.
Отговор в тема
Страница 91 от 450 ПървиПърви ... 4181878889909192939495101141191 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 251 до 2 275 от общо 11246
  1. #2251
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Да, представи си има и момичета дето не прегръщат всяко срещнато момче, с което си казват Здрасти. Здравей, идвам да говорим за това, за което ти писах. Сетих се за теб, като се появи това,въпреки, че се засичаме изключително рядко. Дай сега да ти тегля една силна, мечешка прегръдка...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #2252
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    каза, че ти е била съученичка, значи не би трябвало да си "всяко срещнато момче". за пореден път съм объркана.

  3. #2253
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от lunacy Виж мнението
    отговорих ти :о

    че даже и лиси ти писах преди време, ама ти не ми отговори :/
    ох, спомних си, да...извинявай. помня, че ме трогна писанието. дължа ти едно закъсняло благодаря

  4. #2254
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Айде, бе защо никой не ми забелязва коментарите??????

  5. #2255
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    каза, че ти е била съученичка, значи не би трябвало да си "всяко срещнато момче". за пореден път съм объркана.
    Да, съученичка ми беше. До...8ми клас. Даже...живеем и на една улица. Че даже сме и приятели във фейсбук. Но...се засичам сигурно най-много по няколко пъти годишно. Тя никога не е била от този тип момичета дето прегръщат съучениците си. Въпреки, че...някак маааалко по отракана ми се струва от времето, когато учехме, но то и аз тогава бях още мнооого пъти по-свит. На сбирките на випуска, когато хора от този клас са ме виждали са оставали изумени. Аз да танцувам по онова време, аз да си правя снимки измежду момичетата, аз да пия...даааа бе да. Тези промени и други тръгнаха благодарение на класа ми след 9ти клас. Нови, единни и искам не искам ме приобщиха постепенно към тях. И ме научиха на нови неща промениха ме.

    И все пак. Рядко момичета са се осмелявали да ме прегърнат за Здрасти в онзи период. Не че не е имало и супер отракани дето са го
    правили, но са били само от тези най-отраканите дето хич не им пука. Имало е също и отракани дето не са го правили по-рано, но впоследствие може би заради моите действия са се осмелявали. И все пак има такива, които не го правят. А има такива, които и ръка не подават. Аз съм вече според ситуацията.
    Друг е въпроса, че една уж приятелска прегръдка в дадени ситуации и особено, ако си харесал някой може да се приеме и като заявка за нещо повече и после да има аз защо така, а той/тя така.
    Съвсем друг пък е въпроса, че и майка ми беше наблизо и би ми станало малко неудобно, ако някоя жена ме прегърне пред родителите ми. Още повече пък жена с мъж и дете пък била тя и моя съученичка.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-05-2017 на 22:43
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  6. #2256
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    обещавам, че ще го прочета утре.

  7. #2257
    Чувствам се предадена...а толкова добре започна седмицата. Все тая, карай да върви, ще мине и това
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #2258
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    обещавам, че ще го прочета утре.
    То вече е утре. Но не си давай зор де. Може и в другиден или направо на 8ми, че е хубава дата. То няма да избяга. Лееееко, баавно и спокойно да не се преумориш от четене.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  9. #2259
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker Виж мнението
    Любов, не разбирам какво си имала предвид.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  10. #2260
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    тва е няква индийска ситуация, от прегръдка да си помислиш за ебане


    шах с пешката бате
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  11. #2261
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    осъзнах, че този месец имам доволно количество реални събития за посещаване, което ми напомня, че утре като стана трябва да напиша мотивационно писмо, което отлагам от 25 юни

    утре излиза спайдърмен, на 14 излиза планетата на маймуните, на 21 излиза дънкирк

    ХААААААААЙП

    на 9ти трябва да съм на планина, както най-вероятно на 23 и най-вероятно на 29


    само трябва да оцелея между дадените дати и всичко ще бъде прекрасно
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  12. #2262
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    напиши си в него и политическите възгледи направо за старши меринджей ще те вземат

  13. #2263
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Айде, бе защо никой не ми забелязва коментарите??????
    Забелязах ги, не се тревожи.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  14. #2264
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от Indistinct Виж мнението
    Забелязах ги, не се тревожи.
    Добре притесних се вече, 2-3 пъти коментирам и никой не ме отразява все едно, че ме няма! Толкова разпалено са се разписали другите, че не забелязват нищо!

  15. #2265
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Айде, бе защо никой не ми забелязва коментарите??????
    Мина ти времето на теб. Ти като не предприемаш нищо пандата сега на някойтам се пробва.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  16. #2266
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Мина ти времето на теб. Ти като не предприемаш нищо пандата сега на някойтам се пробва.
    Дам, много си ми е навита.
    Явно негласно страшно си пада по мъже, които миришат на...мъже.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  17. #2267
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Дам, много си ми е навита.
    Явно негласно страшно си пада по мъже, които миришат на...мъже.
    Ми да. Виж как се разписа. Ако не те харесваше нямаше да се занимава. Явно има някакви фантазии. Ти не прави грешката на сладура. Покани я на разходка.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  18. #2268
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    пандо само да отбележа- сладура ми изглежда пъти пъти по-чистоплътен от някойтам
    казвам само, да не се объркаш нещо и да 'седнеш на неметеното'

    Сладур, кажи по колко пъти се къпеш, кога и как се сещаш за това, и най-важно защо се къпеш и защо не се къпеш, и за зъбите кажи, и за космите?

