.
Отговор в тема
Страница 430 от 450 ПървиПърви ... 330380420426427428429430431432433434440 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 726 до 10 750 от общо 11246
  1. #10726
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    къде другаде ще намериш луд терапевт

  2. #10727
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    къде другаде ще намериш луд терапевт
    Терапевт?

    Идеално. Друг потребител се нуждае от твоите услуги. Остави я торито. Приеми по-тежка задача - консултирай превъртялата дриймуолкър. По всичко изглежда, че наскоро не си е пила хаповете и е започнала отново с теориите за конспирация. Във всеки околен припознава маниак и се страхувам, че съвсем скоро ще излезе по улицата с нож в ръка и ще вземе да наръга някой случаен минувач, който я разминава по улицата.

  3. #10728
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Казах в предният си по-дълъг коментар. Не смятам, че се нуждая от терапевт, други неща са ми на дневен ред.
    квак

  4. #10729
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Казват, че всички се връщат рано или късно, но трябва тотално да си промениш желанията и плановете, трябва да стане твърде късно за това. Е, да, очевидно всички се връщат, без значение какво точно ги връща. Плановете откато си тръгна този човек, са тотално различни. Говорим за различна аз и различни цели. Вече. Тогава по-скоро се оформяха и още не знаех точно как да постигна всичко. Сега няма да се отделя от пътя, по който съм избрала да вървя за него, бита карта е. Ама е хубаво да се върне - забавлявах се на чата снощи. Още ми е смешно даже.
    С него не сме се разбрали нещо, твърде е уморен, за да ми обърне внимание. Бях уплашена какво ще последва, но съм сигурна, че във всеки случай ще бъда добре. “My skin has turned to porcelain, to ivory, to steel.” каза Санса Старк и беше права.
    Вчера забърках много як грим, днес - пак. Грима и видеозаснемането са над всичко и всички. Събота трябва да се поснима малко, може би. Още не съм точно сигурна и не знам дали е ок да попитам в създалата се ситуация.
    Оувърол, опитвам се да съм добре, макар много увеличените като брой паник атаки да не са съвсем на това мнение. :ддд А сега пия кафе на студа и, макар всичко да тече от покривите, духа ебаси вятъра и ми е студено. Много. Не обичам да ми е студено. Студовата ми алергия също не обипа да ми е студено.
    квак

  5. #10730
    Оф, скучно ми е. А имам да наваксвам с уроците, но не ми се почва. Някакво много кофти усещане - хем да ми е скучно, хем да имам какво да правя, хем да не ми се прави... Пък и ментално увредената ми дружка тук, във форума, нещо от 1-2 дни се е покрила и не пише, та ми е още по-скучно без нея..

  6. #10731
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Терапевт?

    Идеално. Друг потребител се нуждае от твоите услуги. Остави я торито. Приеми по-тежка задача - консултирай превъртялата дриймуолкър. По всичко изглежда, че наскоро не си е пила хаповете и е започнала отново с теориите за конспирация. Във всеки околен припознава маниак и се страхувам, че съвсем скоро ще излезе по улицата с нож в ръка и ще вземе да наръга някой случаен минувач, който я разминава по улицата.
    Не във всеки, само в теб, потвърдено и от другите четирима човека, които ми споделиха разни неща.

    Съветвам те да си преразгледаш избора на думи, ако не желаеш негативни последици.


    Последно редактирано от dreamwalker : 02-11-2020 на 13:49
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  7. #10732


    Добре, това ми оправи деня! Усмивката е на лицето ми. Благодаря!

  8. #10733
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Да твърдиш подобни неща, защото някой не иска да ти дава лична информация (която не знам в правото на какво точно ми изискваш впрочем), не е особено окей.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #10734
    Сериалът "the Good Wife" е як! А това: https://www.youtube.com/watch?v=QF_DT-l1sZQ

    направо ме нахили до краен предел!!!

  10. #10735
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Терапевт?

    Идеално. Друг потребител се нуждае от твоите услуги. Остави я торито. Приеми по-тежка задача - консултирай превъртялата дриймуолкър. По всичко изглежда, че наскоро не си е пила хаповете и е започнала отново с теориите за конспирация. Във всеки околен припознава маниак и се страхувам, че съвсем скоро ще излезе по улицата с нож в ръка и ще вземе да наръга някой случаен минувач, който я разминава по улицата.
    А медицински картон да ми предоставите?

  11. #10736
    Някой има ли представа какво се случва с Електра ( https://www.teenproblem.net/forum/member.php/339757 )?

    Отдавна не е влизала във форума. Дали е добре?

  12. #10737
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    а за мен никой не се притесни

    добре че съм като херпеса
    все някога се връщам

  13. #10738
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    а за мен никой не се притесни

    добре че съм като херпеса
    все някога се връщам
    Сега, ако върнеш и ivaaaaa, ти пиша отличен 6!

