.
Отговор в тема
Страница 410 от 450 ПървиПърви ... 310360400406407408409410411412413414420 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 226 до 10 250 от общо 11246
  1. #10226
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Мда, сигурно съм се припознала, достатъчно съм общувала с теб, че да ми е пределно ясно кой стои зад профила. Всяка година като те хванат Карастанчовите по това време и се появяваш тук
    И въобще само човек, който никога не се е занимавал с породата, и е виждал Дого само на снимка, може да изръси такава простотия.
    Ахахаххаахаха








    Амиии,... бъркаш сА.

    Но!

    Що прегази кучето? Колко животни си прегазила? След като ги прегазиш (и те не оцелеят) какво правиш с труповете им - хвърляш ги извън пътя?

  2. #10227
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    гейм ъф тронс излезе
    НАПАДАЙТЕ

  3. #10228
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Всеки си знае каква е истината в живота му. Само дето моят “чичак” е на моята възраст почти. Освен, ако моята възраст не се възприема от другите като “лелка”, то тогава той би бил чичак. Моят чичак изкарва месечно толкова, колкото средностатистическия човек в България не може да вземе и за една година и банковата му сметка за скромните му години е толкова пълна, колкото вие никога няма да имате и след два живота. Но всичко е много труд и най-вече ум. По-умен е дори от мен, а да призная такова нещо е трудно, хехе. И нищо не идва от мама и тати. Доскоро това по-скоро ме комплексираше, защото когато разбрах за какви мащаби иде реч при него и се почувствах неравностойна. А аз винаги съм имала его и това ме ядеше. Дори, ако някой ме попита дали искам да е обикновено момче с обикновени възможности ще кажа най-бързо изреченото да, но той си е такъв, какъвто е и ме обожава, пази, мисли ако не повече от мамито ми, защото това е много силно, то поне, колкото нея. Ох, само ако знаехте колко далеч сте от истината :д и всъщност животът ми е много светъл, защото постигам всичко, каквото си наумя, семейството ми е добре, обича ме, дава ми всичко, което би зарадвало един човек - добри гени и финанси, имам страхотна професия, страхотно гадже, което е готово на всичко за мен. Осъзнавам, че съдбата е много благосклонна към мен и аз някак не съумявам да й се отблагодаря като съм щастлива. Мамка му шибана, не съм. Добре, сега използвайте думите ми срещу мен, но знаете ли, аз съм нещастна, но вие сте толкова пропити от омраза, че сти хиляди пъти по-нещастни.
    Иве, знаеш че винаги съм имал положително мнение за теб, но...нещо пишеш малко като "счупена". Изказваш се леко, а и не само леко като поредната самоповярвала си самовлюбена меркантилна девойка. А от тези в днешно време има с "лопата да ги ринеш". Това въобще не е уникалност и висота както може би в момента може и да ти се струва.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #10229
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Втори нокът, паднал в боя. Поне тоя път не беше, докато съм спяла. :дд
    Снощи се появих при него изненадващо и, макар да беше заспал, ми се зарадва. А по-късно се появи една чуждестранна пияница, която ни разката от смях. Не е нужно да ходим на цирк, щото цирка идва при нас.
    Очамва се събота да работим по единия проект, пък утре и днес - по другия. Трябва да се събера.
    Трябва да оправя ушаците на Куч и да го намацотя против бълхи и курлежи. Нищо сложно на думи, но ми трябва втори чифт ръце да го държат, което усложнява нещата.
    Днес за момент се харесах с по-дебели вежди и после си ги направих както обикновено. Изненаааадддддааааа!

  5. #10230
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Няма да съм аз, ако не се случи някоя зверска лайнарщина...
    Направо съм съкрушен.. усещам го и в нея.. супер по-студена стана е така изведнъж.. и с право...
    Предвид случилото се с мен... даже ме е страх да попитам при нея какво е станало..
    Само се надявам... всичко да е добре.. щот не издържам...
    От години не съм се чувствал толкова зле.. а даже не е моя вината.. и реално ако това попречи..................................
    Знам не само кого да обвиня, а и кого да накажа и със сигурност ще го направя.
    След 5 часа трябва да ставам за работа, а треперя на боклук... няма да мога да спя.. а нея ще мога да видя чак в петък... късно вечер... и това ме смачква още повече... Трябва да поговорим и то сериозно... много сериозно..
    За да предприемем адекватни действия..

    Но да... Явно нито ангел хранител имам, нито щастлива звезда, нито късмет.
    Никакво чувство за справедливост... няма тоя живот.. Никакво.

    Лека вечер.

    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #10231
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Ivaaaaa, преди време бях писал, че ще правя харем с форумни момичета, но ми изтриха коментара. Сега отново те питам дали проявяваш интерес? Искаш ли да бъдеш част от моя харем?

  7. #10232
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Динамична седмица до днес съм на 100% и покорявам върхове ,а утре е един от критичните дни. Каквото сабя покаже това ще бъде!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  8. #10233
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    хехехехехехеххехе

  9. #10234
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    ...
    Пълни са ти ЛС...

