.
Отговор в тема
Страница 55 от 450 ПървиПърви ... 54551525354555657585965105155 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 351 до 1 375 от общо 11246
  1. #1351
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    като гледам колко Е-та има в тоя монстър ми става лошо
    защо си го причинявам ;с

  2. #1352
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Спи ми се като на идиот, но от бяс не мога да заспя. Искам да ги бия до умиране и двамата, самата мисъл за тва ме държи будна. Дано умрат и двамата. Наистина дано умрат в шибани адски мъки. Никога не съм пожелавала ничия смърт ама дано нещо ужасно ги покоси. Толкова силно ги мразя. И кучетата в околността ще ги намразят даже. Искам да ги удуша или удавя в собствените им шибани лайна. Боклуци долни.
    Вечерта мина интересно, даже още мириша на него и е странно. Хубаво странно. Иска ми се да станат нещата, щото стига съм поставяла нечий прищевки над щастието си. Писна ми да рева и да се чувствам зле, искам да се смея най-накрая.
    Ще се върне, винаги се връщат. Не съм сигурна, обаче, дали ще има кой да отвори вратата.
    квак

  3. #1353
    Пак взе да ми липсва, което хич не е добре.
    Направих си супер яката разходка с приятни хора.

  4. #1354
    Повече от фен Аватара на ENIGMA00
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    447
    Чувствам се тъпо. Едно такова ми е празно отвътре.

  5. #1355
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Като на гранична проверка холандец те пита какво ще правиш в холандия и му кажеш тайна
    Се оказва голям проблем

    Защо си го причиних

    Просто импулсивната ми реакция да не казвам неща
    Защо съм толкова зле

    //просто ме караха да им показвам билета за връщане, и като се забавих, даже започнаха да ме юркат дали не ги лъжа
    А имам перманентен трудов договор там, ама от шок не мога да вдена да им кажа
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  6. #1356
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    окей, добре, окей


    събота - заради нещата с оня балък в унсс и изпитите се наложи да пишем 2 пъти повече на изпита. Трябваше да изчакаме към 25 минути докато се разкарат предните хора от залата, за да влезнем ние. Влезнахме, даде темите, обясни ни как сме преебани, писахме до 5. Ядох някво късо, изчаках 15тина минути още и ме взеха и тръгнахме за Боровец. До са не бях минавал в тоя край на София. Дори не знаех, че има гребен канал или там квото е Също така имах доста нереалистична представа за това къде е Боровец. Имам чувството, че стигнахме за към час, а колата е леко стара и не е вдигал някви скорости. Мислех си, че Боровец е на поне 3 часа път

    Стигнахме, имаше малко фиеста с тва на къде точно е, защото табелите си ебават майката. Първоначалната информация беше, че трябва да сме в едни бунгала, а то се оказа, че ще сме в други. Разгледахме за кво иде реч в периметъра и тряаше да подготвим нали за следващия ден, когато щяха да се домъкнат още 50 човека. Бяхме 3ма човека и се оказа, че в тази кола бяха само колоните, соковете, чипсовете, фъстъците и една торба пържоли. А и някви тъпотии като салфетки, ножчета, чинии, вилици. Единственото нещо за пиене с над 0% алкохол бяха 6 крадеца на ябълки... Бях потресен. Очаквах да се нажуля първата вечер, за да може следващата да съм по-laid back. Кур, бате. Още по-якото е, че и тримата по принцип не сме пушачи и съответно никой нямаше нито OCB, нито запалка... След като се настанихме и се карахме с тая на рецепцията, която се случи да бъде изключително неприятна лелка, трябваше да ядем нещо, затова тръгнах да правя пържолите. Бяха свински от бут, ако не се лъжа, а те са мега неприятни за ядене така, защото са пълни с някви жили и сланина и неща, гадория. Имаше тенджера и няква тава във фурната, която не видях първоначално. Почнах да правя пържолите в тенджерата. Всичко се опуши. В един прекрасен момент реших, че са готови, но тъй като светлината падаше много кофти и когато се обърнах пак не виждах особено добре, нямах представа дали са готови или не Сервирах ги първите 2 и тва момчето, което твърдеше, че е мега гладно нещо едвам едвам хапна. Викам си "бахти балъка". В последствие разбрах, че са били малко АЛАНГЛЕ Направих уж другите във фурната, но излезе, че и те са малко нали - несготвени. Кофтиии.

