.
Отговор в тема
Страница 434 от 450 ПървиПърви ... 334384424430431432433434435436437438444 ... ПоследнаПърви
Резултати от 10 826 до 10 850 от общо 11246
  1. #10826
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849


    Само ви показвам как да си миете по-добре ръцете в тая епидемия!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  2. #10827
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Поради някаква причина dreamwalker идва от нищото и започва да се заяжда/спори с мен без никакъв адекватен аргумент. Защо? Злобееш ли? И за какво по-точно, като не правя нищо извън правата си, като да изказвам мнение?

    А преди уж останахме с добри чувства, защо съскаш на някой като мен? Тоя дето задава твърде неудобни въпроси и хората ги отбягват като defender, tori, kinspel и някои fake потребители?

    В опита си да разшифровам твоите публикации най-много ще получа мозъчен тумор.
    На колко години си. Моля те, нека не си на повече от 13.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  3. #10828
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението


    Само ви показвам как да си миете по-добре ръцете в тая епидемия!
    сега като сме почнали

  4. #10829
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Как не ви е срам, бе, комплексирани нещастници? Затова не харесвам хора - защото повечето са като вас: злобни, завистливи, мързеливи, комплексирани и безкрайно кухи. Или само аз живея с грешна представа за света, че хората са добри и мили същества. Ми, не. Вие сте очевидната извадка. Имате ли представа колко нощи не съм спала, за да уча, работя докато вие мишкарувате в интернет? Имате ли представа, че от години аз отделям от времето си всеки божи ден да надграждам знанията си? От много време животът ми е едно безкрайно изтощаващо учене и още по-изтощаваща работа, но аз съм си го избрала. И го обожавам. С какво вие сте помогнали на света? Колко живота сте спасили? Колко хора са ви благодарили? На колко хора сте помогнали с лекарства, храна и тн.? Не знаете нищо за мен. Хейтите ме, защото макар да не ме познавате имате усещането, че ви превъзхождам и това ви комплексира черните дребни душички. Наистина ли не розбрахте иронията? Не видяхте ли какво написа грозното същество преди поста ми за богатото гадже? Истината е, че да - имам богато гадже, който е постигнал всичко с много ум и работа (сам) и да имам и сравнително добре обезпечено семейство. Ако реша мога да не се занимавам с учене, кариера, будуване през нощите, но никога не бих го направила, защото ми пука и искам животът ми да има смисъл. Можете ли да кажете същото за вас? Животът на един бъдещ медик през първото десетилетие от образованието му е мачкане, бачкане и никакви пари в джоба. Наистина не заслужавате нищо.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  5. #10830
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Ива има гаджеее, Ива има гаджеее...
    Иве, няма как да избягаш от фактите. Грозния те познава по-добре от всеки друг, той познава всички ни и винаги говори само с ФАКТИ.

  6. #10831
    22. Ива, ти си земноводно, хибрид, от Новата раса, индигово дете. Когато телепатията ти започне да се развива ще станеш много разсеяна. Трябва да внимаваш постоянно, защото има кметове и агенти по улиците. Моля те!

    На тази планета вие сте най-уязвимите и най-често избират вас за жертви:

    https://www.youtube.com/watch?v=Sz3LtbDXPWQ

    К
    Последно редактирано от Krokopotam : 04-04-2020 на 12:50 Причина: Неизчерпателност

