ВСИЧКО !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  10. #10210
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Доста са мили всички днес и е супер сладко, но ми се струва доста странно това отношение. Не се чувствам удобно въобще.
    Още ме болят пръстите от вчерашното издевателстване, но маникюра е хубав. <3

  11. #10211
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Като изключим останалите, предпоследната филмарка си помисли че тука и е пунта мара, казано на преводен език.

  12. #10212
    На 3 часа сън съм и то прекарани на земята до малкия. Не знам какво да го правя, освен да пробвам различен ветеринар, след като този нищо не можа да намери. Толкова безсилна и в такава бвзисходица до сега май не съм се чувствала. Боли ме да го гледам как се мъчи ама нищо не зависи от мен.

    Едит:
    Бахти тъпите ветеринари. Първо че чакам 2 часа, обрулиха ме бая солидна сума за едно голямо нищо и накрая точно след като ми казаха че около седмица трябва да си лежи да си почива и да не се напряга крачето, почна да го дърпа да ходи към стаята за рентген. Не можела да го вдигне, болял я гърба. Ще извика някого или ще ме помоли аз да го занеса, няма да ми измъчва животното. Не съм принципно от тия дето подават оплаквания ама този път няма да пропусна!
    Последно редактирано от HollyGolightly : 04-13-2019 на 15:20
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #10213
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    На 3 часа сън съм и то прекарани на земята до малкия. Не знам какво да го правя, освен да пробвам различен ветеринар, след като този нищо не можа да намери. Толкова безсилна и в такава бвзисходица до сега май не съм се чувствала. Боли ме да го гледам как се мъчи ама нищо не зависи от мен.

    Едит:
    Бахти тъпите ветеринари. Първо че чакам 2 часа, обрулиха ме бая солидна сума за едно голямо нищо и накрая точно след като ми казаха че около седмица трябва да си лежи да си почива и да не се напряга крачето, почна да го дърпа да ходи към стаята за рентген. Не можела да го вдигне, болял я гърба. Ще извика някого или ще ме помоли аз да го занеса, няма да ми измъчва животното. Не съм принципно от тия дето подават оплаквания ама този път няма да пропусна!
    Какво му има на кученцето?
    И определено смени ветеринарят. Почти всички са супер необразовани. Аз ходя при ветеринарен кабинет с 4-ма ветеринаря, в различни смени и дни работят. Половината го преглеждат от 2 метра, едната не иска дори да го доближи, страх я било. Само един ветеринар ми върши работа и ми помогна, след 3 години мъчение. Човекът пусна изследвания, приспаха кучето, за да му се направят прегледи и всичко, за да можв да се извърши качествено. Всичко на ниво. Ама повечето не стават.

  14. #10214
    Цитирай Първоначално написано от anonimna:D Виж мнението
    Какво му има на кученцето?
    И определено смени ветеринарят. Почти всички са супер необразовани. Аз ходя при ветеринарен кабинет с 4-ма ветеринаря, в различни смени и дни работят. Половината го преглеждат от 2 метра, едната не иска дори да го доближи, страх я било. Само един ветеринар ми върши работа и ми помогна, след 3 години мъчение. Човекът пусна изследвания, приспаха кучето, за да му се направят прегледи и всичко, за да можв да се извърши качествено. Всичко на ниво. Ама повечето не стават.
    Вчера го удари кола. Не беше силно или сериозно, но все пак след това не можеше да ходи. Сега го боли като се движи, водих го на два различни ветеринаря, на първото място ми казаха че му няма нищо. На второто след като платих за рентген и преглед ми казаха че не виждат нищо, сигурно само било навехнато едното краче. За това да си почивал. Дадоха някакви болкоуспокояващи и да съм го държала седмица в клетка
    Мда, то така се държи на едно място 10 седмично куче. Дори сега в това състояние настоява да става и не иска да лежи. Добре поне че хапчетата ще помогнат и няма да го боли толкова
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  15. #10215
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Вчера го удари кола. Не беше силно или сериозно, но все пак след това не можеше да ходи. Сега го боли като се движи, водих го на два различни ветеринаря, на първото място ми казаха че му няма нищо. На второто след като платих за рентген и преглед ми казаха че не виждат нищо, сигурно само било навехнато едното краче. За това да си почивал. Дадоха някакви болкоуспокояващи и да съм го държала седмица в клетка
    Мда, то така се държи на едно място 10 седмично куче. Дори сега в това състояние настоява да става и не иска да лежи. Добре поне че хапчетата ще помогнат и няма да го боли толкова
    Аз бих допълнил с кръвоспиращи за всеки случай и витаними в несвяст за да подпомогнат възстановяването,че даже и метронидазол бих сложил.
    Пък и Линкоспектина не е лоша идея.
    Последно редактирано от haritov : 04-13-2019 на 20:39
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  16. #10216
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Вчера го удари кола. Не беше силно или сериозно, но все пак след това не можеше да ходи. Сега го боли като се движи, водих го на два различни ветеринаря, на първото място ми казаха че му няма нищо. На второто след като платих за рентген и преглед ми казаха че не виждат нищо, сигурно само било навехнато едното краче. За това да си почивал. Дадоха някакви болкоуспокояващи и да съм го държала седмица в клетка
    Мда, то така се държи на едно място 10 седмично куче. Дори сега в това състояние настоява да става и не иска да лежи. Добре поне че хапчетата ще помогнат и няма да го боли толкова
    На мен ми е по-любопитно защо се опита да прегазиш бедното малко животно? Не обичаш кучета ли?
    Да се опиташ да прегазиш тримесечно куче - що за човек си?