    В този момент разбрах за липсата на OCB и запалка... Една десетка замина по котлона с надеждата нещо да се преебе и да се запали... Кур.

    Тръгнахме да спим иииии не съм се смял толкова много поне от година. Не можех да формулирам изречение от смях. Пълна дебилия.

    Неделя - ставаме към 11, изпуснали сме часа, в който е трябвало да се разберем с тая от рецепцията за бунгалата и отиваме да се караме. Карането и уговорките ни отнемат към 2 часа поне. В крайна сметка почти успява да стане на нашето Почваме да опъваме найлоните, за това, което трябваше да бъде нещо като main area, защото не спираше да вали дъжд. Тъй като нямахме идея как да ги опънем и имахме просто 2 огромни найлона 10х10 или 10х8, забравих какви бяха, и малко въже, нещата не се получават. Задумка ебахти дъжда и заебахме всичко. Не се сетихме, че не е оферта да оставяме просто всичко на земята. След това спокойно мога да кажа, че бяхме направили ебати язовира. Все тая. Ядох в доволно скъпия ресторант на комплексчето и продължих да довършвам нещата от предния ден. Бяхме начертали 15 карти на мястото вечерта и сега трябваше да скрия предмети, които да трябва да бъдат намерени от останалите.

    Вярвахме, че ще стане забавно, защото преди 2 години, ако не се лъжа, на рождения ден на момчето, което го организираше, имахме няква такава система със заложени игри, които бяха забавни и помогнаха за атмосферата. Сега имаше пак подобно нещо, но на друго ниво. Имахме "виртуални" пари, които бяха наречени "болари" - долари, ма в Боровец - болари Идеята на тва е да контролира събитието, защото иначе е просто едно наливане и в 21;30 има драйфащи вече. Смея да твърдя, че от гледна точка на контрола се получи. Когато имаш толкова много хора на едно място, трябва да има някви такива критерии, че да е по-яко, imo. Малко преебахме нещата, защото не го бяхме доизкусурили, поради липсата на опит в организирането на такива неща и когато хората дойдоха си еба майката.

    Преди да осъзная вече беше пълно. Започнаха да пият и да врещят. Пуснаха няква чалга. Почнаха да люпат семки в бунгалото. Някой беше донесъл череши - започнаха да се замерят. Всичко беше мазало. Пълна кочина. Едно момче, страдащо по няква неуспяла любов беше gg в 9 и нещо, при положение, че беше дошъл в 6 и 30 някъде и имаше към 1 час някво буферно докато се регистрират и настанят. За около час си го причини С още един си разделиха един йегермайстер, но имаше уловка - другото момче е от Перник и има имунитет След тва няква водка и хоптроп, ей го на. Казаха ми, че и преди това е пил водка. Пълен бълвоч.

    Схемата, която трябваше да стане е в средата между бунгалата, където се получаваше едно прекрасно празно място, там трябваше да бъде main area, а отгоре на прозореца да бъдат сложени колоните. В другото от едната страна да бъде яденето като едно момче трябваше да подава през прозореца, защото беше мега филмиращо и готино, а в третото бунгало трябваше да бъде алкохола и другите специални неща. Разбира се, нищо от това не се получи. Вече казах какъв хаос беше в нашето бунгало. Имаше 3 или 4 без никакви щети и дори хора не бяха влизали в тях. Бяхме заели общо 7. Не беше изненада и факта, че имаше само 5 момичета, останалите бяха момчета, тва ще рече 1:9 ratio Около тези момичета веднага се събра един рояк от поне 10 човека, които се бяха натъпкали в едното бунгало. Беше ебахти кошера. Змиярник.

    Тъй като трябваше да отговарям за доста неща цяла вечер го карах на бира и специалитет. Разочарован съм обаче - тая шитня не ме лови... Правихме ебати стълбичките с бирата и цялата еуфория и неща и ми беше готино. Пак имахме ебати дебилщините. Събрах солидно количество клипчета на концентрирана простотия Бях забравил колко е яко да си в подобна ситуация и то с някъв такъв човек.

