.
Отговор в тема
Страница 420 от 451 ПървиПърви ... 320370410416417418419420421422423424430 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 476 до 10 500 от общо 11256
  1. #10476
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    не съм влизала тук сигурно от 2-3 години. преместих се в София преди 1 година, а едва преди 4 дни вече се преместих и в друг апартамент. за пръв път в живота си живея сама. страшно самотно и скучно ми е, но не ми липсват мрънкащите съквартиранти. в тишината има някаква красота. в апартамента е пълна кочина, днес сколасах да изчистя пода (този, който е живял тук, преди мен, как не се е сетил, че се чисти и зад мебелите, не само пред тях). от сряда не знам къде се намирам - примъкнах 150 кила багаж до петия етаж, без асансьор. сама. все още имам мускулна треска, днес ходих до джъмбо в дружба да купувам огледала, парцали, мопове, легени и т.н. че и втора възглавница си купих, че гаджето е малко егоист и с охота приема той да спи на единствената до сега (даже не предлага и да я делим. що за гадже имам. че и тази сутрин се оплаква, че снощи съм заспала върху него и не можел да ме помръдне, за да не спи 8 часа по гръб).
    така, това го споделях снощи към 3, но съм заспала. днес тийм билдингът беше стабилен.
    Защо реши да се преместиш в София.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  2. #10477
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Защо реши да се преместиш в София.
    Уж дойдох да уча тук. По принцип съм от Габрово, където шансовете за развитие са под нулата.

  3. #10478
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Уж дойдох да уча тук. По принцип съм от Габрово, където шансовете за развитие са под нулата.
    Габрово е хубав град, посещавала съм го много пъти.

    Какво учиш в София.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  4. #10479
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    не съм влизала тук сигурно от 2-3 години. преместих се в София преди 1 година, а едва преди 4 дни вече се преместих и в друг апартамент. за пръв път в живота си живея сама. страшно самотно и скучно ми е, но не ми липсват мрънкащите съквартиранти.
    Добре дошла отново,
    Радвам се за теб, наистина да живееш с други хора може да е голям трън в задника. Стоенето сам може да е самотно, иначе се свиква с времето.

    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    примъкнах 150 кила багаж до петия етаж, без асансьор. сама.
    Ехее, как успя бе? По стълбите е можело да се изсипеш!


    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    втора възглавница си купих, че гаджето е малко егоист и с охота приема той да спи на единствената до сега (даже не предлага и да я делим. що за гадже имам. че и тази сутрин се оплаква, че снощи съм заспала върху него и не можел да ме помръдне, за да не спи 8 часа по гръб).
    Защо живееш с подобен егоист? Една възглавница не ти дава, то карфица в гъза му не можеш да забиеш от егоизъм.

  5. #10480
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Габрово е хубав град, посещавала съм го много пъти.

    Какво учиш в София.
    Хубав - да отидеш, да разгледаш, да се порадваш на спокойствието там, на това, че е супер евтино в сравнение със София, но не и да живееш.

    Записах начална училищна педагогика с чужд език в СУ.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Добре дошла отново,
    Радвам се за теб, наистина да живееш с други хора може да е голям трън в задника. Стоенето сам може да е самотно, иначе се свиква с времето.
    Благодаря. <3
    Предполагам, че до месец вече няма да се чувствам така като ме натегне и университетът, в комбинация с работата. Сигурно ще ми се иска да си вися вкъщи и да се терзая, че ми е самотно.


    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Ехее, как успя бе? По стълбите е можело да се изсипеш!
    Не беше наведнъж. Един куфар (около метър висок) го мъкнах два пъти с по 50 кила багаж в него. И после следваха чанти с козметика, обувки, китара, кубе, конвектор.. Бе, излезе ми душата, но се справих (колегите после ми се караха, че не съм звъннала за помощ)



    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Защо живееш с подобен егоист? Една възглавница не ти дава, то карфица в гъза му не можеш да забиеш от егоизъм.
    Не живеем заедно. Не той не ми я дава, аз му казах, че нямам проблеми да спя без въглавница (детската градина си казва думата), но не е ставало дума да си я разделим. Работим по въпроса - вече има втора. Просто очаквах същият алтруизъм и от него.
    Последно редактирано от per-dead : 09-02-2019 на 22:23

  6. #10481
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Успех, per-dead.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #10482
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Научи ли го да бълва огън вече.
    Общо-взето.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не можа ли да му сложиш някакво българско име. Пенчо например.
    Гошо също можеше. Или Иван. :дд


    Он: Говорим и мислим някакви неща... Хем ме е страх, хем нямам търпение. Има много да се мисли и прави, но май съм ок да пробваме тая работа. Инатересно ми е.
    квак

  8. #10483
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    .. По принцип съм от Габрово...
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    .. аз му казах, че нямам проблеми да спя без въглавница ... Просто очаквах същият алтруизъм и от него.
    Брей, габровец-алтруист, брей-брей!!

  9. #10484
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Гошо също можеше. Или Иван. :дд
    Пенчо, Ганчо, Малин и т.н. са типични български селки имена. Тези, които ти предлагаш не са нашенски. Пък и ще е уникат кучето. Дори по селата бабите си кръщават кучетата Макс, Рекс, Рикардо...
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  10. #10485
    Като бях много малък баба ми на село имаше женско куче-помияр на име Роза.

  11. #10486
    Всяка сутрин, на път за работа, засичам едно младо момиче (може би към 25 г.), което е с изключително тъмно червен цвят на косата, много бяла кожа, много тъмни очи, с татуировка ръкав на лявата ръка и изглежда има много голям набор от безжични слушалки ушанки...