  19. #2269
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от Lilanda Виж мнението
    Аз също!
    Нормално. Ние сме аутсайдерите на форума.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Не знам защо християнския морал да е фалшив.
    Не християнския, пъпеш. Твоя.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Дай да включим и YoungBloodZ. Той ще е с колата.
    Аа, тая кола да не върви на замърсен софийски въздух? Когато си платите, тогава той ще е с колата!

    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    хора като pandabear, ще учат децата си как да интригантстват.
    По това което видях, по-скоро хора като pandabear ще учат децата си как да не отговарят на ЛС-та.

    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker
    Има по-достойни методи за изкарване на пари.

    Например може да си опитна мишка.
    Зависи от гледната точка. Като пътна фея също може да бъде опитна мишка... на някой тираджия.

    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Аз ще съм фея, която BloodZ вози по магистралата. Все още се придържам към краставичарския план.
    BloodZ с феи не се занимава!

    Цитирай Първоначално написано от therichbitch Виж мнението
    Моето е добре възпитано, но много плаче.
    Скоро ще го записвам в редиците на форума да се заяжда.
    Ти да не си станала мама?

    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Ае бе коментирайте и някоя друга тема, никой никъде не пише освен тука! То тука стана като "дядовата ръкачивка"!
    Скучно ли ти е?

    Цитирай Първоначално написано от dreamwalker
    Той ме мрази, не знам как ще се сработим.
    Не те мрази, а те мисли за трол. И не мисля, че можеш да му се сърдиш за това.

    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    и това ли като къпането всеки ден смяташ, че е нещо ненормално за човешкия вид?
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    каза, че ти е била съученичка, значи не би трябвало да си "всяко срещнато момче". за пореден път съм объркана.
    Пандо, този път грешиш. Ти с всеки твой съученик ли се прегръщаш? Да? Ами, не е нормално. Нормално е да се прегръщат само близки хора. Аз, например, от класа имам 2-3 близки момичета, с останалите даже не поддържам контакт, така че защо ми е като ги видя да се прегръщаме?

    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Айде, бе защо никой не ми забелязва коментарите??????
    А кое беше толкова важно, че да се забележи?

    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    шах с пешката бате
    Ми вземи пешката с царя, БАТЕ.

    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Добре притесних се вече, 2-3 пъти коментирам и никой не ме отразява все едно, че ме няма! Толкова разпалено са се разписали другите, че не забелязват нищо!
    Нищо не даваш, нищо не получаваш. Дано разбереш.

    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    пандо само да отбележа- сладура ми изглежда пъти пъти по-чистоплътен от някойтам
    казвам само, да не се объркаш нещо и да 'седнеш на неметеното'

    Сладур, кажи по колко пъти се къпеш, кога и как се сещаш за това, и най-важно защо се къпеш и защо не се къпеш, и за зъбите кажи, и за космите?
    Недей така. На сладура му мина времето. Сега е ред на Niakoitam.

  20. #2270
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Мина ти времето на теб. Ти като не предприемаш нищо пандата сега на някойтам се пробва.

  21. #2271
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    пандо само да отбележа- сладура ми изглежда пъти пъти по-чистоплътен от някойтам
    казвам само, да не се объркаш нещо и да 'седнеш на неметеното'

    Сладур, кажи по колко пъти се къпеш, кога и как се сещаш за това, и най-важно защо се къпеш и защо не се къпеш, и за зъбите кажи, и за космите?
    Ами мисля, че достатъчно! Ама това ли е най-важното в крайна сметка за да харесаш някой?

  22. #2272
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Скучно ли ти е?
    Не не ми е, все ще намеря какво друго да правя, а и на работа ходя и там също минава някакво време, ама не в това е проблема!

  23. #2273
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Кога ще разберете, че единственият човек, към когото изпитвах интерес е w0sh, но той дори вече не пише тук. Спрете да бъркате в старата рана

    Някойтам, прочетох ти дългия коментар на тема прегръдка и осъзнах много неща. Извинявай, че няколко дни така ти натяквах, че смърдиш. Не е редно.

  24. #2274
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Сънувах много странен сън. Като се събудих хем ми беше някак тъжно, хем се почувствах...освободена. И то точно от онзи капан, за който говорех преди 1-2 дена. Беше приятно в този момент, макар и при невъзможността на друг, точно този човек да е до мен. Не съм сигурна дали бих реагирала чак толкова остро в подобна ситуация, но може би е хубаво да го направя в даден момент, за да разбере, че това, което прави е прекалено. Пък и бих се почувствала по-освободена от "скритото" по неволя. Нещо в мен обаче ме кара да си мисля, че пак ще се уплаша, дори и да имам възможността да го направя, че пак ще действам против волята си и пак ще живея нечий чужд живот. Жалко...Все пак мисля, че това скоро ще приключи, без да се случва нещо толкова драматично като това от съня. Надявам се...

  25. #2275
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Ми да. Виж как се разписа. Ако не те харесваше нямаше да се занимава. Явно има някакви фантазии. Ти не прави грешката на сладура. Покани я на разходка.
    Попе, отказвам сА от офертата ти. Много ще ме юрка и тормози, пък....и не си падам по чааак толкова чистоплътните. Предпочитам да си обменяме миризми, че да не се комплексирам повече, че и без това съм и сега достатъчно комплексиран...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си