    Вече беше към 4 и нещо и се качих в стаята ми. Бунгалата са на 2 етажа и стълбите са мега тегави. Качвам се аз и кво да видя - някой ми е пипал ножа, ровил ми е в сака иииииии ми е откраднал часовника. Пари не липсваха, парфюма си беше там, ножа също, часовника - йок. Малко ми се скапа настроението, ама го очаквах. На излизане от стаята погледнах към часовника и бях сигурен, че нещо ще му се случи, ама не го скрих. Дори не си го сложих на ръката. Сякаш забравих, но знаех. Някво мега fucked up. Аз го бях оставил на нощното шкафче като си лягах предната вечер. ИИииИИиИИИ КУР. Кофти е часовника ти да изглежда скъп. Примирих се, че няма начин да си го получа обратно, защото тия хора не ги познавам. Познавах 3ма от 50, като само 1 наистина познавах, другите 2ма съм ги виждал и се знаем.

    Което ме връща на мисълта, че преди да разбера, че ми го няма часовника, бях в едното бунгало, защото ми казаха, че единия, който споменах преди малко, че познавам, създава проблеми и иска да се бие с един друг. За да няма ненужна ескалация на напрежение, защото вече се беше случило 1-2 пъти през изминалите 3 часа, трябваше да реша проблема Отивам в бунгалото, чукам да ми отворят, отварят ми - подавам си очилата на едното момче и му казвам с възможно най-спокойния тон, който мога да произведа "дръж ги за 1 минута". Той ги взе, аз си свалих горнището, възможно най-показно, cause shit is about to go down Казах му нали "брато, не е готино", той почна да се обяснява - БАМ single leg, той падна на земята, обаче не очаквах, че ще тръгне да се изправя и успя да се изправи, както се изправи - БАМ double leg, side control, той се завъртя по корем и застана на костенурка, БАМ лява кука, БАМ ръката около врата, БАМ дясна кука. В този момент всичките почват да крещят ААААААААААААААА ВИЖ КВО МУ НАПРАВИ ААААААААААААААА. Прошепнах му нежно на ушенце, че ако не спре да бъде тъп гъз, ще го приспя. Той тръгна да се съпротивлява, ама като осъзна, че няма къде да ходи обеща, че ще спре. Странното е, че наистина спря. По принцип не спират

    Беше към 4;30-5 и отидох да ям в бунгалото с храната. Лафих си с пичагата към 30-40 минути (този, който беше правил салатата и беше мастър шефа). Така насолих едното момиче, че тя почна да ми крещи да се разкарам от бунгалото и че не иска да ме вижда и чува повече ( за пръв път през живота си я виждам....). Трябваха ми 2 изречения, за да я накарам да ме мрази А дори не съм я обиждал.... Все тая, отидох да спя и неща.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  7. #1357
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    понеделник - осъзнах кво се е случило предната нощ. Бях обезводнен и гладен и недоспал, защото освен бирата, нищо друго не бях пил през последните 24 часа сигурно. Да не говорим, че бях супер недоспал и изтощен, защото през нощта почти без храна бях ходил мега много, дори бях тичал, ебати. Общо за тези 48 часа бях вкарал количеството кафе, което приемам за цяла седмица и количеството вода, което приемам за половин ден Бях парцал.


    *забравих да спомена, че към 12-1, едно момче, не знам от къде му дойде, но подхвана за религия. Аз съответно няма как да си мълча. Близо 1 час бяхме атракцията на бунгалото докато се карахме за религия. Той стоеше и повтаряше едно и също и не схващаше идеята на разговора изобщо. Почна от едно, стигна до момента, в който си повтаряше неговото и дори след като му обясних, че наистина разбирам какво и защо казва, той продължи Бавно и ясно му казах - "разбирам какво ми казваш, наистина разбирам какво имаш предвид, просто мисля, че е глупаво". В края на краищата той излезе от стаята, твърдейки, че отива да пикае и не ми проговори повече цяла вечер


    ииии да, тва беше. Беше мега забавно и ми даде супер много идеи за това какво може да се прави с подобно събитие и какво не. Не, никой никого не еба Да, имаше няколко драйфащи, да остана ни алкохол, което не го очаквах. Тия всичките крадци се оказаха слаба ракия. Ни могат да пушат, ни да пият. Върнахме си към 2 литра неотваряни водка, а зарязахме една почти пълна бутилка там, щото нямаше капачка. Т.е. от 5 бяха останали 3 и малко литра водка. От 6 или 7, не помня колко бяха литра уиски, не намерих останало. От бирата се търкаляха някви полупълни шишета. А бяха 12. От спешъла беше останала към 2/5... Имаше още ядене, даже някви неща, които не бяха отворени. Руските салати и снежанките ги бяхме забравили в хладилника... Тия найлоните, които не успяхме да разпънем адекватно също ги заебахме, а струваха към 40-50 лева. Хубавото е, че нямаше нищо счупено. Беше само много мръсно и те даже пичовете изметоха и го оставихме направо в приличен вид.

