.
Отговор в тема
Страница 113 от 450 ПървиПърви ... 1363103109110111112113114115116117123163213 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 801 до 2 825 от общо 11246
  1. #2801
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Не чак толкова самокритично. Някой ще вземе да ти се върже и ще реши, че ще получи стрес ако те види някъде през ноща.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  2. #2802
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Като цяло засега добре потръгват нещата при мен. Имам си работа. Малко по малко свиквам и така.От 1ви Август ще ме слагат 2 на 2. В Понеделник колежката дето е на смяна говореше, че нещо имала някакъв неотложен ангажимент и можело да ме остави сам с хаспелиста давайки ми преди това още инструкции и образци на документи. Не знам какво ще реши шефката по въпроса и дали все още ще може да ми има напълно доверие. Аз на нейно място не бих си имал такова доверие.
    Като стана обаче 2 на 2 при сегашното положение, май...няма да усетя особено почивката си. Даже и по зает може да съм през нея. Исками се баща ми да започне някаква работа и смените ни максимално много да се разминават та да ме занимава поне минимално време с глупости и въртене около него и неговия живот. Така само ще мога да си живея моя. Исками се и да се обградя с приятели на които да мога да отдавам от това си евентуално свободно време както и гадженце с което да можем да си отделяме максимално количество време да сме заедно...
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-22-2017 на 12:24
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #2803
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Много е странно да трябва да натикаш целият си живот в някакви чували и кашони, за да се преместиш. Стоя и гледав, чудя се това толкова голямо кколичество вещи аз ли съм го събирала толкова време и защо и как да го премъкна.
    Правя си планове за вечерта и звучи супер добре, определено.
    квак

  4. #2804
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от NomNomNom Виж мнението
    Преди 2 седмици:
    Топ маникюр, педикюр, във форма, без косми,изгладени дрехи, хубава кожа

    Днес:
    Изпочупени нокти, загрубяли стъпала, косми, лицето ми е изтощено, дрехите са ми на гъз и съм качила към 2кг за 1 седмица
    За 16 часа 4 полета докато се прибера

    Но поне първите дни беши весело, а след това свърших работа
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  5. #2805
    Супер фен Аватара на sladura89
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    2 058
    Като гледам форума май нещо замря и това е единствената тема, която продължава само да се развива!

  6. #2806
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Рядко ми се случва да съм чак толкова наранена и обидена от дадена постъпка, но ето - шибаната досадна сянка от "вчера" пак успя да ме накара да рева. Толкова никога не съм съжалявала, че познавам някого. Това е най-голямото ми разочарование. Две години и кусур съм пропиляла в опити да си стъпвам на врата заради най-голямата отрепка на света. Съжалявам адски много за всичко, което съм правила за въпросния човек. Съжалявам даже и за слюнката, която съм оставила в устата му. Дано остане сам завинаги, за да не може да нарани никоя друга - и на най-големия си враг не пожелавам такъв човек за половинка.
    От друга страна се радвам, щото иначе нямаше да стана човека, който съм днес. А днес съм силна и мога да мина през всичко. Събрах си парчетиите и направих правилният избор за човек до мен. Не ме наранява, най-малкото.
    "Нашето легло!" да, друг път - довечера в нашето легло ще спи човек, който го заслужава.
    Съжалявам адски много, че въобще диша и ходи по земята.
    квак

  7. #2807
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от sladura89 Виж мнението
    Като гледам форума май нещо замря и това е единствената тема, която продължава само да се развива!
    то тук почти не се поства, кво остава за другите раздели значи... :Д
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  8. #2808
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    по принцип не ми се случва за седмица да пия 2 пъти до сега и утре трети път, а освен, че утре ше пия съм и на Мусала от 7 сутринта. Трябва да стана в 5 и нещо, което е след скромните 3 часа