  17. #10217
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    На мен ми е по-любопитно защо се опита да прегазиш бедното малко животно? Не обичаш кучета ли?
    Да се опиташ да прегазиш тримесечно куче - що за човек си?
    Правилно говореше преди, че шизофренията във вашето семейство е наследствена


    Мерси Хари, за съжаление нито знам от къде да ги взема тази лекарства нито мисля че някой ще ми ги даде без рецепта. Сега му предписаха някакви и му дадох за днес дозата, изглежда доста по-жизнен и иска да се движи, не знам как да го спра. Опитвам се да го нося, ама 3 месечното Дого си тежи на мястото
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #10218
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    590
    Витамините ги има във всеки зоомагазин, а лекарствата във ветеринарна аптека, тези аптеки, поне в моя град са, до кабинетите на самите ветеринари или направо ветеринарите ги продават.
    Малкия ще се оправи бързо, спокойно

  19. #10219
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Щом се чувства по-добре...
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  20. #10220
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Холи, припозна сЪ! Изглежда често го правиш. :Д

    Към останалите - забелязахте ли, че Холито не отрече, че е блъснала песа? Дано да е добре, да порасне голямо Аржентино и да 'апе хората в района..

  21. #10221
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снощи не изтърпях, ми се прибрах към 4 и нещо. Жестоко ми се приспа. Получи се готино и ми се обадиха хора, дето изобщо не очаквах, благодаря им за което. Беше един от хубавите празници, всъщност, видях се почти с всички, дето ми пука. Стана хубаво парти, забавлявах се, пийнах в граници. Никак не се оплаквам.
    Видяхме се, че и два пъти подред. Ше лъжеш, че не е на инат някой друг, няма да съм аз.
    Малко филмари и филми имаше снощи, но в границите на разумното, нямаше нещо кой знае какво.
    Днес се очаква да оправя из нас, да разходя Куч и да поспя малко. Нищо против трите ама основно ми се спи. :ддд И е мега яко да закусваш с шоколадова торта, има вкус на някакви готини бисквити. <3 Вчера прекалих с шоколада, а има още баяяяяя... <3
    квак

  22. #10222
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Холи, припозна сЪ! Изглежда често го правиш. :Д

    Към останалите - забелязахте ли, че Холито не отрече, че е блъснала песа? Дано да е добре, да порасне голямо Аржентино и да 'апе хората в района..
    Мда, сигурно съм се припознала, достатъчно съм общувала с теб, че да ми е пределно ясно кой стои зад профила. Всяка година като те хванат Карастанчовите по това време и се появяваш тук
    И въобще само човек, който никога не се е занимавал с породата, и е виждал Дого само на снимка, може да изръси такава простотия.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  23. #10223
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Честит Трон ден на феновете! Още не съм гледала епизода ама дори ютуба ми не е безопасен.
    квак

  24. #10224
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Честит Трон ден на феновете! Още не съм гледала епизода ама дори ютуба ми не е безопасен.
    Минаха почти 2 години от последния сезон и направо изгубих желание и интерес да гледам. Мисля да изчакам да излезе целия и да го binge-нем. Пък ако някой ми го спойлне, ще го преживея

    След този ужасен уикенд най-после получих хубава новина, че довечера лекциите за проекта се отменят, та няма да се налага да ходя никъде след работа, само вкъщи при него
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  25. #10225
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Изгледах го. Реюниъни, както се очакваше. Не е тотално безполезен, щото има малко екшън. Ще видим следващия епизод как ще се представят.




    Он: Е, можах ли вярно да си натроша гела на третата нощ от изграждането, при тва докато спя и без да усетя?! Тва е несериозно...
    Куч ми прави на инат, но не е първия, нито последния. Подозирам, че бая има още инатене за мен. Нищо, всички инати ще излекувам, няма ядове.
    квак

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си