    Единствените минуси, за които ми е известно са едни загубени/откраднати слушалки и моя откраднат часовник.
    Другото беше solid.

    Сега даже главата ми е пълна с идеи за нова организация на такова нещо. Основния организатор не издържа и се напи на свиня, а аз издържах! :Д Даже на следващия ден бил чул похвали колко добре съм се бил справил ^_^ солид шит. Аниматор/организатор Ракши.



    мбъ


    тряаше да го разделя на 2 поста, щото беше 11006 символа, бахти
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  8. #1358
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Баси,Ракши.
    Разцепил си се да пишеш


    +1 година ..найс.
    Последно редактирано от deitona22 : 06-22-2017 на 07:27
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  9. #1359
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от ENIGMA00 Виж мнението
    Чувствам се тъпо. Едно такова ми е празно отвътре.
    Е аз съм така през повечето време!!!

  10. #1360
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    Баси,Ракши.
    Разцепил си се да пишеш


    +1 година ..найс.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  11. #1361
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Още съм бясна, наранена, предадена и тъжна. Самосъжалявам се и се самообвинявам. Чувствам се като наритано псе. Избива ме на бяс и на агресия. Искам да спра да мисля и да си представям глупости, искам просто да спре да ме боли. Искам да си взема всички изпити и да се загубя някъде по плажовете, да дъня коктейли целодневно, да не изтрезнявам и да не помня, че съм била предадена и излъгана така грозно. Лошото на предателството е, че никога не идва от непознат.
    Искам да умрат, да ги удуша, удавя, сваря и бия, докато не ми останат сили. Искам да ги нараня толкова лошо... Искам да чупя, да хвърлям, да троша и да изкарам цялата шибана болка, която има в мен. Искам после да забравя, а след това да се доверя отново и никой никога да не ми причинява повече такива неща. Но искам да се доверя отново, определено. Тъпо и упорито го искам. Искам да не плача, а да се смея отново, макар че вече нямам и сълзи - ранена съм като куче (както казах вече 1000 пъти), но от снощи насам няма сълзи. Просто са изчезнали и си вия със сухи очи, чувствайки се като в шибана трагикомедия. Снощи успях да рева в ръцете му, което не знам дали е добро или не е, но... Просто така стана, не се удържах. Може и да съм изплакала всичко, и това не знам. Знам само, че аз сама съм си виновна и имам нужда от шамар, ритник, бой и евентуално комоцио.
    Не съм яла нищо от вчера сутринта и сигурно вече трябва да ям, за да не умра на изпита си, но поне ще съм заобиколена от лекари и ще ме свестят някак, ако нещо ми се случи. Пък и да не успеят, няма да е чак такъв проблем - едно Тори по-малко е един проблем по-малко. Все пак всичко би трябвало да е наред, защото приех доста захар с кафето, сори за драмата.
    квак

  12. #1362
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    Тори... както вика един приятел "зааааеби ги тия работи" :P Подкрепям за плажовете с десет ръце... аз туй лято ше гледам максимално много да стоя край водата Не се притеснявай, душа... ще ти отмине... предателите животът ще ги накаже. Ти си си поела твоето наказание с предателството, гледай ти да не допускаш техните грешки, защото вече знаеш какво е да ти го причинят ;]

  13. #1363
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Благодаря за дозата позитивизъм. <3
    Тва лято не знам дали ще стане за море работата, може би ще успея да изклинча някой ден, колкото да не е без хич, но благородно ти завиждам, че ще си там.
    квак