  10. #10235
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Пълни са ти ЛС...
    Вече не са.
    квак

  11. #10236
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    УСПЯХ!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #10237
    Доживях деня да оставим куче да спи в стаята ни… бавно но сигурно се превръщаме в една от ТЕЗИ двойки
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  13. #10238
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Фък, изпаднала съм в някаква странна дупка и не мога да намисля как да гримирам момиченце, дето има всичко в лицето... Страх ме е от утре. Баси, не може да ми хрумне нищо... Всъщност, хрумна ми ама е твърде вкучно и простичко. Не ми харесва да работя все с някакви скучни цветове и техники, искам нещо интересно, бе! Един вид, чувството е като да не си си написал есето за домапно, щото не ти хрумва нищо адекватно. "Не го мисли, гад..." мъничко ми звучи като "НЯМА УТРЕ!", кгато засядаме да пием. Ама аз искам да има утре, пък!
    Днес беше кофти ден, кайнда непродуктивен също. Поне счупихме каръка с ударна доза хормони.
    Оффф... Искам да ми хрумне нещо...
    квак

  14. #10239
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Рафтингът е супер, особено с готина компания.
    Welcome to the Jungle...

  15. #10240
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Доживях деня да оставим куче да спи в стаята ни… бавно но сигурно се превръщаме в една от ТЕЗИ двойки
    Това е кучето, което прегази с колата ли?

  16. #10241
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertMeaw Виж мнението
    Това е кучето, което прегази с колата ли?
    M****, ти ли си, душо?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #10242
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2019
    Мнения
    181
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    M****, ти ли си, душо?

    Ахахаха.


    Забавляваш ме.. Много. Честно.

  18. #10243
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    В момента ми е някакво изморено и разсеяно от 2-3 дена съм така, а и имам чувството, че абсолютно нищо вече не ме интересува просто животът ми тотално се срина и обърка преди около месец и нещо!!!! Едни планове имах друго стана, вече нищо няма смисъл!!!

  19. #10244
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    ...животът ми тотално се срина и обърка преди около месец и нещо!!!! Едни планове имах друго стана, вече нищо няма смисъл!!!
    А преди това да не е било по-различно ?
    Нека позная - някоя пак те е отрязала, нали?!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #10245
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Айде край на първия проект! Колкото ми беше нервно, толкова и вече ми липсва и нямам търпение за още. Взех си част от реквизита за спомен, не че съм сантиментална, но си е ного яко да има такива дивотии из нас. Даже снощи отпразнувахме подобаващо повода, та да се случи така, че да ни върви на бира (вместо по вода) оттук насетне. Говорихме си - първия е, но няма да е последния, щото сложихме доста висока летва, която надскочихме и ще има още на 1001%. Вярваме си и двамата на преценките и на качествата, изглежда така, сякаш вече сме сработени. Подхваща ни и двамата някакъв странен Стокхолмски синдром тип "искам да ми е трудно и да беснея по кретении, та да съм работила наистина". Мноооого яко.
    След работата и преди бирата, направихме една хубава фото-разходка, от която научих много, но тоя път не ми дойде в твърде-твърде много, та да се объркам тотално. Като усетих, че не мога повече, просто оставих кадемлийското канонче и казах "до тука съм за днес, щото няма да ми влезе в главата". Забранени са ми автотата вече, за да се науча да си правя настройките сама и да се науча да усещам кога нещо не ми е в ред. Много е доволен за момента от мен и съм горда от себе си безкрайно много.
    Хубаво е да нямаш време и енергия, щото си хубаво, градивно уморен. Някак си, ако си бачкал от 8 до 17 е друга умората и няма нищо общо с очна линия и глитър и в гъза или със уморени ръце и мозък от снимки. Плановете са след някакво време да мина на по-хубава машина, с която да имам още повече възможности. Интересно е и, че и двете неща са взаимно свързани и трябва да мога да правя и двете. Не вярвах, че има толкова компоненти, честно...

    Някакви хора тая сутрин ме будят с идиотии, пък аз даже не съм си изпила кафето. Последно време някакви филмари има и всички са бътхъртнати, при тва за неща от преди месеци/години, дето... Абе, чисто ровене в лайната си е. Бях забравила кво е да те курвосват, що не ходя често по барове, не общувам с хора извън тесния кръг без причина и оредпочитам разходка с Куч. Явно като покажеш добрина малко и те почват за мезе... По-вероятно е да си навра отверТка в окото, отколкото да мисля тва за адекватно. Соринотсори.

    Майка му стара, гладна съм на идиот... Вчера закусвах чааааак в 19 и не е яко.
    Оу, и колко няман търпение тези дни да си видя бебето... И утре тронове. <3
    квак

  21. #10246
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Всико свърши. Мина почти по план като моята част беше перфектна. Войниците стреляха залпово,напредваха в права линия и най-важното нямаше инциденти.
    Накрая отдадохме почит на един казашки гроб в който са погребани три казачета от 16ти донски полк.

    Историята им е повече от интересна,но нямам време да я разказвам.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  22. #10247
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    брех тука голяма навалица
    пролет идва
    хормоните ви се обаждат нещо

  23. #10248
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    А преди това да не е било по-различно ?
    Нека позная - някоя пак те е отрязала, нали?!
    Не, много си далеч от истината!

  24. #10249
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Историята им е повече от интересна,но нямам време да я разказвам.
    Разкажи ни, другарю. Ние имаме време. Съмнявам се и ти да не можеш да намериш поне малко време в своя презает график, за да я разкажеш.

  25. #10250
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Не, много си далеч от истината!
    --->
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    Разкажи ни, другарю. Ние имаме време. Съмнявам се и ти да не можеш да намериш поне малко време в своя презает график, за да я разкажеш.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си