  12. #10487
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Всяка сутрин, на път за работа, засичам едно младо момиче (може би към 25 г.), което е с изключително тъмно червен цвят на косата, много бяла кожа, много тъмни очи, с татуировка ръкав на лявата ръка и изглежда има много голям набор от безжични слушалки ушанки...
    И?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  13. #10488
    Нищо. Само споделям.

  14. #10489
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Нищо. Само споделям.
    Харесваш ли я? Следиш ли я? Нищо не споделяш. Споделяй, че ми е скучно.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  15. #10490
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Харесваш ли я? Следиш ли я? Нищо не споделяш. Споделяй, че ми е скучно.
    Ето ти нещо интересно. На последния ти коментар му липсва единствено болднат текст, за да прилича сякаш е написан от дриймуолкъра. На нея всичко и всички са ѝ скучни.. Предполагам страда от изключително тежка форма на депресия, в резултат на която, тя няма интерес към нищо на този свят.


    Иначе аз си харесвам една друга, но тя от 2-3 месеца смени превозните средства.. Тя е русолява, с мисля че топло зелени очи, носи очила, косата ѝ е добре сресана...
    Последно редактирано от ghostuser001 : 09-05-2019 на 06:29

  16. #10491
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Ето ти нещо интересно. На последния ти коментар му липсва единствено болднат текст, за да прилича сякаш е написан от дриймуолкъра. На нея всичко и всички са ѝ скучни.. Предполагам страда от изключително тежка форма на депресия, в резултат на която, тя няма интерес към нищо на този свят.


    Иначе аз си харесвам една друга, но тя от 2-3 месеца смени превозните средства.. Тя е русолява, с мисля че топло зелени очи, носи очила, косата ѝ е добре сресана...
    Но за разлика от нея аз за първи път казвам, че ми е скучно. Тя постоянно го повтаря.

    Аха, значи тая другата я следиш, така ли?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  17. #10492
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    няма интерес към нищо
    Има интерес към някои неща, но те са твърде сложни за неопитния мозък.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  18. #10493
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Има интерес към някои неща, но те са твърде сложни за неопитния мозък.
    Пак повтарям - дриймуолкърът не проявява интерес към нищо. Нищо на този свят не я вълнува. По-добре от теб знам това.

  19. #10494
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    ХЛЕБАРКИ В БАНЯТА. HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!

  20. #10495
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    ХЛЕБАРКИ В БАНЯТА. HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!
    Какво хелп, какво хелп?
    Вместо да ни почерпиш зарадвана, че не си сама в апартамента и си отглеждаш домашни любимци.

    От кой вид са - черните, лъскави, с дебелата "броня" (и приличащи на продълговати бръмбари) или бързоногите кафеви (с лекото окачване)?

    Кръсти ли ги вече?

  21. #10496
    Супер фен Аватара на per-dead
    Регистриран на
    Jul 2014
    Мнения
    1 189
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Какво хелп, какво хелп?
    Вместо да ни почерпиш зарадвана, че не си сама в апартамента и си отглеждаш домашни любимци.

    От кой вид са - черните, лъскави, с дебелата "броня" (и приличащи на продълговати бръмбари) или бързоногите кафеви (с лекото окачване)?

    Кръсти ли ги вече?
    Май всякакви видове си имам. Толкова са много, не мога да измисля на всички имена. По-добре по номера, че да не ги бъркам.

  22. #10497
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Май всякакви видове си имам. Толкова са много, не мога да измисля на всички имена. По-добре по номера, че да не ги бъркам.
    Добре дошла в живота на живеещия сам човек.

    Не забравяй днеска да ги нахраниш!

  23. #10498
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Палачинка партииииииии! <3 Ей ся ги почвам, до довечера имам да се занимавам.
    Снощи беше мега готиното събиране, не ми се ставаше ама трябва.
    Тия дни се очаква да си оттърча на фестчето, дето всяка година ни е традиция в градо. Ного яко - ще съм асистент-фотограф. С яката тениска с надпис и всичко. <3 Много бързо се случват нещата, много се радвам, че вече мога да снимам. Ного яко. <3 Въобще тия дни са доста яки, пък! <3 Само малко грим ми трябва и всичко ще е топ, но неделя... Даже имам и задачка от мацката, която на пръв поглед никак не ми звучи сложна. Ще видим как ще е, но все пак... Не виждам проблеми.
    квак

  24. #10499
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Има интерес към някои неща, но те са твърде сложни за неопитния мозък.
    няма как луд мозък който е поставил бог на пиедестал да мисли сложно, да ти е ясно, слаб ти е кръгозора, ограничен

    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    ХЛЕБАРКИ В БАНЯТА. HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!
    четете ги тея форуми бе, те са за това
    Фипронил, чисти ги за около 2 години, след 2 години повтаряш

  25. #10500
    Цитирай Първоначално написано от per-dead Виж мнението
    Май всякакви видове си имам. Толкова са много, не мога да измисля на всички имена. По-добре по номера, че да не ги бъркам.
    Ще питам баща ми. Преди година извикаха една фирма, напръскаха и... хлебарките до една измряха. В съседите има, при баща ми няма - вече една година. Ам, трябвя да се бръкнеш някаква сума (неголяма), ако решиш да извикаш същата фирма - поне ще знаеш, че с гадинките е свършено. От фирмата дават 1 година гаранция.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си