.
Отговор в тема
Страница 107 от 450 ПървиПърви ... 75797103104105106107108109110111117157207 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 651 до 2 675 от общо 11246
  1. #2651
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Попе търсиш си белята. Ще вземе да ти натроши ребърцата и ще ни липсва после форумния поп.
    Други работи ще правим с него.

    Ти не се притеснявай за мен, чадо. Мен Господ ме пази. Но заради това, че мислиш за мен ще те включа във всекидневните си молитви.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  2. #2652
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Бате ако ти объркаш нещо, началниците ще ти се скарат и ще те глобаят..
    Ако аз объркам нещо ще вляза в затвора.. смисъл нз зак'во въобще ги говориш тия глупости..
    Знаеш ли колко държави има по света? А така, ся се замисли колко вида паспорта и лични документи познаваш щото са на държава по 10-15.. А така..
    А ся се замисли, че всички тия документи имат РАЗЛИЧНИ защитни механизми и не са по 1-2 в документ а по 15-20.
    Отделно отговаряш за охраната на Държавата ти и на хората преминаващи /които са леджит милиони/..
    А ся си го представи цялото това, когато имаш 12 + платна с по 5 км опашка от свиркащи коли в 40 градусовата жега в посока.. А ся се замисли, че е двупосочно..
    Нз момче, работата ти ми се струва супер спокойна..
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  3. #2653
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Всички си се оплаквате от работата. Аз ровя в човешки тела и вътрешности. И дори не е най-отговорната работа на света... Калм уор тситс, гърлс.
    квак

  4. #2654
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Впрочем т'ва го казвам, щото на тези условия аз не се оплаквам.. та нз ти какво мрънкаш.. ;д

    Просто му обяснявам разлика от работа до работа..
    Тори ти си обичаш работата тъй че не се брои.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  5. #2655
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Всички си се оплаквате от работата. Аз ровя в човешки тела и вътрешности. И дори не е най-отговорната работа на света... Калм уор тситс, гърлс.
    И се казва Калм иоър титс, гърлс.
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  6. #2656
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от AnarchyBoy Виж мнението
    Бате ако ти объркаш нещо, началниците ще ти се скарат и ще те глобаят..
    Ако аз объркам нещо ще вляза в затвора.. смисъл нз зак'во въобще ги говориш тия глупости..
    Знаеш ли колко държави има по света? А така, ся се замисли колко вида паспорта и лични документи познаваш щото са на държава по 10-15.. А така..
    А ся се замисли, че всички тия документи имат РАЗЛИЧНИ защитни механизми и не са по 1-2 в документ а по 15-20.
    Отделно отговаряш за охраната на Държавата ти и на хората преминаващи /които са леджит милиони/..
    А ся си го представи цялото това, когато имаш 12 + платна с по 5 км опашка от свиркащи коли в 40 градусовата жега в посока.. А ся се замисли, че е двупосочно..
    Нз момче, работата ти ми се струва супер спокойна..
    И...колко взимаш за тази си работа? Защото аз ще около 500 без махнати отръжки и то от месец Септември. Нямам особено желание да разбера какви са санкциите ако се издъня. Но по-важното е да си премерим пишките нали? И тук различните кодове са далеч над 15, а аз съм все пак само от 4 дни там.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  7. #2657
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Не вземам толкова много колкото си мислиш..
    И не го казвам да си мерим пишките брат.. Просто виж, че има и по-зле от теб.. ;д пък не се оплакват..
    Съвсем сериозно мойта не ми говори като се прибера от работа г/д по 2 часа..
    чете си книги, гушка ме.... спи.. етц.. но избягва да разговаря с мен... Веднъж я питах що и тя каза.. "щото като се прибереш си кълбо от нерви и не искам да съм причината за още нерви, а знам че си като неадекватно лайно точно в тоя момент зат'ва просто те оставям да си останеш насаме с мислите ти и да се успокоиш".. щото веднъж така супер много ме издразни и си изпуснах нервите, та явно съм я стреснал... Прибирам се.. ям.. и сядам на дивана.. а тя или идва да се гушне в мен и си чете или си намира нещо друго да прави..
    Честно казано е супер досетлива.. искам да се отърва от цялата помия станала през деня и просто да си седя.. и това, че тя просто си седи до мен и си мълчи.. супер много ме успокоява.. хем си усещам щастието.. хем ми става още по-мило, че се усеща че съм скапан.. ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  8. #2658
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Що, ти не си ли обичаш работата? Ако не ти харесваше, нямаше да учош това и да се занимаваш с това. Сигурно си приел мисълта, че във всеки един ден може и да не се прибереш, а да те приберат, и сигурно си окей. Аз съм приела висълта, че ако си върша работата през пръсти, може да лепна нещо от пациент и да си живея с него. Може да отида в затвора за убит непредумишлено пазиент. Мога да си загубя бъдещата диплома. Мисълта ми е, че тами сме се натикали там и тва е. Никой няма право да се оплаква от свой избор. Никой не го е накарал с пистолет в главата да учи/работи нещо.
    квак

  9. #2659
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Аматьори. Вие ако объркате нещо отговаряте пред преходни съдилища. А аз ако погубя нечия душа или не си върша работата като хората отговарям пред Великия Съдия.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  10. #2660
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Що, ти не си ли обичаш работата? Ако не ти харесваше, нямаше да учош това и да се занимаваш с това. Сигурно си приел мисълта, че във всеки един ден може и да не се прибереш, а да те приберат, и сигурно си окей. Аз съм приела висълта, че ако си върша работата през пръсти, може да лепна нещо от пациент и да си живея с него. Може да отида в затвора за убит непредумишлено пазиент. Мога да си загубя бъдещата диплома. Мисълта ми е, че тами сме се натикали там и тва е. Никой няма право да се оплаква от свой избор. Никой не го е накарал с пистолет в главата да учи/работи нещо.
    Да ве и аз си обичам работата.. той не си я.. т'ва казвам ;д
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  11. #2661
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Когато работиш каквото има, трудно да си харесваш работата. Не всеки има "лукса" да работи нещо, което наистина иска и харесва.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  12. #2662
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Лошо момче.
    Да, ще трябва да се видим. Да те наказвам.
    Не, не трябва.