  7. #10832
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Как не ви е срам, бе, комплексирани нещастници? Затова не харесвам хора - защото повечето са като вас: злобни, завистливи, мързеливи, комплексирани и безкрайно кухи. Или само аз живея с грешна представа за света, че хората са добри и мили същества. Ми, не. Вие сте очевидната извадка. Имате ли представа колко нощи не съм спала, за да уча, работя докато вие мишкарувате в интернет? Имате ли представа, че от години аз отделям от времето си всеки божи ден да надграждам знанията си? От много време животът ми е едно безкрайно изтощаващо учене и още по-изтощаваща работа, но аз съм си го избрала. И го обожавам. С какво вие сте помогнали на света? Колко живота сте спасили? Колко хора са ви благодарили? На колко хора сте помогнали с лекарства, храна и тн.? Не знаете нищо за мен. Хейтите ме, защото макар да не ме познавате имате усещането, че ви превъзхождам и това ви комплексира черните дребни душички. Наистина ли не розбрахте иронията? Не видяхте ли какво написа грозното същество преди поста ми за богатото гадже? Истината е, че да - имам богато гадже, който е постигнал всичко с много ум и работа (сам) и да имам и сравнително добре обезпечено семейство. Ако реша мога да не се занимавам с учене, кариера, будуване през нощите, но никога не бих го направила, защото ми пука и искам животът ми да има смисъл. Можете ли да кажете същото за вас? Животът на един бъдещ медик през първото десетилетие от образованието му е мачкане, бачкане и никакви пари в джоба. Наистина не заслужавате нищо.
    Не, нямаме представа, защото това е анонимен форум. Ако искаш тълпи, които да те боготворят, ставаш инстаграм инфлуенсър и постваш стори всеки ден колко хубав, смислен и неповторим е животът ти, колко велик е приятелят ти, колко прекрасно семейство имаш и т.н.

    Впрочем как е възможно да завиждаш на човек от анонимен форум, някой може ли да ми обясни, мерси.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  8. #10833
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Не искам и нямам нужда от благотворение. Пиша в тема, където изливам някакви мои чувства. Не искам и не очаквам от никого да ме анализира. Още повече пък по постове, които са веднъж годишно и са провокирани от нещо, което след няколко дни съм забравила. Защото по същата логика мога да наричам тях комплексирани, некадърни мързеливци. Спрямо постове. Нали... Може и да греша, но затова това място е с активност 2-3ма човека, от които 100% са психопати, с неспособност да общуват. Тук наистина имаше свестни хора. Тези мизерници ги изгониха. И си пишат сами. Наистина, не разбирам защо продължавам да си свалям гарда, като още им отговярям и от несъстоятелна носталгия продължавам да влизам в това токсично място.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  9. #10834
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Ива има гаджеее, Ива има гаджеее...
    Иве, няма как да избягаш от фактите. Грозния те познава по-добре от всеки друг, той познава всички ни и винаги говори само с ФАКТИ.
    Ти си от свестните. Какво правиш тук?
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  10. #10835
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Не искам и нямам нужда от благотворение. Пиша в тема, където изливам някакви мои чувства. Не искам и не очаквам от никого да ме анализира. Още повече пък по постове, които са веднъж годишно и са провокирани от нещо, което след няколко дни съм забравила. Защото по същата логика мога да наричам тях комплексирани, некадърни мързеливци. Спрямо постове. Нали... Може и да греша, но затова това място е с активност 2-3ма човека, от които 100% са психопати, с неспособност да общуват. Тук наистина имаше свестни хора. Тези мизерници ги изгониха. И си пишат сами. Наистина, не разбирам защо продължавам да си свалям гарда, като още им отговярям и от несъстоятелна носталгия продължавам да влизам в това токсично място.
    Спокойно, благодарни сме на лекарите, но е нереалистично да очакваш да знаем всичко за всеки тук.

    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  11. #10836
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Как не ви е срам, бе, комплексирани нещастници? Затова не харесвам хора - защото повечето са като вас: злобни, завистливи, мързеливи, комплексирани и безкрайно кухи. Или само аз живея с грешна представа за света, че хората са добри и мили същества. ... Наистина не заслужавате нищо.
    Ама защо тогава лекуваш хора, след като са повечето като нас? Каква е логиката? Очевидно ни мразиш и не заслужаваме нищо. Но мисля, че време беше някой да те изкара от магическата приказката и да те вкара в реалността за грозната природа на хората. Съжалявам Ivaaaaa, но приказката свърши!

