.
Отговор в тема
Страница 114 от 450 ПървиПърви ... 1464104110111112113114115116117118124164214 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 826 до 2 850 от общо 11246
  1. #2826
    За разлика от теб съм сменила достатъчно работни места и съм работила с достатъчно хора за да ти кажа, че ти си в грешка. Идвала на няколко часа ама ти вместо да я питаш това дето не го знаеш седиш и чакаш да ти направят забележка.
    Казах ти го по напълно нормален начин че никой не ти е длъжен да гадае ти какво знаеш и какво не и никой не е длъжен да идва да те пита дали имаш нужда от помощ. Да не говорим че на повечето хора инструктажа не им продължава месец или два а най-много седмица и след това очакват да се справяш
    Едно си знаеш и само това повтаряш. Също както преди няколко страници където за твое добро ти обясняваха как да се предпазиш а ти почна да ги обиждаш. Нулева социална култура
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  2. #2827
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Хубаво е да мечтаеш, но няма да имаш време за това .
    Сега баща ми както е безработен отскоро, ако си намери работа на редовна смяна на която не може да мърда камо ли пък ако е извън града или започне и той на 2 на 2, от които поне един ден да ни се засича, повярвай, че ще имам наистина много свое време на разположение. Стига да намеря и правилните хора. А и пари ще започнат отново да ми идват. Но пък той сега си има цяла година време на борсата.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  3. #2828
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    За разлика от теб съм сменила достатъчно работни места и съм работила с достатъчно хора за да ти кажа, че ти си в грешка. Идвала на няколко часа ама ти вместо да я питаш това дето не го знаеш седиш и чакаш да ти направят забележка.
    Казах ти го по напълно нормален начин че никой не ти е длъжен да гадае ти какво знаеш и какво не и никой не е длъжен да идва да те пита дали имаш нужда от помощ. Да не говорим че на повечето хора инструктажа не им продължава месец или два а най-много седмица и след това очакват да се справяш
    Едно си знаеш и само това повтаряш. Също както преди няколко страници където за твое добро ти обясняваха как да се предпазиш а ти почна да ги обиждаш. Нулева социална култура
    Да, разбрахме. В Америка при теб, когато родителите си водят децата, ти ги питаш от какво имат нужда. Те ако не ги питаш ще ти връчат детето си и ще те оставят да се оправяш. Пък и комшииките могат да ти дадат съвети. Разбрахме, че си компетентна.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  4. #2829
    от доста време не работя нито с деца, нито в детска градина, че да ми го даваш това за пример или да ми говориш с пренебрежение все едно да възпитаваш нечии деца по 8 часа на ден е по-малко отговорно от това да пишеш номерата на вагоните в тетрадка.
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  5. #2830
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    За разлика от теб съм сменила достатъчно работни места и съм работила с достатъчно хора за да ти кажа, че ти си в грешка. Идвала на няколко часа ама ти вместо да я питаш това дето не го знаеш седиш и чакаш да ти направят забележка.
    Казах ти го по напълно нормален начин че никой не ти е длъжен да гадае ти какво знаеш и какво не и никой не е длъжен да идва да те пита дали имаш нужда от помощ. Да не говорим че на повечето хора инструктажа не им продължава месец или два а най-много седмица и след това очакват да се справяш
    Едно си знаеш и само това повтаряш. Също както преди няколко страници където за твое добро ти обясняваха как да се предпазиш а ти почна да ги обиждаш. Нулева социална култура
    такива като него ги пращам у дома да си почиват и си намирам други на тяхно място

    пък тва че чака някой да го търпи си мисли че като е нов му е простено лъже се

    не схванеш ли от раз не ставаш и това е
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #2831
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Цитирай Първоначално написано от YoungBloodZ Виж мнението
    Е аз за тоя въпрос ли трябваше да отблокирам форума? Тцтцтц
    Много закъсня.
    Забравих си целия въпрос.
    За наказание ,черпиш бира.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  7. #2832
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    някойтам пич
    от няколко страници някви хора си отделят от времето да ти пишат някой съвет, а ти се хващаш да се репчиш и да се дуеш колко си бил прав и как те не знаели

    гадно ми е просто да ти го напиша квото трябва да ти се напише 'щото явно нямаш кой да ти тегли един мокър парцал през фейса та да ти светне откъде изгрява слънцето ама много зле си го подкарал пич

    нз даже закво пиша, днес явно съм в добро настроение /shrug

  8. #2833
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    явно нямаш кой да ти тегли един мокър парцал през фейса та да ти светне откъде изгрява слънцето...
    Искаш да кажеш някой да хаби вода, за да мокри парцал?!?

  9. #2834
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    от доста време не работя нито с деца, нито в детска градина, че да ми го даваш това за пример или да ми говориш с пренебрежение все едно да възпитаваш нечии деца по 8 часа на ден е по-малко отговорно от това да пишеш номерата на вагоните в тетрадка.
    Е ти пък сега. Ако имаш комплекси нещо не мога да ти помогна. Аз с пренебрежение не съм ти говорил. Ни най-малко. Погледни го даже от метафоричната страна. Фирмата може да се разглежда като детето, за което се грижи работника, а шефа неговия родител. И моля моля, не пишасамо в тетрадка, а и на компютър.Понякога бъркам даже и в смляни въглища.

