.
Отговор в тема
Страница 431 от 450 ПървиПърви ... 331381421427428429430431432433434435441 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 751 до 10 775 от общо 11246
  1. #10751
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Тва с медицината още ми е интересно, но си прекъснах образованието и предпочитам да уча кино-грим. Анатомията и видеографията са в основата на адекватен (такъв) грим, да не кажа, че за мен специално дори не е толкова важно да мога да рисувам. За сега единствената алтернатива е да се занимавам със салонен в града, но отново - иска се портфолио или курс и портфолио.
    квак

  2. #10752
    Дриймуолкър, ще споделиш ли публично, пред всички нас, как се чувстваш днес?

  3. #10753
    Понякога имам чувството, че дриймуолкър като види мой коментар - се изприщва цялата. Сякаш ѝ бъркам в нервите, влизам ѝ под кожата и все подобни определения...

  4. #10754


    Имам удоволствието да ви съобщя, че съм избран за председател на Комитета по изпращане на Дриймуолкър. Създанията - расата, от която произлиза Дриймуолкър, осъществиха контакт със Земята и предадоха кратко, но точно съобщение: Искат си я обратно..

    Та сега съм натоварен да организирам в кратки срокове приемо-предаването на Дриймуолкър.

  5. #10755
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ей, на русенеца културата спрямо животни е тотално сбъркана. Дневно на разходка поне по петима тъпака ми препречват пътя и неадекватно скачат върху Джеки, за да му проверяват разтегливостта на ушите и опашката. Ей, днес пак същата - спряла съм се с приятел на тротоара, даже видя как го гушнах за поздрав, вижда грубата игра между познатия ми и кучето и посяга да пипа опашката на гадината. А тва, че е 20 кила със зацепило 4х4 и собствено мнение за нещата, не е важно. Тва, че може да строши орех с челюстите си, също не е важно. Че е правен да гони дивеч, пак не е важно. Никакви инстинкти за самосъхранение, ебасимус... Давай, дребен е, с висящи ушаци и пухляв - ще го мачкаме, без да питаме. Кога ли ще ми втръсне и ще напсувам някой, не знам. Ако има родители по фороня, да питам - на деца също така ли се радват непознатите?
    Пак ме боли главата, но тоя път няма да пия хапчета, ами направо ще си лягам след малко. Трябва да ми отмине на тъмно и тихо.
    Снощи си беше интересна вечер. Струва ми се, че явно не бях решила аз какво ще се прави. :дддд Не се оплаквам, де - забавлявах се много, а ми беше криво до преди да се видим. Щях да кажа, че може би трябва да го правим по-често, но по-скоро съм "не", щото имам известен опит в това точно... :ддд
    Неделя се видяхме всички, цялата коНпанея. Много беше хубаво и искам пак, искам повече. Определено. Днес може би ще идат при него да го видят, с което нямам проблеми изобщо, защото той също има нужда от приятели. Даже е хубаво, че ни наглеждат и двамата, та да не стане някоя беля. Ще ми се да не се налагаше да ни наглеждат, а просто да си се виждаме всички на камара, както досега. Явно няма да стане.
    Имам няколко неща на компютъра за портфолиото, но тези дни така и не мога да се взема в ръце достатъчно, за да ги оправя + не съм и тренирала от две седмици, което може би ще ми коства малко или много усилия следващият път. Обаче наистина съм уморена и нямам сили/енергия да мисля за това. В по-голямата част от деня искам да се завия през глава в леглото и да се сополивя. Днес си мислех - можеш да познаеш, че (уонаби) гримьор е тъжен, ако му намериш четките идеално измити, изсушени, подредени в калъфи и сресани. Иска ми се да мога да нарисувам на лицето си какво чувствам, но не мога да се наканя дори да подхвана боичките и основата. Не се справям добре последно време. Включително и нещо ми се случва с лицето, пак съм завъдила сухи участъци...
    квак

  6. #10756
    @ХолиГолайтли, това ще ти е от полза, за да знаеш как да попълниш въпросника: https://youtu.be/ML14CiVgxs4

    Говорят на български, така че няма да имаш проблем с попълването му, стига да следваш какво ти казват.