  14. #10739
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Господи, колко съм била заблудена за човека до себе си... Хубаво е, че се разделихме, защото съм се отървала от голям товар. Тази рана в гърба ми, обаче, ще отнеме време да се излекува, което значи да си седя малко сама. Нямам думи да опиша колко гадно е постъпил, когато не е убил още в първите епизоди. Това да искаш да контролираш нещата така, не е на добре. Само дето накрая в неговите очи аз излизам виновна, а не се чувствам така по никой начин. Направих всичко възможно да спася, каквото си мислех, че имаме ама не би. И като разбрах наистина какво се случва, не полудях от бяс, а го приех с усмивка. Почувствах се освободена от кофти присъствие, което е и доста странно за толкова чувствителен човек като мен. Дано това не означава, че съм загубила тотално способността си да чувствам някакви неща спрямо някого. Изял ми е всеки шанс да НЕ се проваля, като е мълчал толкова време. Цяла година красиви думи и празни обещания, а аз съм вярвала в душата на картите като шаранче. Поне се научих на някои неща, които ще са ми супер полезни за по-натам в живота и професията ми. Оттук насетне само напред и нагоре, друг път няма за мен.
    Чувствам се и малко уморена в емоционален аспект - рядко приключвам връзка, без да се уморя от тъпотии. Чувствам се прецакана. Дано да усети някога това, което и аз. Ясно е, че ще се върне в един момент, както казах - всички се връщат. Ще чакам с нетърпение да го насоля.
    квак

  15. #10740
    Аре, бе, Тори, не се ли научи..

    Тоя кой поред след Антракса е? За колко човека след него писа, че са най-голямото богатство на Планетата, а след това - колко големи боклуци са били? И следващият ли ще е първо цвете, след това лайно? Не се ли научи поне как миришат ако-тата и ли все попадаш на добре ароматизирани с глейд или еъруик такива?

    Ще се събирате ли с Антракса?
    Последно редактирано от ghostuser001 : 02-16-2020 на 11:32

  16. #10741
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Антракса е приятелче вече, никво събиране не планирам. :д
    квак

  17. #10742
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Много е странно, когато си бил мотивиран за нещо толкова много, а като ти се отдаде възможност да го направиш ти става все едно .. Имах съвсем различни виждания отначало, бях толкова амбицирана, а ето, че почна 2ри семестър и нищо от това, което уча още не ми е привлякло вниманието..
    П.С. бях забравила чувството да пишеш тук ...
    Don't judge my story by the chapter you walked in on.

  18. #10743
    ^ никът ти ми се струва познат, но ти кой беше? Не те помня с нищо.

  19. #10744
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Преди 2-3 години писах активно във форума...
    Don't judge my story by the chapter you walked in on.

  20. #10745
    Значи си за малко тук.
    Хубаво!

  21. #10746
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Не се знае
    Don't judge my story by the chapter you walked in on.

  22. #10747
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Така, снощи си поговорихме, може би се поуспокоих малко от малко. Може би приемам нещата. Може би. Само това ми беше в акъла няколко дни, но не - днес си получих някои от нещата, дето съм правила за портфолиото си и ще се накачват в страницата и оттам насетне може да си търся работа, свързана с грим в студио. Колкото и да е обидно да лепиш изкуствени мигли на кифли и да им правиш супер скучен грим, щото е тъпото Русе (маамуда...), като трябва да се оправяш сам, може би не е ЧАК толкова лоша алтернатива. Нещо ми се върти в главата, само където няма точен образ. Имам виждане за така нареченият успех, но не и как да стигна до там съвсем. Става въпрос за много пари, а аз нямам тази снимачна техника. В задачата се пита, как максимално бързо да си я набавя С ГРИМ, А НЕ С БЪБРЕК, за да си изкарам желаните супер скъпи курсове по грим, които наистина да ме поставят на картата на гримьорите в света. Не говорим за България, а за света тук. Може би, ако се хвана да работя нещо с грим в града за някой и друг месец, ще успея да събирам бавно и полека тази техника, а после и да си събера парите за курсовете. Може би. Имам някаква визия за нещата. Досега имах връзки и ангажименти, защото бях неговата жена. Сега сме приятели, бих могла да имам същите връзки, ако поискам, но не искам това. Искам сама да скоча на картата. Пък! Много ми е каша в главата, буря в чаша вода, един вид. Може би трябва да го преспя още ден-два, за да ми се изясни.
    Ох, и както бях нервна, тъжна и умряла, направо ей сега се оживих без време. Развълнувано ми е, макар че има доооста вода да изтече тук. Талантлива съм и ми се занимава и със видеография, и с грим. Особено много, при това. Сумати хора са ме хвалили. Длъжна съм да се занимавам с това, пък! На себе си и на всички похвали, които чух.
    Така, намрънках се, сега се започва работата по портфориото ми. Уиш ми лък!
    А, да - и майната му, че нямам гръб и всички ме ритат един след друг, няма да се дам на никого! Никой няма моите очи, ръце и усещане за нещата, а това не можеш да го повториш, колкото и да искаш. Имам всичко необходимо, за да направя това с грима и видеографията реалност, а не мечта. Нататък също имам планове, нищо не се е променило то тогава. В един момент ще станат всички наши общи планове, а аз ще съм ебаааахти пича! ПЪК!!!
    квак

  23. #10748
    А какво стана с мечтата ти да станеш медицинска сестра? Следваш ли все още медицина или реши да прекъснеш и да не се дипломираш?

    Колкото до парите - искай от дриймуолкър. Тя е много богата и, ако си готова да ѝ бъдеш приятелка - може да ти плаща за тази услуга.

  24. #10749
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    А какво стана с мечтата ти да станеш медицинска сестра? Следваш ли все още медицина или реши да прекъснеш и да не се дипломираш?

    Колкото до парите - искай от дриймуолкър. Тя е много богата и, ако си готова да ѝ бъдеш приятелка - може да ти плаща за тази услуга.
    Ти от дума не разбираш май.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  25. #10750
    Аз си общувам с тори и ѝ давам съвет как да подходи. А от вас двете си зависи дали ще завържете контакт една с друга и дали ще постигнете необходимото съгласие.

    Нито те обиждам, нито нищо!
    Последно редактирано от ghostuser001 : 02-20-2020 на 14:47

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си