.
Отговор в тема
Страница 97 от 450 ПървиПърви ... 478793949596979899100101107147197 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 401 до 2 425 от общо 11246
  1. #2401
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    съжалявам и аз много, Лина.

    какъв точно е бил миналият случай при лекаря, който не се е държал добре? ако имаш съмнение за неправилно поставена диагноза, съответно погрешно лечение и влошаване общото състояние на животинката, то имаш право да изискаш аутопсия, и ако колегата е виновен нека да си бере последствията. аз лично бих постъпила така.

  2. #2402
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    окей, мисля, че твърде малко хора отразиха факта, че YA BOY, RAKSHY и yours truly, NomNomNom, са/сме МИС И МИСТЪР ФОРОН


    УАААААААААААААААААААААА, вадете шампанското, блекджека и курвитеееееееееееееееееее е


    Последно редактирано от Rakshy : 07-10-2017 на 00:14
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  3. #2403
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    тренирах и после ходих на Витоша


    беше по-скоро прекрасно :Д





    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  4. #2404
    Мега фен Аватара на Indistinct
    Регистриран на
    Jan 2015
    Мнения
    7 711
    Съжалявам , Lilanda.
    "WE do not havE to viSit a madhouSE to find diSortEd MindS. Our planEt iS the Mental inStitution of thE UniverSE, "

  5. #2405
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    That's so sad.. even I knew this dogge.
    Ронко беше яко куче.
    Съжалявам. :/
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #2406
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    съжалявам и аз много, Лина.

    какъв точно е бил миналият случай при лекаря, който не се е държал добре? ако имаш съмнение за неправилно поставена диагноза, съответно погрешно лечение и влошаване общото състояние на животинката, то имаш право да изискаш аутопсия, и ако колегата е виновен нека да си бере последствията. аз лично бих постъпила така.
    Викс, ние го обсъдихме вчера и преценихме, че е по-добре за нас да не го отварят. Докторът ни беше казал, че каквото и да покажат изследванията, лекуването му няма да е лесно. А тази, местната ще си получи заслуженото рано или късно. Вече много хора не са доволни от нея, ние бяхме останали, защото откакто сме го взели, все при нея го водим и никога не ни е правела лошо впечатление. А баща ми винаги се е интересувал от биология, следователно и поназнайва доста неща за физическото състояние на животинките и как трябва да се лекува дадено нещо (не всичко разбира се). Малко му се ядосах вчера като каза "Аз още миналия път си помислих, че тези хапчета няма да му помогнат, но все пак тя е лекаря", но го разбирам, досега не ни е давала поводи да се съмняваме в методите ѝ. Просто ще знаем при следващо животинче, че не е тя човекът, на когото да го поверим.

    едит: Благодаря ви.
    Последно редактирано от Lilanda : 07-10-2017 на 07:03

  7. #2407
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Стига сте съжалявали, лицемерци





    2 дена човек го няма и тук е започнала война

  8. #2408
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Стига сте съжалявали, лицемерци
    2 дена човек го няма и тук е започнала война
    Лейди Стоунхарт ис хиър,лейдис енд жентълменс.

    Извода е,по-често да те няма тука
    Малко война за разнообразие не е излишна.
    Прочиства се всичко ненужно
    Последно редактирано от deitona22 : 07-10-2017 на 09:59
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  9. #2409
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Снощи стана въпрос за случката и пак саднах, сигурно така ще бъде още дълго време, когато си спомням за това. Може би малко ми е поотминало от в началото ама още пари.
    Толкова често ми е на езика да кажа, каквото трябва и каквото иска ама не ми дава сърце. Пак се чувствам като че горя църква. Странно е, щото не съм свикнала така, свикнала съм да казвам, каквото чувствам. Страх ме е, че нещата пак ш се преебат.
    квак

  10. #2410
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    вчера му се обадих и го поканих на разходка. все пак след последните 2 негови предложения и отказа от моя страна, мисля че беше време да се стегна малко. после си говорихме около 2-3 часа, които дори не ги усетих...и пак заспах по никое време. рип режим. ама нищо де. официално от днес съм в отпуск 2 седмици. йе. искам да се получат нещата, 'щото ако пак ги оплескам заради някакъв си страх от отминали събития, ще е много глупаво.