    страхотно.
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  9. #2809
    Отиваме на кино най-после. Имам чувството, че сме последните хора, които ще го гледат, но това е прекрасна новина, понеже няма да е пренаселен салона. Като резервирах места, имаше само 2-3 заети и те далеч от наще. И пак иска да извърти нещата, след като било така, той щял да поеме вечерята след това, еми няма пък да стане прекалено е рано да се опитва да ми се налага по този начин, макар и с добро.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  10. #2810
    Супер фен Аватара на corbV2
    Регистриран на
    Aug 2015
    Мнения
    1 181
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Рядко ми се случва да съм чак толкова наранена и обидена от дадена постъпка, но ето - шибаната досадна сянка от "вчера" пак успя да ме накара да рева. Толкова никога не съм съжалявала, че познавам някого. Това е най-голямото ми разочарование. Две години и кусур съм пропиляла в опити да си стъпвам на врата заради най-голямата отрепка на света. Съжалявам адски много за всичко, което съм правила за въпросния човек. Съжалявам даже и за слюнката, която съм оставила в устата му. Дано остане сам завинаги, за да не може да нарани никоя друга - и на най-големия си враг не пожелавам такъв човек за половинка.
    От друга страна се радвам, щото иначе нямаше да стана човека, който съм днес. А днес съм силна и мога да мина през всичко. Събрах си парчетиите и направих правилният избор за човек до мен. Не ме наранява, най-малкото.
    "Нашето легло!" да, друг път - довечера в нашето легло ще спи човек, който го заслужава.
    Съжалявам адски много, че въобще диша и ходи по земята.
    Ah, your classic teenproblem relationship. Хубаво е да видиш, че младите все още държат на традициите ;д.
    You're tryin' to be different, that makes you no different

  11. #2811
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    "Убав",я си кажи мнението,къде е по-хубаво да одиш на море -България или Гърция?
    Знам че обичаш да се изказваш по всякакви въпроси,та ето.
    Давай.

    Он:
    Начи,на границата,като влизаш в България,се минава за има няма 2 минути.
    Ама докат влезеш в голямото село...30 минути.
    Е*баси работата.
    Но от друга страна,ако излизането от голямото село става бързо,то па на границата наще образи ше бачкат само на 1 гишевъпреки многото коли което е нарочно,ама айде.Търпи се.(Анарчи ни са засягай)
    Последно редактирано от deitona22 : 07-24-2017 на 09:37
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  12. #2812
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    "Убав",я си кажи мнението,къде е по-хубаво да одиш на море -България или Гърция?
    Знам че обичаш да се изказваш по всякакви въпроси,та ето.
    Давай.
    Е аз за тоя въпрос ли трябваше да отблокирам форума? Тцтцтц

  13. #2813
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Сигурно ако не се беше постарал да поства некви неща по некви теми с идеята да ме обиди, и аз нямаше така открито да го натропам. Изненада - като уронваш открито нечия репутация, било то и по интернет, от нищото и при привидно нормални отношения, нормално да те охранят по същия долен начин. Щото никой не беше закачал и тормозил антракса с моето жалко съществуване, той си постна неква гнусна песен, обиждайки мен.

    ОН: два дни на работа ще пощръклея, щото съм до сто часа, деба и разпределенията, деба. Другите си отидоха на море като пичове, аз ще бачкам за слава. Завиждам неблагородно.
    Имаме беби в компанията, което ме прави щастлива. Говорили сме да поливаме принцесата петък, в събота съв свободна. Направо ще я удавим. :дд
    Тука 2-3 дена ги изкарахме заедно по 24+ часа, беше некво много яко. Скара ми се, че рева за глупости, аха-аха да ме набие... Некви нормално неща - ако не изкарваш нечии нерви само с присъствие, за кво си покрай тоя човек?! :дд Ако той не ти изкарва нервите постоянно, за кво той е покрай теб?
    Надявам се да не прави простотии докато не е наоколо, а може би се надявам да тежа повече от простотиите, не знам. Все тая, изкарваме си готино и се смея през едно 99% от времето, така че за сега съм доволна. Ако почна да рева, ще му мисля. Важното е, че повече няма да ям лайна със и заради никого.
    квак

  14. #2814
    Мега фен Аватара на NomNomNom
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    8 372
    Хаштаг яката дупара бе брат
    Или
    Луцифер и буда
    Девет кули дзидини,
    девет враке железни.
    Никой немой да отоври
    да прерила, ей ей...