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Имате ли представа колко нощи не съм спала, за да уча, работя докато вие мишкарувате в интернет? Имате ли представа, че от години аз отделям от времето си всеки божи ден да надграждам знанията си? От много време животът ми е едно безкрайно изтощаващо учене и още по-изтощаваща работа, но аз съм си го избрала. И го обожавам.
    Да, наистина можем да видим как "извира" твоето обожание спрямо това, с което се занимаваш. Може и да си изнервена от всичката работа, осъзнавам, че това което правиш е много трудно, но никой не е длъжен да търпи обидите ти спрямо киселото ти настроение в резултат от психическото ти изтощение.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Колко живота сте спасили? Колко хора са ви благодарили? На колко хора сте помогнали с лекарства, храна и тн.? Не знаете нищо за мен. Хейтите ме, защото макар да не ме познавате имате усещането, че ви превъзхождам и това ви комплексира черните дребни душички.
    Ти в този момент лекар ли си? Защо е известно само това, че учиш медицина, но никъде не си казала, че вече си лекар. В общи линии до този момент си спасила 0 животи. Не те hate-им , ние те попитахме нещо, но това е форум, аз от къде мога да знам, че си наистина учиш медицина? Може и да лъжеш! Не мога да завиждам, на някого, когото дори не познавам.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Истината е, че да - имам богато гадже, който е постигнал всичко с много ум и работа (сам) и да имам и сравнително добре обезпечено семейство.
    Чудно какво ли е намерил е теб? Може да се е трогнал като си се ядосала и си го нарекла както нас "черна дребна душичка" и така да се е влюбил в теб, ако изобщо можем да говорим за любов тук.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ако реша мога да не се занимавам с учене, кариера, будуване през нощите, но никога не бих го направила, защото ми пука и искам животът ми да има смисъл. Можете ли да кажете същото за вас?
    От кога върховният смисъл на живота е да следваш медицина? Ако това е за теб, това е fair enough отговор. Но всеки живее живота си както сметне за добре и всеки има свой смисъл.
    Да, мога да кажа, че животът ми има смисъл, заради работа, която практикувам.

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Защото по същата логика мога да наричам тях комплексирани, некадърни мързеливци. Спрямо постове. Нали... .
    Не правиш ли точно това?

    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Може и да греша, но затова това място е с активност 2-3ма човека, от които 100% са психопати, с неспособност да общуват. Тук наистина имаше свестни хора. Тези мизерници ги изгониха. И си пишат сами. Наистина, не разбирам защо продължавам да си свалям гарда, като още им отговярям и от несъстоятелна носталгия продължавам да влизам в това токсично място.
    Ако обичаш не лепи етикети на никого, защото ти сама започваш по постовете с омраза за си създаваш имидж на доктор психо. "Сваляш си гарда", понеже искаш на vent-неш злобата от стресирания ти живот някъде и постовете на форума пасват перфектно.
    Последно редактирано от Rengur : 04-05-2020 на 14:33 Причина: Спазвайте добрия тон!

  12. #10837
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ти си от свестните.
    Грешка.


    Иначе, почнах да се ваксинирам редовно и между лекциите в ютуб и проектите, които довършвам се вясвам тук. Така и така си тук, по-късно ще ти драсна ЛС с въпрос по специалността ти. (Споко, няма да питам какво ми е , във връзка с един проект е. )

  13. #10838
    Повече от фен Аватара на anastacia89
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    На Мел Мак
    Мнения
    303
    Свестните пораснаха и затова се махнаха. Не че са били изгонени. Нищо че мен ме изгониха милите админи и смяната на облика на сайта. Но ето че се върнах.
    Ебаси 14 години в тоя форум

  14. #10839
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Цитирай Първоначално написано от anastacia89 Виж мнението
    Свестните пораснаха и затова се махнаха. Не че са били изгонени. Нищо че мен ме изгониха милите админи и смяната на облика на сайта. Но ето че се върнах.
    Ти май си от най-старите потребители тук, последно си писала преди 13 години, как се сети за това място.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  15. #10840
    Повече от фен Аватара на anastacia89
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    На Мел Мак
    Мнения
    303
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Ти май си от най-старите потребители тук, последно си писала преди 13 години, как се сети за това място.
    Случайно се сетих. А и как се забравя този форум?!
    Ебаси 14 години в тоя форум

  16. #10841
    В ционистките соцмрежи останаха само пенсионери. Там всичко се контролира от червен компютър на злото, мощна смукачка на лични данни и машина за интриги. Няма начин да инфлуенсиш, "пазят" 'си' "киборгите".