    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    такива като него ги пращам у дома да си почиват и си намирам други на тяхно място

    пък тва че чака някой да го търпи си мисли че като е нов му е простено лъже се

    не схванеш ли от раз не ставаш и това е
    Ооо бизнесмена. Ти пак ли влезе в своя въображаем свят.Кога взе че стана шефче, кога и работници започна да имаш пък кога и най-добрите започна да подбираш? Сигурно и под 5000месечно не им плащаш, та затова са и толкова подбрани. И да, аз мога да разбера нещата и от първия път, а ако не да си снимам или запиша. Но пък при шеф като теб по-добре да не стъпвам, че изобщо няма как да премина кастинга във въображението ти. И колко 2-3 работника имаш? Ако и те не са въображаеми.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  10. #2835
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от aurissaaaaa Виж мнението
    някойтам пич
    от няколко страници някви хора си отделят от времето да ти пишат някой съвет, а ти се хващаш да се репчиш и да се дуеш колко си бил прав и как те не знаели

    гадно ми е просто да ти го напиша квото трябва да ти се напише 'щото явно нямаш кой да ти тегли един мокър парцал през фейса та да ти светне откъде изгрява слънцето ама много зле си го подкарал пич

    нз даже закво пиша, днес явно съм в добро настроение /shrug
    Виж са. Това е дневник. Който не му отърва да не ме занимава.

    Много загрижени са станали хората в тоя тийн напоследък.
    Последно редактирано от Niakoitam : 07-24-2017 на 21:07
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  11. #2836
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Искаш да кажеш някой да хаби вода, за да мокри парцал?!?
    Да, не всички сме богаташи с баня като теб. Някои ползваме просто парцал.
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  12. #2837
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    нещо се е счупило във форума, защото виждам мненията на хората, които бях блокнала
    а точно се зарадвах, че намерих време да дойда и да ви споделя разни хубави неща от последните 2-3 седмици.
    видях последните няколко страници и ми секна ентусиазмът, баси.

  13. #2838
    Мега фен Аватара на Niakoitam
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    4 380
    Страхът да не останеш сам те кара да правиш всичко, за да задържиш някой, който всъщност не ти трябва!

  14. #2839
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2015
    Мнения
    1 011
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Искаш да кажеш някой да хаби вода, за да мокри парцал?!?
    ...

  15. #2840
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    ...повярвай, че ще имам наистина много свое време на разположение. Стига да намеря и правилните хора. А и пари ще започнат отново да ми идват.
    Поздравявам те за ентусиазма, само да те предупредя, че нещата не са толкова лесни, колкото си ги мислиш. Да не останеш изненадан.
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ооо бизнесмена. Ти пак ли влезе в своя въображаем свят.Кога взе че стана шефче, кога и работници започна да имаш пък кога и най-добрите започна да подбираш?
    Той говори за животни, защото с други твари не работи .
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    ...виждам мненията на хората, които бях блокнала
    а точно се зарадвах, ... да дойда и да ви споделя разни хубави неща от последните 2-3 седмици.
    ...и ми секна ентусиазмът, баси.
    Колко хубаво !
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  16. #2841
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    тъпо е чуек
    There is some good in this world, and it's worth fighting for.
    J.R.R. Tolkien

    My childhood did not prepare me for the fact that the world is full of cruel and bitter things.
    J. Robert Oppenheimer

  17. #2842
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Ако имаш комплекси нещо не мога да ти помогна. Аз с пренебрежение не съм ти говорил.
    А комплекси нямам, ако имах нямаше да разказвам тогава, че работех с деца


    Не съм го виждала откакто ми ги каза онези неща и сега само за него мисля цял ден и ми е едно такова усмихнато и странно. И съобщението за лека нощ снощи <3
    Последно редактирано от HollyGolightly : 07-24-2017 на 23:04
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  18. #2843
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    тъпо е чуек
    защо? :/

  19. #2844
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от Грозния Виж мнението
    Колко хубаво !
    здр, Грозен : )
    още ли си сам и беден?

  20. #2845
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от an7raks Виж мнението
    Искаш да кажеш някой да хаби вода, за да мокри парцал?!?
    хехехехехехе <3

  21. #2846
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    богаташи с баня
    fuck yeah.

  22. #2847
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    вчера като не ми се получи удебеляването на текст тук, веднага се сетих, че мога да открия начина в тъпите егоцентрично-удебелени мнения на анархи
    Последно редактирано от galaxy29 : 07-25-2017 на 01:32
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  23. #2848
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от Niakoitam Виж мнението
    Извинявай, но първо аз се уча и е нормално всичко в процеса на работа да ми се обясни като на бавно развиващ се
    може би не си уточнил, че си бавноразвиващ се и не се е разбрало и затова се е получило недоразумение
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  24. #2849
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    тъпо ли е че харесвам основно мъже, които са 7-8-9-10 години по-възрастни от мен

  25. #2850

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си