    Зад високи дзидини
    девет темни одаи
    едно сърце те люби
    заплетено, ей, ей...



  15. #2815
    Изморена съм, уикенда не беше достатъчен, мина бързо а беше и доста натоварен.
    Щях да пиша и други работи, но форума беше счупен вчера а днес вече ми мина музата

    Само да допълня, че той е прекрасен другото не е важно
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  16. #2816
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    beyond The Wall
    Мнения
    23 760
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Само да допълня, че той е прекрасен другото не е важно
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    добре че съм си намерила прекрасен мъж, който може да прави всичко и няма да седи и да чака да му сервирам и да чистя след него постоянно
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Едит: той е най-прекрасният и не спира да ми го доказва всеки път като се видим
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    всъщност той е най-прекрасният !!!!
    Човек би помислил, че ще го продаваш...

  17. #2817
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Човек би помислил, че ще го продаваш...
    Твърдо НЕ (по Пловдивски )
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #2818
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Днес в работата колежката я нямаше та ме оставиха за пръв път сам до обяд. После шефката ме смени, защото съм все още редовна смяна. Но и лееекинко ме издразни за пръв път. Не може да имаш пълно доверие на някакъв си младеж дошъл от всичко на всичко десет дни, да чакаш на колежките му да му обяснят всичко и до най-малката подробност, да не се поинтересуваш до обяд как си върши работата и да го побутнеш, ако пропуска нещо и в случай, че още не е запознат да му го обясниш ако трябва като на бавно развиващ се, а не да идваш при вече свършени факти и едвали не нервничейки да му държиш сметка, че пропуснал да направи едикакво си нужно нещо и можело ако някой бил видял да го глобят за това. Е...съжалявам, но аз не съм врачка все пак и не съм се родил научен. Интересувах се доста. Колежките също много ми обясниха. Ама съжалявам. Няма как да вадя думите от устите на хората и да ги гоня с листчето в ръка. Шефка е и ще следи и обяснява като е нужно. Просто няма как от десетата минута да започна да работя пълноценно. Имам един месец за обучение, а тя ме остави на десетия ми работен ден сам, заедно с човек дето има съвсем друга длъжност. Пък отгоре на това каза как при затрудненото положение в момента, веднага щяла да ме слага сам като мина две на две. До обяд може и да се мярка, но все пак официално тя е редовна смяна така че след обяд и нея няма да я има...
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  19. #2819
    ^ ти си на работа, тя не ти е бавачка. Случват се всякакви неща на работното място и трябва да си готов за тях, не е тя виновна. Като не знаеш нещо се очаква ти да питаш, понеже също както ти не си врачка, и тя не е че да знае каква информация ти липсва и какво още не си научил.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  20. #2820
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775

    Exclamation

    ТРИТЕ ПУХЕЛИ ОТДОЛУ ИМАТ НУЖДА ОТ ДОМ И ГРИЖОВНИК/ЦИ. ПОДАРЯВАТ СЕ И ЗАЕДНО И ПООТДЕЛНО.
    ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕТЕ ДА СЕ СВЪРЖЕТЕ С МОМИЧЕТО С КОТЕТА (КАЗВА СЕ АДИ) НА ТЕЛЕФОН: +359884014723



    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  21. #2821
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    ем, вчера бях на Мусала, мнол яко

    бях смачкан, защото бях спал 2 часа и половина преди да тръгна, след близо 12 часа преживяване се прибрах и ядох и се къпах, отидох на рд, едвам гледах, но алкохолът е магически и преди да осъзная бях на дискотека. След още 6 км, on top of em 25 в планината се прибрах в 8 и нещо и заспах в 9. Станах преди 50 мин - 19;00