  7. #10757
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    Виждала съм работата ти и мисля, че си заслужава ...
    Don't judge my story by the chapter you walked in on.

  8. #10758
    ^ това предполагам не е за моят коментар, нали?

    бтв: нахиленомомиче12, прости прямотата ми, но ми се струваш съмнителна.. Не знам защо - така го чувствам. Сякаш имаш и друг добре познат профил тук..

  9. #10759
    Повече от фен Аватара на nevermorevon
    Регистриран на
    Mar 2013
    Мнения
    396
    Чуствам се стар вече xaxa

  10. #10760
    Ей, дриймок, къде изчезна? Имаш лични от мен, на които следва да ми предоставиш отговори!

    А да, за следващия ми рожден ден искам да ми подариш един оригинален такъв: https://youtu.be/VE_4zHNcieM

  11. #10761
    Безпокоя се за дриймока.. :///
    Някой има ли представа какво се случва с нея? Дали е добре? Дали скоро ще се завърне във форума?

  12. #10762
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Безпокоя се за дриймока.. :///
    Някой има ли представа какво се случва с нея? Дали е добре? Дали скоро ще се завърне във форума?
    На тези въпроси има един начин за получаване на отговор... правиш ритуал за призоваване на Дрийма и АКО се появи я питаш лично.
    Death is not the end, it is only the beginning

  13. #10763
    НомНомНом, къде си? Върни се в този умрел форум. Върни се и разкрий на всички тук тайната кой/коя в действителност е дриймуолкър.

    Ти, Ном, си хакер номер едно!

  14. #10764
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Да се върна ли...



    ...да не се ли върна...
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  15. #10765
    ^ ти, НомНом, ли си?

  16. #10766


    НомНом не се е логвала тук от 9 месеца!

    Как ли е? Добре ли е?

  17. #10767
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Пиши я вече забравила за форума, повечето сме така.. Чудно къде ли се дяна форумния католик..
    Death is not the end, it is only the beginning

  18. #10768
    Мани, днес едва я намерих във фейсбук..

    Съкратила си е личното име и фамилията до 2-3 букви всяко.. Сега като я търсиш по този начин изкачат дузини китайки...

    Но я намерих. И временно ми се приповдигна настроението.

  19. #10769
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Хората все още ли ползват фейсбук ? :O
    Newton ... Как ли беше.. форумния поп.. трябва да го намеря
    Death is not the end, it is only the beginning

  20. #10770
    Ми, той е тук. Преди две седмици го мернах, че е писал..

    бтв: дриймокът отново се покри... Ще взема да реша, че е някаква хищна дънна риба, която се заравя на дъното и атакува от засада.. Ей, хич не обича да отговаря на въпроси, но пък за сметка на това обожава да задава такива.

  21. #10771
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Цитирай Първоначално написано от ghostuser001 Виж мнението
    Ми, той е тук. Преди две седмици го мернах, че е писал..

    бтв: дриймокът отново се покри... Ще взема да реша, че е някаква хищна дънна риба, която се заравя на дъното и атакува от засада.. Ей, хич не обича да отговаря на въпроси, но пък за сметка на това обожава да задава такива.
    Дриймчо е такава, на мен ми отговаря но с по 1-2 думи и то на избрани въпроси..
    Трябва да го намеря newutona изскочиха доста въпроси относно него..

    Btw ти кой си ? Ghostuser
    Death is not the end, it is only the beginning

  22. #10772
    Аз съм ghostuser001. Това е напълно достатъчно.

    Дриймокът е много повече от това, което повечето предполагат.

    Но и тя е шантавела, като всички останали тук.

  23. #10773
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Никой не казва че не е, но ми трябва попа
    Едно бързо опело да направи.
    Death is not the end, it is only the beginning

  24. #10774
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от fanton1 Виж мнението
    Никой не казва че не е, но ми трябва попа
    Едно бързо опело да направи.
    Кога?! Колко даваш?
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  25. #10775
    Супер фен Аватара на fanton1
    Регистриран на
    Aug 2014
    Мнения
    2 499
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Кога?! Колко даваш?
    Така ли посрещаш познати ? Тцтцтц...
    Къде се загуби Отче ?
    Death is not the end, it is only the beginning

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си