  17. #10842
    Повече от фен Аватара на anastacia89
    Регистриран на
    Jan 2006
    Град
    На Мел Мак
    Мнения
    303
    Ебаси 14 години в тоя форум

  18. #10843
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ох, седя, чеша се по главата от почуда, пляскам се по челото и ми е рядко странно. Снощи, като цяло, беше мега странна вечер/нощ/сутрин. Почвам да се чудя колко магнита съм изяла, та да привлека толкова глупости, с които не би ми се наложило да се занимавам, ако просто не си бях вдигала телефона и отваряла месинджъра. Като се правиш, че нещата не се случват, те НАЛИ изчезват?! :ддд Рядко тъпи ситуации са и двете... В единия случай се разбира нещо за мен, което не бих искала да се разбира - не щото е кой знае какво или може да доведе до кой знае какво, а щото си е моето лично пространство и далеч не е готино да се знае от всеки с кого и какво правиш, ако нямате връзка. В другия случай са буквално едни кравешки лайна, дето могат да доведат до много повече лайна и много, ама МНОГО да замиришат... Само дето във случай номер две нямам топките да откажа да се ровя в лайната, щото човека много пъти се е ровил в лайната заради мен. И изведнъж още повече ми се прищя да си намеря оная острата лъжица, към която поглеждам всеки път, в който се почувствам безсилна и объркана, за да променя нещо... :ддд
    квак

  19. #10844
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Иве, няма как да избягаш от фактите. Грозния те познава по-добре от всеки друг, той познава всички ни и винаги говори само с ФАКТИ.
    Евалата Турксчо - и ти веднъж в годината да кажеш нещо умно!
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Може и да греша, но затова това място е с активност 2-3ма човека, от които 100% са психопати, с неспособност да общуват.
    Може да има психопати, но ти си социопат със сигурност!
    През 5 минути повтаряш колко много мразиш хората!

    Сега ще ви разкажа един виц:
    Туреиела Де-Бил от град Есур отишла на посещение в Лувъра и попитала екскурзовода:
    - Изнинете това да не е известната картина "Проста селянка чопли семки"?
    - Не мадам, това е огледало от 18-ти век!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  20. #10845
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Купичката с лайна продължава да се пълни... И вчера, и днес, и утре. Кофтито е, че в случая - много странно как - не си я пълня аз. Очаквах го, но не очаквах да е точно днес или изобщо скоро. Може би е хубаво, че се отърва - така казват всички. Аз пия няколко уискита и май ще спя, ако успея.
    квак

  21. #10846
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    На колко години си. Моля те, нека не си на повече от 13.
    Аз съм на 9, крия възрастта си, за да ми обръща внимание defend-ъра

  22. #10847
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Аз съм на 9, крия възрастта си, за да ми обръща внимание defend-ъра
    Много си отворена, я кажи тогава колко време се вари боба? Вече 1 час го държа и пак ми се струва твърд.

    Приеми го, като сатанински тест за интелигентност!

    Тва, сатанистките, сигурно един боб не можете сготви. Ама много отворени и страшни, само си размотавате задниците по разни мъже.
    Последно редактирано от defender : 04-08-2020 на 19:02

  23. #10848
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тва, сатанистките, сигурно един боб не можете сготви. Ама много отворени и страшни, само си размотавате задниците по разни мъже.
    Боб мога ама мусака не мога

  24. #10849
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от FuzzyDesertPaw Виж мнението
    Боб мога ама мусака не мога
    Тва ако стане изведнъж една финансова криза и колапс на цивилизацията и си умрЕла от глад.

    Я кажи, можеш ли да оцеляваш сред дивата природа в полеви условия и с какво ще ти помогне сатанизма. Сигурно на 2-рия час и си се разревала за мама, а за Лавей и Муравей няма и да се сетиш.
    Последно редактирано от defender : 04-08-2020 на 19:33

  25. #10850
    anonymous1043668
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    Тва ако стане изведнъж една финансова криза и колапс на цивилизацията и си умрЕла от глад.

    Я кажи, можеш ли да оцеляваш сред дивата природа в полеви условия и с какво ще ти помогне сатанизма. Сигурно на 2-рия час и си се разревала за мама, а за Лавей и Муравей няма и да се сетиш.
    Ами да тя нашта библия е наръчник за оцеляване в гората НАЛЕ
    Ами ти в подобна ситуация най-много да натровиш няколко вълци и да ги замеряш с библията в защита

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си