    а пък днес ще си мързелувам. ще отида до джъмбо за някакви дреболиики да изгубя време ;д
    след това ще гледам някакво филмче, а довечера мисля да сготвя едни талятели, ама ще пробвам сама да направя пастата ;3
    Последно редактирано от pandabear : 07-10-2017 на 10:38

  11. #2411
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    не знаех че със сладура вече си ходите по разходки
    ами успех тогава
    целия форум ше се радва за вас

  12. #2412
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  13. #2413
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    вчера му се обадих и го поканих на разходка. все пак след последните 2 негови предложения и отказа от моя страна, мисля че беше време да се стегна малко. после си говорихме около 2-3 часа, които дори не ги усетих...и пак заспах по никое време. рип режим. ама нищо де. официално от днес съм в отпуск 2 седмици. йе. искам да се получат нещата, 'щото ако пак ги оплескам заради някакъв си страх от отминали събития, ще е много глупаво.

    а пък днес ще си мързелувам. ще отида до джъмбо за някакви дреболиики да изгубя време ;д
    след това ще гледам някакво филмче, а довечера мисля да сготвя едни талятели, ама ще пробвам сама да направя пастата ;3
    Честито! Най- после си имаме нова формна двойка. Със здраве да си се ползвате.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #2414
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    глупчовци.

  15. #2415
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    глупчовци.
    Не се срамувай. Кажи му да дойде да му честитя и на него.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  16. #2416
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    кажи му да се подстриже

  17. #2417
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    много сте досадни :/

  18. #2418
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    много сте досадни :/
    Като ви се роди дете непременно при мен. На осмия ден идвате да го кръстя, на 40-ия да го представите пред Господа като първороден отрок.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  19. #2419
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    аз пък имах друга случка последно време може би последните месеци пишех на едно момиче да се видим, ама тя все си намираще оправдание да не се видим все нямала свободно време, макар че сега лятото все би трябвало да има повече време от колкото предните месеци, явно просто не желае да излезне с мен, но пък и не смее да ми го каже, а се прави на много заета! Едно друго пък момиче на което писах да се видим обикновено се праваше, че не е прочела какво съм и писал! А после мъжете били пасивни???

  20. #2420
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    аз пък имах друга случка последно време може би последните месеци пишех на едно момиче да се видим, ама тя все си намираще оправдание да не се видим все нямала свободно време, макар че сега лятото все би трябвало да има повече време от колкото предните месеци, явно просто не желае да излезне с мен, но пък и не смее да ми го каже, а се прави на много заета! Едно друго пък момиче на което писах да се видим обикновено се праваше, че не е прочела какво съм и писал! А после мъжете били пасивни???
    Нали ти се получи с пандата бе. Какво те интересуват другите.
    Честито! И както казах, чавето при мен.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  21. #2421
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    за сладура не знам дали ще дойде при теб, като някой ден му се роди дете.

    ама аз непременно ще те потърся за моето, вече си ми казал къде да те намеря, така че няма измъкване.

  22. #2422
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Нали ти се получи с пандата бе. Какво те интересуват другите.
    Честито! И както казах, чавето при мен.
    Не знам от къде си го измисли това, ама явно са ти подали неправилна информация, който и да ти я е подал!

  23. #2423
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Пандо, и в крайна сметка за какво беше оная тема? Да си изтъкнеш постиженията ли? Видно е, че сама не си останала. Въпрос на време е да намериш това, което търсиш. Но виж, ако чакаш любов като от филмите, може да се затрудниш. А хората имат истински проблеми...
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  24. #2424
    Мега фен Аватара на Lilanda
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    7 820
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    *cries like a little baby*

  25. #2425
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    корб... :/ обикновено като пускам тема тук, значи имам нужда да си излея какво ми е на душата. това е целта. предполагам. аз никога не съм била на мнение, че любовта трябва да се търси. а че те намира. просто решенията, които самият ти правиш през това време помагат за това начинание. това, че аз съм обичала истински не означава автоматично, че съм била обичана истински. така съм го усетила, така съм го описала в темата. к'ви постижения пак...дано се шегуваш :/

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си