  14. #1364
    Супер фен Аватара на RiB
    Регистриран на
    Jan 2014
    Мнения
    1 514
    ^винаги
    Аре... един приятел си го изкара на мен, заради "момичето си", щото ще го преебе. :Д
    Колко оглупяваме като се влюбим не е истина. Аз точно заради тфа яко трен и пиша тука, че да не си го изкарвам на хората, които не го заслужават. Извод: за да си стойностен човек в реалния живот - трябва да пишеш в teenproblem

  15. #1365
    CoupDeGrace
    Guest
    Докато е вярно, че в едно общество трябва да има правила, то правилата на това общество никога не трябва да идват с цената на свободното мислене, изразяване, защото това води неизбежно до тирания от страна на всеки, който има повече глас от другия. Води до злоупотреби и евентуалната разруха на това общество, поради липсата на толерантност и корава кожа за всичко, което не съответства с индивидуалната гледна точка за реалността. Европа пада, Америка навлиза в разруха, а хората тъпи като цяло без дори искра мъдрост в скромните им души. Как да излезем отгоре, когато всеки с някаква разумна идея, иновация е потъпкван, само защото тя идва с висока цена ? Все пак ако искаш да оцелееш зимата, трябва да се лишиш от излишъка сега, за да можеш да ядеш, когато няма, но хората все още си мислят, че храната в магазините и стоките и парите и всичко просто се материализира ей така пуф, без да си дават сметка, че този излишък на ресурси е дошъл със безбройната саможертва на толкова много хора, който са се лишили, за да имат децата им и човешката раса като цяло. Депресиращо е колко тъпи паразити има

  16. #1366
    Повече от фен Аватара на ПyРкО ♠
    Регистриран на
    Apr 2014
    Мнения
    348
    Изпитвам много неприятно чувство, когато членът ми се допре до шийка на матката, иилллл.. това е общо взето..

  17. #1367
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Браво Ракши. Успешно вървиш по стъпките на батко си в писането на романи. (покланящо се човече)
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  18. #1368
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Като на гранична проверка холандец те пита какво ще правиш в холандия и му кажеш тайна
    Се оказва голям проблем

    Защо си го причиних

    Просто импулсивната ми реакция да не казвам неща
    Защо съм толкова зле

    //просто ме караха да им показвам билета за връщане, и като се забавих, даже започнаха да ме юркат дали не ги лъжа
    А имам перманентен трудов договор там, ама от шок не мога да вдена да им кажа
    По ми харесваш открита И като цяло откритите хора по ми харесват.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #1369
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Браво Ракши. Успешно вървиш по стъпките на батко си в писането на романи. (покланящо се човече)
    хехе хохо хихи
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  20. #1370
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    лигата ми се ебава, скучно ми е, почнах да чета Достоевски

    shit man
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  21. #1371
    Обожавам да слушам шума от дъжда. Супер много ме успокоява. Толкова дъжд от доста време не се беше изливал.

  22. #1372
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Бях на опера, преатели ;д. За пръв път от цяла вечност и всъщност съм ходил доста, но като малък и ученик. Покойната ми баба ме водеше и ми харесваше. И сега ми хареса. Постановката беше "Дон Жуан" ;д. Интересното е, че това е първата опера, на която някога съм бил и сега пак. Готино беше.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  23. #1373
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Бях на опера, преатели ;д. За пръв път от цяла вечност и всъщност съм ходил доста, но като малък и ученик. Покойната ми баба ме водеше и ми харесваше. И сега ми хареса. Постановката беше "Дон Жуан" ;д. Интересното е, че това е първата опера, на която някога съм бил и сега пак. Готино беше.
    И аз искам да отида на опера. До сега не съм и нямам съмишленик за тази цел
    Колко време продължава?

  24. #1374
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от nachossr Виж мнението
    И аз искам да отида на опера. До сега не съм и нямам съмишленик за тази цел
    Колко време продължава?
    Тази беше близо 3 часа (може би 2:45) с анракта, който е петнайсетина минути. Има и по-продължителни постановки с повече от две действия и съответно антракт между всяко. Няма много по-кратки ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  25. #1375
    Цитирай Първоначално написано от corbV2 Виж мнението
    Тази беше близо 3 часа (може би 2:45) с анракта, който е петнайсетина минути. Има и по-продължителни постановки с повече от две действия и съответно антракт между всяко. Няма много по-кратки ;д.
    Определено звучи готино.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си