  13. #2663
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    Не, не трябва.
    Трябва, трябва. Като ми викаш гей ще си носиш последствията.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  14. #2664
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    че кога съм ти казал гей
    ти току що сам си го каза

  15. #2665
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    че кога съм ти казал гей
    ти току що сам си го каза
    Това какво е?
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    като ги видях поповете кви са палави не се и съмнявам
    разменихте ли скайповете?
    ше се видите на камерите и така
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  16. #2666
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    ми то е ясно написано, никъде не съм казвал че си гей

  17. #2667
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от LoadRunner Виж мнението
    ми то е ясно написано, никъде не съм казвал че си гей
    Всички знаем какво имаше предвид. Не се измъквай сега.

    Аз ти прощавам щото са ми казвали, че си секси.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  18. #2668
    Повече от фен Аватара на ENIGMA00
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    447
    Аз пък от отпуска така не ми се връща на работа. Върнах се от морето и сега пак има "трябва да свършиш това-да направиш онова"... Вълнувам се понеже ще ставам студентка. Най-накрая! Българска филология. ПУ.

  19. #2669
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    може да лепна нещо от пациент и да си живея с него
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  20. #2670
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    компютърчето се ебава на боклук

    тряа да тренирам

    искам пудовки :/

    ама не ми се ходи в стария фитнес, щот е твърде гадно, единственото хубаво е, че крушата е по-мека и че има пудовки :Д всичко др е по-скапано

    тряа да се накарам да чета, ама не стават нещата неш :/
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  21. #2671
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Някойтам, за скромните си 22(ненавършени) години съм правил повече неща, отколкото вероятно ти за 30, включително съм носил и прехвърлял въглища. Прекрасно знам как за един час в бункера после 2 дни секнеш и храчиш чернилки. За ден-два е ок и без маска да си, щото ще се изчистиш за седмица, ама да го работиш е идиотско така. Никой не ти го говори за лошо това, ама явно вместо глава имаш гъз с уши и няма как да се разберем... Чичките, дето „ще ти се смеят” след 10 години ще ги гледаш да се редят за телк като циганки за детски и ще си говорят как тоя мръсен въздух и боклуци в храните са ги задръстили.

  22. #2672
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    И друго... Когато се опитваш да се изкараш големия мъж, не си мотивирай действията с „ама те ще ми се смеят”.

  23. #2673
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  24. #2674
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    той всъщност си мисли че ни се подиграва
    ситуацията е досущ същата с оная когато си мислеше че се подиграва на всеки който се къпе повече от 2 пъти

  25. #2675
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Всъщност той и да иска нищо не може да направи щото е сам и нов и ще го е срам да прави нещо различно от другите дори и те да не са капацитети а прости уоркъри с по 10г стаж което не е особено впечатляващо.
    Аз затова казах че може да "се оправдае" без да се обяснява много много с това че има астма и лекаря му е казал че с маска цял ден няма да има никви проблеми. Тва че си го писал голямата работа, може всичко да кажеш че не е остра а се появява от време на време и не е никакъв проблем а нещо нормално. Все пак са само 3ма човека.

    Един път един умен монтажник пробиваше бетон и аз също бях в помещението но си носех маска и той се чудеше първо, после го хвана яд че не носи и никога не е носил като видя че не ми пука особено от мнението му и каза че целодневно диша прах ма нищо не можел да направи :Д Даже умника се опита да ме разубеди да не нося с подхилкванията си и мазния си "мъжки" манталитет както каза някойтам с 1000 годишния живот. То това е нещо като класическа фраза на глупака.

    А аз съм стигнал до това ниво на информираност поради лошия опит на база проба грешка. Три или четири пъти съм се нагълтвал с прах през живота си със дневно смъртоносни дози и даже помня как преди 2-3 години правих ремонт на една стая и си шлайфах фината замаска многократно в помещение и тънех в циментов прах, рязах плочки в стаята с ъглошлайф и се чудих как е възможно да дишам в такава стая като направо щях да си умра ама продължавах щото направо не знаех кво трябваше да се направи а за маски не бях и чувал. А след това организма ми направо беше съсипан и кашлях и храчих а това не е нормално, чистиш се ама това чистене е екстремна фаза на организма който не е създаден да диша прах. Дишал съм и дърво в много големи дози.

    Най-голямата ми лична трагедия беше как си наумих да оправям една дървена врата и понеже нали съм в блок я свалих в мазето и повнах да я шлайфам с фина шкурка/с шлайф машина която прави тонове ултрафин прах за секунди/ докато не стане гладка а в това мазе няма проветрение, нямаше течение, нямаше условия, и вместо въздух дишах прах, кво си мислех тогава направо не знам. Пак имаше осезаемо/болнаво пагубен резултат върху организма ми.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си