    екстра, we be skippin days brah
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  22. #2822
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    ^ ти си на работа, тя не ти е бавачка. Случват се всякакви неща на работното място и трябва да си готов за тях, не е тя виновна. Като не знаеш нещо се очаква ти да питаш, понеже също както ти не си врачка, и тя не е че да знае каква информация ти липсва и какво още не си научил.
    Извинявай, но първо аз се уча и е нормално всичко в процеса на работа да ми се обясни като на бавно развиващ се и то не от колежките, защото това определено не им влиза в трудовите задължения и поне докато не го направя няколко пъти правилно,да бъда следян изкъсо. Второ се изказваш доста неподготвена. Точно това е нещо, което се прави ежедневно, но досега колежките го правеха докато аз си тренирах основната дейност, а тя казваше, че това ми било най-малкия проблем и ми е едвали не само за обща култура преди няколко дни.Знаех горе долу как, но не знаех кога и колко често. Трето, тя ме попита като вече беше късно и каза, че не се е отбила нито веднъж да направи проверка.Друг е въпроса, че за това време дето бях сам с основната работа такива проблеми можеше да направя, че свят да им се завие задълго време и вероятно можеше да мина с номера, че още не съм баш наясно с нещата.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  23. #2823
    Аз неподготвена рядко се изказвам и този случай не прави изключение. Когато ти си нов, ти задаваш въпроси, не чакаш някой да дойде да те пита дали всичко е ОК. Тя какво е казала в миналото няма никакво значение, може и да няма възможност да дойде да те провери. За това питаш сам. И няма такова като "това колежките го правеха, не е моя работа" щото и колежките са хора и като се разболеят, какво правиш, отиваш до тях да ги питаш ли или работата спира заради тях?
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  24. #2824
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Като стана обаче 2 на 2 при сегашното положение, май...няма да усетя особено почивката си. Даже и по зает може да съм през нея.
    Нямаш представа още, колко си прав!
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Исками се и да се обградя с приятели на които да мога да отдавам от това си евентуално свободно време както и гадженце с което да можем да си отделяме максимално количество време да сме заедно...
    Хубаво е да мечтаеш, но няма да имаш време за това .
    Цитирай Първоначално написано от tori Виж мнението
    Съжалявам адски много за всичко, което съм правила за въпросния човек. Съжалявам даже и за слюнката, която съм оставила в устата му. Дано остане сам завинаги, за да не може да нарани никоя друга - и на най-големия си враг не пожелавам такъв човек за половинка.
    Това звучи секси ! Почти !
    Цитирай Първоначално написано от deitona22 Виж мнението
    "Убав",я си кажи мнението,къде е по-хубаво да одиш на море -България или Гърция?
    Знам че обичаш да се изказваш по всякакви въпроси,та ето.
    Давай.
    Гърция много ясно!
    Морето е много по-хубаво, а цените са почти същите, но без селянията по българските "курорти"!
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  25. #2825
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Аз неподготвена рядко се изказвам и този случай не прави изключение. Когато ти си нов, ти задаваш въпроси, не чакаш някой да дойде да те пита дали всичко е ОК. Тя какво е казала в миналото няма никакво значение, може и да няма възможност да дойде да те провери. За това питаш сам. И няма такова като "това колежките го правеха, не е моя работа" щото и колежките са хора и като се разболеят, какво правиш, отиваш до тях да ги питаш ли или работата спира заради тях?
    И пак се изказваш неподготвена. Първо за твое сведение все още не съм на цял ден и има процеси, които рядко виждам или изобщо не виждам. Второ. Тя през поне 3-4 часа си е при нас напоследък, и в околността.И да, ти като цяло си си неподготвена. Има едно нещо дето се нарича инструктаж, но откъде да ги знаеш ти тия работи.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-24-2017 на 17:55
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си